Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) TayRol válasza Client (#248) üzenetére


TayRol
veterán

en nem tudok rola.

(#252) univerzita


univerzita
addikt

Hello.Tob kulfoldi oldalon olvastam hogy a mini nehezen boldogul a FLAC formatummal. Mi a tapastalat akinek magvan ?

(#253) TayRol válasza univerzita (#252) üzenetére


TayRol
veterán

lejattsza elvileg, bar en meg sosem probaltam.:)

[ Szerkesztve ]

(#254) Salvador20


Salvador20
őstag

hogy képzelejem el ennek a dvrhd-nek a hátulján a csatlakozókat? Egy darab képet nem találok róla. Nekem pl egy t-home-os vevőm van,amin van hdmi, meg scart kimenet, na most akkor erre rá tud kapcsolódni ez a dual digitalos? vagy pedig az analog+digital? Sík vagyok ebben a témában.....

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#255) TayRol válasza Salvador20 (#254) üzenetére


TayRol
veterán

parancsolj, egy kep rola. a felso a mini, az also a nagytestver.

[ Szerkesztve ]

(#256) Alex91 válasza TayRol (#255) üzenetére


Alex91
félisten

IMHO nem ezt keresi :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#257) TayRol válasza Alex91 (#256) üzenetére


TayRol
veterán

akkor sorry.:) es akkor mit is?

(#258) Alex91 válasza TayRol (#257) üzenetére


Alex91
félisten

Ami fel is tud venni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#259) TayRol válasza Alex91 (#258) üzenetére


TayRol
veterán

talan erre gondolt...

(#260) Alex91 válasza TayRol (#259) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, de ezen sincs az antenna bemeneten kivul semmi :). Ugyhogy nem fog neki tetszeni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#261) Salvador20


Salvador20
őstag

igen,akkor ezeke szerint a hátuljáról kép tényleg csak a start után lesz, a honlapon is valami hasonlót írtak, csak gondoltam hátha.....Csak, hogy akkor ezek az Analog + digital dvb-t meg a dual dvb-t verziós csatlakozók hogy néznek ki? Ezek COAX-ok? Mert az nekünk sajna nincs, illetve csak a t-home-os cuccunk tudja decode-olni és én azt hittem, hogy ezt a decode-olt jelet lehet továbbküldeni a playon! dvr-be (mondjuk scart to rca vagy hasonló kábellel), hogy az fölvegye vagy mi :F

#259
Közbe látom a képet,de akkor ez nekem nem jó,mert látom, hogy erre közvetlenül kéne rákötnöm az antennát, az meg sajna nem megy....

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#262) TayRol válasza Salvador20 (#261) üzenetére


TayRol
veterán

de igazabol a t-homeos cucc is tud rogziteni, asszem.

mod: jah, most ertettem meg, mit szeretnel.:) este van, hosszu volt a nap...

[ Szerkesztve ]

(#263) Salvador20 válasza TayRol (#262) üzenetére


Salvador20
őstag

meglepődnék....Ennek utánanézek ;)

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#264) TayRol válasza Salvador20 (#263) üzenetére


TayRol
veterán

iptv?

(#265) Salvador20 válasza TayRol (#264) üzenetére


Salvador20
őstag

nem-nem,de arra is alkalmas a készülék, csak hozzánk azt nem lehet bevezetni, nem szolgáltatási terület (szerihtem cartel, mert pl upc-nek itt van ilyen :) )
Sima műholdas kapcsolat coaxal

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#266) TayRol válasza Salvador20 (#265) üzenetére


TayRol
veterán

monopolhelyzteben a upc, az nemjo:(

ha nem iptv, akkor asszem nem tud rogziteni.:) bar most ez sem segit ki teged.:)

(#267) Salvador20 válasza TayRol (#266) üzenetére


Salvador20
őstag

jó meglátás ez tényleg nem :)
Meg valami butított FW is van az egységen,mert pl van egy usb adattár kapcsoló,de se külső winyót,se pendrive-ot nem ismer föl,meg nem is ajánl rá opciót...

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#268) TayRol válasza Salvador20 (#267) üzenetére


TayRol
veterán

igen, azt nekem is mondtak (iptv-s belteri), hogy max. telefont tolthetek rajta. de ugyanez a belteri Ausztriaban mukodik kulso winyoval meg minden.

(#269) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Vagy lehet szervíz csati is. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#270) univerzita


univerzita
addikt

Siastok. Ma vettem ogy minit. Nagyon super csak egy dolgot nem tudok rajta kezenni. Ha a mkv-ben benne van amagyar felirat ess a magyar hang iss akkor a feliratot hogy tudom kiiktatni vagy eltuntetni. Asthittem ha megnyomom a subtitle gombot akkor oltunik. Tud valaki segiteni? Kosonom.

(#271) TayRol válasza univerzita (#270) üzenetére


TayRol
veterán

ha az uj fw van rajta, akkor nem a subtitle gomb, hanem a menu gomb megnyomasaval tudsz feliratot es hangot valtoztatni. majd onnet a return megnyomasaval kilepni.

(#272) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ha jól emlékszem nálam a subtitle gomb megnyomásával bejön a menü, és ott rámegyek a feliratra, és szépen kikapcsolom. :) Szóval nem egy gombnyomásra megy.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#273) univerzita


univerzita
addikt

Kosonom.A subtitle gombal valoba tudom kezelni a feliratot ess kikapcsolni. A elsso benyomasaim a minirol nagyon jok. Csak 1 dolgot nemtudot lejacsani zokeno mentesen a Oceanic nevu filet,seteset a kép. De it nagy a bitrate ugyhogy ezzel samoltam. Vison a Flac zenet simán visi,a DTS zenesámokat lekeveri akár 2 csatornára.Est kevéss lejátso tudja. Honnan tudok telepiteni programo amivel tudnák kezelni torrent klienst?

(#274) Real_Necro válasza univerzita (#273) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tudtommal a mini sajnos még nem tud torrent klienst kezelni, de lehet van béta firmware ami már tudja, a szakik megmondják. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#275) TayRol válasza univerzita (#273) üzenetére


TayRol
veterán

torrent kliens sajnos meg nincs a minin, de a fejlesztok elso szamu celja ezt beletenni. mindenki ez utan epekedik, ja, meg a youtube.

ezeken kivul ennyi penzert tokeletes valasztas. gondolom hdmi kabelt kaptal hozza? fw-t mindenkeppen frissitsd a legujabbra.

#276: ha van kis idod varni, szerintem benne lesz valahogy.:)

[ Szerkesztve ]

(#276) univerzita válasza Real_Necro (#274) üzenetére


univerzita
addikt

Majd megoldom valami NAS -sal a legtobbe már van torent kliens.

(#277) univerzita válasza univerzita (#276) üzenetére


univerzita
addikt

Igen kaptam hozzá HDMI kabelt ami serintem igen jo minossegu ess meglepoen hossu.Nem sokass a gyartoktol az ijen. Maj termesetesen kozlom a tobbi benyomast. A baratomnak E Great lejatsoja van ess osse mertuk a kettot ess neki iss jobban bejott a mini.A mininek a reagalasa sokkal gyorsab ess a kezelo felulete iss elegansab.

(#278) soma165 válasza univerzita (#273) üzenetére


soma165
tag

hai
itt találsz okosságokat a minihez
http://forum.flash.hu/viewforum.php?f=6

(#279) univerzita válasza soma165 (#278) üzenetére


univerzita
addikt

Kosi.
Megnézem.

(#280) szatocs


szatocs
őstag

Vennék egy monitort, ami elvileg 1080p-t csak 60-on tudja HDMI-n, 24-en nem. Olvastam erről a lejátszóról, hogy tud olyat, hogy "mintha" TV-hez kötnéd, 50 v. 60 képet továbbít másodpercenként. Akkor elvileg tudnám használni a kettőt együtt, filmezésre? Még nem vennék médialejátszót, ez csak egy elvileg kérdés, de azért kíváncsi vagyok, hogy ha arra kerül a sor, akkor lehetséges lenne-e.

=== Szatocs ===

(#281) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Jelentem AC Ryan Mini + WD My Passport Essential 320G együtt tökéletesen muzsikál. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#282) TayRol


TayRol
veterán

hetvegen jon a torrentes fw!!! :)

(#283) szatocs válasza szatocs (#280) üzenetére


szatocs
őstag

Valaki erre? Igazságom van, vagy sem? :D

=== Szatocs ===

(#284) TayRol válasza szatocs (#283) üzenetére


TayRol
veterán

errol sajna nem tudok nyilatkozni.:)
van olyan menupont, hogy 24p, es van automata opcioja is, de az en tv-m tudja a 24p-t, ezert sosem probaltam 60-on hasznalni.

talan jon valaki jobban hozzaerto.:)

(#285) szatocs válasza TayRol (#284) üzenetére


szatocs
őstag

De akkor tud 60Hz-et is ugye? Jól olvastam. :D Ha tud, akkor elvileg jónak kéne hogy legyen a 60-at tudó monitorhoz is.

=== Szatocs ===

(#286) TayRol válasza szatocs (#285) üzenetére


TayRol
veterán

tudja elvileg.

(#287) kszabber


kszabber
tag

Sziasztok!

Ha ki van kapcsolva a mini akkor leveszi az áramot az USB csatlakozókról? Mert külső HD-val szeretném használni de nem lenne szerencsés ha egész nap menne a hozzákötött vinyó.

(#288) TayRol válasza kszabber (#287) üzenetére


TayRol
veterán

igen. en is ugy szoktam levenni a winyot, hogy kikapcsolom a minit.

(#289) kszabber válasza TayRol (#288) üzenetére


kszabber
tag

Köszönöm a választ.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ha lekapcsolod a minit akkor az USB kapura kötött eszköz is leáll -e.

[ Szerkesztve ]

(#290) TayRol válasza kszabber (#289) üzenetére


TayRol
veterán

huhh, most fejbol nem emlekszem, de asszem igen, mert utana nema csond van.

(#291) Real_Necro válasza kszabber (#289) üzenetére


Real_Necro
veterán

Wd Passport vinyót nekem kikapcsolja.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#292) xEon1337


xEon1337
őstag

A mai nap folyamán én is rendeltem egy A.C.Ryan ACR-PV73100 PlayOn! HD lejátszót.

Jövő hétvégén lesz alkalmam tüzetesebben tesztelni és beállítani, már nagyon várom :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#293) xEon1337 válasza xEon1337 (#292) üzenetére


xEon1337
őstag

Ja és egy 1,5TB-os Samsung F2 EcoGreent, ami szinte biztos, hogy kompatibilis vele.

"Less but better" - Dieter Rams

(#294) TayRol válasza Real_Necro (#291) üzenetére


TayRol
veterán

megneztem, nekem is kikapcsolja a silicon power-t.

xeon.Szabi: jo vetel volt.:)

[ Szerkesztve ]

(#295) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Lett valami a torrentes fw-ből?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#296) TayRol válasza Real_Necro (#295) üzenetére


TayRol
veterán

meg nem, folyamatban...:)

(#297) need válasza ftibo (#101) üzenetére


need
addikt

Üdv...

itt valakinek linkeltél usb ticket A.C. Ryanhoz!

élénken érdekelne hogy ezeknek mennyi a hatótávolságuk...?
nekem a sz.gép és atévé között kb 15 méter és 2 fall van! ekkora távolságrol müködne??

fentebb még olvastam hogy akás usb kábelel is össze lehet kötni viszont ha nem utp kábelel kötöm össze hanem usbvel kötöm a lejátszót és a sz.gépet ennek is van távolság limitje??

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#298) univerzita válasza need (#297) üzenetére


univerzita
addikt

Nekem 15meteres Lan,tokéletess,gondolom usb-vel sem les gond.

(#299) xEon1337 válasza xEon1337 (#292) üzenetére


xEon1337
őstag

Sajnos az Ebolt szerint sem Magyarországon, sem egész Európában nem lehet még kapni a nagy testvért. Április második felére ígérték.

"Less but better" - Dieter Rams

(#300) need válasza univerzita (#298) üzenetére


need
addikt

a lantol én sem tartok viszont az usbnek úgy tudom a ahatára kb 5 méter ennél tovább nem szabad vinni mert elvész a jel:(

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.