Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  800mb-os lemez írása (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) SeF


SeF
tag

Sziasztok!

Most én szorulnék egy kis segítségre:)))

Problémám hogy nem tudom megírni a 800mb-os disc-eket.

Cd-rw: LG GCE-8320B rev. 1.04
program: Nero 5.5.7.8

A program azt írja ki hogy tizenvalahány perces a lemez:((( (TDK)

Más:
Hiába állítom be a túlírást a 700mb-os disc-ekhez nem kezdi meg, pedig az overburning test-ben kiadott max érték alá megyek jó 10sec-kel.

Hogy tudnám megírni a 800mb-osokat és túlírni 15-20mb-tal a 700mb-os disc-eket?

Köszönöm: SeF

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#2) Gambit válasza SeF (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem próbáld Alcohol 120%-al! Nekem azzal a progival még soha nem volt problémám.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3) SeF válasza Gambit (#2) üzenetére


SeF
tag

Köszönöm, kipróbálom!

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#4) SeF


SeF
tag

:((( nem működött az Alcohol120 ez a program csak image fájlokat tud kiírni vagy készíteni.

Neroval virtual device módban csináltam egy image fájlt majd megirattam a neroval, persze túlírással egy 700as discre 720mb-ot és a végén kidobott egy hibaüzit valamint elrontotta a lemezt:(((

Ugyanezt az image filet próbáltam az Alcohol-lal is kiiratni de nem engedte mondván kevés a hely a cd-n....

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#5) djtörök


djtörök
senior tag

pedig néróval nekem sikerült 30-40megával túlírni a cd-t.
esetleg lehet hogy a cdíród nem támogatja a lemezt


[Szerkesztve]

(#6) sh4d0w válasza SeF (#4) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Biztos, hogy rossz a lemez, vagy pedig csak a Nero írta ki? Én is kaptam tőle ilyen üzenetet (a lead-out-ot nem tudta befejezni), de ettől még a lemez olvasható volt.

A 800 megás lemezt csak nagyon kevés író képes kezelni, az LG 8083B például ilyen.

https://www.coreinfinity.tech

(#7) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Én a 99 perces cd-ket CD MATE-val írom és mind jó is lett. Próbáld azzal.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#8) SeF


SeF
tag

köszi , megpróbálom!:)))

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#9) fokukac


fokukac
nagyúr

egyáltalán hol lehet 99 perces CD-t kapni? az én plextor íróm elvileg támogatja a 99 perces CD-t, de mióta megvan, egy éve, még nem láttam ilyet. bár 90 perceset újabban már látok, de még azt sem próbáltam.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10) lacko22


lacko22
aktív tag

Nekem sem írta a 800 megás cdt de urána feltettem egy Aspit egy újat és jó lett ment szépen írt. Nero 5.5.10.0

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  800mb-os lemez írása (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.