Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark 11 eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:20:38

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark11 listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Látom sokmindenki szereti a dmark11-et a vantage topik fénykorát éli ezmeg mint a sivatag... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1252) alibaba78 válasza Cybertrone (#1251) üzenetére


alibaba78
őstag

Persze, mert itt nincs olyan kiemelkedo teljesitmenye az 580-nak. ;] Sem a 980x-nek.

(#1253) joshua7 válasza Speed® (#1249) üzenetére


joshua7
veterán

Nem rossz, nem rossz, de azért egy komolyabban megrántott 768-as tud ennél jóval többet is. :) ~4400 pont nem lehetetlen (lásd a régi eredményem, ami még mindig WR :) ), HD5830 legjobbja meg a hwbot-on is csak 4000. Igaz, csak 4 eredmény van fönt..

Semper Fi

(#1254) becsitibi


becsitibi
senior tag

Eredmény tablázat nem lesz :F

Vagy van már valahol :F

(#1255) alibaba78 válasza becsitibi (#1254) üzenetére


alibaba78
őstag

Amig vki nem vallalja onkentes alapon, hogy feltoltogeti az eredmenyeket, addig nem. D1rect mar felajanlotta, hogy keszit egy weboldalt, ha van vki, aki vallalja a tobbi piszkos munkat.

(#1256) Speed® válasza joshua7 (#1253) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ezzel két probléma van..már nem a te Gigád van bent, ez moddolt BIOS nélkül 1.087Von 900on végetér, 910en black screen..a RAMok meg silányak, 4250től hibáznak..nagy cúgban lefutott a teszt 4400on.
Nomeg proci..ez szerintem valahol 7GHz magasságában hozná a Xeonod :DDD

Elégedett vagyok ezzel a GWal..0.95Von jár GLH órajeleken (800/1600/4000), a Setsugennel meg néma is. Más kérdés, hogy jobban belegondolva a kettő árából 1GBos Giga lehetett volna..de maga a kari 33ért 33 hó garival jó..

(#1257) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Egy költséghatékony eredmény:7067

A procira baromira lepontozott. :(((

UI:Valaki tapasztalt olyan hibát az Afterburnerrel,hogy ha átírom a configot,hogy 1000mhz fölé toljam a core-t és bármit állítani szeretnék(venti fordulat,bármi...),azonnal megfagy az egész gép? :F Ez azóta van mióta CF-et használok.Külön külön megy mind a két kártya bőven 1050mhz-t és az After sem fagy meg.Kipróbáltam az összes 2.1.0-ás és béta 6-7-es verziót,de mindig ez az eredmény.Ha visszaállítom gyárira persze egyből megjavul és minden okés lesz.

(#1258) alibaba78 válasza Milka 78 (#1257) üzenetére


alibaba78
őstag

Igen, nalam is ez a helyzet ab-vel. Trixx is lefagy, ha kicsit is allitani akarom. :(

Szep eredmeny, bar lathatova tehetted volna a fiziksz, gpu score-okat. :)

(#1259) alibaba78 válasza alibaba78 (#1258) üzenetére


alibaba78
őstag

mod.: Lecsusztam a szerkesztesi idorol. :B Megtalaltam. 8800 gpu score?! :))

[ Szerkesztve ]

(#1260) Milka 78 válasza alibaba78 (#1259) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Köszönöm! :R Annyi bizony,de most fog feljebb menni egy kicsit :K Most gugliztam és lehet megvan a probléma.ULPS-t ki kell lőni,de előbb kipróbálom,hogy működik e...

(#1261) Milka 78 válasza alibaba78 (#1259) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Még egy kicsit sikerült belőle kicsavarni,de nagyjából ennyi:7172

És a megoldás a problémára:[link]
Viszont azt nem értem,hogy ugyan azon proci beállításokkal 1 gpu esetén bő 200 pontal többet kapok mint 2 gpu esetén,pedig a gép változatlan.

(#1262) alibaba78 válasza Milka 78 (#1261) üzenetére


alibaba78
őstag

Es mi az igazsag, mert a gpu-z is mast mutat, meg az ab is?! :D Mind2 hihetetlennek tunik, de szep az a gpu score. :)

mod.: Koszi a link-et, megoldottam en is. :R

[ Szerkesztve ]

(#1263) Milka 78 válasza alibaba78 (#1262) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Teljesen jogos :K :R Mivel elbambultam és nem szabályos shot volt...ráadásul hiányos...én meg lusta...sorry! :B :R Most pótolnám teljesen szabályosan.Remélem most okés ;) 7177

Ettől függetlenül van aki 8gb-s,de ugyan ilyen konfiggal bő 7800 körül kap.Ennyit lökne a 4-4.1ghz-s proci rajta?Esetleg az új driver?Kár hogy nem hozzáférhető a gpu adatai a srácnak...

[ Szerkesztve ]

(#1264) MPowerPH válasza alibaba78 (#1252) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az, hogy a 980X -nek nincs, az egy elég nagy bug... ;)

Don't Tread On Me

(#1265) MPowerPH válasza Milka 78 (#1263) üzenetére


MPowerPH
félisten

Proci szépen visszafogja ezt a jó kis CF-t. :(

Don't Tread On Me

(#1266) gyurczy


gyurczy
őstag

Na ide is nyomok egy eredményt: 5841

(#1267) alibaba78 válasza Milka 78 (#1263) üzenetére


alibaba78
őstag

:R A 11.1a hotfix egesz szepen dob a gpu score-on. Csinalhatnal azzal is egy tesztet. :)

1040??? :Y Szepen mennek azok a kartyak. Nekem mar 1030-on is fagyi van. :(

(#1264) BMW001: Valamivel le kellett tornom a szarvat Cybertrone-nak. :D Termeszetesen tudom, hogy igazad van. :)

(#1268) Motion_Blur válasza Milka 78 (#1263) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem is nagyon megfogta még az egy kártyát is az 965 3.9GHz-en. Az istennek nem akart menni 4-en... most már nincs ilyen gondolom [link] :R

amúgy nagyon erős kis gép, csak a proci miatt nem pontszámvadászatra való
gondolom nem is az az elsődleges célod vele :K

ps: a második cpu-z ablakot legközlebb lődd át a memória fülre

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1269) Milka 78 válasza Motion_Blur (#1268) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem nem az,csak a kisördög nem alszik! ;] Na igen ez azért nem semmi egy egy kártyás rendszertől,de láttam a CF eredményt is :C Nekem 4617 volt a rekordom egy kártyával(ugyan ez a gép és beállítás).Viszont érdekes egy program ez.Pont alibaba78 fórumtárs(és földi :DDD ) ezen eredményeit nézegetve nem is vagyok elmaradva annyira(én legalább is sokkal nagyobbra számítottam).Pontszámban iszonyatosan lealáz,de a tesztek fps száma nálam nagyobb(kivétel a Physics és Combined Test-ben.Persze az én kártyám a végletekig van húzva és valószínű,hogy azonos beállításoknál megint tángálás van,de érdekes kettősség ez.A legnagyobb bajom,hogy nem találtam olyan tesztet ahol CF rendszereket különböző procikkal mérnek össze.Konkrétan 6850-6870 vagy 5870-es CF teszt kéne és X4-X6 érdekelne az i7-hez viszonyítva,hogy játékok alatt hol van a proci limit full HD-vagy 1680-as felbontásban.Lényegében egy korrekt teszt kéne,hogy mennyire is hajtja ki a 3.8ghz-s X4-a cf rendszert.
UI:Már megint nem tudtam egy normális Shot-ot összehozni...hogy ekkora láma legyek :B

alibaba78: Megy az 1050-et is külön külön :K Lehet kipróbálom azt is,de ha a 11.1a hotfix ilyen jótékonyan hat a rendszerre akkor a 11.2-es is tud annyit,vagy tévednék? :F
Ui:Sikerült az Afterburner unlock?Ha lenne időd,kérnék egy agyig húzott vga-s eredményt is.

BMW001: Mondjuk úgy szegény ember vízzel főz. :) A gép relatíve költséghatékony alkatrészekből áll,legalább is ár teljesítmény szempontjából.Az adott összegből ez volt a max amit ki tudtam hozni,de legalább most már nem szaggat a Farmaráma :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1270) alibaba78 válasza Milka 78 (#1269) üzenetére


alibaba78
őstag

Ido van, tapom nincs egy max eredmenyhez, de ne aggodj, meg par nap, es jovok. ;]

Az unlock sikerult, koszi! :R

Egyelore verhetetlennek tunik a gpu score-od, ugyhogy csak a procira tudok alapozni, de meglatjuk.

(#1271) Gyula84 válasza MPowerPH (#1264) üzenetére


Gyula84
veterán

Én őrülnék neki, ha egy 3D ben nem a proci lenne a mérvadó szempont :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1272) Cybertrone válasza Gyula84 (#1271) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem mérvadó, csakhogy a dmarkok nem csak 3D tesztek... mitgondolsz miért kapsz külön pontot a cpu-ra, és miért a gpu-ra? Lehet azért mert a gépet teszteli, nemcsak a vga-t :U
Ha utánnagondolsz megint, akkor elég gáz hogy ugyan annyi pontot kapsz egy erősebb procival mint egy gyengébbel, mert bugos a program nem? ;)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1273) gombcomp válasza Cybertrone (#1272) üzenetére


gombcomp
senior tag

Azért ez egy kicsit elgondolkodtató lehet.:
Hááát.... :U
Ez több mint gyanús! Ez a procitól függetlenül,
szoftveres hack! A nénikéjükkel próbálkozzanak! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1274) Cybertrone válasza gombcomp (#1273) üzenetére


Cybertrone
veterán

Sajnos tudod hogy van... aki petyegtet az mondja mi legyen... ez pontosan így van itt is! :((( :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1275) MPowerPH válasza gombcomp (#1273) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nevetséges...

Don't Tread On Me

(#1276) pszichiater válasza gombcomp (#1273) üzenetére


pszichiater
senior tag

Nagyon a bögyödben van dmark11, meg vantage is. Tudom hogy ati, de gyere már nv-vel. Jó lenne ;)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1277) gombcomp válasza pszichiater (#1276) üzenetére


gombcomp
senior tag

Persze,de akkor sem lehet ennyivel jobb a GTX580.
Hamarosan jövök 3db 6xxx-es maggal,talán elég lesz egy SLI ellen... :W

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1278) subaruwrc válasza gombcomp (#1277) üzenetére


subaruwrc
félisten

Hamarosan jövök 3db 6xxx-es maggal

6990+ ? :D

(#1279) tzsolesz válasza gombcomp (#1273) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Akkor ennyit a 3DMark11-ről. :(

(#1280) gombcomp válasza subaruwrc (#1278) üzenetére


gombcomp
senior tag

:U :K Te tudod,hogy az országban az első kereskedelmi forgalomban kapható
5970 is az enyém volt.Miért változnék meg? :DDD

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1281) Whit3Rav3n válasza gombcomp (#1273) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Nem tudom mi a felháborodás, ezek nem FM Approved eredmények szal sosem fognak felkerülni a futuremark ranking-re.

(#1282) gombcomp válasza Whit3Rav3n (#1281) üzenetére


gombcomp
senior tag

Az hogy not approved,teljesen mindegy ,csak a durva aránytalanság feltűnő.
Az elfogadott driveres eredményeknél sem jobb az arány.

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1283) Whit3Rav3n válasza gombcomp (#1282) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Azért teljesen egyértelmű hogy az a 17,8k az nvidia-nál hackelt eredmény, én legalábbis soha nem láttam ilyen approved eredményt 1db gtx 580-al. Általánosan OC-tól függően 6-8k között vannak a gtx 580-ak ami sztem elég reális.

(#1284) subaruwrc válasza gombcomp (#1280) üzenetére


subaruwrc
félisten

küldjed neki főnök :D
gulftown low score bugra megoldás ? ?

(#1285) gombcomp válasza subaruwrc (#1284) üzenetére


gombcomp
senior tag

Még nincs a kezemben a 3mag,a "low score" meg némi túlhajtással
kezelhető... ;]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1286) Milka 78


Milka 78
nagyúr

11.2-es driverrel ennyi lett.Én azért többet vártam...

(#1287) subaruwrc válasza gombcomp (#1285) üzenetére


subaruwrc
félisten

legfrisebb systeminfoval is tré volt a phsyx teszt ..

(#1288) Motion_Blur válasza Milka 78 (#1286) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Próbáld meg 11.4-el: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1289) Milka 78 válasza Motion_Blur (#1288) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kipróbálom,csak van para rendesen,mert az After szétküldi állandóan a gépem.Nem szabályozza normálisan és aszinkron órajeleket produkál,kék halált okoz és a szőrös fánk alatt is leáll az egész.

(#1290) gombcomp válasza Milka 78 (#1289) üzenetére


gombcomp
senior tag

A 11.4 hoz valamit az eredményen. 1db kártyával
Viszont a Vantage második GPU tesztje átment diavetítésbe,van még mit alakítani
rajta. :U

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1291) Milka 78 válasza gombcomp (#1290) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor még kivárok...Nálad menyit hozott?

(#1292) gombcomp válasza Milka 78 (#1291) üzenetére


gombcomp
senior tag

Nem túl sokat

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1293) Whit3Rav3n válasza gombcomp (#1292) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

De azért legalább hoz egy pár 100 pontot, 11.2, 11.4

(#1294) subaruwrc válasza gombcomp (#1292) üzenetére


subaruwrc
félisten

ahogy nézem neked 32 bites wined van
szerintem itt a fuckup lényege. ..

(#1295) gombcomp válasza subaruwrc (#1294) üzenetére


gombcomp
senior tag

Van 64-es is,de csak ezzel próbáltam ki a 11.4-et.
A driver is csak 32bites amit találtam.
Közben megnéztem,egybe van gyúrva a 32 és a 64 bites,este kipróbálom a másik
oprendszer alatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1296) gombcomp válasza gombcomp (#1295) üzenetére


gombcomp
senior tag

Na erre varjunk gombot: 64bit / 32bit,ráadásul a 11.4 FM Approved !!!! :F
De mintha a 64biten a régi driver lenne a tököm sem érti...

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1297) subaruwrc válasza gombcomp (#1296) üzenetére


subaruwrc
félisten

legalább helyén van a phsyx scoreod
nekem meg 6100 pont 980x 5500 on ...

(#1298) Whit3Rav3n válasza gombcomp (#1296) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Ahogy nézem a 64 bit még a régi driver votl, tudsz ott tesselation levelt állítani?

(#1299) gombcomp válasza Whit3Rav3n (#1298) üzenetére


gombcomp
senior tag

Valamiért a telepítő nem cserélte le a vgadrivert,és hibát jelzett.
A 64bitnél néha előfordult már,majd holnap egy újabb kísérletet teszek.

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1300) gombcomp válasza gombcomp (#1299) üzenetére


gombcomp
senior tag

Reménytelen bugos szemét,ezért nem fogok egy új W764bitet telepíteni. :(

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark 11 eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.