Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark 11 eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:20:38

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark11 listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Wukiwo válasza pszichiater (#1646) üzenetére


Wukiwo
senior tag

Számomra már az is megfelelne ha a azzal a procival nem a "kicsik közt emberkedne :B
Küzdjön ellenetek...Azt gondolom így lenne normális

(#1652) helkis válasza Wukiwo (#1651) üzenetére


helkis
addikt

nem értem miért gond az, ha valakinek van egy jó procija és egy régi kártyája (vagy fordítva) és kipróbálja mit tudnak együtt, vagy ha eleve a listára gyúr, hogy ő legyen az első, mert ez dobja fel a napját.. én annyit mondok egészségére, bárki legyőzheti aki akarja, a listás kép még segít is neki ebben..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1653) pszichiater válasza subaruwrc (#1647) üzenetére


pszichiater
senior tag

Teljesen természetes, hogy kiállsz a csapattársad/haverod/barátod mellett. Látod pont erről beszélek...Ő most nem ér rá valamiért, hanem Te reagálsz helyette. Ő hol van? Felzúzta ezt a 11 eredményt, és pá,pá. Valószínű hogy Ő a mennyiségre, nem pedig a minőségre megy.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1654) Alastair' válasza joshua7 (#1649) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ez az eredmény a babrált tesszelációval készült, lehet látni, hogy itt is a harmadik grafikus teszt eredménye lett magasabb, ez hozza a +pontokat. ugyan azon a beállításon készült, mint a rendes eredményem: klikk
Nála valamivel több a gpu órajele, nekem 940-en ment, neki 975, de a pontszámok szinte azonosak. :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#1655) Wukiwo válasza helkis (#1652) üzenetére


Wukiwo
senior tag

számomra ez olyan mintha az ssp 400-asok közt mennék egy ssp 400-as vázzal de 600-as blokkal a ringen :F
Nyilván első leszek de mindenki tudja (én is) ,hogy a valódi győztes nem én vagyok.Szimplán könnyebb itt győzni mintsem a 600-asok közt.
Elképzelhető ,hogy hülye hasonlat de a lényeg ez...
Délelőtt komoly versen volt kialakulóban az egyik "kis " kategóriás kártyák közt..nost ezt az izgalmas versenyt hazavágta.
No min1,vannak akik értik mit kifogásolok és vannak akik nem ,ez is így van rendjén :P

[ Szerkesztve ]

(#1656) subaruwrc válasza pszichiater (#1653) üzenetére


subaruwrc
félisten

ő is fog válaszolni ebben biztos lehetsz. kiállok mellette nyilván, csak a probléma alapját nem értem még mindig.
Valószínű hogy Ő a mennyiségre, nem pedig a minőségre megy.

mi alapján mondjuk ki egy 3dmark 11 eredményről hogy minőségi ?
szerintem ha meghatároznánk, sok olyan ember eredménye elvérezne rajta aki 04 kollégával ellenszenvez..
meg én értem ezt is hogy 980X cpuval nem kifejezetten szép a kiskategóriás vgak között rombolni, de ha visszaolvasol egy picit, 920 as procival is odavertem :))

[ Szerkesztve ]

(#1657) helkis válasza Wukiwo (#1655) üzenetére


helkis
addikt

értem a hasonlatot, de aki nyerni akar és a szabályok megengedik, hogy 600-as blokkal menjenek, akkor azzal fognak indulni...

ha úgy tetszik, le mans-ban is mindenki ugyanazt a pályát járja be, de más kategben, ott nem sírnak, ha a diesel audi letolja a porsche-kat a pályáról.. értem, hogy te a nagyobb procival nagyobb kategóriát szeretnél, de ez nincs a szabályok között..

illetve attól hogy mindenkit beelőz egy nagyvad, a kiskarik versenye megmarad ugyanúgy szvsz..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1658) miresz válasza joshua7 (#1649) üzenetére


miresz
veterán

Semmit nem állítottam a tessaláció be van kapcsolva (AMD optimalizált) vegyem videóra ahogy futtatom vagy mit csináljak? Nem szokásom "csalni".

[ Szerkesztve ]

(#1659) Wukiwo válasza helkis (#1657) üzenetére


Wukiwo
senior tag

félig meddig megértjük egymást és ennek örülök :)
De a "kis karik versenyében is lehessen első egy kis kari tulajdonos a "kis procijával..Maradjon nekik is elérhető az 1. hely :K

subaruwrc
Megmondom őszintén neked soha nem is szóltam az eredményeid miatt mert "nem szaladsz le a suliból az oviba verekedni" :D

a 920-as eredményed kifejetetten javított a közérzetemen :R

[ Szerkesztve ]

(#1660) subaruwrc válasza Wukiwo (#1659) üzenetére


subaruwrc
félisten

a 920-as eredményed kifejetetten javított a közérzetemen

enyémen is :DDD

(#1661) helkis válasza Wukiwo (#1659) üzenetére


helkis
addikt

írj a házigazdáknak kategórizálás témában, hátha meghallgatnak.. :)

most is lehet első kiskaritulajdonos, még ha nem is nagy proci mellett hajtja a kártyáját méghozzá: gpu-scoore-ban, de ahogy nézem 04ahgy abban is alázott mindenkit.. (5770)
másfelől meg egy 5000+mhz-es 2600k-val simán fogható az eredmény szvsz, még talán kevesebb gpu órajellel is.. :K

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1662) pszichiater válasza subaruwrc (#1656) üzenetére


pszichiater
senior tag

mi alapján mondjuk ki egy 3dmark 11 eredményről hogy minőségi ?
Itt arra gondolok, hogy ez is megvan, meg ez is, meg ez is....

szerintem ha meghatároznánk, sok olyan ember eredménye elvérezne rajta aki 04 kollégával ellenszenvez..
Ezt meg én nem értem :F

de ha visszaolvasol egy picit, 920 as procival is odavertem

Egy percig sem vitattam.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1663) subaruwrc válasza pszichiater (#1662) üzenetére


subaruwrc
félisten

Itt arra gondolok, hogy ez is megvan, meg ez is, meg ez is....

akkor a többi része tárgytalan.

lényegében ő most azért a " bad guy " mert a 6 magossal belerondított a kicsik játékába, én meg azért nem , mert a nagy vassal, a nagyfiúkkal versenyzem :D vili.

(#1664) joshua7 válasza miresz (#1658) üzenetére


joshua7
veterán

Nem mondom, h csaltál, ne értsd félre! De! A tesztekre adott pontszámokat összevetve egyértelműen kiderül a következő: GT1: nem használ tesszalációt: csontra ugyanazt is kaptad mindkettőnél. GT2/GT3: medium tesszalációt használ(na), egyből van is egy 1.8 és 2.6fps-es eltérés. GT4: high tesszalációt használ(na): több, mint 3fps eltérés! Mivel csontra megegyeznek minden frekvencia értékek, egyértelmű, h a 2. tesztnél ki lett lőve a tesszaláció. Így viszont a teszt nem reprezentatív, mert pont az egyik mérendő dolog lett kilőve!
Drivert cseréltél esetleg? Megnéznéd, h a driverben a tesszaláció mire van állítva?

Semper Fi

(#1665) 04ahgy válasza pszichiater (#1646) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Félsz, hogy a Quad eredményed megdöntésén dolgozom, a csapattal?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1666) 04ahgy válasza pszichiater (#1653) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én éppen kémiát magántanítottam 15 órától 22 óráig. Hoppá. Kiállok én magamért... Csak azt nem értem, miért fröcsögsz épp Te, Quad-SLI-vel, ugyanolyan CPU-val mint én, kompresszorral, EVGA Classified lappal? Még mások részéról értem az irigységet, de részedről nem. Te tán azt fájlalod, hogy kisebb presztizsű rendszerrel is meg lehet verni a Tied?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1667) Wukiwo válasza 04ahgy (#1665) üzenetére


Wukiwo
senior tag

azt max. subaru:-D te leginkább az alsó kategóriák tulméretezett 'hőse' vagy

(#1668) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Most olvastam vissza, hogy itt a nemzetközitől eltérőek, szigorúbbak a háziszabályok, elnézést. A 6950 és 6870 eredményem tesszellálciós, azt kérem nem feltenni. Az 5870 még "régimódi", az mehet.

Igen, subaruwrc beelőzött 920-szal, mert HWBOT alapján mindenki megnézheti, hogy milyen régi az a GTX570 3DM11 eredményem, sok tweak-et akkor még nem használtam w7-en. Jön még kutyára és subarura kamion. :)

wukiwo: megsúgom, hogy a GTX570 tri-SLI eredmény közösen született, csak ő tette fel. Így egyeztünk meg. Megkérdezheted. A 6970 Quad-CF-ben legalább akkora részem van, mint neki, ezt hívják csapatmunkának.
Neked az fáj, hogy az 5770, 5670, 5570, mind 1100MHz-en, vagy fölötte ment. Tudod, ilyen órejelek mellett Téged Phenommal is odakenlek... (Megj.: helyesírás órára befizesselek? Javaslom fogadd el, mert abból a pénzből sem csúcs hardvert fogok venni... ;) )

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1669) SzlobiG válasza 04ahgy (#1668) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már mint ki volt kapcsolva a tesszelláció?

Nemzetközin az az elfogadott ha ki van kapcsolva? Nv kártyával akkor így össze se lehet vetni az eredményeket, nem? Tudtommal ott ez nem kapcsolható.

(#1670) 04ahgy válasza helkis (#1661) üzenetére


04ahgy
nagyúr

helkis: szerintem épp az fáj nekik. Szénné húzott hardverek. 1,1GHz felett! Hajrá, lehet befogni, egy jó 2500K-val esélyes. Csak megsúgom, olyan 2500K van birtokomban, ami 5600MHz-en szalad, maga Overlocker is érdeklődött anno, eladó-e. :DDD

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1671) 04ahgy válasza SzlobiG (#1669) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, HWBOT. A szabályok között az van, feketén-fehéren leírva, hogy amit official kiadású, és nem ismert buggal rendelkező driver kezelőfelületén állíthatsz, az szabályos. Valamint moderátor is megerősített ebben.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1672) Motion_Blur válasza 04ahgy (#1670) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem unod még magad? Arcból kicsit visszavehetnél..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1673) pszichiater válasza 04ahgy (#1666) üzenetére


pszichiater
senior tag

Csak sikerült, kihozni belőled az igazi énedet.Magántanítottál 15-22-ig. Az igen. Szegény tanuló. Én nem tudom ki vagy, de most már érdekelne. Fröcsögés, meg irígység? Ha gyakrabban járnál erre....

Féltem az eredményem? Dehogy....Ez egy bench topic! Had menjen!

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1674) 04ahgy válasza Motion_Blur (#1672) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Wukiwo: "azt max. subaru:-D te leginkább az alsó kategóriák tulméretezett 'hőse' vagy".
pszichiater: "Felzúzta ezt a 11 eredményt, és pá,pá. Valószínű hogy Ő a mennyiségre, nem pedig a minőségre megy."
pszichiater: "Valahogy nekem sem okés. 04ahgy úr jön, feltömleszti, aztán legközelebb "jövőre" lehet újra találkozni vele."
Wukiwo: "engem az bosszant,hogy a kisebb kategóriások listájába miért kell belerondítani?!
mindenki a saját súlycsoportjában induljon,nem?"

pszichiater: "Ő most nem ér rá valamiért, hanem Te reagálsz helyette. Ő hol van?"

1 - a fentebbiekre reagáltam, melyek közül némelyik bicskanyitogató stílusú. Hiányoltak, hogy nem védem meg magam. Itt vagyok.
2 - az, hogy Phenommal odaverem, az nem arc, hanem pusztán ténykérdés. Három dolog kell hozzá, és egy kis matematikai készség. A recept: gyűjtse össze a hozzávalókat, melyek a következők: egy csipet AMD CPU-val készült PhysX teszt FPS szám. Két teáskanál a kifogásolt, kategóriaelső eredmények GT1...GT4 FPS számaiból, tudva, hogy egy elég jó órajelű AMD CPU-val is 100%-os a kihajtás ezeknél a kártyáknál, így azokat vehetjük kb. egyenlőeknek. Harmadszorra egy kis reszelék a 3DMark hivatalos oldaláról elérhető 3DM11 dokumentációból. Ha az összetevők megvannak, egy tálban összegyúrjuk, és a képlet kiadja, hogy AMD procival, 1100MHz-es GPU-val kb. hány pontra számolhatunk. Ezt, a kizárólag becslés gyanánt szolgáló pontszámot összevetjük Wukiwo úr pontszámával, és levonhatjuk az általad kifogásolt közlés, nevezetten Phenommal történő odaverés tényét. Természetesen feltételes módban. Ha a fentebbi, szubjektívnak kizárólag erőltetve tekinthető objektív tények (GPU és CPU pontszámok internetszerte elérhető screenshotokról, valamint a nyilvános pontszámítási algoritmus - 10. oldalon található), akkor magam is elgondolkodnék egy ilyen kijelentés leírásán, és nem lenne senki számára nagyarcoskodásnak tűnő, még Neked sem. De a kijelentést tényszerűsíteni, alátámasztani is tudom ám, így köszönöm, a nagyarcoskodás gyanúját elhárítom.

pszichiater: szegény tanulót ingyen tanítom, aki a barátaim közül kerül ki. És nemes célért küzd, az orvosi egyetemre bekerülésért. Különbözik tőlünk, mert nemesebb lelkű. Mi meg itt veszekszünk semmitmondó benchmark eredményeken. Megbeszélhetünk egy félórás-egyórás kötetlen beszélgetésű találkozót, ha szeretnél. :D

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1675) Motion_Blur válasza 04ahgy (#1668) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Az 5870 még "régimódi", az mehet."

Biztos?

Kerestem egy szintén 11.2-es driverrel készült eredményt hasonló órajelen: [link]

Ez pedig a Te eredményed: [link]

GT1 szinte tök ugyanaz, de a többi tesztnél ahol számít a tesszelláció, túl nagy a különbség..

11.3 vagy 11.4-es driverrel elérhető ennyi Graphics Score, de oda is nagyobb órajel kell. De sokat elmond hogy a 11.2.höz képest kb. plusz 150 Graphics Score-t hozó 11.4-el is ~ 5200 ez az érték 1060/1400-on.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1676) 04ahgy válasza Motion_Blur (#1675) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Majd Joshua eldönti, felteszi-e vagy sem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1677) wolfwood132


wolfwood132
csendes tag

Sziasztok , remélem ez így listaképes :)

(#1678) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

04ahgy

Emlegetheted magad mint "szénné" húzó de továbbra sem világos számomra ,hogy miért nem a felsőbb kategóriákban bizonyítasz :F
Talán a válasz annyi,hogy akik ellen "versenyzel " ...nos nekik mindennapi használatra vannak azok a hardverek a gépben míg neked minden mindegy alapon -vagy kibírja-vagy nem !
Persze ez is sántít hiszen az 5870-ed csak nem sikerül annyira megrántani :)
DE inkább legyél első az 5870 kategóriában mintsem ismét a "kicsik játékát" tedd tönkre.
Nem feltétlen leszel elismertebb sok kis kategóriás győzelemmel:S
Semmi bajom veled és komolyan tudok örülni ha olyan eredményt mutatsz ami a hardveredhez mérten a kategória csúcsát ostromolja!

Helyesírási órákra pedig ne költsd a pénzed mert telefonról akaratlanul is hibás lesz sajnos

(#1679) Pug válasza wolfwood132 (#1677) üzenetére


Pug
veterán

Mondjuk lehet, nem ártana ha látszanának a teszt részeredményei ;)

[ Szerkesztve ]

(#1680) 04ahgy válasza Wukiwo (#1678) üzenetére


04ahgy
nagyúr

1150MHz GPU az minden CPU mellett 1150MHz GPU. Szerintem...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1681) raus


raus
aktív tag

Nalam a 3DMark egy szep diashow, de ettöl függetlenül minden jatek hibatlanul fut csontig kimaxolva AA nelkül mert azt elvböl nem hasznalok, csak mossa a kepet, kiveve a Portal 2-öt ott azt hiszem 2x-re allitottam. Terjünk vissza ra 3ev mulva akkor majd ugy fut mint most a 2006 :))

A CPU Physics Test az tetszik, ahol a azok az ösi oszlopos epületek összeesnek, azt gyakran hasznalom stressztesztkent. Ajanlom.
Nem az utolso összevont tesztre gondolok!

(#1682) Pug válasza raus (#1681) üzenetére


Pug
veterán

oh my god.... :U
köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk,
pláne, hogy itt... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1683) Hajdi válasza raus (#1681) üzenetére


Hajdi
senior tag

A géped leírását elnézve különös a diavetítés effektus!

Stresszelésre pedig nem igazán alkalmas a Physics része. Nekem mikor Prime-ban sorban állnak le a magok a 3DMark még simán lefut.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#1684) wolfwood132 válasza wolfwood132 (#1677) üzenetére


wolfwood132
csendes tag

Mindenféle driveres okoskodás nélkül egyenlőre ennyi a vége.

(#1685) pszichiater válasza 04ahgy (#1674) üzenetére


pszichiater
senior tag

szegény tanulót ingyen tanítom, aki a barátaim közül kerül ki. És nemes célért küzd, az orvosi egyetemre bekerülésért. Különbözik tőlünk, mert nemesebb lelkű. Mi meg itt veszekszünk semmitmondó benchmark eredményeken. Megbeszélhetünk egy félórás-egyórás kötetlen beszélgetésű találkozót, ha szeretnél

Különbözik tőlünk? Itt tessék az egyes szám, első személyt használni. Mivel velem még nem találkoztál, ezért nem ismersz, pláne a lelkemet. Ugyan ez fordítva is igaz. Én sem ismerlek Téged. :) Igazi komoly balhénak nem nevezném, max egy kis "harapdálásnak" Az igaz hogy semmitmondó a benc, de akárhogy is nézzük, a munkaóra belemegy szépen. PEACE

UI: Eredménnyel jelentkezem hamarosan ;)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1686) joshua7 válasza wolfwood132 (#1677) üzenetére


joshua7
veterán

Most az órajelhez képest ez is túl magas pontszám.
Tudnál futtatni úgy, hogy látjuk a részleteket is?

szerk: közben beraktad az újat, így már OK. :)

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#1687) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Jesszus mi megy itt :N Tisztára mint ha fizetésért menne a harc.Most én is essek mély letargiába,hogy multi gpu-ban csak 10akárhanyadik vagyok,mert "csak"955be-re tellett?Esetleg le az intelesekkel,mert nekik tellett csili-vili procira? :) Ugye,hogy mennyi nézőpont létezik?Ez olyan mintha az összes BMW-st aki közúton szaladgál és megelőz leherótiznám,mert nekem csak Matizom van :N Ha a kolléga felrak 140db eredményt és nem csal,betartja a szabályokat akkor had rakja.Eddig ez a hely egy volt az igen kevés topickok közt ahol nem ment az any@z@s,herótozás...Szerintem PEACE és nyugodjunk meg és ne vegyük ennyire komolyan a dolgot,hisz ez csak egy teszt-játék :R Ha valakit megsértettem ezúton is elnézését kérem.

UI:Inkább jöjjenek X4&6870 vagy 6870cf-es eredmények,mert így halál unalom,hogy én vagyok egyedül a nyomasztó Intel fölénnyel szemben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1688) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy alapórajeles eredmény 5870-el:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1689) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

Sajnos a szorzót át teszi a lap 34-re :S

[ Szerkesztve ]

(#1690) Motion_Blur válasza Wukiwo (#1689) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez nagyon érdekes. Mármint hogy 200-al több a Graphics Score nálad. Nálam valami driver gond lehet... pedig felraktam a 'rendes' 11.4-et is, de azzal se kaptam több pontot.

Nem értem..

Turbo-t kapcsold ki, fixáld a szorzót :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1691) Wukiwo válasza Motion_Blur (#1690) üzenetére


Wukiwo
senior tag

turbo Off
Nekem is az utolsó 11.4 van

[ Szerkesztve ]

(#1692) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Viccesek vagytok....ja nem... :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1693) subaruwrc válasza Scholes9 (#1692) üzenetére


subaruwrc
félisten

fontos volt koptatni a billt. ja nem :U

(#1694) Scholes9 válasza subaruwrc (#1693) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos és igazad is van :R Bocsánat, h belerondítottam a topicba.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1695) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Egy ref. órajeles eredmény,1 gpu-val

(#1696) Pug


Pug
veterán

Farigcsáltam kicsit ;]

véletlenül a CPU 1,475V helyett 1,525V kapott, van ilyen... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1697) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ugyancsak ref.eredmény 2 gpu-val.

Pug:Micsoda véletlenek vannak :D Bírja az...nekem is anyit kap 4gh-z fölött :K

[ Szerkesztve ]

(#1698) Pug válasza Milka 78 (#1697) üzenetére


Pug
veterán

ez csak C2-es, így feszemelés nélkül 3.6 a vége, fesszel 1.475-tel 3.8, e fölött semmi :(

(#1699) subaruwrc válasza Scholes9 (#1694) üzenetére


subaruwrc
félisten

Nem probléma :) nem túl nagy az élet amúgy errefelé, csak tegnap pont volt egy off war, azért szóltam.
peace.

(#1700) vuk777


vuk777
aktív tag

Üdv !

Újabb siker... :K

3D MARK 11 : 4505 :R

VANTAGE :18454

Memory Benchmark (480x9@4320Mhz RAM@ 1152Mhz)

Tovább nem nyüstölöm :P Kapott eleget a masina mára ;]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark 11 eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.