Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Márton válasza qqzs (#2) üzenetére


Márton
nagyúr

Sztem túl kevés a gomb ehhez a kamerán.
Ha meg fixen később indulna a felvétel, az lenne sokaknak a baj, hogy lemaradnak valami eseményről.
Nekem az fáj, hogy nem lehet interval módot indítani wifi és teló nélkül. Ezt miért nem jegyzi meg?
Elég amatőr, hogy minden egyes ilyen felvételnél (az eseteim 90%-a), kapcsolódni kell telóhoz, majd az appban beállítani az intervalt. Ez terepen, poros környezetben főleg macera. Nem beszélve a kopteres felhasználásról. Ott is célszerű 5-10mp-enként lőni fotót és a végén kiválogatni a legjobbakat, de wifizni minden start előtt, majd véletlen bekapcsolva hagyni elég veszélyes dolog..
3-4 hónapja írtam a fejlesztőknek ezügyben, azt válaszolták jó ötlet, meggondolják. Hát, nem sietik el.

A két 180 foknál nagyobb optikának hála ki tudja szedni a kezed a képből az algoritmus. Misphere Converter androidra melegen ajánlott ha valaki minőségibb illesztést szeretne. Az tud optical flow-t, batch-t, stb.

Még nem vágtam 360-as videót, de már van 1-2 szerkesztő ami támogatja. Gondolom a stitchelt equirectangular format mindegyik beolvassa, a 2 félgömböst nem hiszem.

A VR mód nekem SBS-ot ad, úgy emlékszem. Ma ránézek neked.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.