Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SimoNPhoeniX


SimoNPhoeniX
csendes tag

Hali

Szeretném valahogy megtudni,miért van az,hogy 333-on gyorsabbak a ramjaim mint 400MHz-en.AsusA7V8X-X deszkával Athlon XP 2000+ és 3db 400 MHz-es ''noname'' (2 különbözö samsung + 1 hynix amiket samsungnak adtak-el),Inno3d GF2 Mx440,160GB+80GB Maxtor,NEC2510A DVDíró,LG4520B Combo,Miro tuner,SB Live.
Próbáltam már az összes BIOS-frissítéssel,húzva és húzás nélkül akár mit csinálok minden tesztprogi magasabb MB/s értéket mutat 333-as beállításnál.
(A ramok hibátlanok minden beállításnál,és tökéletesen mennek)

Előre is THX

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#2) Loretto válasza SimoNPhoeniX (#1) üzenetére


Loretto
veterán

mennyi megy a procid? x X 166?

Soirée...

(#3) Taltosparipa válasza SimoNPhoeniX (#1) üzenetére


Taltosparipa
tag

Sok fugg a CPU szorzojatol ami egyben az alaplapi busz sebesseget is befolyasolja igy lehetseges, hogy a 333Mhz ram jobb idozitesekkel rendelkezik mint a 400Mhz ram ugyan abban a CPU konfigban. A memon megadott Mhz a memoria altal tamogatott gyari busz frekvenciat takarja. A 400-asok sok esetben sokkal roszabban teljesitenek nem idealis beallitasokkal.

(#4) inkab válasza SimoNPhoeniX (#1) üzenetére


inkab
aktív tag

Mert 333-on szinkronban mennek a proci fsb-jével, és valószínűleg ha spd-n van, akkor kellemesebb időzítéseket is kapnak ramok 333-on....
Nálam is hasonlóan volt a régi ramjaimmal...

[Szerkesztve]

(#5) Lord Zero


Lord Zero
addikt

szerintem is csak az időzítés lehet a kulcsa

tedd manuális beállításra (user defined) és nyomd le az értékeket a 400mhz mellett

nem, mindegy

(#6) SimoNPhoeniX


SimoNPhoeniX
csendes tag

Szal mint mondtam minden beállítást kipróbáltam.
Kb 3 hétig majd minden nap egyfolytában csak ujraindult a gép,és teszt,és reset,és teszt,stb...
alap beállításon van most 12,5xnemtommenyyi=1667 :DD
A ramok külön külön 2-es késleltetésen jól mennek,de eggyütt csak 3-ason,max 2,5,de a sebességük ott már esik (kb 300MB/s [Aida]).
''Manual'' ban vannak,és mint mondom AKÁRmit csinálok 333-on gyorsabbak.

(húzott procinál is,a ramok nem mennek sokkal jobban,kicsit nő az átviteljük a MHz-vel eggyütt,aztán visszaesik instabilitási problémák nélkül)

Kb 418-423-on indulnak el max.Ha eggyenként vannak az eggyik 425-ön is megy.

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#7) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Az AMD procik híresek arról, hogy akkor adják a legjobb sebességet a memó felé, ha az szinkron van meghajtva velük. Akár felfele, akár lefele csökken az átvitel - az utóbbinál ugye nem is meglepő, de felfelé is így van. (DEC6 vagy milyen busz sajátosság). Ez van.
Ja, még annyit, hogy érdemes megnézni akár itt a Ph!en a korai AMD teszteket.

[Szerkesztve]

42

(#8) L3zl13 válasza Adrian Mole (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szvsz ez inkább a chipsetek miatt lehet...

Aki hülye, haljon meg!

(#9) wiziloo


wiziloo
tag

Nekem is pont ez volt..333-on gyors volt 400-on lassú.
Aztán rájöttem hogy szinkronban kéne menniük.
Most a 333-as ramjaim 380-on mennek szinkronban, 2,5-2-2-4 es idözítésekkel!:C

(#10) Flashy


Flashy
veterán

nekem VIA-s alaplapban tok azonos manualisan beallitott idozitesekkel 400-on joval gyorsabb a memoria mint 333-on azonos 166os proci fsb mellett.

(#11) SimoNPhoeniX válasza Adrian Mole (#7) üzenetére


SimoNPhoeniX
csendes tag

Kapisgálom,de akkor is számomra irreális,hogy kb 1800 MB/s nél megáll az átvitel,ezt is 3hét kínzás után értem el.

Most már csak az érdekelne,hogy mennyit segítene a dolgon 1 2500+ os Barton,vagy inkább Sempron? :F

Ha van v.kinek tapasztalata a kettö közötti különbségről PLS írjon,cserélni ekarom,de nemtom melyikre,szerintem a Barton a magasabb Cache-ével jobb,viszont a lapomat egyenlőre nem akarom cserélni.

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#12) SimoNPhoeniX


SimoNPhoeniX
csendes tag

Azért már épp kezdem beletörődni,mire jött Flashy. :)
Na ezért nemértem. Ha külön külön mennek,még akár többet is (bevallom noname ramoktól nem vártam) akkor eggyütt mértnem,és én is állítgattam az időzítéseket mindenhova,meg még a ramokat is cserélgettem a bankokban.

nomdunom... :F

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#13) Flashy válasza SimoNPhoeniX (#12) üzenetére


Flashy
veterán

én már egyszer ''rájöttem'' hogy Viás alaplapban így van, nforce-ban meg inkább számít a szinkron, de úgy látom a tied Viás...

(#14) Adrian Mole válasza Flashy (#10) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Ez lehet, hogy a kivétel, ami erősíti a szabályt. :DDD
Amikor még durcim volt a 100-as FSB-hez 333-as(166-os) memóval volt a leggyorsabb az átvitel, 400-on már kevesebb volt. A 2500+-omhoz szintén ez a memóátvitel a leghatékonyabb. Semmiféle tuning nem játszott ugyan be, és az alaplap is KT400.

42

(#15) Gamespy™ válasza SimoNPhoeniX (#11) üzenetére


Gamespy™
tag

''Kapisgálom,de akkor is számomra irreális,hogy kb 1800 MB/s nél megáll az átvitel,ezt is 3hét kínzás után értem el.''

még régebbi 133 fsb-s a procid aminek a 2100 mb/sec a max átvitele ezért hiába a gyors ram ha a proci fsb-je kicsi!
a 2100-hoz pedig már nem irreális az 1800mb/sec

[Szerkesztve]

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#16) SimoNPhoeniX válasza Gamespy™ (#15) üzenetére


SimoNPhoeniX
csendes tag

Mondjuk teljesen meggyőztél,már csak 1 kis kukacoskodás:
Oké a proci belső max átvitele,amit sosem érhetek el,viszont akkor annak az fsb emelésével nőnie KELL! de nekem nem nő.Pedig ugye ha MHz-enként emelem az alap órajelet (ASUS) akkor muszály lenne legalább 1 kicsit, de ez kicsit SE!!

Mondjuk én már beletörödtem..:((

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#17) Gamespy™ válasza SimoNPhoeniX (#16) üzenetére


Gamespy™
tag

az fsb-d növelésével nönie kéne a proci orajelnek is és az átviteli sebességnek is!
amugy locktalanitsd (van itt cikk rola a ph-n) a procid és akkor az fsb-t 200-220-ra is fel tudod nyomni és a szorzoval kompenzálod

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#18) Adrian Mole válasza SimoNPhoeniX (#16) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Az előbb a ''nemtudommennyi'' az biza pontosan 133. Emeld az FSB-t (a processzorét!), a memók maradjanak szinkronban ezzel, első körben ne túl kihegyezett időzítésekkel, fog az feljebb is menni.
Sok sikert!

42

(#19) Gamespy™


Gamespy™
tag

szvsz egy 9x200-on szinkron rammal(400) lenne a legjobb arendszerteljesítményed és ez még nem vészes tuning

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#20) Gamespy™ válasza Gamespy™ (#19) üzenetére


Gamespy™
tag

csak kell hozzá a szorzolocktalanitás

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#21) SimoNPhoeniX


SimoNPhoeniX
csendes tag

A 3 hét nagy idő (főleg 1 bögyös szőkével.. :DD),mondom ezt azért mert azt is megcsináltam át ''grafitiztem'' a csíkokat,és ment is minden,tudtam a szorzót állítgatni mint állat,de a memók sebessége SEHOVA nem ment,csak lejjebb.

A negatív csúcsom 550 MB/s volt,akkor a proci asszem 1800 körül ment. :))
Még az XP is bebootol,igaz utána csontá fagyott.

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#22) SimoNPhoeniX


SimoNPhoeniX
csendes tag

Ja BOCCS, mit értessz szinkron ramon? (BySPD,vagy azonos ramok?)

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#23) Flashy válasza SimoNPhoeniX (#22) üzenetére


Flashy
veterán

ha ugyanannyin megy a ram mint az fsb

(#24) inkab válasza SimoNPhoeniX (#21) üzenetére


inkab
aktív tag

Ugyanannyirra rakd a ramokat, mint a proci fsb-je, pl.:
proci: 9x200 - ram -> 200 (DDR400)
vagy
proci: 10,5x166 - ram -> 166 (DDR333)

(#25) SimoNPhoeniX


SimoNPhoeniX
csendes tag

De hogy ha ment úgy is?
ÉS semmi!!!azaz SEMMI növekedés!!!

Mondjuk ezt a 9/200-at nem próbáltam a mostani 013-as BIOS-al.
De hát elvileg ez nem lehetne probléma,mert eddig is jó volt az összes BIOS-om,egyedül a mostanival mintha kicsit gyorsabban bootolna.

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#26) Adrian Mole válasza SimoNPhoeniX (#22) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Ahogy feljebb is írták, procival szinkron, legyen ugyanannyi a sebességük. De vedd vissza nyugodtan a kihegyezett időzítéseket, rakjad akár jó lassúra, azzal majd a végén kell játszani.
Most pont az lehet a gondod, hogy adtál a tuningnál neki egy olyan FSB-t olyan jól kihegyezett időzítéskombinációval, amitől inkább bekakál a RAM és lassul.

42

(#27) SimoNPhoeniX


SimoNPhoeniX
csendes tag

OK.
Akkor még próbálkozok,viszont Jólenne,ha valaki megtudná mondani,vagy ismerne valakit,akinek ez ilyen összeállításban (A7V8X-X + XP2000+ + 3db 256MB/400MHz)működött,esetleg valami tesztértékek,vagy vélemények.

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#28) Adrian Mole válasza SimoNPhoeniX (#27) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Hopp, most látom még azt is, hogy 3 db memód van. Nézz utánna a manuálodban, hogy a RAM bankok hogyan épülnek fel (tehát nem a RAMslotok!) és ennek megfelelően pakold bele a slotokba a memókat, amennyiben van eltérés (kétoldalú-egyoldalú). Három memóval vszleg nem fog menni a dual channel (lehet, hogy igen, de ez a memóriabankoktól füg), vsznű ezt ki kell kapcsolni.

42

(#29) SimoNPhoeniX válasza Adrian Mole (#28) üzenetére


SimoNPhoeniX
csendes tag

Sajna az A7V8X-X-ben nincs dual csanel :), viszont lehet,hogy problémáim lesznek mert valami olyasmire emlékszem,hogy xyMHz-en csk meghatározott bankok lehetnek tele (nekem mind a 3 mem 1oldalas)és asszem van valami összefüggés a memók MHz-e a proci,meg az fsb között(v.mit nemlehet csinálni,de majd utána nézek)

Mondjuk ezért lenne jó,ha valakinek lenne tapasztalata a deszkával kapcs.

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#30) Adrian Mole válasza SimoNPhoeniX (#29) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

xyMHz-en csk meghatározott bankok lehetnek tele
Hmm, 400Ultrás lapnál is lehet még ilyen gond? Sztem már nem.
Dualcsennelért meg ne fájjon a fejed, jó lesz ez így is :)

42

(#31) Flashy


Flashy
veterán

nekem ilyen szabály van hogy 3 modul nem mehet 400on, csak 333on. KT400A, Abit KD7A.

(#32) Adrian Mole válasza Flashy (#31) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

De a KT400A nevével ellentétben nem tud hivatalos 400-as FSB-t (ahogyan ebből is látszik). AZ Nf2 400 Ultra (meg a KT600 illetve 880) meg igen.
Hirtelen most csek disz: http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=267

42

(#33) SimoNPhoeniX


SimoNPhoeniX
csendes tag

Sajna a lapom nem ultrás,sima KT400.
A dualról letettem,kiderítettem,hogy a norszbridzs [:)) ] és a proci közötti sávszél miatt AMD-knél ez tárgytalan.

Kicsit más:Azt viszont nem értem,ha dualba teszel 2 256MB-os ramot akkor ''gyorsabb'' [:U] lessz viszont ''csak'' 256MB összmemóriád lessz,vagy rosszul tudom,és 512.

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#34) Flashy válasza Adrian Mole (#32) üzenetére


Flashy
veterán

200-as fsb-t nem tud (osztója nincs hozzá), de memóriát igaziból tud 400-on hajtani.

[Szerkesztve]

(#35) Flashy válasza SimoNPhoeniX (#33) üzenetére


Flashy
veterán

512 lesz

(#36) Adrian Mole válasza SimoNPhoeniX (#33) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Navárjál. Eddig azt hittem, Nf2 400-at akartál mondani. :Y
A dual meg: nézz bele plíz valami Ph!es régebbi cikkbe. Pl:
http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=158
vagy
http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=199
Dualban megmarad a memóriamennyiség (miért is változna?), de elég ''fele sebességgel hajtani'', hogy kiszolgálja sebességben a procidat.


[Szerkesztve]

42

(#37) Terrorista


Terrorista
senior tag

Hi!!

Nem lehet h a memóriák nem bírják a beállított időzítéseket és ebből kifolyólag lassabbak és fagynak..

Az lenne a legésszerűbb ha beleraknád a mindhárom ramot és elkezdenéd tesztelni memtest86 -al!
Na az majd kilöki Neked a memórihibákat! Attól még lehet h elindul win és nem fagy de lehet h hibázik a ram kismilliószor és ezért pontatlanabb, lassabb.

Szerintem állítsd vissza a BIOS-t gyári beállításokra majd szépen lassan emeld az FSB-t és nézd memtest alatt,h hibázik-e a Ram. Elég csak a 6-os tesztet lefuttani max 3-4-szer és ha nincs bibi akkor mehet följebb..
Ha 200-on van az FSB és még mindig nincs hiba akkor kezdhetsz az időzítésekkel játszani! Fontos, h mindhárom modul benne legyen mert mi értelme van külön-külön megnézni ha úgyse mennek együtt. Ezért már eleve legyen bent mindhárom!
Egyébként a memtestbe beleszólhat a proci is! Ha túl van húzva akkor emiatt is beszokott lökni a memtest egy jópár hibát! Erre figyelj oda és ha netá mégis akkor adj egy kis voltot neki, h stabilabb legyen.
Apropó a memóriáknak ugye nem adtál +voltot?

Ha megvagy mindennel akkor lehet tesztelni a beállításokat is windows alatt vmi játékkal és ha stabil akkor nyert ügyed van!

Szvsz Én így csinálnám... Sok sikert!

[Szerkesztve]

(#38) SimoNPhoeniX válasza Terrorista (#37) üzenetére


SimoNPhoeniX
csendes tag

A memtestre eddig nem nagyon koncentráltam,de majd most.
Viszont lefuttattam töbször is több beállítás mellett,hibát nem hozott,és nem is voltak erre utaló jelek,egyszerüen belassul a memó,ha nem 333MHz-en van,időzítésektől mindentől függetlenül.A memnek nem adtam + feszkót,a procién eccer emeltem 2 egységet (asszem 1,75V-ig [lásd asus Bios] de semmi.Se jobb se rosszabb.A hőm 2C-al emelkedett ezen kívül semmi extra. (speckó házibarkács sufnituning hűtöm van,légterelőkkel,meg 2db ventivel 3000rpm+7000rpm.)

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#39) BluEyes


BluEyes
őstag

Nem mellesleg az Aida/Everest memóriatesztje igazából elég sok összetevőtől függ,driver, oprendszer, kituggyamimég. A memtest86+ amellett,hogy megmutatja az esetleges hibákat, kiír valami sávszélességet is a memóriára. Konkrétan méri-e, vagy csak kalkulál az időzítésből meg az fsb-ből,azt nem tudom.Mindenesetre ott látható a difi a különböző beállításokban.
Ez a lap 2 BANKOT tud kezelni 400-on,4-et 333-on, mind a hatot csak 266-on.Akkor viszont hogy indult el 3modullal 400-on? Hmm...

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#40) SimoNPhoeniX válasza BluEyes (#39) üzenetére


SimoNPhoeniX
csendes tag

Nahát ezaz,márpedig elindul,sőt 3 rammal is elindul 400-on,még sőttebb 3db egyoldalassal is (lásd főjjebb).Ráadásul még a rendszert is betölti.Ha kicsit följebb megnézed,írtam,hogy több tesztprogival is leteszteltem memtest,aida alap,viszont csak aida-ra emlékszem,mert ez kb április környékén volt,de a memtest is ua. eredményt hozta,meg az összes többi is.
És mind ki is írta szépen a 400MHz-t,meg a hozzá tartozó sávszélt is,csak a baj az,hogy a flopymeghajtóm is leelőzte a valóságban a memóriáimat. :C

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#41) inkab válasza SimoNPhoeniX (#40) üzenetére


inkab
aktív tag

Szerintem ne küszködj vele, keresd meg a 166-os fsb-hez tartozó legnagyobb szorzót a procinál, amit még bír, a ramokat rakd szinkronba a procival 166-ra (DDR333), és keresd meg a 333Mhz-ez tartzó legdurvább időzítéseket. Így lesz szerintem a legoptimálisabb a teljesítménye a rendszerednek.

(#42) Terrorista


Terrorista
senior tag

Ha bírja még 166 fsb fölött és nem lassul be akkor szvsz úgy használd! (pl. 10x180)
Esetleg másik alaplapdriver? Win reinstall?
Egyébként most jut eszembe a KT400-al Nekem is volt egy nagyon rossz élményem! Gigabyte lap volt pontosabban 7VAX REV 1.1! Na ezzel sz.ptam apám a legtöbbet!
Stabilnak stabil volt csak hát lebutították az FSB elérhetőségét 166-ról 133-ra!! :O
Ezért Én is tornásztam az FSB-t addig ameddig bírta a PCI/VGA freki! A cél az volt, h a ram sebesség jobb legyen! Igen ám de ekkor jöttek elő a hibák! Minden oké volt elsőre a ram sebesség megnőtt, stb. DE! egyszer csak nálam is hasonló dolgokat produkált lesesett a ram olvasás 2200-ról 1300-ra az írás pedig 700-800-ról 500 körülire és hiába b@sztam neki bármit nem változott semmi! Csak egy win reinstall oldotta meg a hibát de később változatlan idő elteltével újra előjött! Meg is válta mtőle és lett belőle egy NF7 v2.0 !! :D
Na az Nekem olyan volt mint a nem tudom mi!!! Besz@rás!

Jah még valami akkor abban a lapban a CPU-t is rosszalkodott, fogta magát és egyszerűen leesett a freki! hiába volt belőve biosba! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Esélytelen fogta magát és 1800-ról lenyomta 1300-1400 körülire az 1800+ (1533Mhz)-os procit!

Na erre varjatok gombot!! :D

(#43) inkab válasza SimoNPhoeniX (#40) üzenetére


inkab
aktív tag

Tényleg, azt nem is kérdeztem, hogy fent van a legújjabb chipset driver?

(#44) SimoNPhoeniX válasza inkab (#43) üzenetére


SimoNPhoeniX
csendes tag

Fent.
Via 4in1 v4.53 asszem ez a legújjabb.

Egyebet nem tudok mondani... Kérem kapcsolja ki...!

(#45) myrra


myrra
senior tag

biztos szar az időzítése a ramjainak
ha mondjuk 2-3-3-6-on menne 400on is akkor má nem hinném hogy 333on lenne jobb
és ehhez még nem kell nitro ramot venni

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#46) myrra


myrra
senior tag

elég lesz egy PQI is

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#47) B75


B75
csendes tag

Én is szívok hasonló problemmel. Már kérdezősködtem 2 fórumban de semmi. Szintén a7v8x-x, régi 2x256 ddr2100 kivesz-elad, új 512 ddr400 bele, 266-ól 333-ra az FSB és SEMMI változás, előtte is és utána is 2118 MB/s mem olvasási sebesség everestel. 175/350-en is csak 2220 MB/s!! 266 helyett már 350 az FSB szinkronban (2.5 barton) és semmi javulás?? normális ez??

(#48) B75


B75
csendes tag

Kis javulás: 185/370-en 2691 Mb/s, viszont a mem írás kezd visszaesni ahogy emelem a frekit. 667-ről már 638. miért? időzítés 2.5-3-3-7

(#49) Magnat


Magnat
veterán

Sziasztok, már másik topikban is megkérdeztem, de hátha itt többen értenek hozzá: van egy Asus p4p800 se gd lapom 3 gigás NW procival és 333-as Kingston ramokkal. Vmiért azonban a ramok 333 helyett csak 320-on mennek. De miért?

Mint a mellékelt ábra is mutatja ([L]http://s_norb.tvn.hu/cpu.PNG[/L]),

vmiért 166 helyett 160-on mennek a memóriák. Ha megnézem a setupban, ott ilyen memória frekiket tudok választani: 266, 320, 400, 433, 466, szóval csak a 320 nem illik a képbe. A használati utasításban persze 333 van ... ja és az előző alaplapomban egy 2.4-es Celkóval szó nélkül mentek 333-on.


[Szerkesztve]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#50) Sir John válasza Magnat (#49) üzenetére


Sir John
tag

Ennél a lapnál Írják is a könyvében asszem, hogy ha 800-as FSB proci mellé 333-as ramot raksz, akkor csak 320-on fog menni!!!!!

Nálam is volt ilyen, mikor kicseréltem 400-asra akkor minden ment királyul.
A 2.4-es Cerkával 333-on menne, mert annak nem 800 az fsb csak 533.

De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek, mindig lesznek jumperek ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.