Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lenox


lenox
veterán

Csa!

Van egy problemam: van ket USB/IDE periferiahazam, mindkettobe raktam 1-1 HDD-t. Kulon-kulon mukodnek is, de ha egyszerre szeretnem oket hasznalni, akkor nem mennek. Felismeri az XP oket, az egyiket berakja D:\-nek, a masikat F:\-nek (E:\ a dvd), de amikor a D:\-n directoryt hoznek letre, valami write failed dolgot ir (hibat jelez), ha jol sejtem osszekeveri a ket HDD adatait. Van valakinek tapasztalata ebben a temaban?

(#2) liksoft válasza lenox (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Lehet driver akadás is, de lehet, hogy az USB rendszered nem képes elegendő táppal ellátni mindkét eszközt egyszerre. Ennyire ne halmozd az élvezeteket. Használd külön-külön.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) lenox válasza liksoft (#2) üzenetére


lenox
veterán

Van nekik kulon tapjuk.

(#4) liksoft válasza lenox (#3) üzenetére


liksoft
nagyúr

Tedd fel a kérdést az XP-s topikok egyikében. Hátha ott több ötlet jön össze. Nekem nincs további elképzelésem.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5) mr_ricsi válasza lenox (#1) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Én arra tippelek, hogy XP SP1-et használsz, és az SP2 telepítése megoldaná a problémádat.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#6) lenox válasza mr_ricsi (#5) üzenetére


lenox
veterán

sajna nem, sp2-t hasznalok.

(#7) erdoke válasza lenox (#1) üzenetére


erdoke
titán

Tedd fel őket egyenként a gépre, és állítsd át teljesítményre optimalizálás helyett eltávolításra. EszközkezelőTulajdonságok.

A legjobb aláírás a héten

(#8) lenox válasza erdoke (#7) üzenetére


lenox
veterán

Az van beallitva...

(#9) erdoke válasza lenox (#8) üzenetére


erdoke
titán

Esetleg ha az Indexing Sevice-t kikapcsolod?
TC vagy Explorer ablak meg van nyitva, amikor a hibát dobja? Legutolsó TC verzió?

A legjobb aláírás a héten

(#10) lenox válasza erdoke (#9) üzenetére


lenox
veterán

Csak sima explorer ablak, letrehozok egy konyvtarat, irom be a nevet, mikor entert utnek (amikor gondolom kiirna) megall, sokaig var, majd kiirja, hogy write error.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.