Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  1 terás microSD (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TVA


TVA
csendes tag

Üdv, akit érint, ill. aki gondolkodik egy ilyen beszerzésén:
Több helyen, pl eMag, feltűnt huszonvalahányezerért egy Lenovo feliratú, 1 TB-s microSD.
Ne vegyétek meg, ugyanolyan kínai kamu, mint amit az Aliról, Wishről stb. lehet rendelni, dacára annak, hogy hivatalos magyarországi forgalomban van.
Viszont, melyik az, amit meg szabad venni? Kinek van pozitív tapasztalata valamelyikkel?
A Sandisk-ben elvileg lehetne bízni, de amit árulnak (Sandisk Ultra) cca 50000-ért, azt a Sandisk honlapja szerint nem is gyártják, csak az Extreme változatot.
Szerintetek...?

(#2) Satus válasza TVA (#1) üzenetére


Satus
tag

Szia.
Az elég gáz , hogy Emagon is ott van .

Én tőle rendeltem [link] , van webshopja.

Én Aliról rendeltem kiváncsiságból , persze kamuk voltak. Egyik Lenovo a másik Xiaomi. Vitát nyitottam. Írtam a kereskedőknek , azt írták zárjam a vitát és visszaküldik a pénzt. 24 órán belül mindkettő árát visszakaptam .
Ajánlom a "Fake Flash Test" nevű programot gyors tesztelésre.

(#3) TVA


TVA
csendes tag

Igen, én is azzal teszteltem, a H2testw ugyan szigorúbb, de ember nincs, aki azt kivárja. És nemcak az eMag, a Pepita meg az Alza is árulja - igaz, ellenkezés nélkül nekem is azonnal visszadták a pénzt. Csak az a gond, hogy a szerencsétlen júzer, akinek fogalma sincs a hamiskártyákról, használja, tölti, úgy 30 G-ig nem is vesz észre semmit, aztán mire rájön, hogy át van verve, már sehol sincs a garancia.
Szóval már a hazai, elvileg megbízható kereskedőknek sem szabad hinni.

(#4) Undoroid válasza TVA (#1) üzenetére


Undoroid
őstag

Üdvözöllek!

ITT kérdezz!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  1 terás microSD (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.