Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) ergoGnomik válasza Slack (#9) üzenetére


ergoGnomik
tag

Szerintem meg tök mindegy. Ha az exkluzív nincs rendben, akkor nincs rendben. Mindegy, hogy mi volt előtte.
Nem vagyok képben a Sony viselt dolgait illetően, szóval a segítségedre lesz szükségem. Biztos megtörtént már, hogy a Sony felvásárolt valami játékfejlesztőt és a multiplatform címét kivezette a konkurens platformokról. Gondolom tudsz ilyet mondani kapásból, vagy ha úgy nem, akkor rövid keresgélés után. Ugye te úgy emlékszel, hogy a konkurencia ennek állva tapsolt? Nem? Akkor miért is baj, ha a Sony próbál hasonló helyzetben valamit csinálni? A melyik fél kezdte az nem érv!

Jah, az rendbe van, ha a PS jövedelmező, csak XBOX -nál gond. Értem...
Az remek! Viszont én nem értem. Hol volt erről szó?

Tegyék meg, de cserébe adni kellene valamit. Írják alá ők is, hogy x,y,z játék menni fog xbox -ra 10 évig. Ez volna a játékosok érdeke, nemigaz?
Miért is kellene csak úgy adni valamit? Majd ha az ellenfél kialkudja. Ha sikerül neki. Kit érdekel a játékosok érdeke? Melyik műsort tetszett eddig nézni? Ez kőkemény üzlet, semmi más.

Az a te bajod (és eddig a többieké is), hogy érzelmileg elkötelezett vagy egy bizonyos irányba és nem vagy hajlandó gondolkodásban túllépni az egyszerű ember jogos és normális kis önzésén. Ez a hír csak és kizárólag arról szól, hogy két üzleti vetélytárs hogyan próbál megoldani egy vélt vagy valós versenyproblémát. Itt szó nincs semmiféle nagybetűs igazságról vagy méltányosságról, csak a megszerezhető üzleti előnyökről vagy a megakadályozható veszteségről. És nem is fogja semmilyen mértékben befolyásolni hétköznapi igazságérzet vagy erkölcsi fensőbbség a kimenetelt. Feleslegesen fecséreled az érzelmeidet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.