Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#29151) fntastic válasza tototos (#29149) üzenetére


fntastic
aktív tag

Egyébként a CM7 a legstabilabb, de ha újabb android kellene, akkor amit a kolléga linkelt az is tökéletes.

(#29152) vizslakutya válasza kukinyo (#29150) üzenetére


vizslakutya
senior tag

De várom már a frisset belőle,egy hónapja nem cseréltem ROMot,elvonási tüneteim vannak :Y

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#29153) Murphys2 válasza Glatius (#29148) üzenetére


Murphys2
tag

Szia! Hát nem sok előzmény volt. Talán annyi, hogy kikapcsoltam. :D Gyári Vodafone-os Blade. Valószínűleg GEN 2-es, mert az árusítás vége felé lett véve. De bármit is csinálok, csak a futó android feliratig jut el.

(#29154) PuffySite


PuffySite
tag

Srácok.. agyvérzést kapok. Felraktam ezt a legújabb Z-ROM-ot és hozzá a gappsot. A google play az összes letöltésemre 403-as hibát dob. A google-ön fellelhető összem megoldást próbáltam, egyik sem működik.. Mi lehet a gond? :(

(#29155) elfelejtette válasza PuffySite (#29154) üzenetére


elfelejtette
veterán

System partíción mennyi szabad hely van?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#29156) PuffySite válasza elfelejtette (#29155) üzenetére


PuffySite
tag

124/136

(#29157) Keeperv85 válasza PuffySite (#29154) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem a rom hibája. A Play! vacakol. Ne aggódj! :K

(#29158) Glatius válasza Murphys2 (#29153) üzenetére


Glatius
őstag

Ha számítógépre tolod (lehetőleg 32 bites windows7) felismeri és telepíti a drivereket?
Ha az árusítás vége felé vetted, akkor a készülékgarancia még él, be kell vinni, és szo... rakozzanak vele ők!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29159) Murphys2 válasza Glatius (#29158) üzenetére


Murphys2
tag

Szia! Igen, felismeri, telepíti a drivert. Sajnos a gari már lejárt, ez volt nekem is az első, amit néztem. Ha egy linket tudnál írni ami alapján elindulhatnék, azt megköszönném. Soha nem turkáltam a telefonomba mélyebben.

(#29160) Glatius válasza Murphys2 (#29159) üzenetére


Glatius
őstag

Kezdésnek az egyes hozzászólásnál nem tudok jobbat. Ha ott érted miről van szó, akkor fogj csak hozzá!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29161) Glatius válasza Murphys2 (#29159) üzenetére


Glatius
őstag

Biztos hogy nem nyúltál mélyre?
Nem futtattál semmi ismeretlen programot, amiről nem tudod mit csinál?
Például rootolás, vagy valami hasonló??

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29162) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok
valaki esteleg rakott fel KitKat-et a Blade-jére? :))
Milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban?
(ziyan legutolsó ROM-ját használom)

Vamos a la playa.

(#29163) kukinyo válasza juuzer (#29162) üzenetére


kukinyo
addikt

Szia
Ha erre gondolsz, én kipróbáltam.
Ez még eléggé kiforratlan de használható és ahogy nézem gőzerővel dolgoznak rajta.

(#29164) vizslakutya válasza kukinyo (#29163) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nekem a január 9.-i verzió maradt fent,az utána jövők elég instabilakra sikerültek,érdekes,minél jobban belemerül,annál rosszabbak lesznek a verziók.Az alapgondot,hogy híváskor már cseng a telefon vagy hármat és még mindig nincs hívás képernyő,azt sehogyan sem sikerül megoldani.

(Ziyan "mester" ígért egy nagyon szupi romot,azt várom már nagyon)

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#29165) elfelejtette válasza juuzer (#29162) üzenetére


elfelejtette
veterán

Én az eladásig egy hónapig használtam 4.4-et, utoljára a 20-i frissítés maradt fent kb. 2 hétig. Komolyabb gondom nem volt, stabilan müködött, nem volt egy váratlan reboot sem.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#29166) Torry válasza vizslakutya (#29164) üzenetére


Torry
addikt

ziyan romra várok én is, a mostani is hasít, kíváncsi vagyok mit lehet még kihozni belőle.

(#29167) juuzer


juuzer
addikt

kukinyo, elfelejtette

Az akkumulátorral hogy bánt a 4.4?

De akkor csak később teszem fel. Most már végképp kiköltöztem a Blade-ből, de azért néha rámjön a buherálhatnék :DD

Vamos a la playa.

(#29168) elfelejtette válasza juuzer (#29167) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nálam nem volt nagy különbség aksi használatban a 4.4 és a 4.1 között. Igaz érezhetö volt, hogy a KK nem erre a hardverre való.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#29169) Vikunya


Vikunya
tag

Sziasztok. Melyik a legjobb cm alapú 4.1 rom? Továbbá hogyan lehet legegyszerűbben feloldani a + ramot?

Romanes Eunt Domus

(#29170) ux1 válasza Vikunya (#29169) üzenetére


ux1
addikt

Forrasztópákával.... ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#29171) axlfsi válasza juuzer (#29167) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem még mindig a 4.4.2 van fent, de nagyon nem vagyok vele megelégedve. Ugyanis, valamiért nem megy Deep Sleep-be a telefon és sajnos nagyon merül(!) :(

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29172) icemad válasza axlfsi (#29171) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nézz rá ezzel a programmal: Wakelock detector. Nem tudom, hogy a 4.4.2-t támogatja e, de egy próbát megér.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#29173) axlfsi válasza icemad (#29172) üzenetére


axlfsi
veterán

Néztem már, de én nem lettel tőle okosabb.
Te mit látsz ebből?
Köszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29174) icemad válasza axlfsi (#29173) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pfúúú... Passzolom... RPC read meg rpc server, ezek mik lehetnek? Ha rányomsz az app infóra, akkor milyen alkalmazást hoz fel?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#29175) kasza blanka válasza techlock (#29109) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

megerősítem.

nem lehet háttérképet váltani: ha egyszínűt adok meg, marad a régi, ha saját képet, akkor eljutok oda, hogy a méretet változtathatom, de nem jelenik meg gomb, hogy ok vagy valami. semmilyen módon nem lehet új hátteret választani.

(#29176) ziyan válasza kasza blanka (#29175) üzenetére


ziyan
tag

Érdekes, ránézek :)

(#29177) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Sziasztok, ma megvettem immár a 4. bladem, viszont az utolsó több mint egy éve volt szerintem.. :B Meg a mostanin is valami tavaly márciusi CM alapú rom van. Gondolom azóta kijött valami újabb és stabilabb, nem ragaszkodom a legújabbhoz, a lényeg, h stabil legyen, akksi készenlétben bírjon sokat. A készenlétet azért emelem ki, mert pl a nexusomon a kitkat sokkal tovább bírja úgy ha nincs nyüstölve, mint az előző verziók, viszont használva jobban merül. Mivel ez csak másodtelóként fog üzemelni. Linkeket megköszönnék :)
Még annyi, h újabb romokhoz kell flashelnem újabb recoveryt, vagy ilyenekkel nem kell foglalkoznom? Köszi! :R

(#29178) kukinyo válasza lsebestyen (#29177) üzenetére


kukinyo
addikt

Szia
Figyelmedbe ajánlom a ziyan féle romot. Stabil, jó az akkukezelése, elég fürge, többen megelégedéssel használjuk.

[ Szerkesztve ]

(#29179) lsebestyen válasza kukinyo (#29178) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi, azt írja installation aborted. Most flasheltem fel a 136mb tpt updatet, lehet a recovery a régi? na bazz, msot látom, h a rtecovery is visszafejlődött az update csomaggal :U Honnan tudok leszedni valami frissebb recoveryt?

szerk.-találtam, úgy néz ki megyeget. Amúgy szerintem ezeket első hsz-be simán beletolhatnánk...[link]

[ Szerkesztve ]

(#29180) kukinyo válasza lsebestyen (#29179) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen, a recoveryt tpt után frissíteni kell.
Akkor ezek szerint sikerült minden?

(#29181) ziyan válasza lsebestyen (#29179) üzenetére


ziyan
tag

Betoltam én is egyet a blogocskámba :D

[ Szerkesztve ]

(#29182) lsebestyen válasza kukinyo (#29180) üzenetére


lsebestyen
addikt

jaja, csak neztem egyet h hirtelen regebbi recoverym volt :D

(#29183) kasza blanka válasza ziyan (#29176) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

na és mit láttál? :D

(#29184) ziyan válasza kasza blanka (#29183) üzenetére


ziyan
tag

Megerősítem a bugot :DDD

(#29185) kasza blanka válasza ziyan (#29184) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

ne megerősítsd, inkább javítsd lécci :)

(#29186) MaxTorque válasza ziyan (#29184) üzenetére


MaxTorque
tag

Engem csak meglepett, hogy nem látszik a gomb, de ott van az jobb felül. Bár ezt most emlékezetből mondom.

(#29187) ziyan válasza MaxTorque (#29186) üzenetére


ziyan
tag

Tényleg :DDD

Javítom, hamarosan :)

(#29188) PuffySite válasza ziyan (#29187) üzenetére


PuffySite
tag

Nálam egy kicsit más jellegű probléma is akadt. Ha meg akarom szakítani a hívást, akkor a nagy piros megszakító gomb fölött lebeg a slideres hívás menü, ami miatt nem lehet megnyomni a simát. A sliderest pedig hiába húzom a megszakítra, nem csinál semmit. Csak úgy tudom megszakítani a hívást, ha a notification centert lehúzom és ott rábökök a hívás befejezése gombra. :))

(#29189) ciiborg


ciiborg
csendes tag

Sziasztok!

Ziyan legfisebb rom-ja van fent. Eredeti partíciók vannak, s használok link2sd-t. Valamikor jan elején tettem fel, akkor be is laktam, azóta szinte nem telepítettem semmit sem, fokozatosan mégis lassabb lett, most már durva a helyzet.
Miért kezdett el belassulni? Mit lehet tenni ez ellen?

(#29190) ziyan


ziyan
tag

Íme egy teszt kernel, elvileg gyorsabb, gyakorlatilag pedig nem tudom... :) változások a githubomon, várom a véleményeket, hogy tapasztalható-e valami változás: [link]

(#29189) ciiborg:
Az is lehet, hogy lelassult az sd kari a gyakori írástól (már ha nem csak az apk-kat helyezted át).

(#29191) vizslakutya válasza ziyan (#29190) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Félénken kérdezem,nem lesz navi sávos új ROM ?

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#29192) ziyan válasza vizslakutya (#29191) üzenetére


ziyan
tag

De igen, csak előtte a kernelt is gányolom, amit előtte jó, ha tesztel valaki akinek SIM karija is van (használja is a telót, nem kikapcsolva tartja egyfolytában :) ) :DD

Antutuban nekem +5%-ot hozott ez a kernel, de mivel aktívan nem használom a Blade-t, nincs összehasonlítási alapom pl. a böngészés sebességére :(

[ Szerkesztve ]

(#29193) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Ezt a romot telepítettem: cm-7-20130301-NIGHTLY-blade.zip
Melyik gtalkot kell feltennem hozzá? Ezzel próbálkoztam, recovery alatt települ is, nem ír hibát, de reboot után semmi változás, se play, se gmail, se talk. Ezt próbáltam: gapps-gb-20110828-newtalk-signed.zip

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#29194) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#29193) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Azt hiszem rájöttem, tárgytalan, ez is kellett... :)

gapps-gb-20110828-signed.zip

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#29195) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek megvan az ASK Mr. Pigfish mert playen mar nem elérhető?

(#29196) trebrona válasza ampulla (#29195) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbáld ezzel!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29197) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok!

Van egy kis gondom a fastbootal amikor fel akarom tenni a CWM recovery-t. Állandóan waiting for device-t kapok, annak ellenére hogy fent van a driver, meg az android sdk. Van valakinek valami ötlete mi lehet a probléma? Esetleg az, hogy windows 8.1-em van (64bit).

(#29198) lsebestyen válasza ampulla (#29197) üzenetére


lsebestyen
addikt

Igen az nekem is baj volt, eszközkezelő mit mond?

(#29199) #61523968 válasza ziyan (#29190) üzenetére


#61523968
törölt tag

Ziyan Mester, feltettem az új kernelt. Én semmiféle tesztprogramot nem futtattam, sem előtte sem után. Érzetre gyorsabbnak tűnik és semmiféle hibát nem tapasztaltam. Köszönet a munkádért. :R

(#29200) ampulla válasza lsebestyen (#29198) üzenetére


ampulla
aktív tag

Basszus, teljesen kiment a fejembol megnezni. Sajnos mar haver elvitte a telefonjat, majd csak 2 het mulva tudon csak megint megnézni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.