Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#29301) Vikunya válasza ampulla (#29300) üzenetére


Vikunya
tag

Írja,hogy gyári rom,akkor cwm sincs.

Romanes Eunt Domus

(#29302) ampulla válasza Vikunya (#29301) üzenetére


ampulla
aktív tag

Bladere tudomasom szerint nem jott ki a Ginger, csak a 2.2.

(#29303) Zolom89 válasza ampulla (#29302) üzenetére


Zolom89
senior tag

Jóltudod!

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#29304) Zaja2


Zaja2
senior tag

Sziasztok!
Van egy ZTE Blade-em rajta CM7-el. Nem tetszik ez a CM7-ezért valamilyen újabb romot szeretnék rá rakni,ami szép is,és stabil is. Teljesen kezdő vagyok ebben,tehát abszolút nem tudom mit - hogyan kell csinálni . Valaki tudna segíteni? Köszönöm!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#29305) Vikunya válasza ampulla (#29302) üzenetére


Vikunya
tag

és ez min változtat?
lehet rosszul tudja

[ Szerkesztve ]

Romanes Eunt Domus

(#29306) ampulla válasza Vikunya (#29305) üzenetére


ampulla
aktív tag

Mi az h min változtat ? :D Mindenen. Rosszul tudja? Azért csak meg tud különböztetni egy 3-mast meg egy 2-est. Ergo már volt rajta CWM csak vissza lett téve a gyári FTM recovery valamiért. Újra fel kell flashelni, vagy fastbootolni a CWM-et és utána már mehet a factroy reset.

(#29307) ampulla válasza Zaja2 (#29304) üzenetére


ampulla
aktív tag

Szia!

Olvasd el az 1. hozzászólást!

(#29308) Vikunya válasza ampulla (#29306) üzenetére


Vikunya
tag

Igazad van!Peace!

Romanes Eunt Domus

(#29309) adam002


adam002
tag

Sziasztok!
Hozzájutottam egy ZTE Blade-hez és az lenne a kérdésem hogy melyik rá a leggyorsabb és úgy a legstabilabb rom rá? :D :D Mert jelenleg egy CyanogenMod 4.3.1-es Android van rajta az meg elég lassúcska nekem :) Meg az lenne még a kérdésem hogy a fülhallgató hangerőt hogy lehetne növelni? :)

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#29310) kukinyo válasza adam002 (#29309) üzenetére


kukinyo
addikt

Szia
Próbáld ki a ziyan féle romot.
Használjuk páran, megelégedéssel. :)

[ Szerkesztve ]

(#29311) adam002 válasza kukinyo (#29310) üzenetére


adam002
tag

Rendben kipróbálom ezt :)
Köszönöm :R

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#29312) adam002 válasza adam002 (#29311) üzenetére


adam002
tag

Felraktam ezt a romot :)
Teljesen megfelel :R

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#29313) adam002


adam002
tag

Viszont még egy kérdésem lenne :)
A fülhallgató hangerejét mivel tudnám fokozni? Mert az elég halk szerintem.

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#29314) Bende1111


Bende1111
tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ismerősömnek betörött a ZTE SUPER telóján a kijelző, úgy, hogy semmire sem reagál... :D Én sajnos nem találtam alkatrészt sehol. Hogyha bárki tudna egy linket küldeni azt megköszönném! :R
Bende
U.i.: Sajnos a gyári szerviz nem játszik, mert már függetlenítették.

(#29315) esox


esox
senior tag

Szaisztok, régi blade-es vagyok, de már más telót használok. Esetleg ha valakit érdekel a képen látható touchscreen (2.500 Ft + posta). Jelentkezzen privátban privátban. First come first serve.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#29316) Bende1111


Bende1111
tag

Sziasztok! (kiegészítve)
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ismerősömnek betörött a ZTE BLADE SUPER telóján a kijelző, úgy, hogy semmire sem reagál... :D Én sajnos nem találtam alkatrészt sehol. Hogyha bárki tudna egy linket küldeni azt megköszönném! :R
Bende
U.i.: Sajnos a gyár.(Javítva)i szerviz nem játszik, mert már függetlenítették.

[ Szerkesztve ]

(#29317) Vikunya válasza esox (#29315) üzenetére


Vikunya
tag

pont ma cseréltem ki az enyémen a törött kijelzőt,sikerrel!! :D

(ugyanilyet raktam bele,tökéletesen működik)

[ Szerkesztve ]

Romanes Eunt Domus

(#29318) voroscsepel


voroscsepel
csendes tag

sziasztok!

Ez már a harmadik év, hogy meg van a blade és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Mivel a kijelző bal alsó sarkánál erősen porosodik, ezért alkalmanként szétkapom, megtakarítom.
Ez így volt nemrégen szintén. De most miután bekapcsoltam, már nem érzékelte az érintést.
Raktam fel másik romot, hátha szoftveres. Bár valószínű, hogy szétszereléskor történt valami érintkezési hiba.
Már vagy 5x szétszedtem. Semmi. Próbáltam én is ütögetni, mint ahogy többet javasolták, mivel többeknél működött :D Nálam ez sem. Valaki írta, hogy "fel kell tölteni" a kijelzőt, nálam ez sem hatott :W

Valami tipp? Miért szállhatott így el az érintésvezérlés? Nem használtam semmilyen folyadékot tisztításkor. Semmi olyan ráhatást nem tettem, amitől a kijelzőnek meg kellett volna magát adnia. Leesni sem esett le.

(#29319) vizslakutya válasza voroscsepel (#29318) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Az összekötő szalagkábellel lesz a gond szerintem,vagy rosszul csíptetted vissza vagy megsérült a szétszedéskor (ez a rosszabb variáció).

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#29320) voroscsepel válasza vizslakutya (#29319) üzenetére


voroscsepel
csendes tag

igazából azt a kábelt nem is piszkáltam, annyira nem szedtem szét. ezért se értem.
de köszi a tippet, én is erre gyanakszom

(#29321) vizslakutya válasza voroscsepel (#29320) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Próbáld meg kivenni és újra visszarakni a kábelt,hátha az a baj,lehet,hogy a pucoláskor megmozdult,egyedül a lefogató felpattintásánál vigyázz,aztán már adja magát.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#29322) voroscsepel válasza vizslakutya (#29321) üzenetére


voroscsepel
csendes tag

A második szétszedés óta már azt is többször szétszedtem és vissza. Szóval ez is megvolt. De még próbálgatom, hátha. köszi.

(#29323) Zolom89


Zolom89
senior tag

Nekem van egy idegesítő problémám. Van szabad helyem a telefonon 69MB és helyhiányra hivatkozva nem tud frissiteni egy alkalamazást sem a telefonom. 4.1.2android van rajta, nincs különösebb problémám vele, de ez miért lehet? Át lett patricionálva a nagyobb belső memo érdekében de akkor nem sok értelme van ha nem használja ki

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#29324) dvdbackuper válasza voroscsepel (#29322) üzenetére


dvdbackuper
őstag

van rajta ugye az érintésvezérlő IC, na az szállt el :R
csere után jó lesz, lentebb hirdetett vki érintőt...

(#29325) voroscsepel válasza dvdbackuper (#29324) üzenetére


voroscsepel
csendes tag

köszi, bíztam benne, hogy az a hirdetés nekem még jó lesz és megoldja a problémám :R

(#29326) Vikunya válasza Zolom89 (#29323) üzenetére


Vikunya
tag

Csinálj egy ext partíciót is és átdobálod oda az appokat link2sd-vel.

Romanes Eunt Domus

(#29327) esox válasza voroscsepel (#29325) üzenetére


esox
senior tag

igen itt vagyok és még meg van a panel. Igazából sóginőmnek rendeltem "San Francisco" feliratosat, de nem olyat küldött az alis emberke...többit priviben, ha még érdekel.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#29328) DigiG


DigiG
tag

sziasztok
hozzám került egy blade.
Akksi bele és android figurával rezeg a telefon.
Mi lehet a baj? nem kapcsol be

[ Szerkesztve ]

(#29329) dvdbackuper válasza DigiG (#29328) üzenetére


dvdbackuper
őstag

akkor csak bekapcsol...
:F

(#29330) ampulla válasza DigiG (#29328) üzenetére


ampulla
aktív tag

Szia, nekem akkor csinalta ezt ha wipeoltam a systemet ROM-olasnal, vagy valamit elbaltaztam. Nezd meg van-e rajta recovery.( Power + vol down gombok benyomasaval). Ha behozza az FTM vagy CWM recoveryt akkor nincs ok az aggodalomra onnet siman ujratoltesz egy Romot ra. Ha nincs, a hungariandroidon vannak leirasok teglak, meg bootloop problemakra.

(#29331) DigiG válasza ampulla (#29330) üzenetére


DigiG
tag

berakom az akksit és egyből android logo, semmit nem nyomok, és jön a logo.

(#29332) Viktor0610 válasza DigiG (#29331) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ázhatott be? Csak mert ha magától bekapcsol, az akár ezt is jelentheti...

Samsung Galaxy A54

(#29333) icemad válasza DigiG (#29331) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Aksi ki, gombokat nyomvatartod, aksi be.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#29334) DigiG


DigiG
tag

Android logo, majd ftm logo, mi lehet a gond?

(#29335) DigiG


DigiG
tag

állandóan ftm modba lép.

(#29336) icemad válasza DigiG (#29335) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól megy az angol, akkor itt nézz szét.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#29337) DigiG válasza icemad (#29336) üzenetére


DigiG
tag

odsf flashel toltam rá firmewaret meg romot de még mindig ftm felirat

(#29338) ampulla válasza DigiG (#29337) üzenetére


ampulla
aktív tag

FTM recovery az a gyari. Bootol a rendszer de nincs mit neki szerintem. Recovery-t behozza nagy baj nem lehet fel kellene flashelni egy CWM et a fastboottal. Google meg az 1. Hsz a baratod ;)

[ Szerkesztve ]

(#29339) br.rak


br.rak
őstag

Sziasztok!

Egy ZTE blade-t kellene kicsit formába rázni, bár droiddal régen volt már dolgom
A Z-ROM- ot néztem ki (leírásokban ez az amit ajánlanak sebesség/stabilitás/feature-ok miatt)

Gen2-es T-s blade módosítatlan 2.2-vel (hivatalosan függetlenítve, nem tudom ez megmarad-e , T-s kártyával lenne most használva, de jó lenne ha maradna független)

szóval kellene egy jó minőségű SD kártya ( gondolom class 6 a minimum és 32gb a max amit kezel a telefon)
a hunandroidon vant fent driver szóval ezt felteszem (Xp)
majd egy recovery
majd recovery-ből sd-ről a rom
majd a google appok apl-ből
és végül root

és kezdésnek egy partíció módosítás is a 136Mbos kiosztásra

(kernelcserének nem tudom van-e értelme ha jól gondolom mind OC-s és amire kell arra bőven elég a jelenlegi sebesség, vagy adna egy új kernel kézzelfogható pluszt?)

Megoldható-e ezzel a rommal külső 3g-s stick kezelése (esetleg net megosztása wifin) illetve OTG (pendrive)?

A válaszokat előre is köszi.

Br

[ Szerkesztve ]

(#29340) Roli5


Roli5
tag

Sziasztok!

VÁSÁROLNÉK baráti áron Zte Blade vagy Zte Blade 3(de ezt csak gyári függetlenbe, vagy Vodafone-s)telefont karcmentes kijelzővel. Hátulja lehet kopott. És persze a galériát megnyitva vagy egyéb eseményekre nem mindig újrainduló, hanem hibátlan készülék érdekel!

Ajánlatokat kérek szépen ha lehet, fényképpel: g.roland975@gmail.com

Köszi

(#29341) Nestor16


Nestor16
senior tag

Üdv!

Nekem sehogy nem akar működni a TPT Helperes dolog... jó helyen van, manuálisan is néztem/beraktam, másik sd kártyával is próbáltam, de hang fel, menü és bekapcs gomb hatására nem megy tovább a zöld robotnál. Próbáltam simán hang fel, úgy sem. Nem lehet, hogy a 6.0+ recovery miatt? De elvileg azt ő teszi újra 5.0-ra... Szóval nem értem.

Valami ötlet?

Üdv, Dávid

(#29342) Nestor16 válasza Nestor16 (#29341) üzenetére


Nestor16
senior tag

Megoldódott... gyakorlatilag gen1 to gen2-est kellett letölteni, az már működött. Én logikusan simán a gen2-est próbáltam feltenni egy gen2-es készülékre... én hülye :DDD

Üdv, Dávid

(#29343) Keeperv85 válasza ampulla (#29338) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem bootol az sehová, az nv sérült. Elszállt az nv terület tartalma a chanel fájl, így nem jut ki a recovery-ből...

(#29344) esox válasza esox (#29315) üzenetére


esox
senior tag

egy kedves fórumtársnál sikeres beépítésre került :)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#29345) voroscsepel válasza esox (#29327) üzenetére


voroscsepel
csendes tag

Bizony megkaptam a kijelzőt és működik. Már csak be kell ragasztanom a műanyag keretbe.
köszi itt is még egyszer :R

[ Szerkesztve ]

(#29346) TommyY2


TommyY2
tag

Szia Keeperv85!

A segítségedet szeretném kérni (természetesen más hozzáértő segítségét is szívesen fogadom).

Lesett a mobilom és a bal alsó sarka a fedlapnál szétnyílt (kiszakadt a csavar fejénél).

Szétszedtem a telefont, a bal alsó sarkánál a home gomb alatt van egy kis kb. 4x5mm-es kocka lap (gondolom a mikrofon lehet), mely kiesett a helyéről. Nem tudom, hogy forrasztva volt-e (az alján több réz pötty látható, valamint a fólián is).

A telefon működőképes, csak a mikrofon nem működik. Szerinted van esély a megjavítására, mit csináljak vele?

U.I.: Amennyiben nem javítható, eladnám alkatrészként (nagyon megkímélt, szinte karcmentes, Ziyan legújabb rom-ja fut rajt, az akku is teljesen jó).

Előre is köszönöm a segítséget:

TommyY

(#29347) Keeperv85 válasza TommyY2 (#29346) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Ajaj... rég láttam már a teló belsejét, így most fejből nem ugrik be, hogy ebben kocka volt-e a mikrofon, vagy kis henger alakú kialakítás. Ebből az következik, hogy fogalmam nincs mi esett ki belőle. Viszont a réz színű érintkezők biztatóak, mivel nincsen nyoma forrasztásnak rajta, így valószínűleg "csak" szétesett. Ha a helyére kerül szerintem működni fog. :K

(#29348) dvdbackuper válasza TommyY2 (#29346) üzenetére


dvdbackuper
őstag

A Blade mikrofonja ilyen:

Bal alsó sarok... leszakadt volna a mikrofon?

(#29349) Keeperv85 válasza dvdbackuper (#29348) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Lehet hogy csak ragasztva van? :Y

(#29350) voroscsepel


voroscsepel
csendes tag

érintőkijelző keretbe való beragasztásához ti konkrétan milyen anyagot, módot javasolnátok? valami szilikonos ragasztó?

ami rajta volt az már nem igazán ragad, inkább letakarítottam

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.