Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141201) frankdelgado válasza F_Peter (#141170) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ezt most így nem vágom séróbol, meg én full HD-ban tolom, tehát nem is okozott gondot.. A többiek meg lexarják úgy látom :).

(#141202) l.skywalker válasza l.skywalker (#141199) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Közben látom, hogy 2016 szeptemberében ez GWG-s játék volt. Nem tudom ez számít-e a vásárlás tekintetében.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141203) fear2 válasza l.skywalker (#141199) üzenetére


fear2
tag

Hali!
Nekem az "Earthlock: Festival of Magic" alatt a "Már beszerezte ezt a terméket" virít (valószínűleg GWG-al szeretem be), de az Extended edition-t sehol sem találom.
(A link az alap Earthlock-ra mutat, az pedig most akciósan "4 792,00 HUF áfával"-ért lehetne az enyém.)

(#141204) mobal válasza mike1334 (#141200) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

De minek is kell szétszedni és kitakarítani?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#141205) l.skywalker válasza fear2 (#141203) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az lenne az ami a második linken van. A címe csak ennyi lett, hogy EARTHLOCK. Megjelenés dátum 04.11

Majd még figyelem a történéseket és szólok ha van valami infó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141206) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Tölthető a Division X patch! 4.22 GB

(#141207) IntelKiller7 válasza mobal (#141204) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szerinted x év alatt mennyi port szív magába?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#141208) mike1334 válasza mobal (#141204) üzenetére


mike1334
veterán

Feltételezem azért, hogy megnézzék mi van belül (nem balesetveszélyes-e a termék stb.). De a Konzolvilág tud erre érdemben válaszolni :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#141209) mobal válasza IntelKiller7 (#141207) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Tekintve, hogy a One S max két éves, szertinem nem igényli még. Ha igen akkor amúgy is sok por lehet körülötte.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#141210) IntelKiller7 válasza mobal (#141209) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Anno a Gamer PC-men mindnehol porszűrő volt. 1 hónap alatt mégis igen nagy mennyiségű finompor tudott ráülni a hardverekre. Pedig 3 naponta fel volt porszívózva a szobában stb.

(#141206) bulikavagyok

Első reakcióm: Aztakurw@ :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#141211) dunc


dunc
nagyúr

Kis átalakításaim.

1, A kontrollere az analóg részre szoktunk rakni kupakot, viszont amit vettem rideg volt, ezért rajtahagytam, és volt a PS4 hez nagyon finom puha gumiból, ami ráadásul zöld, és megy az x box színéhez, pláne ahhoz a gamepadhoz amihez használom. :)) . Tehát a PS4 kupakja nagyobb, de ha a x boxosra rakom rá akkor pont szépen passzol rá, és ráadásul kellően magasít is!

2, Nem a gyári HDMI kábelt használom. (azt ki se bontottam), van egy nagyon jó minőségű 2.1 es kábelem viszont az olyan bika kábel jellegű! De komolyan rohadt nehéz, ezért, hogy nem terhelje a X Box one HDMI portját, habszivacsból csináltam egy támasztékot, amit bevontam a tartás érdekébe fekete ragasztószalaggal. :))

Röviden ennyi, elnézést a zaklatásért. :D :B

(#141212) frankdelgado válasza dunc (#141211) üzenetére


frankdelgado
őstag

Jó gazdaként bánsz a a gépsárkánnyal, ez dícséretes. :D

(#141213) x360elite válasza dunc (#141211) üzenetére


x360elite
őstag

Ügyes, praktikus, és még jól is néz ki. Kalap emelés mellett el is lestem. :R :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#141214) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#141210) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Első reakcióm: Aztakurw@" -nekem dettó, de már kezdek hozzászokni. :D Igen jó dolgunk van mostanában.
Ma este rászánok pár órát a játékra. Minimum fél éve el sem indítottam, így lesz mit bepótolni. Megvan az összes DLC is, de azok közül sem játszottam ki egyet sem. Jó lesz most visszatérni NYC-be. :B

(#141215) pzstm válasza bulikavagyok (#141214) üzenetére


pzstm
titán

Szoval jol nez ki? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#141216) Gombinyó válasza bulikavagyok (#141214) üzenetére


Gombinyó
őstag

Annyira jó lett?
Lehet leporolom a lemezt. :)

(#141217) bulikavagyok válasza pzstm (#141215) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Még csak 10 percet játszottam vele jelentősebb akció nélkül, de eddig nagyon tetszik. Most már mondhatom úgy is, h szokásos Ubi minőség. :B

Gombinyó: A véleményem annyira nem releváns mert több mint fél éve láttam utoljára, ráadásul akkor is projektoron. De ha megvan a játék akkor mindenképp porold le a lemezt szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#141218) sugarforce válasza bulikavagyok (#141217) üzenetére


sugarforce
őstag

Honapok ota nem voltam mar new yorkban, elkene latogatni.

(#141219) csumpa93


csumpa93
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy batár origi Xbox One-om (500GB) és szeretnék egy külső vinyót rákötni. Van nekem egy sima kis 1TB-os laptop vinyóm és ahhoz szeretnék egy házat. Hogy valaki tud ajánlani vallamit, vagy van valami ami kimondottan jó vele, most keresgéltem a napokban, de nem tudok dönteni, mert lefikázzák az összes kis külső HDD házat. És majd csak egyszerűen rádugom a vinyót és működni fog, vagy kell e neki valami egyedi formázási mód vagy ilyesmi.

Előre köszönöm a segítséget. Üdv. mindenkinek :D

(#141221) S e t h válasza dunc (#141211) üzenetére


S e t h
nagyúr

Playstationos ismerősöm beszélt múltkor vmi kupakról, hogy a joyokra vette, mert segít az irányításban.
Nem igazán értettem, gondolom ti jobban vágjátok, miről van szó?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141222) Jovanny2 válasza S e t h (#141221) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ilyesmire gondolt. Magasabb lesz tőle az analóg kar, és kényelmesebb. Az elite kontrollerekhez alapból van 3 magasság, de lehet venni utángyártottat is.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#141223) StLui válasza S e t h (#141221) üzenetére


StLui
veterán

szerintem ott van a képen, vagy nem az az?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#141224) DaveHutt válasza Jovanny2 (#141222) üzenetére


DaveHutt
őstag

Akinek van ilyen, elmesélhetné, hogy ér-e vmit.

(#141225) frankdelgado válasza csumpa93 (#141219) üzenetére


frankdelgado
őstag

Adata ex500 [link]. Anno amikor ssd t akartam a boxra kötni, ez jött ki nyertesnek. Mivel egy ssd-t simàn kiszolgàl igy nem lesz gondja egy sima, gondolom 5200 rpm-es 2,5 es hdd vel. Azt hiszem h amikor ràdugod megkérdezi h akarod e formàzni. Ha igen, leformàzza magànak, de akkor màsra màr nem tudod hasznàlni.

(#141226) F_Peter válasza frankdelgado (#141201) üzenetére


F_Peter
őstag

Azért köszönöm. Remélem észreveszi valaki a kérdést, aki játszik 4k-ban.☺️

(#141227) S e t h válasza Jovanny2 (#141222) üzenetére


S e t h
nagyúr

A kényelmi funkción kívül jelent bármi pluszt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141228) Corpuscle válasza DaveHutt (#141224) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én ilyen magasítót használok. A finom mozdulatokat könnyebb vele kivitelezni (dőlésben tartani, pl. kanyarodásnál), de hogy hatékonyabb vagyok-e vele azt nem tudom. Ha másra nem, placebónak jó. :)

(#141229) twi452 válasza Jovanny2 (#141222) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem olyan koponyás van és teljesen jó. Gumis hatású az anyaga nem ilyen rideg cucc, olyan mint egy tömör gumilabda.
Én szeretem.. segít vagy sem az jó kérdés.. annyiban biztos, hogy számomra kényelmesebb, másnak nem biztos.
Na meg van egy régi 360as kontrollerem aminek a karjairól az idő meg gondolom az izzadság megette a gumi bevonatot.. ilyet nem szeretnék mégegyszer :D

(#141230) dunc válasza S e t h (#141227) üzenetére


dunc
nagyúr

Finomabban lehet vele célozni stb.

(#141231) IntelKiller7 válasza S e t h (#141227) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha szeretnél venni akkor inkább ebay-en a 6 vagy 8 darabost válaszd. Odd 4 fajta van a csomagban. Pl ez a nagyon magas nekem nem jött be.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#141232) Jovanny2 válasza DaveHutt (#141224) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem az elite set volt, és nagyon kényelmes volt. Nem is ugyanazt a magasságot használtam a két analógon, és nekem úgy jött be legjobban. De mindenki megtalálja a jó kombinációt, ez biztos.
Ehhez szét kell viszont szerelni a kontrollert, és az garivesztéssel jár.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#141233) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Találkozott már valaki ezzel a problémával: digitálisan vettem játékot, ami megjelenik a letöltésre váró játékok között, de nem tudom letöpteni. Hiába nyomom meg az install gombot nem tőrténik semmi, a többi játéknál minden rendben csak ez nem megy

(#141234) S e t h válasza IntelKiller7 (#141231) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért éri meg úgy jobban? Tönkremegy hamar?

Ja vágom, több méret van benne.
Van esetleg kéznél linked?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141235) l.skywalker válasza ssgt1981 (#141233) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Restart.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141236) Jovanny2 válasza ssgt1981 (#141233) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem egy cache ürítés sem árt. A gépen lévő gomb hosszú megnyomásával kapcsold ki a boxot.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#141237) IntelKiller7 válasza S e t h (#141234) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azért mert nem biztos, hogy neked a magasított gumi bejön. :) Pl én is a nagy gumi miatt rendetem aztán nagyon nem jött be. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#141238) garfield545


garfield545
tag

Tudnátok egy kellemes Kopekvédőt a Xbox X karhoz ?

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#141239) pzstm


pzstm
titán

Xbox One X's 4K Red Dead Redemption looks sensational

Digitalfoundry elemzés

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#141240) Ti Bo válasza garfield545 (#141238) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Mire gondolsz? Kontroller tartóra (pl elite), kontroller szilikon tokra, vagy analóg karra való gumira? :D

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#141241) Xanax88


Xanax88
tag

Lehet off, csak egy gyors kérdés.
Valaki a hetekben ajánlott egy TB XO Three fejest, meggyőzött a dolog, viszont valaki nem tudja esetleg, hol kapható polcról azonnal leakasztható formában Budapesten?
Barhol nézem a héten már nem tudok hozzájutni, leghamarabb is hétfőn, de inkább egy hét múlva elérhető...
Jó lenne holnap megvenni, ha már jön a hetvége :)

Krisz

(#141242) frankdelgado válasza Xanax88 (#141241) üzenetére


frankdelgado
őstag

[link] ez azt irja van raktàron...

(#141243) MrPeekaboo válasza l.skywalker (#141205) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Az előző nekem is GWG-ből van meg, az új kiadást engedi telepíteni.

(#141244) Gombinyó


Gombinyó
őstag


Ilyen nettel miért 3-4Mb/s-el tölt a box? Vagy csak a Microsoft szerverei hulladékok? Minden port nyitva, az összes network teszten átmegy. Kíváncsi lettem volna a Division-re, de így mire lecsorog a 20GB update...

[ Szerkesztve ]

(#141245) pzstm válasza Gombinyó (#141244) üzenetére


pzstm
titán

instant on-ba rakd, majd kapcsold ki és be (többen reportoltak lassú letöltést elmúlt napokban).

Nekem division update 240Mbit-el jött ma.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#141246) pzstm válasza bulikavagyok (#141217) üzenetére


pzstm
titán

nah kipróbáltam, nagyon durván jó lett, igencsak túéles képminőség, gazdagabb részletek, szebb-jobb textúrák, jobb élsimítás, rece-ráncok a múlté :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#141247) Gombinyó válasza pzstm (#141245) üzenetére


Gombinyó
őstag

Megvolt, de nem segített. Mindegy, majd holnap kipróbálom. :)

(#141248) S e t h válasza IntelKiller7 (#141237) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141249) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ha esetleg valaki szeretne egyet "ingyen" hokizni, most Access-el megteheti. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#141250) sugarforce válasza Gombinyó (#141244) üzenetére


sugarforce
őstag

Tobb szereplos a dolog, sok mindentol fugg a letoltesed, nemcsak az ms szerverektol.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.