Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) old gray válasza szinesz.bob (#7349) üzenetére


old gray
addikt

Nem néztem meg lévén dolgozó ember vagyok és melóban nincs UT3.:)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7352) RoLy.hu válasza Custer (#7350) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

ajj nem kell ezt túlskerázni szimpla demo bug, ilyen cheat NEM létezik és ha létezik is főleg nem ampi fogja használni. Ennyi erővel az is hax hogy a shokkot a rakétám lövi ki a demoban, merthogy ugye az is bugos. Élőbe néztük a meccset streamen, ott se láttuk.

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#7353) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

A holnapi meccsekre az élõ stream közvetítés hogy lesz? Mi kell hozzá és hogyan?
Ha valaki leírná pontosan érthetően megköszönném. :R

(#7354) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Az teljesen normális dolog, hogy Win7 32bit alatt összevissza megáll-swapol-baszakszik, ráadásul ugyanolyan beállítások mellett szarabbul néz ki, mint XP alatt?

A válaszokat köszi. :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7355) Tisztogato válasza szinesz.bob (#7353) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

ha megvárnak a meccsel akkor lesz stream amit ezen a linken érhetek el

[ Szerkesztve ]

(#7356) Kareszovics válasza Kareszovics (#7354) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na közben kis gondolkodással rájöttem a baj forrására. Win7 partíciómra nincs SETI@Home telepítve, ami biztosítaná a proci számára a 2x100%-os terhelést. Ellenkező esetben, az alaplap szériahibája miatt különböző módon hibázik jobbra-balra. (TDD-nál pl úgy forgatta a kocsikat a levegőbe, mintha hurrikán söpörne át az autópályán; Fable-be meg olyan volt a kép, mintha grafikus kártya driver hiányzott volna.)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7357) Akybron válasza Kareszovics (#7356) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nincs esetleg automatikus terhelésfüggő szorzóállítás bekapcsolva a BIOS-ban (Nekem CPU EIST Function a neve)? Nálam alapból be volt kapcsolva. Az olyan játékok, amik proc órajelből számolják az eltelt időt, meghülyülnek tőle.

73&DX HA5OJN

(#7358) Kareszovics válasza Akybron (#7357) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem nincs olyan funkció az alaplapon, de már lentebb megoldottam saját magamnak a problémát. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7359) szinesz.bob válasza Tisztogato (#7355) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Köszönöm! :R

(#7360) old gray


old gray
addikt

A mai meccsek előreláthatólag időben fognak kezdődni vagy van/volt időpont változtatás? Csak azért kérdem, hogy ne zavarjak a meccsek közben azzal, hogy belépek a TU-ra.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7361) 1up válasza old gray (#7360) üzenetére


1up
csendes tag

Ha rajtam múlik időben, de biztos vagyok benne, hogy Maxi se késik semennyit se, szóval igen.

Peti

(#7362) @rglaaf


@rglaaf
veterán

én is ott leszek időben csak DeathGoaT is ott legyen ircen

PSN:BiZzare_0 ️

(#7363) Custer


Custer
tag

Gondolkodom rajta, h megáltoztatom a pw-t a szerveren, és csak azok fogják tudni, akik játszanak a kupán, így nem lenne fennakadás...

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7364) G Bedtime St válasza @rglaaf (#7362) üzenetére


G Bedtime St
tag

jövök-jövök már itt izgulok a gép elött. Ircen sajna nem vagyok de pontban 9kor tu-n.
Ugyhogy legyen hely.. :)

x-ray kell?

[ Szerkesztve ]

(#7365) @rglaaf válasza G Bedtime St (#7364) üzenetére


@rglaaf
veterán

pedig jo lenne ha lennél mert szerintem csuszni fog ,épp most kezdik a 2 mapot akik 20:00 kezdték, valami irc klienst dobj fel annélkül nehéz itt a a forumon intézni a kupát

btw ne izgulj még soha nem toltam 1v1-t UT3-al :D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7366) G Bedtime St válasza @rglaaf (#7365) üzenetére


G Bedtime St
tag

már probáltam feltenni de nem tudtam beállitni szoval nem lámerkodnám el az idöt....
ird ide hogy "most" és belépek azonnal? :)
jobb nem jut az eszembe

(#7367) @rglaaf válasza G Bedtime St (#7366) üzenetére


@rglaaf
veterán

ok akkor ide szólok ha üres a server

PSN:BiZzare_0 ️

(#7368) @rglaaf válasza @rglaaf (#7367) üzenetére


@rglaaf
veterán

szerintem végeztek lassan jöhetsz és no para:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#7369) G Bedtime St válasza @rglaaf (#7368) üzenetére


G Bedtime St
tag

akkor most? :)

(#7370) old gray válasza Custer (#7363) üzenetére


old gray
addikt

Mi akik a szerverre járunk tudjuk, hogy mikor nem kell belépni más meg nem tudja a jelenlegi passwt. így nem tud fennakadást okozni. Vagy milyen fennakadásra gondoltál :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7371) Custer válasza old gray (#7370) üzenetére


Custer
tag

hasonlóra, de kivertem már a fejemből :D
nem lesz pw csere. Amugy már unr.hu:9990 is él. Szal ismét van 2 magyar szervere a népnek :DDD

Ezt a TS csatit (ami az aláírásomban van) nyugodtan használjátok, csak azért van rajta pw, h ne járjon be mindenféle jött-ment. :)

[ Szerkesztve ]

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7372) taky1984


taky1984
tag

Hi! Olyan gondom van hogy szervert szeretnék csinálni,de sehogy nem akar sikerülni a dolog (nem dedicated).Minden lehetséges verziot kiprobáltam,de nem jön össze.Direkt azért köttettem uj netet hogy tudjak szerot csinálni,de most sem tudok.Most 4 MB invitel adsl-m van.Beállitottam a portokat,tüzfalat kikapcsoltam,már szinte mindenhogy probáltam de nem lett jo.Mitöl lehet ez :F

(#7373) old gray válasza taky1984 (#7372) üzenetére


old gray
addikt

Van routered? Amúgy mennyi a feltöltésed? Mert az is fontos, sőt....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7374) kabalababa válasza old gray (#7373) üzenetére


kabalababa
tag

Nincs routere, ha jól emlékszem, a feltöltése meg 2 Mbit/s körül van.
Nekem csak 1 Mbit/s van, de így is fel tudtak jönni rá. /igaz csak browserből, követéssel nem/
Azt még nem próbáltuk, hogy IP alapján megy-e, mert az elmaradt.

(#7375) old gray válasza kabalababa (#7374) üzenetére


old gray
addikt

Tűzfalon milyen portok vannak engedélyezve?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7376) kabalababa válasza old gray (#7375) üzenetére


kabalababa
tag

Ezeket mondtam neki, hogy engedélyezze:

27900,13000, 7777,6500

(#7377) old gray válasza kabalababa (#7376) üzenetére


old gray
addikt

Az nagyon kevés, kell gamespy elérés is, ill. egyebek: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7378) kabalababa válasza old gray (#7377) üzenetére


kabalababa
tag

De ő nem dedikált szervert szeretne, hanem a játékon belül szeretne indítani szervet.
Mondjuk nekem a router-ben engedélyezve vannak azok az portok, amik a leírásban szerpelnek, a dedikált szerver miatt :)
Csak hírtelen ezek jutottak eszembe, meg amikor rákerestem neten, ott is csak ezek voltak leírva.

Itt is van egy leírás, amivel még Ferykee-nek segítettem szervert csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#7379) old gray


old gray
addikt

Felkerült jópár 1on1 frag movie hypno mester oldalára: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7380) Custer válasza taky1984 (#7372) üzenetére


Custer
tag

de minek, ha vannak szerverek???

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7381) old gray válasza Custer (#7380) üzenetére


old gray
addikt

Gondolom érdekli a dolog. Vagy saját pH! szervert szeretne, de az ilyen home made szerverek nem a lag-mentességükről híresek lsd. Ferykee home made szerója. Nem volt rossz, de ha már 4en voltunk bent akkor eltűnt jópár packet az éterben és velük együtt a sebzés is. :)

Múltkor linkeltem egy movie-t amin az egyik játékos mozgás gyorsabbnak tűnt a többiekénél. edgR írta, hogy nem látja a különbséget. Nem kimondottan speedhackról van szó, amikor is olyan gyors az illető, hogy látni is alig lehet, nem is az. De tény: létezik, és nem tudunk rájönni, hogy milyen fajta hack lehet, az emberke nem sokkal, kb. 20%-al gyorsabb, kb. mintha egy lightos speedboost lenne rajta. A teljes olasz newtribals clan használta, miután lebuktak és kérdőre vontuk őket eltűntek a public szerverekről: azaz formálisan elismerték, hogy csaltak. Elkérem majd The_MTV -től a moviet (a sajátom sajnos letörlésre került), hogy lássátok: létezik ilyen is! Nem hinném, hogy cheat engine, inkább v.mi trükkös dolog a netkóddal. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7382) taky1984


taky1984
tag

Hi!Lenne 1 kérdésem,a Best-el vivott matchemről miért nincs 1 árva kép sem a cb-n?(NAGYON ÉRDEKELNE) :O

(#7383) Akybron válasza taky1984 (#7382) üzenetére


Akybron
aktív tag

Mert ha emlékeim nem csalnak, akkor a képeket Neked, illetve Bestnek kell elküldeni Custernek, és majd Ő felrakja :-D

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#7384) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Ha a demo fent lenne akkor lehetne képeket csinálni.

(#7385) old gray válasza taky1984 (#7382) üzenetére


old gray
addikt

OMG. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7386) Custer válasza szinesz.bob (#7384) üzenetére


Custer
tag

ja, akkor nézz végig 2 15 perces demot, és küld el a shotokat a végéről ;)

Amugy 1506007billiószor elmondtuk roly-val, h küldjétek el azokat az átkozott shotokat, ezen 2 mailcím egyikére: custer@totalunreal.hu majkroly@hotmail.com Teljesen mind1, h ki küldi el, általában ezeket a nyertes szokta, de 8.
Szal taky: nem azért nem csináltunk reportot, mert mert te vagy a taky ( :D ), v mert nem volt kedvünk, hanem nem volt miből. De ígérem, visszamenőleg megcsinálom, ha elküldöd!

A másik dolog a demo, mindnki kéri a demokat, de senki nem állítja be compban h csináljon demokat (tisztelet a kivételnek). 9 demo csücsül a szerevren, 22 helyett :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7387) Alkarcsont válasza old gray (#7379) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Ez meg mi a kaka Shock-ot lő a RL?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7388) old gray válasza Custer (#7386) üzenetére


old gray
addikt

És akkor még nem is említetted, hogy hány fő használja az x-rayt. :D

Alkarcsont: régi utcomp bug asszem

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7389) szinesz.bob válasza Custer (#7386) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Kérlek küld el vagy tedd fel a cbre a demot(blood vs best) és én elküldöm a végéről a képet.
Köszi

(#7390) Custer válasza old gray (#7388) üzenetére


Custer
tag

Nem kell használni x rayt.

Tiszti vs baba
Sajnos demo csak Sentinel-ről született. Okát nem tom, én is ott voltam a szerveren, mind3 alkalommal be lett vote-olva, de csak ez az egy demo jött létre, legalábbis FTP-n csak ennyit találtam. Ezt betettem reportba...

Best: valszeg ennek okán nincs meg a Ti demotok sem, de lenne egy kérdésem: Melyik szerveren játszottatok? Totaloson v unr-en. Mert ha emlékeim nem csalnak, akkor pont akkor volt rossz TU szervere, és rémlik valami olyasmi, h valakik unr-en játszottak, v csak akartak.

Amugy rajta vok már a témán, h mi lehet ez, és hogyan lehet orvosolni....

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7391) szinesz.bob válasza Custer (#7390) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

A tu-n játszottunk és az elején beszavaztuk a demot.

(#7392) old gray


old gray
addikt

Itt figyel a gépemben az új vga, olyan amit az UT3 szeret. :))

Remélem ezzel megszűnik mindenféle fps-drop és képernyő-rángatózás, reszkessetek, nem lesz többé olyan, hogy lőném a combot közben akad egyet a kép és nem találom el. :C

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7393) Custer válasza old gray (#7392) üzenetére


Custer
tag

akkor mostantól mielött ellőnéd a kombót, kapsz egy hs-t :P

Best: akkor bukott ügy :( Nem tom mitől van :W Próbálok kitalálni valami megoldást, hogy ez többé ne legyen. Esetleg ha valaki tudja, h kell beállítani a szervert automata szerveroldali demo felvételre, akkor ossza meg velem pls!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7394) szinesz.bob válasza old gray (#7392) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

És az milyen? :F

(#7395) Akybron válasza Custer (#7390) üzenetére


Akybron
aktív tag

Úgy néz ki, nekem megvannak a demok, egyszer vettem a saját meccsemet, és úgy maradt az UTcomp beállítás... :)
A probléma megkerülése ("tünetkezelés") : Ezentúl a játékosok és a nézők is kötelezően készítsenek demo-t a saját gépükre, egy csak megmarad :DD
(Elküldtem email-ben a demokat)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#7396) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Komolyan mondjátok hogy nincs egy normális duel szerver?
Tegnap akartunk babával játszani és nem volt semmi...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7397) old gray válasza Ferdzsoo (#7396) üzenetére


old gray
addikt

Én tudtam játszani, de hogy kivel és hol...passz, k.o. voltam tegnap este. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7398) old gray válasza szinesz.bob (#7394) üzenetére


old gray
addikt

Nvidia GTX 275. Tegnap ki akartam próbálni, de most nem a gépem hanem én laggoltam. Volt fps-drop is, kb. 1képkocka/perc sebességgel dolgoztam fel az információkat. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7399) old gray


old gray
addikt

Egy VCTF frag movie az USA-ból: [link].

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7400) Custer válasza old gray (#7399) üzenetére


Custer
tag

BloodAngels:
Küld el Ampi ellen játszott meccsed shotjait ide: custer@totalunreal.hu !!!
Mondtam neki is, de hibásan jöttek át a képek.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.