Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) taky1984


taky1984
tag

Crysis 2 gépigényéről tud valaki valamit? :))

[ Szerkesztve ]

(#6602) gamerpeter


gamerpeter
tag

hunfatal:[link]

Dj.Mike:karaktereket érdemesebb inkább letölteni.pl:[link]

(#6603) Custer válasza fatal` (#6599) üzenetére


Custer
tag

Régebben belinkeltem ide, keress vissza! 2-3 heet votl kb.:)

Nem lehet megváltoztatni a nicket ingame, mert accountos rendszer van (aminek semmi értelme sztem...)!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6604) fatal` válasza gamerpeter (#6602) üzenetére


fatal`
titán

Köszi. :)

(#6605) fatal` válasza Custer (#6603) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem se, főleg, hogy gamespy és már szinte minden foglalt mert sok játék használja.

(#6606) fpeter07


fpeter07
veterán

Elugrálgattam magamban egy darabig, tetszik ez a wall dodge :)

(#6607) Akybron válasza old gray (#6589) üzenetére


Akybron
aktív tag

Mi lenne, ha csinálnál egy új profilt a kívánt új névvel? :))

73&DX HA5OJN

(#6608) Termigáßor válasza old gray (#6537) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

"... És miután sokan vagyunk, lehetne saját weblapunk, fórummal stb. ..."

Ha majd aktuális lesz, szólj! Szívesen megcsinálom. (elég régóta ez a munkám.)
Igaz klántag nem vagyok. Viszont jól, gyorsan, és (nektek) ingyen dolgozom. Ebből bármelyik kettőt választhatjátok ;)

Jobbára ártalmatlan...

(#6609) Termigáßor válasza gamerpeter (#6602) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

A letöltött karakterek mások számára is láthatóak lesznek?

Jobbára ártalmatlan...

(#6610) roliii


roliii
tag

ez jó kis FPS játék ..

(#6611) Tisztogato válasza Termigáßor (#6609) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

más csak akkor látja ha neki is megvan ugyan az a karakter egyébként alap karaktert fog látni

(#6612) fatal` válasza roliii (#6610) üzenetére


fatal`
titán

Jó bizony. :)

(#6613) ToxLee


ToxLee
őstag

Sziasztok! Rászánom magam ,hogy megvegyem eredtibe az UT3-mat. :K Lenne előtte egy-két kérdésem. LAN-ba gondolom játszható és melyik a legújabb update? A játék frissíti magát? Előre is kösz.

(#6614) fatal` válasza ToxLee (#6613) üzenetére


fatal`
titán

Játszható. 2.1 a legújabb patch, ha steamen aktiválod be, akkor updateltet szedi le, egyébként nem.

Itt vannak a legszükségesebb cuccok hozzá, patchből elég a 2.1-es, tartalmazza a korábbiakat. A napokban megjelent Community Bonus Pack 3-at még érdemes letölteni:

Community Bonus Packs

(#6615) ToxLee válasza fatal` (#6614) üzenetére


ToxLee
őstag

Kösz. Egyébként mit tud ez a Community Bonus Pack 3?

(#6616) fatal` válasza ToxLee (#6615) üzenetére


fatal`
titán

Mind a 3 CBPben pályák vannak, elég sok szerveren fent vannak (többek között, ha jól láttam még a bermudan és a ph szerverén is), ezért is érdemes letölteni, hogy ne a szerverekről szöttyögje le a játék később.

(#6617) fatal`


fatal`
titán

Kösz a bermuda DM-et deathgote:)

(#6618) cor válasza old gray (#6537) üzenetére


cor
őstag

van olyan tagotok h blackposeidon ?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#6619) bozont válasza gamerpeter (#6602) üzenetére


bozont
veterán

Ezek a karakterek újként jelennek meg, vagy valamelyik alap helyére kerülnek?

(#6620) Piloss válasza bozont (#6619) üzenetére


Piloss
senior tag

Újként jelennek meg.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#6621) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ma 7-kor? Akkor lesz röffenés és skillezés?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6622) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Szarakszik a rios-

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6623) Custer


Custer
tag

Nem teszitek fel szerverre cbp3 vol3-at? Domination-t kipróbálnám online.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6624) Custer


Custer
tag

Örömmel jelenthetem be, hogy igaz még nem teljesen, de már majdnem elkészültünk az első amygar ut3 TDM pickup csatival, amihez különálló szerver tartozik. A csati 2on2 tdm-ekre lett beállítva, de ha ez má nem lesz elég, bővitjük 4v4-re.
Címe #ut3.mixtdm.hu , és még csak a 2 legalapabb parancsok működnek rajta: !add !remove . Amint eléri a teljesen működőképes fázisát, szólni fogok, és rendezünk rajta valami gémet.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6625) taky1984 válasza cor (#6618) üzenetére


taky1984
tag

Nincs,de nekem fent van a friends listámon.Elég jó játékos. ;]

(#6626) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#6621) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Ha már nem gyakoroltok, leveszitek a jelszót?

Jobbára ártalmatlan...

(#6627) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#6626) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Levettem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6628) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Az unreal tournament 3 demoját akarom tesztelni, de telepítés után, ha indítani akarom, hibaüzenetet dob:
"ut3demo.exe: modified executable code is not allowed. please reinstall the game."
Amúgy ez egy béta verzió lenne (nem találtam mást). Az újratelepítéssel, és a rendszer újraindításával is próbálkoztam, de eredménytelenül.
Javaslat?

Előre is kösz a segítséget:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#6629) Ferdzsoo válasza piadex2 (#6628) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

SZeva! Milyen konfigon akarod futtatni? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6630) v!ct0y válasza piadex2 (#6628) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem ugyanezt írja ki a GOW nál...hmm Vista 64 et használsz ?

(#6631) Termigáßor válasza piadex2 (#6628) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Szia!

A hiba nem a te készülékedben van! Az eredeti demó nem indul el egy bizonyos dátum után. Le kell szedned egy javítást hozzá (pl. innen), és felülírni az UT3Demo.exe -t.

v!ct0y:
Neked is egy patch kell. Viszont még ezután is kb 99% hogy fagyni fog a játék. De ez már más fagyás, ettől még lehet játszani: egyszerűen nem ok-zod le a hibaüzenetet hanem visszaváltasz (alt+tab) a játékra és játszol tovább. Nálam két ilyen fagyás szokott lenni, az első kb 5 percen belül a második olyan 20 perc után, viszont utána már nem fagy többet.

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#6632) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#6627) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Köszi szépen!

Jobbára ártalmatlan...

(#6633) v!ct0y válasza Termigáßor (#6632) üzenetére


v!ct0y
veterán

Köszike! :B :R

(#6634) Custer


Custer
tag

ha valakit érdekel ma egy kis CTF, akkor jöjjön ide fel: #ut3.mixctf.hu , v ts-re:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6635) fatal` válasza Custer (#6634) üzenetére


fatal`
titán

Azt hiszem 2 év után újra fel kéne tennem a nonamescriptet. :D

[ Szerkesztve ]

(#6636) Akybron


Akybron
aktív tag

Map tesztelőknek:
dm-asbestos UT2004 map készülő UT3 verzióját felraktam IDE.
Az ultrawebnek köszönhetően néha nehézkesen indulhat a letöltés.

73&DX HA5OJN

(#6637) piadex2 válasza Termigáßor (#6631) üzenetére


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Oké, a patch működik, éás a játék is.
KÖSZÖNET ÉRTE!!! :R

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#6638) cor válasza taky1984 (#6625) üzenetére


cor
őstag

:U
jolvan látom ez valami rendszer, hha 1edül nyomom nálatok, akkor aki(k) belép(nek) rögtön vote kick :(((

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#6639) Akybron válasza cor (#6638) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ha csak úgy ki lettél rúgva figyelmeztetés nélkül, akkor a csapat nevében elnézést kérek.
Elvileg először kérjük, hogy lépjen ki. Ha "nem tud olvasni", akkor szokott kick következni.
Így teszünk azokkal is, akik az utcompban nem tudnak F5-Ready-t nyomni 100 kérés után sem.
Nekünk este 7-9 között gyakorló idő van, ilyenkor szokott jelszó is kerülni a szerverre.
Esetleg szerver újraindítás is lehetett, az az összes játékost ledobja.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#6640) Ferdzsoo válasza cor (#6638) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem szoktunk kickelni. Csak többszöri felszólítás után, szerintem itt más galiba volt...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6641) old gray válasza cor (#6638) üzenetére


old gray
addikt

Véletlenül nem a vote kick gombra nyomtál a ready helyett és kirúgtad magadat? :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6642) Termigáßor válasza old gray (#6641) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

én már csináltam olyat :DDD

Jobbára ártalmatlan...

(#6643) @rglaaf válasza fatal` (#6635) üzenetére


@rglaaf
veterán

4.22 ajánlom 6.34mirc-el a legjobb kombó :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#6644) Diablo123 válasza old gray (#6050) üzenetére


Diablo123
csendes tag

Üdv!

Mostanában kezdek foglalkozni az UT3-al és gamerpeter ajánlásával találtam ide,és ő javasolta h írjak. Szóval arról lenne szó h el akarok kezdeni komolyabban jáccani, ehez keresek klánt vagy embereket. Elejinte csak gyakorlás szinten napi 1-2 meccs utána war is mehet. 2k4 el kb 3 évet jáccottam (még most is jáccok vele Diablo néven) a 3-al hébe hóba jáccok, de mostanában egyre többet, nem most vettem gamestarral a cuccost. Megkaptam a pH! szerver ip -jét is és a ts szeró címét is.
Egyenlőre ennyit

Csá

(#6645) old gray válasza Diablo123 (#6644) üzenetére


old gray
addikt

Hi! Milyen nick-el tolod az UT3-at? Véletlenül nem Diablo85? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6646) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#6640) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Szia Feri!

Talán te tudsz nekem segíteni: újratelepítettem az ut3-at, és azóta 90fps-re korlátoz online. Ez korábban nem így volt. A régi ini fájlokat tettem vissza szóval nemtom mi lehet. Esetleg lenne vmi ötleted, mert ahogy látom neked is volt gondod etéren.

G.

Jobbára ártalmatlan...

(#6647) fatal` válasza Diablo123 (#6644) üzenetére


fatal`
titán

3 évet UT99eztem, még szokom az UT3at, ~1 hete játszom. Ha gondolod 2on2 TDMezhetünk. :)

(#6648) Diablo123 válasza old gray (#6645) üzenetére


Diablo123
csendes tag

diablo890606 néven de utcompos szeron diablo simán

(#6649) Termigáßor válasza Termigáßor (#6646) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Közben megoldottam: dynamic netspeed: ki, connection type: lan

Jobbára ártalmatlan...

(#6650) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#6649) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah, mindent mondtam volna, csak ezt nem :DDD örülök hogy sikerült megoldanod...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.