Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) taky1984 válasza Ferdzsoo (#6548) üzenetére


taky1984
tag

Igen,szerintem is elegen vagyunk de még akkor is kell 1 ember és el is oszthatnánk a csapatokat. Legalábbis old 9-et sorolt fel.Akár ma már el is kezdhetnénk,csak valaki ossza el mert én nem vágom ki hogy játszik.

(#6552) kiscsipa válasza taky1984 (#6551) üzenetére


kiscsipa
csendes tag

szevasztok

mennék klánba ha valaki ajánlana egyébként főlleg hétvégén tudnák játszani munka uttán valaki? :))

Mit is írjak ide?

(#6553) Custer válasza taky1984 (#6551) üzenetére


Custer
tag

először is jó lenne tudni, h mikor lenne ez??? és akkor elosztani, amikor mindneki itt van, aki ebben részt szeretne venni. Ajánlanám gyülekezőre #pH.ut -t valamint ts-t.

taky én leszek veled:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6554) taky1984 válasza Custer (#6553) üzenetére


taky1984
tag

Én örülnék ha ez rendszeressé válna a ph-ban.Amúgy ez nem verseny lenne,hanem csak a ph-soknak gyakorlás.Csak jó volna ha össze is tudnánk hozni.De rendezhetünk akár versenyt is,semmi jónak nem vagyok az elrontója. ;]

(#6555) cor válasza fpeter07 (#6523) üzenetére


cor
őstag

s milyen aránytalanul jönnek a harcmodorok/nehézségek :U :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#6556) fatal`


fatal`
titán

Sziasztok!

Hát mai nappal én is megvettem a steam hétvége után a játékot (Gamestar :DD). 3 év UT'99 után meglehetősen fura, de azért nem rossz, pedig a 2004 egyáltalán nem jött be.

Magyar public csak a Bermuda van?:)

(#6557) yoleeka


yoleeka
tag

Roly vicces egy gyerek vagy-e hallod...ezt a fajta skillt aimet, akarmit melyik boltban is vetted? vagy gyári by anyuka és apuka? én is szeretnék himbi-limbi ugrás közben fejest lőni.. :o

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6558) old gray válasza fatal` (#6556) üzenetére


old gray
addikt

Az aláírásomban lévő is publikus, bár kedd-csüt. és szombat-vasárnap napokon előfordulhat, hogy jelszó lesz rajta mivel gyakorolunk. Asszem ennyi. :U

yoleeka: nem értelek azért mert dodge vagy ugrás közben kapsz egy heccsatot v.kitől akkor az már csíter?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6559) fatal` válasza old gray (#6558) üzenetére


fatal`
titán

Igen időközben már kiszúrtam, játszottam is rajta. :) Néha szívesen csatlakoznék ha van egy kis game. Esetleg ha tagfelvétel van nálatok szóljatok. :)

yoleeka: Ezt nem egészen értem. Aki lő egy air-headshotot az cheater? Mennyi cheater van/volt UT'99ben...

(#6560) old gray válasza Ferdzsoo (#6548) üzenetére


old gray
addikt

Tudod ferykee az a baj, hogy te is olyan vagy mint az időjárás. Ha jössz is gyakorolni, lenyomsz egy meccset max. kettőt és felszívódsz. U.akkor némi tanácsot adhatnál, hogy mit kellene másképp csinálni. Mert mindig megemlíted, hogy ez így nem jó az úgy nem jó, de nem nagyon adsz tippeket, hogy mit hogyan kellene. Szóval ötleteket várunk. Ne a már általam / más által leírt dolgokat hozd fel megint, hanem magadtól találd ki hogyan fejlődjünk hatékonyabban mint team. Szóval? :U

hunfatal: olvass pár sort vissza ill. használd a keresőt pls.

Community Bonus Pack 3. volume 3 már letölthető:[link]
Egy még nem látott frag movie: [link]

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6561) kabalababa válasza old gray (#6560) üzenetére


kabalababa
tag

#6547 :DDD

(#6562) Rebell válasza kabalababa (#6561) üzenetére


Rebell
senior tag

Hy.

Tegnap kezdtem a játékot, háát nem mondom, odabassz,

Van még mit tanulni, meg a térképeket is be kell magolni.

Kabalababa te meg tegnap jó párszor kinyirtál :O
Nem baj lessz még itt Revange :DD

(#6563) taky1984 válasza old gray (#6558) üzenetére


taky1984
tag

JaJa,az jó lenne ha az edzések időpontja alatt jelszavas lenne a szerver.Tegnap 2 vs 2-öztünk és sajnos volt h beléptek.Remélem hogy csütörtökön többen fent lesznek mint tegnap.Jó lenne ha ezt a 2 vs 2-öt csapaton belül tudnánk nyomni,meg az is kurva jó lenne ha fel is jönnének a tagok akik elvileg pH-sok.Kicsit komolyabban kellene venni a dolgokat,mert igy soha nem lesz belőlünk semmi!!!

(#6564) gamerpeter


gamerpeter
tag

nekem volna 1 ötletem kapásbol.azzal kéne kezdeni,h járjon fel mindenki ts-re!!!Tisztogato,Akybron,FarCam, mindig fennvannak és mostmár BloodAngels is.Amig ez nincs meg sztem nem lehet teamwork-röl beszélni.Tegnapi TDM-nél is nagyon hasznos volt.yoleeka-t elöször láttam ts-en de messzemenöleg ö adta a legtöbb infot eddig.folyamatosan zuditotta rám,h hol van az ellen,milyen fegyverrel,mennyi sebzést vitt be neki,mikor vitte a belt-et/mikor vitték,amp,stb...mindenki példát vehetne rola,és nagyon sajnálom,h neki a wow fontosabb mint az UT.

(#6565) taky1984 válasza gamerpeter (#6564) üzenetére


taky1984
tag

Igazat adok Petinek,a ts-t mindenkinek használni kéne.A gyakorlás idejére kötelezővé kellene tenni.Jó dolognak tartom,hogy tudjuk egymással közölni azt h ki mikor mit vett fel és éppen hol az ellen.

(#6566) old gray válasza taky1984 (#6565) üzenetére


old gray
addikt

Én is igazat adok mindenkinek a TS használatát illetően. Fogom is használni ezentúl.

DE! Skill nélkül továbbra is kb. szart sem fog érni a TS, max. nem egyesével, hanem halomra fognak lőni....A TS nem tudja pótolni a tudást!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6567) old gray


old gray
addikt

Holnaptól 4870 1GB Toxic tulaj leszek, végre lesz elég erő, hogy UT3 + Fraps egyszerre fusson ~85-100FPS-el. :)) Legalábbis remélem elegendő lesz. Még egy 640-es samu F1 hdd-t be kell szereznem, hogy RAID0-t tudjak csinálni és akkor a video akadozása is meg fog szűnni.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6568) old gray


old gray
addikt

Dupla lett, akadozik a ph.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6569) yoleeka válasza old gray (#6558) üzenetére


yoleeka
tag

Szal szar smile-t tettem a mondandom végére. :D Elismerem roly tehetségét, nem gyengén tolja a dolgot. btw nem is allitottam olyat hogy csiter. hihetetlen érzékkel spammel minden iranyba, tudja kb-ra hol az ellen. Kihangsulyozom hogy elismerem hogy tenyleg remek jatekos.

Gamerpeter: Akkor hogy nyílt lapokkal játszak. Írtam 4-5 hete Ferykee-nek mailt. Melyben az állt hogy nem tudom mennyi időre, 3-4 hétre biztosan leteszem a WoW-ot. Írtam neki hogy vagyok TS-en és ingame is könnyen megtalalhato vagyok, ill. check-olom a servert is hogy mikor van pracc. Szándékomban állt abbahagyni a WoW-ot, és teljes erőmmel az UT-re koncentrálni. Szimplán NO WOW. Mivel ez idő alatt kb egy kezemen meg tudtam számolni hány embert láttam online praccolni, warozni, akármit csinálni pH!-n belül, ugy döntöttem, hogy inkább a WoW.

Old: Egyet kell értsek azzal Péter esetében hogy kell a TS. Nagyon fontos. Jelenleg a WoW-hoz is elengedhetetlen a TS. Szokni kell egymás hangját, hogy hang alapján tudd kit/mikor/hol lőttek le esetleg ki kit/hol/mikor látott. Én specc örömmel látnálak TS-en, nem olyan gáz. Nem tudom mi az oka annak hogy nem jársz fel. WoW-ban voltak playerek, akik kiba jól tolták, mikor bekerültek a guildbe, első alkalommal megszólaltak... Hát bazze ez egy nőőőő ?! (értsd képletesen, tudom hogy nem vagy az! )
Viszont egyet kell értsek veled abban hogy a skill nem a TS-ből/TS-en keresztül jön, az csak és kizárólag praccal jön, amikor van idő menni kell irc-re/hivni havert/hivni Roly-t hogy lőjön szarrá minket, de ezekből is tanulsz, nem is keveset. Rengeteg WAR áll előttetek, és ezen az úton sajnos el kell indulni. NINCS MESE!

Személyes véleményem olvasható fent!

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6570) Ferdzsoo válasza old gray (#6560) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Onnantól amíg az első lépés sincs meg, mire az istenre várjak 2 mecs után, hiába maradok megint csak funolás marad a dologból...
Amíg a megadott időben (jelen esetben 7:00-kor) nincs jelen a teamnek a 80%-a, nincsen értelme tovább folyatni a dolgot. Ezért megyek el a 3. meccs után. Mert megint funolás megy.
Abban a pillanatban amikor ez rendbejön, számos ötletem van hogyan tudjuk a skillünket növelni.
Bevallom én is hanyagoltam eddig a TS-t de Tisztogatónak és Gamerpeternek is igaza van.
7:00-kor bepasszozzuk a szervert, MINDENKI (Baba is vesz egy mikrofont, nincs kivétel) JÖN TS-re.
1 dolgot ne kelljen senkinek fél óráig gépelni, meg 12 különböző időpontban a csapat minden tagjának megmutogatni.
Aky term. most nem tud megjelenni, de szólt. Ennyi.
Amint az első lépés teljesül jöhet a következő.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6571) Custer


Custer
tag

"h hol van az ellen,milyen fegyverrel,mennyi sebzést vitt be neki,mikor vitte a belt-et/mikor vitték,amp,stb" - ez a teamwork.

sikeferi: "A TS nem tudja pótolni a tudást!" ez nem feltétlenül igaz, mivel ha kapsz egy jó infót, és tudod h hol van az ellen, akkor azelött le tudod szedni, mielött eljut a tudatáig, h te ott vagy, magyarul megleped. Persze ettől nem fogsz jobabn lőni, de az aim nem fog kialakulni ilyen olyan gyakorlásokkal, kőkeményen warozni kell!

feree: tedd mega z első lépést :) fogd meg valaki kezét, és kezdjetek el 2esben praccyzni/warozni, esetleg cb-zni...

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6572) taky1984 válasza Ferdzsoo (#6570) üzenetére


taky1984
tag

Akkor én sok sok szeretettel várok minden pH-st 19:00-kor a pH-n. ;]

(#6573) Akybron válasza taky1984 (#6572) üzenetére


Akybron
aktív tag

Fél órája raktam be a gépembe a zsír új továbbra is inno3d 9600GT-met (amiről a régihez képest lespórolták a fele hűtést :-D), ha nem lesz gond vele, újult erővel lövetem szét magamat :-D

73&DX HA5OJN

(#6574) twollah


twollah
nagyúr

Most szedem a Community Bonus Pack Vol3-at.
Kivancsi vagyok, hogy milyen.

(#6575) Custer válasza twollah (#6574) üzenetére


Custer
tag

az az "átalakulós" dom map überbrutál, ki KELL próbálni online!!!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6576) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Sziasztok!
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogyha még holnap sikerül egy gamestar példányt beszereznem akkor melyik pecseket kell leszednem vagy ez teljesen stemes? mert akkor nem szóltam :DDD

(#6577) Richter36 válasza v!ct0y (#6576) üzenetére


Richter36
őstag

UT3 Patch 2.1, Titan pack stb.. itt megtalálsz mindent.
Nem steames a game.

(#6578) fatal` válasza v!ct0y (#6576) üzenetére


fatal`
titán

Nem steames, de a gshez kapott kóddal be tudod aktiválni steamen és ha onnan letöltöd (ami baromi lassú:D) akkor felpatcheli.

(#6579) v!ct0y válasza Richter36 (#6577) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most akkor az 1.1 től kell vagy csak 2 től?

Szerk : jah most el is olvastam tehát csak a magyar kell meg a titan meg a többi :DDD

Richter mester néha benézhetnél FEARre is ;) :B

[ Szerkesztve ]

(#6580) Richter36 válasza v!ct0y (#6579) üzenetére


Richter36
őstag

Néha benézek, de az UT3 most a sláger nálam.

(#6581) fatal` válasza v!ct0y (#6579) üzenetére


fatal`
titán

Csak a 2.1 kell, tartalmazza a korábbi verziókat.

(#6582) Custer


Custer
tag

kikaptam wasteful-tól :(

Első map gritt volt. Ha nem ugy esek be utolsó pillanatban, és elötte még lövök is párat, legyaláztam volna. 8 perc volt vissza, 12-0ra vezetett, kb. ekkor kezdtem bemelegedni, felhoztam 13-14re, innetnől végig feszitett volt a téma, mert észrevettem rajta h elkezdett parázni. 15-16 ra vezettem a vége elött 1.5 percel, amkkor hülye fejemmel megöltem magam, és onnéttól kezdve őrületes rox spamba kezdett. Ha nem löttt utánam/rám 30 raksit, akkor 1et sem:) Ezalatt én próbáltam szerezni valami fegyvert, de amire szereztem, már csak 30 hp-m volt, és 3 raksival a nyakamba ugrott :s De ez legalább jó volt.
Második map Sentinel volt, ezen vok a legbénább. Pechemre ő is jól tudja, h ezen a mapon aki fogja shock-ot, az nyer. Ez így is volt, stand-combo ment végig, shockon kívül 1szer lőtt raksival, meg 2-3 szor minivel. Ez nagyon felbőszített, de sztem érthető... De ezen 1értelmüen jobb volt mint én. Eredmény 30-9 körül :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6583) fatal` válasza Custer (#6582) üzenetére


fatal`
titán

Fú standcombo halálra tud idegesíteni, semmi skill nincs benne :D

(#6584) old gray válasza Custer (#6582) üzenetére


old gray
addikt

Háát szomorú de legalább helyt álltál. Wasteful darálós stílusa kellemetlen, tapasztaltam. Néha átmegy rocket noob-ba és csak RL-el nyomul. Azt az érzést meg ismerem amikor felhúzod magad és már nem is figyeled az eredményt. :DD Nekem olyankor az agyam lenullázódik és nem koncentrálok sem power upokra meg útvonalra, csak megyek és el akarom intézni az ellenfelet akár impactal is :DD A stand combok meg akkor a leggusztustalanabbak amikor minden is zugba / sarkoba belő egyet hátha alapon. Bár a tegnap amúgy sem a te napod volt, mondtad is ill. látszott is:[link]. Készültség volt vagy mi? :DDD

Demo van? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6585) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok!
Újabb láma kérdés tőlem csak nektek ;]
Ezt a walldodge-t hogy kell csinálni? Milyen bill kombinációval? Full láma vagyok hozzá :(

(#6586) S4ND3R


S4ND3R
tag

Beállok én is a sorba, mint FEAR player, jövök UT3-ra, Láttam van PH szerver, de nem tudom mi a kód rá... !?:F Publikus? :DD

(#6587) fatal` válasza S4ND3R (#6586) üzenetére


fatal`
titán

Ha le van védve akkor PHsok (klán) játszanak privátban rajta. Amikor mindenki bemehet, akkor nincs rajta jelszó.

(#6588) Custer válasza old gray (#6584) üzenetére


Custer
tag

demo nincs (én nem vettem), de report az van. Az eredményekben kicsit tévedtem, de lényegen enm változtat.
Amugy igen :DDD

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6589) old gray válasza Richter36 (#6585) üzenetére


old gray
addikt

Fal mellett jump 1x majd a fallal ellentétes irányba mutató mozgás-gomb 2x. Viszont tudsz még magasabbra ugrani ha a jump gombot 2x nyomod meg. A peak-nél kell másodszor.

S4ND3R: kedd/csüt. ill szombat/vas. 19.00-21.00-ig nem publikus amúgy igen.

Custer: szoros meccsnek tűnt az általad elmondottak ill. látottak alapján. Megnézném a statján mennyi az RL össz-sebzése. :)

Mivel tudom megváltoztatni a nickemet játékban? Lusta vagyok guglizni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6590) Richter36 válasza old gray (#6589) üzenetére


Richter36
őstag

Köszi :R

(#6591) Custer válasza old gray (#6589) üzenetére


Custer
tag

ut comban Misc fül, és ott van.

Bejutottunk az elődöntőbe tdm-ben \o/ report
Megintcsak enm voltam formában, de szerencsére Fiber netgondja meccs elött egy órával megoldodott, így ő játszott helyettem is :DD

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6592) fatal`


fatal`
titán

Kösz a gamet Roly, van hova felődni :D

(#6593) old gray válasza Custer (#6591) üzenetére


old gray
addikt

Ezt tudom, de ha nincs UTComp? :U

hunfatal: Roly-tól nem szégyen kikapni. :) A decken pedig igenis jól játszottál. Hozzá kell szokni az UT3 fizikájához, rengeteg UT99/2K3/2K4 játékosnak szokatlan az irányítás.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6594) taky1984


taky1984
tag

Kérdés:Van 2 x 1 gb Ballistix ddr 2 memóriám,5 5 5 15-ös késleltetéssel és 1066 mhz-sek.
Eladni nem szeretném,de ez igy 1 kicsit kevés.Arra gondoltam hogy veszek 2 x 1 gb Gail memót ugyan ezekkel a paraméterekkel.NEM FOGNAK ÖSSZEAKADNI? :F
Várom a véleményeket.

(#6595) taky1984 válasza old gray (#6584) üzenetére


taky1984
tag

Hát ezt a linket jobb lett volna nem látni,semmi kedvem nem volt már játszani csak azért toltam le mert custer megkért ;]

(#6596) old gray válasza taky1984 (#6594) üzenetére


old gray
addikt

Előfordulhat, hogy instabillá válik a rendszer, de az is lehet, hogy semmi probléma nem lesz. Én nem venném meg...hacsak ki nem tudod próbálni vhogy vásárlás előtt. Inkább add el a ballistix-et és vegyél 2x2GB vagy 4x1GB kit-et.

Az a kép nagyon is jó helyen van. :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6597) taky1984 válasza old gray (#6596) üzenetére


taky1984
tag

Na mindegy,kipróbálom aztán majd kiderül hogy mennyire csipik egymást.Ha nem lesz jó,akkor eladom a ballistix-eket és veszek még két g-t.Azért köszi a tippet.

(#6598) fatal` válasza old gray (#6593) üzenetére


fatal`
titán

Ha nincs UTComp akkor szerintem nem lehet átírni, én sem találtam meg. :( Majd még kotorászok az inikben hátha.

A fizika, a mozgásrendszer nagyon szokatlan, a fegyverek is teljesen másképp fognak. A sniper lassabban lő. Meg 99ben általában úgy f2feztünk, hogy a fegyók mindig a helyén voltak csak a töltények fogytak. Itt azt is meg kell szokni, hogy ahol 10 secje jártam oda ne menjek vissza mert nincs ott semmi. :D

(#6599) fatal`


fatal`
titán

Megint elfelejtettem és lejárt a szerkesztési időm. :(

Van valahol info a neten arról, hogy melyik fegyver mikor, mennyit sebez? Ha jól vettem észre ez is változott.

Deckre visszatérve: Azt legalább ismertem, kedvenc pályám volt már UT-ban is, egyelőre itt is az a kedvencem. :D

(#6600) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Szevasztok a kérdés a következő: Honnan lehet megszerezni a karakterekhez a kioldási kódokat? Nagyon érdekel a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.