Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) JohnR válasza TESCO-Zsömle (#6149) üzenetére


JohnR
aktív tag

Az egér (nagyon) sokat számít. TESCO gazdaságossal nem sokra mész, amikor az ellenfelek 1600-2500 dpi-s egerekkel tolják. Monitorod felbontásához mérten vegyél megfelelő érzékenységűt( pl. nálam az 1440x900-hoz még megfelelő az 1600 dpi-s, de e felett már elkél egy 2000-2500 dpi-s). A márka minimum A4Tech X7 vagy jobb, de az ajánlatom mindenképp a Razer egereinek valamelyike. Még sokan favorizálják a Logitech egereit, azokat sajna nem ismerem, biztos azok is jók.
Válassz pénztárcádnak megfelelően, de az A4Tech alá ne menj, ha megfelelő játék egeret akarsz.

(#6152) TESCO-Zsömle válasza JohnR (#6151) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszönöm.

Igazség szerint, mióta meghalt a lézeres egerem (Trust 800dpi), azóta nézelődök.
Jelenleg 3 alternatíva közt vacilálok: Logitech G9, Razer Lachesis és Roccat Kone.

Persze becsúszhat egy Mamba is, de ahoz szerencse is kell, meg egy kis agy-elborulás.

Amennyire én tudom, 3000dpi fölött már csak a kényelem számít. (Javítsatok ki, ha tévedek)

Felbontásom egyelőre 1600x1200, de ha jól mennek a dolgok, nyár végére 3820x1024 lesz.

Egérpadnak Razer Destructor. Abból nem engednék.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6153) gamerpeter válasza TESCO-Zsömle (#6152) üzenetére


gamerpeter
tag

ha már igy felsoroltad a számbavehető egereket akkor én a logitech g9-et javasolnám,de csak azért mert nekem az van :)) ,amugy a Razer Lachesis is ugyanolyan jo, a mambát nem javaslom ,mert vezeték nélküli.én 3200 dpi helyett csak 2400-on használom.teljesen elegendő.játékban is el kell találni a megfelelő beállítást számodra.egérpad végülis teljesen mind1.persze nem a 100ft-os-ra gondolok.nekem csak 1 nova winner van.

(#6154) old gray válasza TESCO-Zsömle (#6152) üzenetére


old gray
addikt

MX518 esetleg Razer Deathadder, ezek már kiforrott cuccok, évek óta dicsérik őket, és nem nagyon érkezett panasz rájuk. Ha mégis mást választasz a LOD-ra nagyon ügyelj, ha magas a LOD az FPS-ekben nagyon sokat ront a precizitáson (pl. az én Kraitom is sz.r ilyen szempontból). Lézerest semmi pénzért nem vennék, csak optikait.

Küldöm mindenkinek a TS adatait PÜ-ben.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6155) Custer


Custer
tag

miért nem vennél, mert érzékenyebb?

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6156) TESCO-Zsömle válasza old gray (#6154) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mi az a LOD?? Gondolom valami mozaikszó, de így rákeresve csak egy izraeli várost kaptam eredményül, meg sok Diablo2-s linket...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6157) lúzer válasza TESCO-Zsömle (#6156) üzenetére


lúzer
veterán

szerintem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6158) TESCO-Zsömle válasza lúzer (#6157) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ahham... (Átfutottam... Gondolom itt az érzékelő által "alkotott" kép részletgazdagságára vonatkozik a kifejezés...)

És ezt hogy nézem meg?? Már hogy mekkora az egér LOD-ja??

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6159) lúzer válasza TESCO-Zsömle (#6158) üzenetére


lúzer
veterán

én se tudom, csak rákerestem
gondolom az egér részletezési szintje

én pl. 1600 dpi-nél csak annyit veszek észre hogy 2× gyorsabb, nem 2× pontosabb a 800-hoz képest

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6160) old gray válasza TESCO-Zsömle (#6158) üzenetére


old gray
addikt

Lift Of Distance, szóval az a távolság amikor az egér a padról felemelve még mozgást produkál. Lézeres egerek némelyike a nagyon nagy rángatásra meghülyülhet...konkrét márkát nem tudok hirtelen. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6161) TESCO-Zsömle válasza old gray (#6160) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Utánanéztem.

Razer "csak" annyit mond, hogy profi gamerek segítségével kalibrálták be az egereket, hogy a LOD-okozta problémák alig, vagy egyáltalán ne jelentkezzene.
Roccat ezzel szemben azt mondja, hogy berakott az egérbe egy Tracking Controll Unit nevezető valamit, ami állítása szerint egy szenzor segítségével analizálja az aktuális egérpadot, és hozzákalibrálja az optikát, szintén azzal a céllal, hogy a fent említett problémákat minimalizálja...

Franc.. Kéne egy hely, ahol élőben megfoghatom mindkettőt. Egy vitrinen át bámulva nehéz eldönteni egy egérről, hogy kényelmes-e... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6162) gamerpeter válasza TESCO-Zsömle (#6161) üzenetére


gamerpeter
tag

media marktban,vagy electro worldben vannak bemutató termékek.ahol még elfogadhato egereket is lehet kapni.

multimediás egereknél fordul elö nagy LOD,de ott direkt van. un. gamer egereknél ez a távolság általában kicsi.

(#6163) Ferdzsoo válasza TESCO-Zsömle (#6161) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ha egeret veszel szerintem az első az ergonómia legyen.
Lehet bármilyen brutál egered ha nem kényelmes és nem állnak neked kézre az oldalsó gombok.
Én 1800DPI-s Diamondback 3g-vel tolom, 10k újjonan kb, szerintem ennél nagyobb felbontásút venni felesleges, főleg az 1680-as monitorok mellett.
Mindemellett vezetéknélkülit és lézeres egeret én sem vennék. CSak optikait.
Van egy teszt a neten, nemtom hol, de letesztelték elég komolyan az lézeres és az optikai egereket /újabbakat, régiebbeket és a Diamondback jött ki magasan a győztesen.
Én 5-6 éve használok diamondbacket már a másodikat koptatom, az első egyszerűen elhasználódott a sokezer fragtől :DDD
Egérpadban pedig főként a méret számít, hogy kényelmesen elférjél rajta és ne csússzál le róla nagy rántásoknál.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6164) CsíkosMókus válasza Ferdzsoo (#6163) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

a lézeres és az optikai egér nem ugyanaz :F

(#6165) old gray válasza TESCO-Zsömle (#6161) üzenetére


old gray
addikt

Én alig várom, hogy tönkremenjen a Razerem és MX518-at vegyek. A Razer bal gombja már lötyög és kissé kopott ami abban nyilvánul meg hogy nagyobb utat kell a gombnak megtennie, hogy hatást produkáljon. Akinek nagyobb mancsa van ill. nem izzadós a tenyere azoknak állítólag nagyon kényelmes az MX518. :U

Bill. meg alap PS/2 Logitech van, de hamarosan nyugdíjazom rendeltem egy olcsó világítós DTK-t, erről van szó. Remélem beválik. Bár egy cyber snipa padnak is örülnék. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6166) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hülyeboltba mentem először. G9-en kívül nem volt más a keresettek közül. Razer egy darab se.

Nálam is a kényelem a fontos, a többi másodlagos, de azért elég nagy komfortfaktor a vezeték hiánya. Kényelmi szempotból nálam a próbált Razer-ek megbuktak. Eleddig Egyedül a Roccat Kone volt bejövős, viszont a Mamba (ellenben a többi razer egérrel) nem kétkezes, tehát csak jobbos.

Rendben, holnap megyek Saturnba és (a hiányzó rezerek mellett) megpróbálom az MX512-est is, ha van. Bár itt le kell szögeznem, hogy izzad a tenyerem, ha akció van.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6167) old gray válasza TESCO-Zsömle (#6166) üzenetére


old gray
addikt

Én nyári órákban vagy ha bevedeltem 2-3 sört és jobban izzad a tenyerem hintőport használok. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6168) TESCO-Zsömle válasza old gray (#6167) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én vászonkesztyűvel akartam próbálkozni. Ha beválik, egy fiókot megtömök vele.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6169) Ferdzsoo válasza CsíkosMókus (#6164) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A kérdés jogos. De szerintem nem azt kérdezed amit akartál. :DDD

Az egerek feloszátsa: golyós és optikai.
Namost az optikain belül van lézer és infravörös érzékelővel ellátott.
Az előbb Ferivel tévesen fogalmaztunk. SZóval lézeres egeret nem vennénk, hanem csak inrásat.
Viszont mindkettő optikai. ;)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6170) fpeter07 válasza Termigáßor (#6148) üzenetére


fpeter07
veterán

én sima UTba csak a 3. fokozatig jutottam :D egyszer megnézted a legnehezebbet és hát, nem láttam semmit mert ugy 3 mp alatt meghaltam :U

(#6171) yoleeka válasza TESCO-Zsömle (#6166) üzenetére


yoleeka
tag

Nekem Logitech G5-öm van max 2000dpi, de ennyi nem hasznalom, lézeres, bár gondom soha nem volt vele, lehet sulyokat beletenni is pl a jobb balance miatt. Egy ROM-frissitest csinaltam rajta egybol mikor megvettem. Ha izzad a tenyered, akkor sztem ezzel jarsz a legjobban, a tobbinek tul sima a felulete es kicsuszhat a kezedbol action kozben. Ja ez csak jobbkezes, nem tom milyen vagy, bár magamrol tudom, hogy két-balkézzel is remekül kezelem az egeret, csak célozni nem tok vele. Evvan.

MX512 - MX518 sztem a saturnban tuti nem kapsz. Ha igen nagy mákod kell legyen.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6172) TESCO-Zsömle válasza yoleeka (#6171) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem ragadni szokott a kezem. De tényleg. Nem csurog róla az izzadtság, csak elkezd kellemetlenül ragadni...
Ezért mondtam, hogy kesztyű.

Nem tudom. Nehezen adom lejjebb a kapható legjobbnál... Asszem ez a hűtésemen is látszik...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6173) Termigáßor válasza fpeter07 (#6170) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

én végigtoltam godlike-on :B
(egy map egy nap volt kb mire sikerült :DDD )

Jobbára ártalmatlan...

(#6174) TESCO-Zsömle válasza Termigáßor (#6173) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szóval így megy a dolog??

Halsz-fölkelsz-halsz-fölkelsz, míg nem sikerül?? :F

Türelemjáték a javából... :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6175) Termigáßor válasza TESCO-Zsömle (#6172) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Látom semmi nem tart vissza attól hogy vegyél egy brutálisan drága egeret.

De ha már ennyit ennyit költesz rá, akkor vegyél mellé egy
Microsoft Intellimouse Optical 1.1A (kb 4.000 ft),
vagy egy Wheel Mouse Optical 1.1A (kb 2000 ft)
és csodálkozz...
(mindkettő az IME 3.0 optikájával működik)

Ne tévesszen meg hogy csak 400dpi.

Ja igen dpi mizéria. Nem sok értelme. Pl. 2000 dpi-s egernél mennyire kell visszavenni az érzékenységet hogy játszható sebességet kapj? Ált. kb 1/4 v. 1/5-ére! Akkor hol is vagyunk? 4-500 körül?

Mondom ezt úgy hogy évekig egy 2000dpi-s copperhead-del játszottam 10-es érzékenységen. kb 7.5 cm volt a 360°! Nem is tudtam messzire célozni.

Most egy Diamondback 3G van 800dpi-n és 5-ös érzékenységen. Tehát effektíve 400dpi.
Mellette van egy WMO 1.1A driver nélkül, szintén 400dpi.
így most kb 30cm a 360° és kényelmesen lövöldözgetek sniperrel futás közben is.

Szerintem az a lényeg hogy az egér pontos legyen, tökéletesen kövesse le a kézmozdulatokat, illetve ahogy Feri is mondta: ergonómikus legyen! Tehát megfelelő, méret, súly, és gombok. Ez viszont egyénenként változó. Ki kell próbálni jó párat hogy megtaláld a neked valót.

De hogy valami támpontot is adjak én ezekből válogatnék:

Ha nagy kezed van és/vagy marokra fogod az egeret:
- Razer DeathAdder
- MS IntelliMouse Explorer 3.0
- Logitech MX518 (ill. inkább az MX500 de az gyakorlatilag beszerezhetetlen)

Ha kisebb kezed van vagy csak az ujjaiddal fogod az egeret:
- Razer DiamondBack 3G (a deathadder optikája)
- MS IntelliMouse Optical 1.1A
- Wheel Mouse Optical 1.1A

itt ki lehet próbálni egy csomó egeret élőben

Jobbára ártalmatlan...

(#6176) Termigáßor válasza TESCO-Zsömle (#6174) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Valahogy így :)

Azért van már néhány pálya amit mostanra már elsőre is megcsinálok. (azokon melegítek be :) )

Jobbára ártalmatlan...

(#6177) CsíkosMókus válasza Ferdzsoo (#6169) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Lézeres is van?
Lemaradtam..
Nekem mind pirosan világít, és az mind optikai. Pünkte.
Köszi.

(#6178) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok! Szerintetek az én gépemen játszható normális sebességgel a játék valamilyen felbontásban? Gépem az adatlapon

(#6179) TESCO-Zsömle válasza Termigáßor (#6175) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Talám írtam is, hogy a DPI-érték nekem nem fontos, mivel a 60000-es csiszolóvászon (polírpapír) bír kemény 6xxdpi-s felbontással, szóval innentől kezdve megette a fene az egészet. Nálam csakis és kizárólag a kényelem éa a minőség számít. Roccat Kona 5-öre vizsgázott kényelemből, a Mamba meg (kiseb apróságoktól eltekintve) 1az1ben Deathadder.

Köszönöm a linket, ezzel nagyon sokat segítettél. Igazság szerint én nem akartam (és nem tudtam) úgy dönteni, hogy nem fogtam meg minden szóbajövő egeret.

Köszönöm! :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6180) Ferdzsoo válasza Tv (#6178) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szia!

Nemis a videókártyád, hanem inkább a procid ami nagyon nagyon kevés neki.
Az UT3 sokkal jobban eszi a procit mint a videókártyát. Szerintem nagyon kevés neki egy 2000-es sempron, azokban ha jól emléxem kb 256kb L2 cache van ami még jobban rányomja a bélyegét az UT-re mert szereti nagyon a sok cahce-t.

Szerintem élvezhetetlen lenne a játék.
De ha nagyon réársz egy próbát megérhet, de akkor referálj hogy hogy is fut tulajdonképpen. :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6181) Tv válasza Ferdzsoo (#6180) üzenetére


Tv
senior tag

Köszönöm a választ :R Leszedem a demot-t aztán megnézem, mi a helyzet.

(#6182) CsíkosMókus válasza Tv (#6178) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Nálam egy 2.5ghz-re húzott athlon xp-vel és egy agp-s ati x1950 kártyával anno 640x480 minimumban is borzasztóan futott..
A tiéd szvsz ennél jóval gyengébb.
Próbáld ki a demo-t, de valószínűleg nem fog menni rendesen.

(#6183) lúzer


lúzer
veterán

Ut2003-hoz képest mekkora az igénye?
mert az jól fut a laptopomon

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6184) Ferdzsoo válasza lúzer (#6183) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ne hasonlítsuk össze a kettőt. :B

Véleményem szerint egy 2magos 2GHZ-es proci alatt nem érdemes nekiállni.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6185) lúzer válasza Ferdzsoo (#6184) üzenetére


lúzer
veterán

jaaaaaa...
én azt hittem kb. ugyanaz :DDD

amúgy a notim dual core 1,6 ghz / x1600 mobil radeon

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6186) Tv


Tv
senior tag

Nah kipróbáltam a demót. 800x600-ban egész korrektül futott ( a körülményekhez képest). A átlag 40-45fps, 30 alá nemnagyon esett. Még annyit volna jó tudni, hogy a teljes játék gépigénye megegyezik-e a demoéval, avagy eltér valamelyest attól. Ha estleg valakinek van erről infója, ossza meg kérem :)

(#6187) fpeter07


fpeter07
veterán

Min gépigény megvan, csak nem 20 fps-el fog menni...

(#6188) Ferdzsoo válasza Tv (#6186) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A teljes játék elvileg jobban optimalizálva van, szóval csak gyorsabb lehet, lassab nemigazán hiszem. A legfrisseb patchet érdemes felrakni. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6189) old gray válasza Termigáßor (#6175) üzenetére


old gray
addikt

"így most kb 30cm a 360° és kényelmesen lövöldözgetek sniperrel futás közben is."

OMG nekem ez 5-10cmből megvan, és meg most lett csökkentve a sens. játékban 2000-ről 1700-ra és még így is lassúnak tartom. Igaz a combok jobban mennek, de flak-rocket terén rosszabb lett a helyzet, nem tudok olyan gyorsan reagálni közelharcban. Mindenkinek ki kell alakítani a saját stílusát. High sens-el is nagyon egyszerű combot lőni, én előre benézem hová akarok egy combo-t, dodge balra/jobbra majd dodge vissza az eredeti helyre és még céloznom sem igazán kell. Magyarul én sokszor nem is egérrel hanem a mozgásommal segítek rá a célzásra. Szokatlan dolog, de nagyon hatásos ha nem tudsz precíz lenni.

MOD: toltam a gémet egy ideig 512MB rammal (igaz E6850 és 8800GTX volt mellette) amikor tönkremet az eredeti ram-kitem, az elején swappelt, tekerte a vinyót, utána egészen játszható volt 800*600ban. Ahogy Ferykee is írta, cpu igényes a játék, szereti a sok cache-t ill. több magot, teszteltem: E6300 2MB cache, E6850 4M cache, mindkettő 3GHz-n, ram 1000MHz-n, azonos körülmények között 8-15%-al volt gyorsabb az E6850. De egy egymagos PIV 3GHz-n, 1GB ram, 7600GT / 1950Pro szerintem 1024*768-ban low felbontással simán viszi, akadozás nélkül. Nagyon jól skálózódik a játék, retenetesen le lehet butítani! Egy kis segítség ha gyorsabbá akarjátok tenni low-end konfigon:

Keressétek meg az UTEngine.ini-t a ...\Documents and Settings\%username%\Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config helyen, editorral nyissátok meg és ezeket a sorokat keressétek:

[Engine.ISVHacks]
UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=False. <- Ez az Nvidia 6 és 7 es
széria számú kártyatulajdonosoknak nagyon fontos. Növeli a 6 és 7 szériás
kártyák minõségét, teljesitményét.

TEXTUREGROUP_World=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_WorldNormalMap=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_WorldSpecular=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Character=(MinLODSize=128,MaxLODSize=128,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_CharacterNormalMap=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_CharacterSpecular=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Weapon=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_WeaponNormalMap=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_WeaponSpecular=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Vehicle=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_VehicleNormalMap=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_VehicleSpecular=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Effects=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Skybox=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=2)
TEXTUREGROUP_UI=(MinLODSize=256,MaxLODSize=4096,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_LightAndShadowMap=(MinLODSize=32,MaxLODSize=32,LODBias=1)
TEXTUREGROUP_RenderTarget=(MinLODSize=1,MaxLODSize=4096,LODBias=0)

Minél kisebbek a számok annál lowabb textúrákat kapsz, ergo magasabb fps-ed lesz. Totál legoland hatást is el lehet vele érni, ha 1-re állítjátok mindet.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6190) lúzer


lúzer
veterán

ez OFF de hátha tudjátok:

Logitech MX518 Mouse Batman Special Edition
Logitech MX518
van különbség szerintetek?
a batman-es sokkal olcsóbb!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6191) old gray válasza lúzer (#6190) üzenetére


old gray
addikt

Passz de nekem Chuck Norris Edition kéne vazze. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6192) Custer válasza Tv (#6186) üzenetére


Custer
tag

offline vagy online próbáltad ki?
mert onlineba sokkal jobban eszi a gépet.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6193) Tv válasza Custer (#6192) üzenetére


Tv
senior tag

Offline-ban próbáltam a demo-t.

(#6194) gamerpeter válasza Tv (#6186) üzenetére


gamerpeter
tag

40-45 fps igencsak kevés...

(#6195) r-chee


r-chee
őstag

Lenne egy kérdésem :) . Hosszú idő után újra felraktam az UT3-at, és több szerón is találkoztam olyannal, hogy a játékos megnagyobbodik, félelmetes morgó hangja van, és tarol mint a a Terminator, mikor meghal, kisebb lökéshullám söpör végig körülötte :D . Ezt a "képességet" hogyan, mi módon lehet elérni?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6196) Ferdzsoo válasza r-chee (#6195) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

EZ egy mutator, Titannak hívják, ha eleget gyilkolsz te is ilyenné válhatsz menet közben. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6197) r-chee válasza Ferdzsoo (#6196) üzenetére


r-chee
őstag

Köszi a választ :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6198) Termigáßor válasza old gray (#6189) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

"OMG nekem ez 5-10cmből megvan, és meg most lett csökkentve a sens. játékban 2000-ről 1700-ra és még így is lassúnak tartom."

Hát igen megszokást igényel. Eredetileg én is high-sens játékos vagyok, és a közelharcot szeretem jobban. - Szó szerint :) A hammer (ill. shield gun) a kedvenc fegyverem. - De rá kellett jönnöm hogy nem jó hogy nem tudok rárántani ha kell, és a pontlövők mind a lutri kategória voltak nálam...

Most még abban stádiumban vagyok hogy nem fejeződött be teljesen az átállás, így közelre kicsit sutább vagyok (azért a belt-et leszedtem rólad ;) ) mint korábban, de közép- és nagyobb távolságra sokkal pontosabb lettem. Hozzáteszem, magamhoz képest, mert így is jól helyben hagytál a múltkor. :B

Szóval lehet, hogy neked jobb a high-sens, vagy legalábbis most úgy érzed. (én se tudtam elképzelni még egy fél éve hogy a 45 centi széles egérpad valaha is kevés lesz...)
De nem lehet mindig dodge-olni... Meg pl. sniperrel nincs combo... Meg sokkal több lőszered marad ha a shock primary-t használod. Tehát ahogy már most is visszavettél, ezt tovább fogod folytatni. Csak ahányszor visszaveszel egy fokozatot azt újra meg kell szokni.

Ezt akartam elkerülni, ezért utánanéztem mit mondanak az "okosok". Ez volt a kb 30cm/360°. Illetve olyat is olvastam hogy annyi legyen 90°-os fordulás amennyi a desktopon egyik széltől a másikig húzás. Nálam ez a kettő pont egybe esik (400dpi és 6-os windows sens). Először én se értettem mire jó ez. De rájöttem. Azért jó mert ugyanannyi a játékban is az adott cm-re eső elmozdulás (ill. ugyanannyi pixel) amennyi desktopon is, ahol az időd nagy részében használod az egered. így ha nem játszol akkor is ugyanakkora kézmozdulatokkal irányítod az egeret. Azaz eltalálni egy másik játékost ugyanannyi, mint rákattintani egy ikonra az asztalon, vagy egy linkre egy weboldalon.

Jobbára ártalmatlan...

(#6199) old gray válasza Termigáßor (#6198) üzenetére


old gray
addikt

Én ezekben a x cm / y fok dologban nem hiszek. Megszokás kérdése az egész. Low sensel sniper+shock, high sens. rocket+flak ennyi a történet. Bionál és linknél kb. tökmindegy a sens., enforcer meg...na jó fontos cucc, ha nincs más fegyvered de én ilyenkor inkább imapctra váltok. :))

Dodgeolni meg mindig lehet, sőt muszáj, hogy kiszámíthatatlan legyél.

(azért a belt-et leszedtem rólad ) : igen, észrevettem, hogy egyszer csupaszon maradtam. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6200) old gray


old gray
addikt

Ilyen barátnő kellene: [link]

Aktív UT3 játékos. :DD

MOD: PH! függő lettem, immár hivatalosan is. :DD

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.