Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153804) tuto558 válasza PedroPascal (#153801) üzenetére


tuto558
tag

Nekem hét elején jött meg. Régi Kaon-okkal (AR1344E és AR1344E2) elvileg nem kompatibilis, legalábbis a beüzemelési útmutató rögtön azzal kezdi, hogy a régi Wifi6-os telekomos mesh eszközöket iktassam ki a rendszerből, szóval meg se próbáltam velük.

2000 Pro csomag mellé kértem. Sebességre nincs panasz, Samsung Galaxy Tab S8-al 1800/1000-et mértem egy szobában az eszközzel. Telekom Wifi Extra appot frissíteni kellett, hogy lehessen vele kezelni, illetve van web-es konfigurációs lehetőség is, viszont elég szegényes beállítási lehetőségekkel, például a 6GHz-s sávot egyáltalán nem is lehet kikapcsolni, és műszakis vonalon se tudták távolról kikapcsolni, végül viszont mégis sikerült megoldanom és úgy is próbálgatnom, ugyanis nagy meglepetésemre OpenWRT fut az eszközön, nyilván kicsit a telekomra szabva, de a webes konfighoz használt felhasználói adatokkal be tudtam lépni SSH-val az eszközre, onnantól meg már egy kis OpenWRT gyorstalpaló után bármit is tudtam állítani. Ha minden mesh eszköz kábelesen csatlakozik a hálózatra, akár még a rejtett SSID-val üzemelő wifi-s backhault is ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.