Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154451) simonjoe válasza F1DO (#154449) üzenetére


simonjoe
őstag

..madzagon, WiFi-n, 2,4-en vagy 5GHz-en???

Joe

(#154452) zozo95


zozo95
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne tegnapi nap folyamán kaptunk egy új sagemcom F@st 3896(Szoftver verzióFAST3896_MAGYAR_sw18.83.17.20e) modemet, aminél kettő laptopon egyáltalán nem látom a wifi-t , telefonról és egy újabb laptopról látom 2.4ghz/5.ghz wifit , haladó beállításokban körülbelül kipróbáltam már mindent vezeték nélküli üzemmódnál 802.11 b/g/n el sem működik egyáltalán nem látom a wifi hálózatot, valaki találkozott már ezzel a hasonló problémával esetleg egy frimware frissítés megoldhatja ezt a problémát :F , régi kaon modemmel minden tökéletesen működött. Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#154453) Rick4 válasza zozo95 (#154452) üzenetére


Rick4
félisten

Szia!

Ha valamin látod, valamin meg nem, akkor vagy a kettő között nyúlkálsz az eszközuhöz, és pl itt:

a nyíllal jelzett gombot megnyomod, ki- be kapcsolod a wifit, vagy nincs valami jól beállítva, rejtett ssid, vagy hasonló. Ezt átnézted? [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154454) Rick4 válasza F1DO (#154449) üzenetére


Rick4
félisten

Mindig ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154455) F1DO válasza simonjoe (#154451) üzenetére


F1DO
senior tag

Akkor vélhetően valami nálam nem az igazi.. A negyed sebességem van meg kábelen (450 mbit), a router 2.5 Gbit-es portjától.
Összetett a 'helyi hálózat' - 'szakmailag' megfogalmazva (ezzel immár negyedelem az olvasóim számát. :DDD ): a Telekomos modem 2.5 Gbit-es portját használom, erre rákötök - csatlakoztatok (később említett patch kábellel ) egy Cat6A Keystone RJ45 csatlakozón keresztül a fali kábelra, ami Cat7-es S/FTP a 'túloldalon' szintén keystone végződéssel. A végződésekből pedig Cat7-es patch kábellel ( T568A szabvány szerint kötve mindenhol a hálózatban) megyek el a 'célgépig'. A célgépen jelenleg egy USB3 portra csatlakozó 2.5 Gbit-es USB-s hálózati 'pendrive'-al próbálkozom.

esetleg a sok kábel kötögetésben lehet hogy elkötöttem valahol valamit? (pedig többszörösen ellenőriztem, és gondolom egyáltalán nem lenne adatsebesség ha ilyen jellegű hiba lenne) Sajnos kábel teszterem nincs.
Annyit tudok - fogok tenni hogy direktben a routerről laptoppal megnézem a sebességet, nem pedig a lakásbeli hálózat végén figyelve..

(#154456) F1DO válasza Rick4 (#154454) üzenetére


F1DO
senior tag

Ez igen fasza eredmény, kíváncsi vagyok milyen (hardver) környezetben van meg nálad ez a netkapcsolat.. ? :U

(#154457) molnarpeter válasza F1DO (#154455) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Windows mit ír egyébként, 1G vagy 2.5G?
Natív exe-vel nézed a sebességet, nem böngészőből? Nincs tűzfal, antivírus?

[ Szerkesztve ]

(#154458) snyper990 válasza zozo95 (#154452) üzenetére


snyper990
őstag

Wifin milyen biztonsági protokoll van beállítva? WPA3-mat régebbi kliensek nem mindig szokták szeretni, próbáld WPA2-re állítani, ha nem azon lenne.
Továbbá érdemes a 2,4 GHz-es és 5 GHz-es wifi-hálózatokat különválasztani.

#154455 F1DO: Biztosan USB 3-mas az a hálókártya? És biztosan USB 3-mas portba van dugva? Ez sebességben gyanúsan közel van az USB 2.0 elméleti plafonjához... Drivere friss?
Egyébként az összetett helyi hálózat nem itt kezdődik... :)
Ha meg elkötöttél volna valamit, nem lenne meg a gigabites linksebesség sem, úgyhogy valószínűleg nem azzal van baj

(#154459) aeromen11


aeromen11
csendes tag

Sziasztok! 8. kerületben (csarnoknegyed) mik a tapasztalatok a Telekomos net/TV szolgáltatással kapcsolatban?

Illetve gigabites csomaghoz milyen egységet adnak jelenleg?

[ Szerkesztve ]

(#154460) Rick4 válasza F1DO (#154456) üzenetére


Rick4
félisten

FGA2235 telekomos eszköz, xiaomi AX7000-as router, 4 db 2.5G-s lan porttal, egy 9 portos 2.5G switch, a gép meg az adataim között van, de szerintem csak annyin múlik, hogy a láncben minden 2.5G képes.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154461) Essejó válasza zozo95 (#154452) üzenetére


Essejó
veterán

Lehet a WiFi beállításoknál be van kapcsolva a Band Steering, vedd ki a pipát. Akkor külön lesz a 2,4 és az 5 GHz, külön SSID nevet kell adni, vagy megkülönböztetni pl az 5 GHz nevénél utána írsz egy 5-öt. Alapban bekapcsolva szokott lenni, de lehet a jelzett gépeid nem szeretik.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#154462) Rick4 válasza Essejó (#154461) üzenetére


Rick4
félisten

Az egybe kétsávos megoldást még egy sima kínai kamera, és usb-s stick, noti, minden régi eszköz is kezeli, műholdvevő beltéritől a mosógépig, sose volt gondom.
Régi eszköznél előbb gondolnék a wifi5 kompatibilitársa, mint erre.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154463) Essejó válasza Rick4 (#154462) üzenetére


Essejó
veterán

Samsung S22+ Ez a wifi hálózat nem ad internetet. Mióta kikapcsoltam megszünt a probléma.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#154464) Rick4 válasza Essejó (#154463) üzenetére


Rick4
félisten

Most melyik wifi hálózatról van szó?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154465) Essejó válasza Rick4 (#154464) üzenetére


Essejó
veterán

Egy Sagem 3896 AX-es HGW-ről 5GHz-en
A kikapcsolást a Band steering-re értem.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#154466) kammler


kammler
senior tag

Vajon ez a failover milyen módon lehet megoldva a Technicolor2235-ökben? Eleve tudja a szoftver gondolom. De ezt amúgy engedélyezni kell a T-nek a boxon, vagy eleve tök mindegy, ha benne van a stick mennie kéne?

(#154467) Rick4 válasza Essejó (#154465) üzenetére


Rick4
félisten

Jaaa, értem, így tiszta. De hogy lehet, hogy nem ad netet? Ott érthettem félre.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154468) tuto558 válasza kammler (#154466) üzenetére


tuto558
tag

Csak a PRO csomagokkal megy, hiába tudná a szoftver. Nálam már PRO-ra váltás előtt jóval frissült az ONT, de csak akkor aktiválódott a failoverhez kapcsolódó menüpont, amikor megrendeltem a PRO csomagot.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#154469) kammler válasza tuto558 (#154468) üzenetére


kammler
senior tag

Na nekem pont az van. Nem nálam volt a hiba, a szerelő kiderült, aki itt volt gyerekkori haver volt, csak úgy eltoltak mindent, hogy lett egy sagemcom, azzal eleve ne ment, aztán hozott egy másik új új tecnicolort. Na annak nincs ott a menüjében. Az első Technicoloréban láttam azt a menüt. Aztán szerinted ezek hiába beszéltem velük. Az egyiken látszott, hogy fogalma nincs semmiről, a másik azt mondja, ja, látszik az övében is. Még jó, hogy az enyémet kéne nézze, nem a sajátját.... Látta aztán a hibajegy előzményeit, hogy majdnem itt ebédelt a szerelő, de még lehet, hogy a belső kommunikációt is látta. Égnek állt a haja. Szóval ezt én ezeken át nem verem. Az a szereld magad telefonszámos faszi na az kente vágta, de ugye azt már felhívni azt a számot nem tudom. Nekem még jó volna a saját Mikrotik routeremben is, fel is ismeri LTE modemnek, IP-t is kap, de valószínúleg a T-s boxtól még kéne menni kommunikációnak, AT parancs stb, hogy még net is legyen rajt. Na majd, ha egyszer lesz itt egy szolgáltatáskiesés, akkor ráfaragbak. Akkor nem lesz elég a hümmögés majd :)

[ Szerkesztve ]

(#154470) kammler válasza tuto558 (#154468) üzenetére


kammler
senior tag

Hiába mondom nekik, hogy ember: kihúzom az optikakábelt a boxból, el kéne induljon az USB stick. Még az elsőnél ki is próbáltam. Nem, nem rossz semmi, a sticket láttam működni, mikor az első boxnál bejelentkezési hiba volt, és elindult. Nem, az uj box nem rossz, rajt van egy ssd, látom hálózati meghajtóként. Eleve nem is látom menüből a sticket. Ott kéne lennie, hogy milyen jelerősség van, meg hogy connected, vagy disconnected. Fogalmuk sincs egyáltalán mit csináljanak.

[ Szerkesztve ]

(#154471) tuto558 válasza kammler (#154470) üzenetére


tuto558
tag

Jelentsd be mindenképp és ne hagyd addig amíg nem működik. Optikát húzd ki és ha nem vált át a stick-re, ne hagyd annyiban.
Én is leteszteltem 3-4x mikor megjött a stick.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#154472) kammler válasza tuto558 (#154471) üzenetére


kammler
senior tag

Akkor anno én is. Ennél az új boxnál én annyira örültem, hogy végre van net, hogy én mondom egyelőre hagyom. A múltkori hibámnál lassan lassan elkezdték az is, hogy ááá mert az én routerem. Mondom mi van vele? 10 évig jó volt régi boxal jó legyen ezzel is. Mondom rábsztatok. Van itt egy router, amit anno kaptam ajándékba egy box mellé. Akkor még nem volt azoknak ilyen jó wifijük stb. Na ott elhalgattak, mondom azzal se jó a net. Aztán akkor méltóztattak körülnézni a saját házuk táján. Utána meg a sticket hagytam is. Örültem, hogy a hibájukat meg tudtam etetni velük.

[ Szerkesztve ]

(#154473) bokpeter


bokpeter
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretnem kerdezni, hogy van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy az Androidos IPTV boxon keresztul mukodik-e a TV szolgaltatas akkor, ha nem a Telekom altal kiehelyzett Technicolor-t hasznalom routernek hanem bekapcsolnam rajta a PPPoE passthrought-t es a sajat Synology 2600AC tipusu routerem hasznalnam? Be fog tudni azon keresztul authentikalni az IPTV?

Koszonom szepen.
peti

[ Szerkesztve ]

(#154474) Rick4 válasza bokpeter (#154473) üzenetére


Rick4
félisten

Ha tudja a router az igmp snooping-et, akkor igen, amúgy egyszerűbb a tv boxot bedugni egy lan portba, a routeredet egy másikba, és utóbbi ip-jét dmz-be rakod. Megy minden, nincs probléma.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154475) bokpeter válasza Rick4 (#154474) üzenetére


bokpeter
csendes tag

Szia Rick4!

Koszonom. Ugy erted a Telekomos Technicolor egyik LAN portjaban maradjon a TV, a masikra menjen a router es a router IP-je DMZ-be legyen? De igy akkor a pppoe passthrough be legyen kapcsolva vagy hogyan gondoltad, a LAN routingot a routerrel szeretnem csinalni.

udv.
peti

(#154476) Rick4 válasza bokpeter (#154475) üzenetére


Rick4
félisten

Így van, létezik olyan megoldás is, hogy nem kell mindenáron pppoe, azt megondja a t-s eszköz, ha a routerrel akarod, mindenképp igmp snooping képes router kell, ha azt tudja a router, menni fognak a boxok is.
Ha mégsem, marad a sim lan-wan kapcsolat dmz-vel, sok vesztenivalód nincs, a router kap netet, az összes ráagatott eszközt látod, a tévé megy.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154477) bokpeter válasza Rick4 (#154476) üzenetére


bokpeter
csendes tag

Es DMZ-be miert kell rakni a plusz routert a Telekomos eszkozon ha a plusz router csinalna a betercsazast?

(#154478) Rick4 válasza bokpeter (#154477) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet így egyszerűbb.

Ha van igmp snooping a routerben, akkor:
telekomos eszköz pppoe passtrhrough-ba átállít
router wanja a- t-s cucc lanjába dub
routerben ppp betárcsázás
tc boxok routerre dug
van net, van tévé is.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ha nincs igmp snooping a routerben, akkor:
telekomos eszköz fog betárcsázni, nem kell pppoe passthrough
t-s eszköz - router lan-lan összedug, vagy van amin megy a router wan- t-s eszköz lan-ba
routeren dhcp szerver kikapcs
t-s eszközben a router ip-jére dmz
tv boxok telekomos eszközbe dugni lan kábellel
van net, van tévé is.

Mindezek után ha kell a publikus ip, lecsekkolni, van-e, ha nem az, telefonon kérni, és kész.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154479) snyper990 válasza bokpeter (#154473) üzenetére


snyper990
őstag

Szia!
Volt már, aki azt írta, hogy nála így is működik.
A probléma ott van, hogy a tévéadás streamje tudtommal egy külön VLAN kapcsolaton megy (ONT admin felületén az internet access menüponton belül balra az interfaces gombra nyomva láthatod annak a kapcsolatnak is bizonyos tulajdonságait), amit a saját router valószínűleg nem tud létrehozni, így nem fog menni az adás a saját routerrel, csak ha access pointként használod. (Erre az opicióra vonatkozna az IGMP snoopingos megoldás is, ha nem ezt választod, akkor azt a tanácsot hagyd figyelmen kívül.)
Viszont optikán elvileg 2 PPPoE session engedélyezett. Hagyd a set top boxot az ONT egyik LAN portjára csatlakoztatva, a saját routered pedig csatlakoztasd egy másik LAN porthoz. Utána engedélyezheted a PPPoE passthrough-t az ONT-n (hagyd abban is meg a kapcsolódási adatokat, biztos, ami biztos alapon; nem zavar semmit), és hozz létre ugyanazon kapcsolódási adatokkal egy PPPoE kapcsolatot a saját routereden is. Elvilge így minden rendben kell, hogy legyen. Csak a set top box nem lesz a saját routered helyi hálózatán, de gondolom az nem akkora probléma.
Illetve megpróbálhatod utána átdugni a set top boxot a saját routeredbe is próbaképp, de nem fűzök sok reményt a sikerhez.
(A DMZ-s tanácsot meg szintén felejtsd el. Az koaxos kábelnetre vonatkozna.)

[ Szerkesztve ]

(#154480) Rick4 válasza snyper990 (#154479) üzenetére


Rick4
félisten

Optikán nincs dmz? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154481) snyper990 válasza Rick4 (#154480) üzenetére


snyper990
őstag

Van, de nem ezt kérdezte. A saját routerével akar kapcsolódni PPPoE kapcsolattal.

(#154482) Rick4 válasza snyper990 (#154481) üzenetére


Rick4
félisten

És meg tudod mondani, mi előnye van számára, ha nem a t-s eszközt és a dmz-s megoldást választja, hanem azt, amit te javasolsz?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154483) snyper990 válasza Rick4 (#154482) üzenetére


snyper990
őstag

Leginkább azt, hogy azt valósítja meg vele, amit kérdezett. Amit meg szeretne csinálni.
Az általad leírt módszerrel nem biztos, hogy menni fog a tévéadás a saját router mögött. A routerek alapesetben nem engedik be csak úgy a saját alhálózatukra a multicast csomagokat, és nem vagyok benne biztos, hogy az IGMP snooping ezt megoldaná. Főleg, hogy az egy switcheken működő protokoll, nem routereken. Hiába van sok SOHO router egybeépítve egy switch-csel és egy wifi AP-val, azért az alapvető működése mindegyik részegységnek megmarad.

(#154484) rumkola


rumkola
veterán

Sziasztok!
A Telekom oldalán szeretnék most csak és kizárólag 1000/1000-es netet rendelni. Nem kell se Tv se újabb mobil előfizetés.
Egyszerűen nem tudom megtenni, mert a jelenlegi (náluk már nem létező) mobilelőfizetésemet akarja, hogy cseréljem 2x drágábbra, hogy megkapjam a "csomagot".
Nincs olyan opció, hogy ezt átugorjam vagy kihagyjam.
Tényleg nem lehetséges önmagában internet előfizestést venni, vagy én vagyok a béna? :D

[ Szerkesztve ]

(#154485) Jimmy8 válasza kabelmania27 (#154448) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Köszönöm :R
Rick4 szintén :R

(#154486) Essejó válasza Rick4 (#154467) üzenetére


Essejó
veterán

Volt, hogy ment, de volt amikor ezt írta ki a telefon. Mióta a Band steeringett kikapcsoltuk, azóta probléma nélkül megy. Most épp kinn az udvaron wifi6-on csak a Sagem 3896-hoz kapcsolódva

A net 1000/25 koax.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#154487) bokpeter válasza snyper990 (#154479) üzenetére


bokpeter
csendes tag

Koszonom snyper! Igy ertem.
Ami szamomra picit 'megteveszto' volt, hogy nem tudtam az IPTV be tud "tarcsazni" akkor ha a telekomos eszkoz passthrough mode-ban van es azon keresztul egy masik router tarcsazik be az internetkapcsolathoz.

(#154488) bokpeter válasza Rick4 (#154478) üzenetére


bokpeter
csendes tag

Koszonom Rick! Ezt igy akkor meg fogom probalni. Most a router specifikaciojat nezem, elmeletileg tudja az IGMP snoopingot, a Synology 2600AC azert egy eleg komoly routernek szamit - tudtommal.

(#154489) bokpeter válasza Rick4 (#154478) üzenetére


bokpeter
csendes tag

Hol tudom lellenorizni hogy az IP amit kioszt a szolgalgato nekem az publikus-e?

(#154490) snyper990 válasza bokpeter (#154489) üzenetére


snyper990
őstag

Ha nem 100-zal kezdődik, akkor publikus.

[ Szerkesztve ]

(#154491) szaboi6512 válasza bokpeter (#154489) üzenetére


szaboi6512
őstag

Ha így kezdődik:100.xxx akkor nem publikus, ha mással akkor publikus.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#154492) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok!

Rokonnál probléma van a HG8245H modemmel/routerrel. Bizonyos eszközökön működik az internet, bizonyosokon nem. Pl.: adott laptopon nem működnek bizonyos weboldalak (most pl. TickTick, Telegram nem jön fel, cmd-ben pingelve time out-ol), míg másik gépen megnyitva/pingelve ugyan ezeket működnek. Valamelyik telefon hibátlanul megy, másiknál felkiáltójel van a Wifi emblémán. Minden eszköz ugyan arra a wifi hálózatra csatlakozik. ÜFSZ azt mondta reseteljék a modemet, megtették, SSID és jelszót visszaállítottam az eddigiekre, de ugyanez a probléma. DNS-re gyanakodtam, DNS-t átállítani nem lehet, de eleve nem értem hogy megy egyik gépről, míg másikról nem. Mintha bizonyos eszközöket lekorlátozna, de miért? Magán router nincs.

4 8 15 16 23 42

(#154493) Essejó válasza tonyrulez (#154492) üzenetére


Essejó
veterán

Nézd meg a titkosítást és állítsd WPA2-re ha nem ott van, egyes régebbi készülékek nem szeretik a WPA3-at

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#154494) kovsol


kovsol
titán

Vidanetnél felbontottam a szerződésemet, leadtam a tökéletesen működő boxot, távirányítót, smart kártyát, erre tegnap kaptam a 23000Ft -os számlát, hogy kártérítési díj! Még a smart kártyára is 3000Ft.
Nevetséges ez a cég komolyan.

May the Force be with you!

(#154495) Rick4 válasza kovsol (#154494) üzenetére


Rick4
félisten

Miért kell őket kártéríteni? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154496) Feherfy


Feherfy
tag

Sziasztok!

Kaon CG300-es modemem van, rajta keresztül IPTV is van használatban. Szeretnék saját routert használni, viszont a kezelőfelületen bridge mód beállítást nem találok.
Találtam egy fórum posztot miszerint az IPTV előfizetés mellett nem is lenne lehetséges a bridge mód, egyetlen járható út ha "a routerem IP címét DMZ hálózatba teszem".
Mint hozzá nem értőnek, tudnátok segíteni a beállításokban?

(#154497) tonyrulez válasza Essejó (#154493) üzenetére


tonyrulez
őstag

WPA3 opció nincs is, WPA2 PreSharedKey-re van állítva. Legújabb eszköz amin nem minden működik Redmi Note 12 Pro, ez nem egy régi darab (Wifi6-ot is tudja)

4 8 15 16 23 42

(#154498) sambenez válasza tonyrulez (#154497) üzenetére


sambenez
addikt

Ez lehet a Redmi hibája is.

(#154499) tonyrulez válasza sambenez (#154498) üzenetére


tonyrulez
őstag

De mint mondtam több gépen sem működik rendesen, nem csak Redmi telefonon. Thinkpad X260-on sem elérhetőek bizonyos weboldalak, ha mobilnetet osztok rá, feljönnek, ahogy más mobilokra osztott mobilnettel is működnek azok. Ugyanígy wifi kamera sem elérhető.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#154500) tonyrulez válasza tonyrulez (#154499) üzenetére


tonyrulez
őstag

X260-on Telekom wifi vs Vodafone hotspot:

Másik laptopon Telekom wifi-n bejön minden. 2 telefon működik rendesen, 2 másik nem. Egyik wifi-s IP kamera működik, másik nem :F

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.