Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Soulfly842 válasza _Karesz_ (#69000) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ott sokkal több a befolyásoló tényező, de ha vDSL van, akkor azzal nem jellemző igazán, hogy bármi gond legyen vele.

(#69002) kentucky válasza _Karesz_ (#69000) üzenetére


kentucky
őstag

DSL-en az net sávszélességből vesz le az IPTV.

(#69003) DJ. Ru$y válasza _Karesz_ (#69000) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem gond van vele, hanem több gond lehet vele, mint a másik két típusú hozzáférés esetén, és már említették, elvesz a sávszélességből is attól függő mértékben, hogy mennyi boxod van és SD vagy HD adás(oka)t nézel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69004) Soulfly842 válasza kentucky (#69002) üzenetére


Soulfly842
addikt

Bocsi, de ez így ebben a formában univerzális érvényként kikiáltva: nem helytálló.

Nekem anno volt VDSL-m, 30 Mb-t tudott a vonal, 30 felett ment és ezzel egyidejűleg ment egy SD és egy HD stream (közben maximum sávszélességgel ment a letöltés akár torrenten is!).

Elsődlegesen az előfizetett sávszélesség feletti 'részt' használják fel az IPTV streamek. Ahol mondjuk tud ~15 Mb/s-t a vonal elő van fizetve két stb, egy netmánia S ott persze már máshogy jönnek ki a dolgok, a paraméterek. De az ilyen területek jelentős részén nem IPTV a preferált, hanem jelenleg még a SAT TV (nagyon sok terület, ami egy kicsit 'vagylagosabb lenne' ilyen szempontból nem is iptv képes)

VDSL-en emiatt is írtam, hogy nem szokott vele probléma lenni, mert ott meg vannak a megfelelő tartalékok.

Úgy a pontosabb, hogy elvehet, de ez az esetek jelentős részében nem eszerint történik. Minden az adott terület műszaki paraméterein múlik, de ez nagyon hely-specifikus.

[ Szerkesztve ]

(#69005) DJ. Ru$y válasza Soulfly842 (#69004) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szép is lenne, ha ez így működne. Egyedül 20-as nettnél láttunk olyat, hogy 30-as profil volt engedélyezve, de így tudta használni a 30 Mb-et netre is, DSL esetén a profil meghatározza a maximális sebességet, és efölött nem tudnak működni a BOX-ok, ergo, ha 30 Mb-en töltesz lefelé és bekapcsolsz egy BOX-ot, akkor vagy visszalassul a letöltés vagy kockásodik, akad a kép.

VDSL-en 50-es profil a maximum, ha 50-es netet fizetek nem tudnak más profilt beállítani, így az 50 Mb-ből fog elvenni az IPTV is.

Az a baj, hogy az esetek nagy részében nem az elvehet, hanem az elvesz érvényesül, elég, ha megkérdezel erről pár DSL usert itt a topikban, akinek van IPTV-je is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69006) Soulfly842 válasza DJ. Ru$y (#69005) üzenetére


Soulfly842
addikt

Mégegyszer mondom/leírom :)

Nekem eszerint volt VDSL-es területen.

HD és SD stream-mel egyidejűleg IPTV-n ugyanúgy ment a szolgáltatás, nem kockásodott, nem akadt, nem volt semmilyen jellegű probléma (úgy hogy akár torrenten maximális sávszélességű le-/feltöltés ment).

Hidd el: nem vagyok laikus a témában. :) ;)

És tévhit az, hogy elsődlegesen ua. azt a sávszélt használja. Elsődlegesen a szabad, kiírt sávszélen felüli részt használja az iptv.

Vannak azért tévhitek az iptv-vel kapcsolatban, de brutálisan sok múlik a területi elhelyezkedésen, a műszaki előfeltétetelek pontos mibenlétén.

"Az a baj, hogy az esetek nagy részében nem az elvehet, hanem az elvesz érvényesül, elég, ha megkérdezel erről pár DSL usert itt a topikban, akinek van IPTV-je is."

Ezt nem is vitatom :) Jelentős részében előfordulhat, de vannak jelentős számban más jellegű példák is.

Optikán/ED3-on (főleg az előbbin) azért kevésbé befolyásol bármit a sávszélesség. Nyilván ezért is sokkal inkább ajánlható az IPTV.

[ Szerkesztve ]

(#69007) Heimdallr75 válasza Soulfly842 (#69006) üzenetére


Heimdallr75
őstag

attól hogy többször írod le még nem ez a valóság.
Szépen egy hd 6 mega körül levesz a netből, semmiféle túllövés nincs a profilon erre

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#69008) kentucky válasza Soulfly842 (#69006) üzenetére


kentucky
őstag

Hidd el, 50-es csomagom van, a vonal 90-et tud, mégis a szinkronsebesség 55, ergo nem tud ennél többet adni. Maximum olyan megoldás lehetne (ha megcsinálná a T), hogy a HGW mindig a lehető legnagyobb/legstabilabb sebességen szinkronizálna és a HGW csak 50-et osztana vissza az IPTV-n kívüli forgalomnak.

(#69009) Soulfly842 válasza Heimdallr75 (#69007) üzenetére


Soulfly842
addikt

Abban a gyakorlati - általam is tapasztalt helyzetben - igen. :P :))

(#69010) Heimdallr75 válasza Soulfly842 (#69009) üzenetére


Heimdallr75
őstag

akkor Te vagy a kivétel :) (viccet félretéve dsl-en iptv balgaság, írhatnám hogy baromság)

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#69011) Soulfly842 válasza kentucky (#69008) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hálózatfenntartás szempontjából ez sem lenne fenntartható út. A "T"-nél is okosan leprogramozott metódusok működnek és egy szolgáltatónál ez kell is hogy működjön ahhoz, h. minél stabilabb és minél nagyobb számban elérhető legyen mindenkinek egy normális internet (és itt a nagy számok törvényében nem 90-120 MB/s -es sávszélességből kell kiindulnunk)

A leprogramozása még mindig ezerszer etikusabb szerintem, sokkal jobb végberendezésekkel, mint egy három betűs alternatív szolgáltatónál, aki még adatoforgalom típusok szerint is priorizál (torrent, ftp, streamelés, stb), hogy kinek mit enged (fapados technicolor xarokkal, ami még 120 MB/s netnél is egészen nevetséges, amit művelni tud, ill. amit Wi-fin produkál).

(#69012) DJ. Ru$y válasza Soulfly842 (#69006) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tisztában vagyok azzal, hogy félig meddig (nem tudom mennyire ezért konkrétat nem írok) benne vagy a "dologban", de attól még 85-90%-ban úgy működik DSL-en az IPTV, ahogy leírtam, nem azt mondtam rá, hogy lehet ellenpélda, amit már 1x láttunk is, de azt kötve hiszem, hogy ha a HGW-em felcsatlakozik azzal a felhasználóval amivel 30 Mb netre vagyok jogosult, akkor a BOX is azt fogja használni, viszont, ha BOX-ok a HGW-n keresztül mennek a gyári felhasználónévvel és jelszóval viszont PPPoE Passthrough-ban mögé kötöm a saját routerem, és azon lövöm be a saját user/pw-t, akkor lehet az amit te vázolsz, hogy a maradék sebességet használja, még egyszer mondom, nem ez az általános.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69013) kentucky válasza DJ. Ru$y (#69012) üzenetére


kentucky
őstag

Sajnos meg kell cáfolnom, PPoE PT esetén is a saját sávszélből veszi a box.

(#69014) DJ. Ru$y válasza kentucky (#69013) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Feltételezés volt...
"akkor lehet az amit te vázolsz"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69015) _Karesz_ válasza kentucky (#69013) üzenetére


_Karesz_
tag

Köszi a válaszokat!
Múltkor megérdeklődtem emailen tőlük, hogy milyen kábel van a lépcsőházban, és ezt írták vissza:
A kért címen rézen szolgáltatunk internetet, valamint televíziót.
Így 30Mbit/s-os net, illetve IPTV érhető el Önnél.

Szóval a 20-as net és egy stb gyanítom, működne normálisan.

(#69016) rsanyi20


rsanyi20
tag

Hát ahogy eddig tapasztalom, nem a pontosságukról híresek ezek a Telekomos szerelők...12-14óráig volt megbeszélve az egész, ehhez képest fél 2 múlt...
4után meg senki nem lesz itthon, remélem addig kijönnek

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#69017) DJ. Ru$y válasza rsanyi20 (#69016) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elég 1 problémás bekötés stb. és borul a napi tervezet. Erre nem nagyon szabad adni, főleg, ha nem délelőttről van szó, de már ott is borulhat a dolog.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69018) rsanyi20 válasza DJ. Ru$y (#69017) üzenetére


rsanyi20
tag

Én megértem, de akkor legalább a szerelő hívhatna hogy bocsi kések, vagy ma nem megyek, mert így itthon kell lennie faternak, mert az ő nevén lesz az egész.
Vagy én is alá írhatok helyette mindent?

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#69019) DJ. Ru$y válasza rsanyi20 (#69018) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha elmúltál 18 szerintem simán. Max kérnek egy személyi számot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69020) rsanyi20 válasza DJ. Ru$y (#69019) üzenetére


rsanyi20
tag

Akkor viszont nem olyan nagy gáz, de azért remélem kijönnek ma.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#69021) kigyi_23 válasza rsanyi20 (#69016) üzenetére


kigyi_23
addikt

Úgy tipródsz ezen mint egy 10 éves kisgyerek, gondolom, hogy szeretnéd már bekötve látni és használni, de értelmetlen ezen túráztatni magad. Majd jön az a szerelő, ha itt lesz az ideje, ha végez a munkával amit még előttetek meg kell csinálnia. Lehet valahol szívatják és azért csúszik, mert éppen várni kell az ottani tulajra, vagy problémázik azon, hogy merre húzza a kábelt stb. Ő is csak egy ember nem szándékosan csúsztatja a bekötést.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#69022) rsanyi20 válasza kigyi_23 (#69021) üzenetére


rsanyi20
tag

Elnézést hogy tipródok mint egy 10éves, de most szerintem ezek után még inkább fogok

Kijöttek, mondták hogy akkor ez rézdrótos lesz, 30mbps
mondom nem.. optikai.
Azt mondja a papíron rézdrótos van, inkább csináljuk újra az egészet...
Na szép, újra telefon az üzletkötőnek, hogy elbaszta, mondta hogy újra írja az egészet.
Megint pár napg várakozás
Kicsit fel*szott :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#69023) kigyi_23 válasza rsanyi20 (#69022) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem sértésnek szántam, de látod ilyenkor még rosszabb a csalódás amikor nagyon vársz valamit. Egyébként azt az üzletkötőt lehet már agyonütöttem volna a helyedben :D :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#69024) rsanyi20 válasza kigyi_23 (#69023) üzenetére


rsanyi20
tag

Mikor felhívtam, kötekedtem vele, mondtam hogy a héten szeretném már használni a netet, megígérte hogy péntekig meglesz :D
Ha péntekig nem történik semmi, akkor csókolom Telekom :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#69025) kircsike válasza rsanyi20 (#69024) üzenetére


kircsike
tag

És akkor kivel fogsz kitolni ha nincs más alternatíva???
Igen, magaddal sajnos.
Én újra és újra átnéztem a Telekom honlapján lévő dokumentumokat és az bizony egy március 10-én kötött szerződés, amely április 10-ig vállalja a bekötést.
Én még várok. :D
Hajrá!!!

(#69026) Krystal_s válasza DJ. Ru$y (#68987) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia!
Többször telefonáltunk (jelenleg is folyamatban van pl az iptv hibaelhárítás), de minden ügyintéző és szerelő mást mond és nem csinálnak semmit ez ügyben. Amikor a szerelő kijelentette, hogy optikán 24 óránként vonalbontás (új IP) van, akkor kezdtem itt kérdezősködni, hogy ez igaz-e. Szerettem volna megtudni, hogy a szerelő mondott hülyeséget, vagy valóban ilyen az optika mindenkinél. Mint kiderült valami nincs rendben, mert másoknál nincs ilyen szakadás.
----

Közben a Telekom is válaszolt. Ez ismét egy másik faja válasz, amit még senki nem említett. :U

"Szia ....!
Lakossági internet szolgáltatás mellé dinamikus IP címet biztosítunk, így üzleti vagy háztartáson kívüli megosztás, illetve szerverüzemeltetés nem megengedett. A szolgáltatáscsomag egy időben egy bejelentkezést tesz lehetővé, ami az Általános szerződési feltételekben, valamint a Lakossági internet szolgáltatás szerződésének mellékletében is megtalálható. Fentiek miatt, ha nem ennek megfelelően használod a szolgáltatást, akkor fordulhat elő a 24 óránkénti kapcsolatbontás. Fix IP címet üzleti előfizetésekhez tudunk csak biztosítani. Megértésedet köszönjük!"

Ezen most meglepődtem. Természetesen semmilyen megosztás, vagy szerver nincs nálunk. Viszont 1 db eszközt lehetne csak használni? Létezik olyan háztartás, ahol csak 1 db eszköz van? :F
Ennek ellenére éjjel, amikor szakadás történik, akkor általában csak 1 notebook van bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#69027) Szokenesz válasza kircsike (#69025) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Január 19-én kötött szerződés... febr. 19-es határidővel... és még várok.. :(

(#69028) kentucky válasza Krystal_s (#69026) üzenetére


kentucky
őstag

Az egy bejelentkezés, az az előfizura vonatkozik, hogy egyszerre csak egy modemről tudsz felcsatlakozni a Telekomos felhasználóddal a netre.

(#69029) kigyi_23 válasza Krystal_s (#69026) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mondjuk ezt már bepróbálhatná valaki náluk egy próbaperrel :D Ők úgy hirdetik használd a gépeden a tableteden a tv-den a telefonodon ehhez ők adnak egy HGW-t ami egy router is ugye. és mégis 1 gépre engedélyezett :D Na akkor most melyik oldalon csalnak? :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#69030) rsanyi20 válasza kircsike (#69025) üzenetére


rsanyi20
tag

akkor én még jobban jártam, mert össz-vissz itt a Telekomnál "csak" másfél hetet vártam (amúgy meg 4nap alatt lement az egész, mert szombaton felvitte a rendszerbe és hétfőn már mára kaptam időpontot), alapból meg a UPC Directnél kezdtük, ott 1 hónap volt a várakozás és a végén elutasítás volt.
Várok, várok, de már ennyi összevisszaság után már nem sok kedve van az embernek várakozni, gondolom tudod te is hogy milyen ez..:D
Nekem ez az üzletkötő nem szimpatikus, nagyon lomha ember
Nem tudom hogy újra kapnom kéne-e sms-t miután módosította a rendelést, de egyenlőre semmit nem kaptam pedig "mármostcsinálomazonnalnekikezdekpéntekremeglesz"
Na mindegy, majd lesz valahogy, neked is hajrá!:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#69031) DJ. Ru$y válasza kigyi_23 (#69029) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Senki nem csal... Az egy PPPoE hozzáférést jelent egyszerre amit ők írtak, szóval jól írják. Azt írtad te is benne vagy ebben a témában, erre gondolhattál volna. :DDD

Krystal_s
A torrent is "megosztás"-nak minősül, ha használod, szóval lehet azért bont.

rsanyi20
Tudod kinek a szerződését javítgatná ilyen üzletkötő... Azonnal mondtam volna le mikor hívtad és hívtam volna a Telekom ügyfélszolgálatot, akármennyi várakozás árán, és megkötöttem volna telefonon a szerződést.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69032) kigyi_23 válasza DJ. Ru$y (#69031) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nekem nincs telekomos szerződésem nem tudom mi van benne pontosan :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#69033) DJ. Ru$y válasza kigyi_23 (#69032) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem is arról beszéltem, azt hittem te dolgoztál szerelőként, de valószínűleg keverlek valakivel.

Szóval: amit Krystal-nak írtak az annyit jelent, hogy egy előfizetéssel egy végponton használhatod az internetet.

(Régebben vagy akár még most is, DSL esetén volt olyan, hogy 2 helyről is tudtad használni ugyanazt a bejelentkezési adatot [PPPoE user+pw] és simán engedte használni a netet.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69034) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Pár napja időnként DNS hiba lép fel, X. kerület netnél. Más tapasztalta? Pár oldal ilyenkor DNS hibára hivatkozva nem tölt be. Szerencsére 1-2 perces csak, de biztos nem normális.

(#69035) kigyi_23 válasza DJ. Ru$y (#69033) üzenetére


kigyi_23
addikt

Így van régebben felengedett másik helyről is akár ugyanazzal. Mondjuk ez inkább a DSL korszak elején és előtte a betárcsázóson volt jellemező (na ott mindegy volt csak fizess :D )

De ez is érdekes, mert az én szolgáltatóm 3 publikus IP címet biztosít és fel is enged egy sima switch-el 3 eszközt mennek is. Nem tudhattam, hogy most pl. dsl-en már ennyire bekorlátolt a dolog.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#69036) Krystal_s válasza DJ. Ru$y (#69031) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nem használunk torrentet. Nem töltögetek/töltünk külön semmit. Teljesen általános használat és pár naponta Play Station online. Viszont ezt a kevés dolgot szeretnénk stabilan használni.

(#69037) AlaBOSS válasza Krystal_s (#69026) üzenetére


AlaBOSS
csendes tag

Szia!

Nálam is hajnalban újracsatlakozik a routerem logja alapján. Volt, hogy kétszer is. Új építésű optika, HG8245H ONT.
Elképzelhető, hogy figyelik mennyit töltöttél fel. Mondjuk nálam NAS-on megy a torrent + jópár szolgáltatást használok távolról, úgyhogy beleesek a háztartáson kívüli megosztók körébe. :)

(#69038) DJ. Ru$y válasza whitezo88 (#69034) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Volt.

Javasolt megoldás: itt

De, ha beírod a keresőbe, hogy DNS, sajnos a T DNS szerverei sokszor nincsenek a helyzet magaslatán.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69039) Ku'leth válasza btz (#68945) üzenetére


Ku'leth
tag

Az én szemszögemből ez nem tűnik akkora poénnak.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#69040) DJ. Ru$y válasza Ku'leth (#69039) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Attól teljesen igaza van btz-nek most.

Azt írtad " pár hónapja újra alávéstünk", ez esetben a pár hónapra igénybe vett hűségkedvezményt kell visszafizetned kötbér formájában. Ezt vagy benyeled, vagy nem mondod fel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69041) pibácsi


pibácsi
senior tag

Szevasztok Blogtársak!
Telekomos vagyok 3 szolgáltatással, most kérek számhordozást az Inviteltől. Megkaptam az engedélyt, holnap jön a szerelő. Az a kérdésem, hogy az itt lévő modemen kivűl - ami be van üzemelve telefonra, ipTV-re, internetre - még fel fog szerelni más eszközt is, vagy csak számítástechnikailag állít át valamit a modemben, mivel az ügyintézőtől hiába kérdezem, ő azt mondja, hogy hozza a modemet hiába mondom, hogy az már itt van. Vagy újat állít be? Csak érdekességképpen, hogy mire számítsak.
Várom válaszotokat.

Üdv. Pibácsi

(#69042) rsanyi20 válasza DJ. Ru$y (#69031) üzenetére


rsanyi20
tag

Felhívtam mégegyszer, hogy nem kaptam meg az sms-t amit elvileg a modosítás után kéne kapnom nemsokkal, mondta hogy nyugodjunk meg.
Mondtam neki hogy akkor elnézést, de akkor hagyjuk az egészet, ennyi feszültséget nem ér az egész, mondta hogy pedig beszélt az egyik munkatársával, kiderült hogy a rendszerben volt hiba (nyilván), korrigálta, a héten biztos meg lesz.
Úgy köszöntem el hogy remélem igen, különben akkor tartom magam az előbbiekhez.
Péntek délutánig várok, ha nem lesz semmi addig lemondom az üzletkötőnél, és inkább bemegyek a Telekomba, ott legalább egyből felveszik a "rendelést", és ha kell onnan kibírom azt a pár napot.
Úgy látszik mi ilyen pechesek vagyunk ezen a téren :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#69043) DJ. Ru$y válasza pibácsi (#69041) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Inviteles eszközöd van még? Akkor igen, cseréli Telekomos HGW-re.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69044) Sharkweb válasza Krystal_s (#69036) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Régebben nekem éjjel-nappal ment a gép, hajnalban nekem is minden nap újracsatlakozott, de amióta éjszakára ki van kapcsolva a gép azóta egy vagy két hetente kapok csak új IP címet. 2010-es kiépítésű az optika.

Egyébként volt valami, régebben olvastam az ÁSZF-ben, hogy ha folyamatosan éjjel-nappal adatforgalom van a netkapcsolaton, akkor 24 óránként újracsatlakozik. Ezt azért csinálták/ják, hogy ne lehessen szervert üzemeltetni az otthoni hozzáférésről.

[ Szerkesztve ]

(#69045) Ku'leth válasza DJ. Ru$y (#69040) üzenetére


Ku'leth
tag

Igazságtalannak érzem hogy alávések, majd lekapcsolják azokat amiket használok (analóg TV 3 felé osztva, TVGO, ...) és még én fizessek mert ők nem szolgáltatnak. :F

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#69046) DJ. Ru$y válasza Ku'leth (#69045) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Analóg ajándék volt az IPTV mellé, nem szerződés szegés, de digitális van helyette, szóval boxokkal ez kiküszöbölhető lenne. TVGO-ról nem tudok nyilatkozni, de igen, te bevállaltál valamit (net, tv, telefon) ami alapjaiban nem változott, így igen te fizetsz, hogy felmondasz, mert eddig kaptál kedvezményt, amit a 2 év aláírása miatt kaptál, na ezt kell visszafizetni.

Ez nem csak a Telekomnál, de mindenhol így működik, ahol hűségszerződés van.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69047) icetheman


icetheman
tag

Én már csak azt várom ,hogy mikor jönnek az IPTV képes tv-k(utp aljzattal) , amik ugyanúgy egy CI modullal tudják dekódolni a streameket... Valaki találkozott már ilyennel? Mert elég nagy előny lenne valamely márkának ,ha kijönne egy ilyennel... Nem az ökör boxokat gyártatni

(#69048) pibácsi válasza DJ. Ru$y (#69043) üzenetére


pibácsi
senior tag

Szia!
Nem, azt már leadtam, mivel a hűség lejárt és lemondtuk, így a modemet le kellett adni. De közben már elindítottam a Telekomot és addig be is szerelték az ő modemjüket, amit beüzemeltek ipTV-re, telefonra és netre, tehát csak számhordozásról van szó.

Üdv. Pibácsi

[ Szerkesztve ]

(#69049) Gubek-Einste válasza icetheman (#69047) üzenetére

Ilyesmit nem is várjál mert nincsen egységes platform az IPTV-re így nem is lehet/éri meg gyártani ilyen tévéket.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#69050) Krystal_s válasza AlaBOSS (#69037) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia! Nálunk is van amikor 2x van szakadás és mindig éjjel 3-6 között.
Írtam, hogy egyáltalán nem töltögetek semmit. Simán amikor csak olvasgatok, vagy nem is vagyok a gépnél, akkor is minden nap újracsatlakozik.
Egyedül a Play Station csinálhat nagyobb adatforgalmat, mert online játszom és annak nagyon fontos a stabil net, mert ha engem kidob elveszik minden akkori munkám és a többieket is kidobja a szerverről. Visszalépni sem lehet pont oda. De PS nem megy minden nap, csak heti 1-2x.
Azért köszönöm az infót, mert legalább most megtudtam, hogy másnál is van ilyen.
Annyit szeretnék kérdezni, hogy a logban nálad ilyenkor mit ír ki? All log-ra állítva sem látni semmi értelmeset. A dátum pedig 1970-01-01 végig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.