Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) adika4444 válasza dchard (#43994) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Nem azért szóltam hozzá, hogy hozzászóljak, hanem azért, mert én így tudtam. Mindenhol azt olvasom, hogy a britge mód tiltva van, de ilyet, hogy buherálással meg lehet oldani, nem láttam. Én felvetettem még tán 2-3 hete, hogy mi lenne akkor, ha egy britge módba tett HGW Backup-ját állítanánk vissza egy Telekomosra, de ez a téma azóta elült... Lényeg, nem akartam baromságot közölni, én tényleg így tudtam...

üdv, adika4444

(#44002) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Van valakinek tapasztalata ezzel? [link]

(#44003) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ja az alján pirelli A4201 (remélem ez a típusa).

(#44004) M_AND_Ms válasza Gedeon31 (#44000) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Csak én meg nem váltok át a normál nézetre, csak egy link kedvéért.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#44005) havri1


havri1
félisten

Azt ki lehet valahogy deríteni, hogy ki hosszabbított hűséget egy telefon előfizetésre idén áprilisban?
Le akartam mondani tegnap, és van hűség 2015.04-ig.
Nagyszülők tuti nem, így sakk matt..

havri

(#44006) Gubek-Einste válasza havri1 (#44005) üzenetére

Ha a hosszabbítás telefonon történt akkor ki kell kérni a hangfelvételt.
Nem vetettek/rendeltettek semmit a T-től ami miatt hosszabbítás lett volna?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#44007) havri1 válasza Gubek-Einste (#44006) üzenetére


havri1
félisten

Semmit... Alig vártam már, hogy leteljen, vinném őket át a upc - hez.
Most 5k körül van a számla, és alig használják. Csak telefon előfizetés, hoppá dijcsomag + hivoszam kijelzes. (3500 körül van a havidíja, és 1e körül a hívás)
Tartok tőle, hogy telefonon keresték meg őket, de mivel nagyapám fekszik, nagymamám meg alig beszamithato, így simán el tudom képzelni, visszaeltek a helyzettel.
Írtam egy levelet a t-nek, kértem, derítsék ki, ki és milyen feltételekkel hosszabbított.

[ Szerkesztve ]

havri

(#44008) Gubek-Einste válasza havri1 (#44007) üzenetére

Akkor marad a hangfelvétel kikérés ha lehetséges.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#44009) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Nekem az internet, telefon hűségét módosították maguktól 2014.08.18-ról 2014.10.08-ra, ami egy hibabejelentés alkalmával derült ki és egyúttal "meg is fenyegettek", hogy az októbertől aláírt hűségeseknek kötelező távszámlára váltaniuk, különben elveszik a speciális kedvezményeket. A speciális áraim (Net+TV+Tel 2450+2600+200Ft) nem szeretném emiatt elveszíteni, mert ők elcseszik a dolgokat.
Ezt a helyi Telekom üzletben meg is reklamáltam, amire azt a választ kaptam, hogy a laptop rendelés feltétele a hűség és amiatt módosították, ez rendben is lenne, ha nem 08.18-án írtam volna alá a hűséget és rendeltem volna a laptopot, amit kiszállítottak szeptember elején. Akkor hogy jön a hűség októberre?
mtkapcsolatra van értelme írni vagy hogy lehetne ezt rendbe tenni?

(#44010) kenwood


kenwood
veterán

iptv-vel kapcsolatban 1-2 kerdes :

- van-e olyan beallitas a boxon,hogy nem elerheto hd stream eseten (a masik szobaban hdt neznek,az enyemet letiltja a telekom :DD :DD szanalmas) rogton, hibauzenet nelkul sd streamre valtson?
tegnap este a csatorna kivalasztasa olyan volt,mint egy aknamezon setalni,ha veletlenul hd csatorna jott a sorban,az rogton plusz 2 gombnyomas.szetbaszott az ideg. :W

- szerdan tortent a bekotes 2 ev husegre.
van-e lehetoseg x napon belul elallni a "vasarlastol"?
ha igen x mennyivel egyenlo ? ha nem,milyen koltsegekkel jar a felmondas ?

digikabelrol valtottunk erre a mocsokra.
a discovery es nehany ismeretterjeszto csatorna miatt jo lenne,de maga a technologia annyira korulmenyes a dvb-c hez kepest,h az egesz csalad idegbeteg tole.
eddig en nyugtattam oket,de amikor tudatosult bennem,h a masik szobatol fugg,h en mit nezek,nalam is betelt a pohar.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44011) wmati válasza kenwood (#44010) üzenetére


wmati
addikt

Nincs ilyen beállítás, ja és csak sípol a boxod hogy nincs több stream mert azt egyet már használja valaki a nálad lévő box meg nem tud mit tenni.

Azt hiszem 8 munka de nem biztos, de ha nem akkor a már felhasznált hűségkedvezményt kell kötbérként vissza fizetned ami esetedben nem lehet olyan sok.

Ez van :U maximum 2 sd és egy hd stream jár egy elő fizetőnek.

[ Szerkesztve ]

(#44012) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Skacok, lányok!
Egyébként, hogy van a szabály?

Akkor kötelesek átvenni t-pontban is az eszközöket, vagy tényleg csak postán?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44013) wmati válasza Vangelis (#44012) üzenetére


wmati
addikt

T-partnernél postázás megy átmész postára doboz címzés és helló, T-pontban meg változó felénk hol ez hol az.

(#44014) Vangelis válasza wmati (#44013) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jobb lenne ha ott átnéznék, hogy leadok-e mindent.... mert hát a magyar posta...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44015) wmati válasza Vangelis (#44014) üzenetére


wmati
addikt

Nekünk anno T-partnernél meg nézték mindent azt mondta oké itt a papír egyik maradt nálunk másik ment a dobozba át postára ott dobozba bele minden címzés elismervény és kész. De mint írtam szerintem a T-pont átveszi sőt láttam rá példát is .

[ Szerkesztve ]

(#44016) kisapa válasza wmati (#44015) üzenetére


kisapa
senior tag

Nálam ezzel nem volt gond.Csak bevittem a T pontba a két STB-t kaptam egy elismervényt,hogy átvették és kész.

(#44017) wmati válasza kisapa (#44016) üzenetére


wmati
addikt

Itt a különbség a T-pon és partner közt.

(#44018) Gedeon31 válasza wmati (#44017) üzenetére


Gedeon31
addikt

T-pontnál is volt olyan elhajtották az embert a postára nem voltak hajlandóak átvenni.

(#44019) wmati válasza Gedeon31 (#44018) üzenetére


wmati
addikt

Erre fele is van ilyen T-pont de elmondható hogy ahány T hely annyi variáció, legalábbis felénk.

(#44020) Gedeon31 válasza wmati (#44019) üzenetére


Gedeon31
addikt

Telefonos ügyfélszolgálatuk pont ugyanilyen nem lehet sokszor eligazodni rajtuk.

(#44021) wmati válasza Gedeon31 (#44020) üzenetére


wmati
addikt

Ott meg az a aranyos amikor fel olvassák ugyan azt ami a weblapon van ;]

(#44022) Intruder2k5 válasza wmati (#44021) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Márpedig ez sokszor így van... Én múltkor Erste-nél lepődtem meg, volt kérdésem, erre hallom a telefonban, hogy neten keresgél, meg a kollégájától érdeklődik, hogy merre találja a weblapon! Ekkor rá is kérdeztem, hogy ugye nem mondja komolyan, hogy a weblapról akarja felolvasni a dolgokat, hiszen azt én is látom, de ott nincs fent a kérdéses infó! Mint kiderült nem is volt, de ez már részletkérdés, az ügyfélszolgálat sok helyen ennyit tud!

(#44023) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#44002) üzenetére


ANDROID???
addikt

Valaki??
(az alján pirelli A4201)

[ Szerkesztve ]

(#44024) Vangelis válasza Intruder2k5 (#44022) üzenetére


Vangelis
nagyúr

goooogle a barátjuk :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44025) #78121280 válasza Vangelis (#44012) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nálunk a partnerüzlet is átveszi.

(#44026) villamos válasza kenwood (#44010) üzenetére


villamos
őstag

A hd és sd csatornák külön vannak, ki lehet venni a másik boxon a hd -kat a csatornalistából, és akkor csak neked lesz. :DDD Főleg ha a másik tv mondjuk valami régi crt...
Igaz nekünk van egy régi daewoo tévénk, amióta egyre több a 16:9 csatorna, azóta szét vannak húzva, hiába állítod 4:3 -ra a képarányt, a kép fele hiányzik, viszont ha átállítod a képarányt 720p -re, akkor szépen látható az egész kép, alul-fölül csíkkal...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#44027) wmati válasza villamos (#44026) üzenetére


wmati
addikt

Inkább itt az a gond hogy hozzá szokott a dvb-c hez és nem akar kompromisszumokat kötni iptv vel.

[ Szerkesztve ]

(#44028) villamos válasza wmati (#44027) üzenetére


villamos
őstag

Tökjó, nekünk analógról kellett átszokni, öt tévéből kettő ugrott egyből :U ...

Azt nem értem, hogy ha volt eleve egy szolgáltatása, amivel meg volt elégedve, akkor minek váltott "erre a mocsokra" , és ha már vált, akkor nem néz utána, hogy mégis mire számítson, mi hogy működik?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#44029) wmati válasza villamos (#44028) üzenetére


wmati
addikt

Ott a TvGo :C

Én se, pedig ha itt kérdez előtte mindent el mondtunk volna.

[ Szerkesztve ]

(#44030) Intruder2k5 válasza villamos (#44028) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"a discovery es nehany ismeretterjeszto csatorna miatt jo lenne"

(#44031) villamos válasza wmati (#44029) üzenetére


villamos
őstag

Nem nyert, mert nincs rajta sem retek2, sem tvpaprika... :N

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#44032) kenwood válasza villamos (#44028) üzenetére


kenwood
veterán

Sztem ez nem egy olyan dolog,ami egy utanaolvasasnal feltetlen kiderul.

Ki is probaltam egy baratomnal,de neki csak 1 tvje van,igy nem jott ki.
Fel sem merult bennem,hogy korlatozzak a hdt.
A hd es az sd stream kozott lehet olyan 1 mega a kulonbseg,es optikan jon a 30-as net,ami akar 100 is lehetne.
Nem tudom megerteni,miert szivatnak ilyennel ...

Nem vagyok hajlando hibauzeneteket olvasgatni,meg az egyik szobaban csak SD adast nezni.
Igy is lemondtam a 3. teverol a vendegszobaban.

Van a hazban Upc is.megkeresem oket.
A listara a teljes csomagnak a csomagnak 11k 120as nettel (nekem eleg 30 mega boven)
Ha ok is adnak egy 6-7ks ajanlatot es nincs korlatozva a hd ilyen modon,akkor oda.
Ha nem,vissza a digihez. ( a discovery es egyeb ismterj csatornak hianya miatt nem szivesen)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44033) #78121280 válasza kenwood (#44032) üzenetére


#78121280
törölt tag

Fel sem merult bennem,hogy korlatozzak a hdt.

Nincs korlátozva, platformtól függetlenül egyenlőre 1 HD stream biztosított.

A hd es az sd stream kozott lehet olyan 1 mega a kulonbseg

Nem 1 mega a különbség, hanem jóval több.

(#44034) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én most beszéltem a 1412-vel. Én is gondolkdom, hogy lemondom a picsába... jobbat ajánlott a UPC.

6000ft lesz a kötbérem.

De érdekes mert legutóbb telefonon is lehetett kérni a leszerelést de most már csak írásban engedik....

Mondtam, hogy legutóbb nem kellett leírnom.
Azt mondta a hölgy, hogy Ő nem is lát arra utaló jelet, hogy én egyszer már le akartam szereltetni....

Létezik, hogy eltünik a rendszerből?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44035) djculture válasza Vangelis (#44034) üzenetére


djculture
félisten

Az kell upc pont ma volt országos kimaradás több órára :) Ezzel az erövel a pénzedet kukába is dobhatod :)

[ Szerkesztve ]

(#44036) Vangelis válasza djculture (#44035) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Remek :D

Kurv@ jó :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44037) kabelmania27 válasza djculture (#44035) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ami elromolhat az el is romlik.

(#44038) Gedeon31 válasza djculture (#44035) üzenetére


Gedeon31
addikt

A T-homenál nem volt idén leállás? Egy jó párat kifogtunk itt se minden oké.

(#44039) djculture válasza Gedeon31 (#44038) üzenetére


djculture
félisten

Azért ennyira nagy nemvolt, upc-nél még a műhold is elment pihenni. Amúgy telekomnál itt felénk még nem volt semmi probléma idén, azt tudom hogy pest környékén volt főleg a mobilhálózattal baj .

[ Szerkesztve ]

(#44040) wmati válasza Vangelis (#44034) üzenetére


wmati
addikt

Létezik elő furdul.

(#44038) Gedeon31 Főleg mobil téren voltak gondok a T nél.

(#44032) kenwood Full más az iptv és digitális kábel tv nem lehet őket így hasonlíthatni amit tud egyik azt nem tudja a másik és fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#44041) Gedeon31 válasza wmati (#44040) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ezt ne mond ,mert jó párszor szívtunk idén .Este nem lehetett semmilyen szolgáltatást igénybe venni még a telefonos ügyfélszolgálat sem volt elérhető.

(#44042) wmati válasza Gedeon31 (#44041) üzenetére


wmati
addikt

Csak azért mertem mondani mert jelenleg nálunk nincs semmilyen T szolgáltatás csak a mobil megy de mobil net sincs már.

(#44043) djculture válasza Gedeon31 (#44041) üzenetére


djculture
félisten

Itt Szolnok környékén nem volt baj azt tudom, úgy összességébe én azért is maradok ennél. Itt van még a prtelecom ami hetente több órákat döglődik. De mondom ma a facebookon az upc szidása volt a téma, elég sok haver upc-s pest fele

[ Szerkesztve ]

(#44044) Gedeon31 válasza wmati (#44042) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nofene mi lett helyette?

(#44045) Gedeon31 válasza djculture (#44043) üzenetére


Gedeon31
addikt

Furcsa ott nem volt gond hisz országos probléma volt legtöbbször.

(#44046) wmati válasza Gedeon31 (#44044) üzenetére


wmati
addikt

Tegnap éjjel vihar volt, másról nem tudok.

(#44047) djculture válasza Gedeon31 (#44045) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy nem volt itt jóformán egésznap megy a net. Mobiltelefonnal se volt baj . Tv szolgáltatásom mondjuk nincs, mert minek elég a mindig tv alap. Ugyanaz a hülyeség megy mindegyik csatornán, a családtagok miatt van egyáltalán a mindig tv is.

[ Szerkesztve ]

(#44048) Gedeon31 válasza wmati (#44046) üzenetére


Gedeon31
addikt

Pont éjjel sem volt M1 M2 még a meccs végét se lehetett normálisan megnézni.

(#44049) Gedeon31 válasza djculture (#44047) üzenetére


Gedeon31
addikt

Pont a tv-nél volt a legtöbb gond idén.

(#44050) wmati válasza Gedeon31 (#44048) üzenetére


wmati
addikt

Nálunk Comedy central és Discovery Channel nem volt , M1, M2 vel nem volt gond amikor oda kapcsoltam.

Milyen érzékeny a koax..... a dsl el szemben az áramszünetekre viharra stb, hmm fura.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.