Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153675) yogibear válasza Fire/SOUL/CD (#153674) üzenetére


yogibear
addikt

A Gigaset elég jó, nekem a bázis állomás dugasztápja 10 éves és még megy (van azért tartalékom) a kézibeszélő töltőjének a dugasztápja kb 4-5 év után halt meg, akkor vettem kettőt egy szintén tartaléknak lezsírozva...

A kézibeszélő aksija NiMH AAA *2 db. Nehogy lítiumost vegyél bele !!!!!
Célszerű jó minőségűt venni, pl. Energizer... vagy Duracell.
Bár a GP ReCyCo is egész jól bírja és az kicsit olcsóbb is...
(Nekem most épp GP ReCyCo Pro van mind2 kézibeszélőmben másodjára is)
[link] [link] [link] [link]
Az első 2-3 alkalommal hagyni kell teljesen lemerülni, hogy magától kikapcsoljon és utána 12 órán át tölteni, hogy az elektronika megtanulja mekkora az aksi max kapacitása... (leírásban tuti benne van).
Mivel NiMH, ezért utána is hagyni kell lemerülni és utána feltölteni kb. 10-12 órán át, bár a memória effektus kevésbé jellemző rájuk, de azért jobb a békesség, különben hamar csökkenhet a felvehető töltése...
Ha a kijelzőn villog a piros akku jelzés (már villog, nem fixen áll), akkor még elvileg kb 10 percnyi beszélgetést szokott bírni, de ilyenkor már fel lehet tenni töltőre...
Aksi mérettől függ, meddig kell tölteni, a 800mA-est rövidebb ideig, mint egy 1200 mA-est, ez logikus...
Kb ennyi...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.