Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11082) mephi666 válasza szumo (#11081) üzenetére


mephi666
nagyúr

hétvégi sztori, ami ide illik... először nevettem, majd majdnem sírtam és inkább ittam egyet... :)

szombat délután döglök otthon, nézem a meccseimet, közben megy az msn... egyik ismerősöm feljött és elkezdtem vele dumálni (informatikusnak tanul a gyerek mellesleg... már hosszabb ideje tolja a 3éves fősulit, mint harry potter a varázslóképzőt...) először meglepődtem, mert a mindenféle szavakat helyettesítő csillogó biszbasz helyett normális szavakat írt... aztán pár perc múlva ki is derült, hogy mi ennek az oka: gallyra ment a gépe... táp+lap+vinyó hármas elköltözött az örök bitmezőkre... panaszkodott, hogy mennyire megszívta, stb... kérdem: "milyen táp volt?" kb. "mittomén" volt a tömör válasz :) mondtam neki, hogy érdemes lenne beruháznia valami 8-10ezres normális tápba, nem 4ezres sz@rt venni, ami utána (jobb esetben csak) 20-30ezres kárt okozva döglik ki... mondott ezen a ponton valami márkát, amit ajánlottak neki, hogy az nem is drága meg milyen jó... kb. soha nem hallottam még róla... aztán szépen lassan kiderült beszélgetés közben, hogy az elmúlt 1 hónapban 2-3 vinyó is meghalt nála, amit kölcsönbe kapott... :W gondolom nem tűnhetett fel neki, hogy ez talán nem a véletlen műve... kezdett kicsit felmenni a vérnyomásom és belinkeltem neki stol egyik tesztjét, hogy "nézze meg és próbáljon együtt érezni a hw-eivel... aztán ha akar, vegyen olcsó/sz@r tápot..." :)

még mindig nem értem, hogy majdnem mindenki miért tápon akar spórolni mindig? :F

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.