Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Vamp válasza #64791808 (#1000) üzenetére


Vamp
senior tag

Engedelmeddel az akasztós jelenetet aláírásba rakom :D

(#1002) Vamp


Vamp
senior tag

Könyörgöm, én ennyit topicon még nem röhögtem, ez egyszerűen hihetetlen! :D
Az emberi hülyeség határtalan :DDDD

(#1003) Rover623 válasza #64791808 (#1000) üzenetére


Rover623
félisten

Racecam kérésének eleget téve érdemben nem kívánok reagálni...;)
Csak egyetlen dologra:
Nem ismertek meg biztos... tudod... én vagyok a vevőőőőő.
De ugye ha nem ismerné meg: ő a vevő.

Ezt egy kicsit túlmisztifikáljátok...;]
Mintha nekem a vevő pénzéért még a féltve őrzött popsilukamat is fel kellene ajánlanom...:DD
Hát nem, kis barátom...a józan ész határain belül valóban mindig a vevőnek van igaza...
De...ha a vevő bunkó, erőszakos, értetlen, én bizony nem vagyok köteles kiszolgálni...:DDD
Arra nincs törvény hogy nekem muszáj eladnom...ha nem vásárol nálam, nem lesz nyereség...ha sokan nem vásárolnak nálam, majd felkopik az állam...én dolgom...:C
Bizony ha a vevő nem partner, mert én inkább a partneri és nem pedig a te általad sugallt, a vevő kényének-kedvének kiszolgáltatott alattvalói viszonyt szorgalmazom, akkor bizony nem szolgálom ki...nincs, nem kapható....vagy olyan árat mondok neki, hogy tutira nem akarja megvenni...sőt, extrém esetben kidobatom az üzletből, lévén magánterület...;]

Meg kellene érteni: az én vagyok a vevő, a pénzemért mindent megkapok, a pénzemért azt csinálok amit akarok, az eladó nyalja ki a seggemet csak azért hogy ott költsem el a pénzemet szemlélet jópofa dolog, csakhogy az éremnek két oldala van...a kereskedő is ember (vagy volt, mielőtt kereskedő lett), joggal várja el, hogy emberszámba is vegyék...:(

primus inter pares

(#1004) TheReMiXeR válasza Rover623 (#1003) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

''Meg kellene érteni: az én vagyok a vevő, a pénzemért mindent megkapok, a pénzemért azt csinálok amit akarok, az eladó nyalja ki a seggemet csak azért hogy ott költsem el a pénzemet szemlélet jópofa dolog, csakhogy az éremnek két oldala van...a kereskedő is ember (vagy volt, mielőtt kereskedő lett), joggal várja el, hogy emberszámba is vegyék...''

Ebben van az igazság.

...és sokszor ráadásul az is kiderül, hogy 10 ilyen vevőből (fentebb leírt ''típus'') igazából 9-nek van tényleg zseton a zsebében. A többi csak majmolja a ''lóvés társadalmat'' mint ha az valami ''TRENDI'' (by Győzike) dolog lenne. Hát megsúgom, hogy nem az. Mivel a vevőnek kialakul a véleménye egy adott boltról azt sem illik elfelejteni, hogy a boltnak is kialakul a véleménye a vevőről. Pláne, ha állandóan oda eszi a fene veretni magát.

Hasonló dolog : ha nekem valaki 2x nem köszön (ez bolton kívül) pedig én hajlandó vagyok a ''kapcsolat felvételre'' azaz vagy köszönök vagy éppen majdnem köszöntem volna, akkor annak soha többé nem fogok megnyílvánulni. Sőtttttt, még el is küldöm a p*csába, ha említeni merészelné az esetet. Mi vagyok én? S*ggnyaló? Senkiházi?
Hát nem. ( <--- pont)

Emberek vagyunk, és aki nem tud emberként viselkedni akár már egyszer, az elmehet az ''izébe''.

...és ne tessék minden boltot, eladót 1 kalap alá venni mert volt valahol egy rossz élményünk. Sokan ebbe a hibába esnek...

(#1005) Overlocker


Overlocker
veterán

mik történtek itt :U

Folytassuk inkább a történetekkel, és ne egymásnak essünk..

(#1006) -!DogG!- válasza Rover623 (#961) üzenetére


-!DogG!-
csendes tag

Sokat nem tévedsz, még cseperedő kölyökdogg vagyok a pályán :DDD
De szóljon mellettem, hogy az ''INTEL LGA775, ATX alaplap, AGP, hang, 10/100 UTP''-ből nekem az jött le, hogy 775-ös, agp-s Intel lapról van szó (mint márka, nem mint chipset)
Tudtommal az intelnek (egyelőre?) nincs PCI-Ex-AGP hybrid lapja... :P

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#1007) #64791808


#64791808
törölt tag

Egy pillanat: az eladó dolga, hogy a vevőt kiszolgálja. Itt véget ér a kötelezsége, de odáig kitart! Amelyik vevő bunkó, azt értelmesen, de határozottan el kell hajtani a picsába. Más ügy. Viszont az nem más ügy, hogy a vevő bemegy, nincs ott senki, vagy van, de nem köszön, nem szolgálja ki, vagy ha kiszolgálja, akkor pökhendi, stb.

Joga kinek mihez van? A hallgatáshoz mindenkinek. Ez itt nem jog kérdése. A bunkó vevő, ha bemegy, úgysem vesz semmit, mert csak bunkózni jön be, és úgyis talál kifogást. Ki lehet rakni. Viszont ha egy vevő vásárlási szándékkal állít be valahová, akkor szerintem az az értelmes hozzáállás, hogy eladsz neki.

Úgyhogy rover nem tudom, mire a sértődött kirohanásod, senki nem akar téged a pénzéért seggberakni. Egyszerűen arról van szó, hogy vannak jó vevők, meg rosszak, ugyanígy vannak jó eladók, meg rosszak. Tudod a szándék a lényeg. Ha a kereskedőnek az a szándéka, hogy eladjon, akkor vagyunk rendben. Ha más a szándéka, akkor mért dolgozik kereskedőként? Szóval senki nem írt itt ilyet, hogy a pénzéért a vevő mindent mekap, meg az eladó nyalja ki a seggét. Igen eltúlzod a dolgot. Jó volna egyébként, ha észrevennéd, hogy kvázi azonos állásponton vagyunk, csak más-más oldalról közelítünk.

Jó lenne rájönni, hogy az eladók és a vevők szimbiózisban kellene, hogy ''éljenek''. Ahelyett, hogy marnák egymást...


[Szerkesztve]

(#1008) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Egy mami kérdezte meg tőlem az előbb (igaz nem a boltban de előtte, mert kint füstöltem)

-Fiatalember! Ne haragudjon, de nem tudja véletlenül, hogy hol lehet venni 4XL-es pizsamát? Mert az onákám is ilyen szép nagy darab legény...
- :Y :C :DD :W

(#1009) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Ma nem kímélnek :

-Mennyibe kerül egy gép?
-Milyen?
-Hát új!
- :W :W :W
-...és műholdas internet van benne?
-Nincs a környéken szélessávú szolgáltató?
-Nekem műholdas kell...
- :W :W :W


Másik behozza gépét :
-Nem megy a frímél... nem tudok belépni...
Gép megnézés ---> minden letíltva... ---> engedélyezés után megy minden...
-Csak ennyi volt a baja? De én nem állítottam el...
:W :W :W

[Szerkesztve]

(#1010) - iSO - válasza TheReMiXeR (#1009) üzenetére


- iSO -
tag

Rájuk kellene küldeni a #1008 ''szép nagy darab legényt''

:R
iSO

(#1011) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Azt veszem észre, hogy nem csak felénk de felétekis pangás van a júzerekből :))

(#1012) #54715584 válasza Rover623 (#977) üzenetére


#54715584
törölt tag

3-as szamu bolt: van meg egy normalis bolt, ahol mindent kapni, es meg sosem vagtak at, mindig segitenek, pedig en is neha kiakasztoan viselkedek :) es en amd-hez nvidiat vettem, es a boltosok is azt ajanlottak :)
szoval a 3. kategoriaba nem a tecsot meg hasonlokat sorolnam, inkabb nyitnek neki negyedik kategoriat :P

(#1013) #54715584 válasza #54715584 (#1012) üzenetére


#54715584
törölt tag

kesobb olvastam a tobbi hsz-t, bocsi az offert :)

(#1014) #54715584


#54715584
törölt tag

(#1015) Lord Zero válasza Racecam (#996) üzenetére


Lord Zero
addikt

valamikor réges régen, egy messzi-messzi riosban.. volt egy ugyanilyen topik, a másik oldalnak
[link]

oda a franc se írt ennyit.. kiértiezt? :)

nem, mindegy

(#1016) TheReMiXeR válasza Lord Zero (#1015) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ehehehhe...

több a boltos mint a júzer :))

(#1017) anjani182


anjani182
őstag

Üdv!

Most volt itt az adóhatóság, írom a story-t :U

Egy idősebb nő és egy fiatalabb férfi volt, egérpadot kértek, visszakérdezgettem, de túl magabiztos válaszokat kaptam, és elég random szerűen válaszolt a 60 éves hölgy, így gyanús lett...természetesen beütöttem a pénztárba, szakszerűen :P Ezután elővették az igazolványt, és bemutatkoztak, leellenőríztek mindet, ami létezik, működési engedélytől kezdve pénztárkönyvet stb... :Y

A poén csak most jön! :C

Eközben, azaz ez előtt szervízeltem a gépet, az most lényegtelen mi volt a baja, 1k-t kértem a faszitól, ideadott egy tíz ezrest, mondtam neki váltsa fel, vagy valami, oké felváltotta, visszajött, ideadott egy ötezrest, ekközben húzták elő az igazolványukat az ellenőrök...papír munkákat rendezték az ellenőrök, mire a faszi:

- Nem kell nekem beütni, köszönöm :C :W :W

Mindezt az adóhatóság jelenlétében kijelentette :C , mondtam neki, mindet be kell ütni szépen, ez a szabály :C :C :C

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#1018) - iSO - válasza anjani182 (#1017) üzenetére


- iSO -
tag

Rosszkor rossz helyen :(

:R
iSO

(#1019) - iSO - válasza - iSO - (#1018) üzenetére


- iSO -
tag

Rossz dumával :P

:R
iSO

(#1020) Rover623 válasza - iSO - (#1019) üzenetére


Rover623
félisten

Vagy agent provocateur...?:C

primus inter pares

(#1021) Muréna válasza anjani182 (#1017) üzenetére


Muréna
őstag

''mondtam neki, mindet be kell ütni szépen, ez a szabály''
oo, ha minden szabalyszeruen menne :D:D:D

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#1022) anjani182 válasza Muréna (#1021) üzenetére


anjani182
őstag

:C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#1023) Whaskes


Whaskes
senior tag

ma elakartam adni egy 939 es lapot és egy x2 est. sorolom a srácnak a lap tulajdonságait megkérdi hogy: Ez már Pentium 4 es? Mondom: valami hasonló, de majdnem szétröhögtem magam. Kérdi a proci adatait sorolom. 2 mag, 2000MHz, 2*512kb stb... azt kérdi hogy ha ez dual core akkor hova rakom a másik procit? :) nem boltos vagyok, ez magán jellegű üzlet, de én földet fogtam..

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1024) - iSO - válasza Rover623 (#1020) üzenetére


- iSO -
tag

Ja... lehet, hogy ő volt a beépített ember :)

:R
iSO

(#1025) marsu válasza Whaskes (#1023) üzenetére


marsu
addikt

Milyen proci lenne? Megy az én ASUS A8N-E lapomban?

Ha az embered nem vette meg végül, akkor egy cserében benne lennék ... Persze ha érdekel egy AMD64 3200+ Manchester ...

mod:

Privi ment ...


[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#1026) szepi79 válasza marsu (#1025) üzenetére


szepi79
őstag

ez nem a csere-bere rovat, már az elején is privivel kellett volna kezdeni :(((

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1027) nguru


nguru
tag

Király a rádió....Reggel óta fütyörészek!



THX érte :R :R :R :R

(#1028) net84 válasza nguru (#1027) üzenetére


net84
őstag

emlegetitek ezt a rádiót...átsiklottam valami felett? hol találom meg?

Ramius - thx, majd holnap megkuksizzuk, ma már nemsok kedvem van...örülök, ha zárásig nem alszok el.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Read only...

(#1029) Ramius válasza net84 (#1028) üzenetére


Ramius
őstag

TheReMiXeR aláírásában :)

[Szerkesztve]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1030) george11 válasza Ramius (#1029) üzenetére


george11
senior tag

Meg az enyémben is egy ideje :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1031) Ramius válasza net84 (#1028) üzenetére


Ramius
őstag

...és george11 aláírásában is :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1032) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

...má megint offoltok ezzel a rádióval :))

...aminek én személy szerint nagyon örülök!!!

Mindenki hozzon magával még 1 hallgatót!!!
:C :C :R :R :C :C

(#1033) george11


george11
senior tag

Juteszembe, hogy On is legyek ...

Van negy visszajáró ''vevőm''.

Egy mama úgy 65 és a halál közt.
Majd minden nap és venni akar egy pendrive-ot, de csak kártyával hajlandó fizetni.
Eddig nem is lenne baj,de jelenleg a boltban csak KP fizetés van( a kártyás téma szünetel, ki is van írva a bejárattal szemben).
Először majdnem leordította a hajamat, hogy hogy képzelem, hogy nem lehet ,csak KP-val.
Aztán már visszavett belőle, de azóta is vissza-visszajár. :DDD
/lehet nem mondta el neki senki, hogy a pénzt le is lehet venni a kártyáról? :F /

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1034) -!DogG!-


-!DogG!-
csendes tag

Volt mostanában pár forma, akiktől eldobtam a hajam, igazi multilooser-lamauser... Pl. nem hittem volna, hogy ezt többen is el tudják sütni: bejön, itt vették a gépet, még garis, csináljuk meg (persze ingyen és bérmentve). - mi a gond? nem indulnak el a játékok, mind vmi hibát ír, plusz a zenelejátszó csak egyetlen számot tol, de azt egyfolytában, hiába tölt be sok albumot... (A nyáron már volt egy ilyen -ha nem én vagyok ott, el sem hiszem-, anyuci a pultot rázta, aztán, mikor elmagyaráztam neki, hogy a szemefénye kicsit még suta a dolgokhoz, ezért jobb lenne, ha boltban szerezne be játékot, és/vagy tanulna angolul, elpirulva fizetett, és elsöpört. :DDD ) Most már rutinból mondtam: megnézzük, de ha nem hardveres gond, akkor azért bezony fizetni kell. Ok. Windóz onlány, winamp indít, repeat gomb off, és láss csodát... hát nem továbblép a köv. számra? najsz... :))
Nézzük a gameket. Milyen meglepő... cd-t kér... felhomályosítás, hogy ezeket a másolt játékokat bezony crackelni kell, de ebben nem segíthetek. Hatás hasonló, pirul, fizet, tiplizik :D
A mai legjobb az a csóka volt, aki bejött, hogy úgy hallotta, hogy a winxp-nek kicsit karcsú lenne a 4gb-s winyója, kéne egy nagyobb. 80-as a legkisebb, ennyi-és ennyi...
És ezen már rajta van a windows xp...? Pfff... Nincs... És nem-e lehetne-e, hogy mégis úgy vigye haza, hogy rajta van...? :O Szerencsére csak a géphez volt tufa, ezért hamar felfogta, hogy miért is nem kivitelezhető... :R

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#1035) biga


biga
senior tag

Nem velem, de mellettem kolléggámmal eset: Apuci + kicsifia behozza a gépet: fagy ilyesmi. Kollega beindít, tesztelget, csűr-csavar, nem fagy. Mondja ez stabil. De bizony fagy. Ok. Na akkor mutassa ő, mikor. Hát mondja mikor zenét akar hallgatni. Ok. Kérdés: mivel? Winamp. Ok. Winamp elindít, valami mp3 betölt, lejátszás megy hiba nélkül. Erre kicsifiú. Ja, egy számmal nem. Behúz vagy 30 szám, minden ok. Most már kezéba adta az egeret kolléga. Erre gyerek behúzza a mappában és almappáiban lévő összes számot a winampba (38xx szám!!). Gép lemered a döbbenettöl. Jeleztük nekik, hogy talán nem kellene egyszerre egy hónapra való zenét betölteni (megjegyzem, szerintem nem fagyott ott sem a gép, csupáncsak senki nem várta végig, míg a winamp végignyálazza az összes betöltött zenét :) )

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1036) -!DogG!- válasza biga (#1035) üzenetére


-!DogG!-
csendes tag

Multilooser-lamauser II... :))
Winamp/preferences/general/title - > itt kikapcsolod, hogy betöltéskor olvassa ki a ''metadatat''. :) De hogy az ilyen eseteket mennyire nem szeretem... Nekem pár kattintás, és a gond megoldva, ők meg szedik fel a padlóról az állkapcsukat, hogy ez a számukra oly megoldhatatlannak tűnő probléma pár másodperc alatt megszűnt. Erre kérjem el a szokásos ''minden megkezdett óra'' szervízdíjat??

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#1037) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

A mai nap konkrétan kezdődött :

Szőke tudású csaj bejön egy médiamárktos szórólappal...

''Csak azért jöttem, mer' itt ez a akcijó és aztat szeretném megkérdezni, hogy érdemese eztet a gépet megvenni, mert hát ócsón adják...''
''...mer amúgy mostan járok tánfolyamra és még csak mostan tanújjuk az áláplápot...''


gép :
-integrált lap + valamilyen cerka + 256MB ram + 15''-os 16ms-es moncsi 120K

Most én mondjak véleményt? Hogy jó-e az az a hulladék? Eszem megáll...

(#1038) tope válasza TheReMiXeR (#1037) üzenetére


tope
addikt

Ilyeneket kell ''megpróbálni'' felvilágosítani a nagy harci helyzetről. Ha rábeszéled arra, hogy nálad vegyen, akkor sokszor fogsz vele találkozni ;]

Nem vagyok boltos, de: Tőlem is kérdeztek olyat, hogy venne egy Sulinyetes gépet moncsival, és én melyiket ajánlanám, hát erre első kérdés:
-mire kell?
-játékra...
-hát az nem lesz olcsó (mint kiderült lehet bővíteni, szóval mondtam neki vegyen bele egy normális VGA-t + memóriát és akkor talán már elviselhetó lesz)

(#1039) as_Rock válasza george11 (#1033) üzenetére


as_Rock
őstag

Tudja azt a mamóka nyugi, de ha automatából vesz ki pénzt az otp megvágja 50-100 ft-ra, így meg ezt a díjat a céged csengeti otp-nek ;)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#1040) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Na ja, de ez azért jött mert ott akar venni és hogy mondjak róla véleményt.
Egyébként nem tudom lebeszélni, mert nálunk 152-re jön ki hasonló gép...
Igaz, 17-es 8ms-os moncsival, nem integrált vga-val... de ez már ugye nem jó neki... mert drága.

Meg az ilyen annyira sügér, hogy nekem úgy se hinne, hogy ez jobb... mert ugye én vagyok a boltos...

(#1041) TheReMiXeR válasza TheReMiXeR (#1040) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

vazze, visszajött... kolléga éppen intézi neki a hitelt :))

isten bizony, hogy berakok egy felvevős kütyüt rögzíteni a ''beszélgetéseket''...

(#1042) dvdbackuper válasza TheReMiXeR (#1041) üzenetére


dvdbackuper
őstag

ajaj, az személyi jogokat sértene ;]

(#1043) Soja


Soja
aktív tag

Eddig csak olvasgattam és derültem, de ma történt valami, amit nem tudok magamban tartani.

Kedves vásárló alkatrészeket vásárolt nálunk, alkatrészekből egy komplett gépet, majd ők megpróbálják otthon összerakni.
Ma reggel jött vissza.
Ilyet még nem láttam.
Alaplap a négy sarkánál rögzítve a házhoz a kilenc helyett. Ez még annyira nem gáz.
Reset gomb rákötve a CmosClear-re :W
Power switch rákötve a speakerre (nem gáz)
speaker rákötve a cd-rom audio kimenetére :DDD
Az asrock alaplaphoz adott vékony kéteres kábellel (ami véletlenül pont passzolt a passzív 7300GS kártyán kialakított venti tápcsatiba) sikerült összekötni a videokártyát az alaplappal.
Ekkor már kicsit kiakadtam, de még volt egy plusz meglepi, észre sem vettem elsőre.
A sata 1 és a sata 2 -es port össze volt kötve - egymással. :W :W :W
Úgy ahogy mondom Sata1 - kábel - Sata2
LOL
Természetesen minden meghajtó egy csavarral rögzítve, alaplapi hátpanel kifelejtve...

(#1044) george11 válasza as_Rock (#1039) üzenetére


george11
senior tag

És ezen vann fennakadva? :O
Nem igaz, hogy nincs kp-ja semennyi. Nem egy nagy érték 5900Ft a pendrive....
Mindegy, majd jön, és jól megkérdem tőle :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1045) - iSO - válasza Soja (#1043) üzenetére


- iSO -
tag

Elég komoyl... Ő összerakta.. SZerintem komolyan gondolkozz el az illető alkalmazásán.
SATA-SATA hurok. Jó ötlet. Alaplapi RAID16 híd :D

:R
iSO

(#1046) tope válasza TheReMiXeR (#1041) üzenetére


tope
addikt

Lottószámokat tudnám ennyire :D

(#1047) marsu válasza Soja (#1043) üzenetére


marsu
addikt

Amikor még számtech boltban dolgoztam velünk is történt ilyen eset...

Ember megrendelte az alkatrészeket, kérdeztük összerakjuk-e a konfigot? Akkor még 25%-os áfával 4.000.- +áfa, azaz = 5.000.- pénz lett volna neki, összerakva, telepítve driverekkel, tesztelve, minden...
Azt mondta ez neki sok, majd ő megcsinálja, látott már ilyet, ha esetleg elakad, majd hív telefonos segítségért...
Nem hívott...
Három nap múlva jön vissza, valami miatt nem megy a gép... Hmm.. na nézzük meg ...
Minden a helyére berakva, CD olvasó, DVD Combo ... OK...
- Hátlapi panelt nem szoktad berakni?
- Hát nem tudtam berakni, mert nem értek oda a csatlakozózk...
- Az alaplap gyári hátlapi panelével, vagy a hát standard panelével?
- Egyikkel sem...
- Na nézzük ... Ehh télleg valami nem stimmel... Nagyon lent van az egész... Alaplapi távtartókat becsavartad rendesen?
- Az miaz az?
- Hmmm.. Az a kis réz színű menetez izé... Távtartó...
- Nem, anélkül is stimmeltek a lyukak...

Ok... Alaplap ki, Hátlap be... Alaplap vissza...

CD olvasó, DVD Combó egy IDE kábelre kötve... mind a kettő Master ...

- Jumperelést ismered?
- Nem szoktam elolvasni az alaplapi leírást ...

Ok....

Power SW, Reset, IDE LED, HDD Led ... Nincs is a lapra kötve,...

Nem indul.. mitől indulna...

Kb 2 órás küzdelem után fent volt a Windows, Driverek, minden...
Közben folyamatosan osztotta az észt...
Amikor mindennel végeztem, mondom neki:
- Akkor 4.000.- plusz áfa lesz ...
- De miért? Ő már összeszerelte a gépet ...

:W :W

Nah, igen... Ő már látott ilyet ...

Press any key to continue ...

(#1048) Soja válasza - iSO - (#1045) üzenetére


Soja
aktív tag

''SATA-SATA hurok. Jó ötlet. Alaplapi RAID16 híd''

Ez jó.

Kíváncsi lennék, mi játszódott le piciny fejében, miközben ezt elkövette.

(#1049) lesaux válasza Soja (#1048) üzenetére


lesaux
veterán

Az, hogy pont passzol oda. Azt hitte, csak egyféleképpen lehet összerakni, mint a Kinder-tojást. :D

(#1050) TheReMiXeR válasza tope (#1046) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ja, csak azt tudtuk előre, hogy 55ezres nettó fizuval és havi 23 meglévő hitellel nem kap új hitelt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.