Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24251) Rotate


Rotate
veterán

Play Store-ban keressetek rá, hogy Longest Day Deals :) van egy csomó akció, hátha találtok valamit amire vártatok :) többek között GTA3, Shazam, FlightTrack... meg sok más :) azt hiszem csak ma érvényes :)

[ Szerkesztve ]

(#24252) zack válasza Rotate (#24251) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem nem ad ki semmit. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24253) Prien válasza Rotate (#24251) üzenetére


Prien
addikt

Ez nagyon hasznos infó, köszönet érte! Ennyit megér a GTA III, majd unalmas napokra. :D

A kevés is több a semminél.

(#24254) Pantal


Pantal
senior tag

Valaki tudna segíteni? Stock ICS van a telómon, és titanium backuppal nagyleleményesen sikerült a rendszer azon részét kitörölni, amivel a lockscreen wallpapert lehet állítani. Ergó most nem tudom megváltoztatni. A kérdésem az lenne, hogy a rendszer újratelepítése nélkül ezt valami apk telepítésével nem tudnám orvosolni?

Szerk.: De, kiszedtem valami tipp, honnan tudom beszerezni? :B

[ Szerkesztve ]

(#24255) Rotate válasza zack (#24252) üzenetére


Rotate
veterán

keress böngészőben :)

Pantal:

nem szedted ki a Galériát? asszem az felelős érte

[ Szerkesztve ]

(#24256) zack válasza Rotate (#24255) üzenetére


zack
nagyúr

Jaaaa. Azt hittem ez valami alkalmazás. :)
Nem nagyon találtam semmi ínyemre valót. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24257) Rotate válasza Pantal (#24254) üzenetére


Rotate
veterán

megpróbálom neked kioperálni a rendszeremből, ha sikerül, pm-ben megkapod :)

tessék: [link]

system/app-be rakd be és restart :) ha Gallery-vel sem fog múködni, akkor valamit kitalálunk, de szerintem az a gond :) írj, hogy megoldotta-e :)

[ Szerkesztve ]

(#24258) Pantal válasza Rotate (#24257) üzenetére


Pantal
senior tag

Köszönöm! :R

(#24259) Pantal válasza zack (#24256) üzenetére


Pantal
senior tag

Milyen programmal tudnám bemásolni oda, gondolom valami root explorer szerű kéne, de nekem az nincs.

(#24260) Rotate válasza Pantal (#24259) üzenetére


Rotate
veterán

Total Commander, Play Store-ban ingyenes :) Ki kell benne pipálnod a root jogot, odanavigálni a system/app mappába, és mikor fektetett nézetben vagy, alul lesz az utolsó gombon egy R-betű, azt kell átkapcsolnod RW-re :) onnantól tudni fogsz oda másolni TC-vel :)

(#24261) Pantal válasza Rotate (#24260) üzenetére


Pantal
senior tag

Közben ES file explorerrel megoldottam, újraindítottam, de még mindig nem jó, leellenőriztem, a fájlok ottvannak a system/app-ban. Szóval ez sajnos nem jött be. :(

Szerk.: nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#24262) Rotate válasza Pantal (#24261) üzenetére


Rotate
veterán

és a Galéria a helyén van a progik között?

szerk: milyen rendszer van fenn pontosan? ugye ICS? mert ez az LWP galériája...

[ Szerkesztve ]

(#24263) Pantal válasza Rotate (#24262) üzenetére


Pantal
senior tag

A stock ICS van fent, ami az első hszben van.

(#24264) Rotate válasza Pantal (#24263) üzenetére


Rotate
veterán

akkor nincs ötletem, elvileg, ha berakod a fájlokat jónak kéne lennie :(

(#24265) Pantal válasza Rotate (#24264) üzenetére


Pantal
senior tag

Lehet, mert letöröltem a gyári tw launchert, meg még egy vagy kettő tw-vel kezdödő dolgot, szóval, hogy amiatt van a bibi. No mindegy, akkor holnap Odin (azaz ma) gépről. Sebaj, a gta3 meg a O&C Online kb 500 ftért legalább megvan annak köszönhetően, hogy béna voltam. :)

(#24266) Rotate válasza Pantal (#24265) üzenetére


Rotate
veterán

amúgy, nem dobja fel lehetőségnek a file kezelőt, vagy más galériát, mikor megpróbálsz hátteret váltani? vagy a másik galériából egyenesen is be tudnád rakni elvileg...

pl QuickPic felajánlja a Set As-re kattintva:

mellesleg ezért nem törlünk, csak fagyasztunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#24267) Pantal válasza Rotate (#24266) üzenetére


Pantal
senior tag

Nem dobja fel:

És beállítások alatt se tudok mit csinálni:

Amatőr vagyok, na! :B

[ Szerkesztve ]

(#24268) Rotate válasza Pantal (#24267) üzenetére


Rotate
veterán

szomorú, akkor marad az odin :(

(#24269) Pantal válasza Rotate (#24268) üzenetére


Pantal
senior tag

Azért köszönöm a segítséget, szép estét, jó éjt! :R

(#24270) zack


zack
nagyúr

Van aki "dinamikus" képernyőmódot használ huzamosabb ideje? A beégés miatt kérdezem. Átraktam dinamikusra, és egy darabig most így fogom hagyni, ha akar, max. beég. 2014-ig van ideje kibontakozni. :DDD
Akinek be van égve, az végig "dinamikus" módban használta? :U

Másik...

World of Goo játékban...A Visszaáramlás pályán (a térképen a chapter1 utáni kéményes pálya) mi a kénköves mennykőt kell csinálni? :DDD
Feltoltam a ragacsokat jó magasra, de nem látok semmit. Gőzöm nincs mit kell csinálni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24271) Weeman1 válasza tucsok. (#24243) üzenetére


Weeman1
veterán

:D

(#24244) toto0569
A mentést nem próbáltam még,
de a visszaállítás-nál nem volt gond.

Xiaomi 11T Pro

(#24272) znagy69 válasza Weeman1 (#24271) üzenetére


znagy69
őstag

Spitya írta, hogy MIUI alatt nem megy a mentés csak a visszaállítás.
Nála viszont megy az élőháttér, de töltésnél melegszik a telefon. Aksi ki-be segít, de minden töltésnél?

(#24273) Weeman1 válasza znagy69 (#24272) üzenetére


Weeman1
veterán

Nálam nincs baj a töltéssel.
Most is töltőn lóg,de nem is langyos.

Xiaomi 11T Pro

(#24274) vagyula válasza znagy69 (#24272) üzenetére


vagyula
senior tag

Mentés kifagy,de még a hivatalosnál is.Élő háttérkép a lockon addig megy,míg nem változtatsz hátteret,utána soha többet nem lehet visszaállítani.

miui.hu

(#24275) toto0569 válasza Weeman1 (#24271) üzenetére


toto0569
addikt

jaja

(#24276) csabám válasza Weeman1 (#24273) üzenetére


csabám
addikt

Wee, esetleg nem tudod, hogy hogyan lehet a google naptárba írni közvetlenül a bejegyzést?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#24277) bostone


bostone
addikt

Melyik Miui a legstabilabb az S2-te?

(#24278) ToMmY_hun válasza Pantal (#24265) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Bemásolni nem elég, adj neki executable permissiont. Linux alapú rendszereknél a fájlok jogosultságán múlik hogy mit kezd vele a rendszer ellentétben a windowsos kiterjesztésfüggő megoldásától.

Bostone: Nekem a legújabb hivatalos van fent és semmi hibája nem volt. Péntek óta ki sem kapcsoltam a telefont.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#24279) znagy69 válasza vagyula (#24274) üzenetére


znagy69
őstag

Ja hogy a lockon. Azt nem is találtam, hogyan lehet beállítani. Nem tudom mi lehet ez a melegedés. Azelőtt soha nem volt ilyen. Lehet a dualboot okozza.

(#24280) csabám válasza znagy69 (#24279) üzenetére


csabám
addikt

Nekem is elég meleg szokott lenni töltés közben. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#24281) znagy69 válasza csabám (#24280) üzenetére


znagy69
őstag

Te is dualboot, ez gyanús akkor.

(#24282) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Sziasztok!

Lehet csatlakozom a táborhoz, elvileg holnap érkezik a telóm. Kérdésem a következő:
Wave1- ről kiessel lementett névjegyek, sms-ek, stb, átmenthetőek s2-re? Ha jól tudom az is KIES-t használ?

(Bada-ban profi vagyok már, van pár wave a családban:) de a droid számomra szűz terep)

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#24283) mizu válasza Goldmen75 (#24282) üzenetére


mizu
aktív tag

Üdv a táborban! Most, hogy otthon mindenki "bewavezett" átállsz az Android sötét oldalára? :)) A KIES-szel mentett névjegyek természetesen átmenthetőek az új készülékre. A leendő teló színe már ismert, vagy még kérdéses?

▫️ PH! FAN ▫️

(#24284) znagy69 válasza Goldmen75 (#24282) üzenetére


znagy69
őstag

A Wave nem androidos?

(#24285) Rotate válasza Goldmen75 (#24282) üzenetére


Rotate
veterán

talán érdemesebb lenne kimenteni CSV-be v valamibe, majd importálni gépen a leendő Google accountodba, a google.com/contacts részen... telefonon meg csak bejelentkezel, és leszinkronizálódik... én nem bíznám a Kiesre :)

(#24286) Goldmen75 válasza mizu (#24283) üzenetére


Goldmen75
őstag

Szeretek haladni a korral, ebben is meg számtechben is:D Imádom a wave-t , a család minden tagjának akinek van szereti is! De én ....öö...na mind1:D

fekete, mi más:D Fehér hamar koszolódik:D

(#24287) Goldmen75 válasza znagy69 (#24284) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát nem:D Egyik wave sem! A bada egy külön mese, kategória. Nagy gond nincs vele, csak elszámították magukat samuék a rendszerrel, azt gondolták jóval nagyobb tábora lesz..de nem így történt...a droid mai napig verhetetlen...na meg a droidos telók azé jóval komolyabbak (bocs drága kis wave-m!): )))

(#24288) vagyula válasza znagy69 (#24279) üzenetére


vagyula
senior tag

Töltésnél nekem is piszok meleg szokott lenni, sőt mobilnet használatánál is.(spitya 2.6.15)
A lockon az élőháttérkép az első bootolásnál van, amíg nem változtatsz hátteret,illetve vissza nem állítod a mentésedből valamelyik lockodat.

miui.hu

(#24289) znagy69 válasza vagyula (#24288) üzenetére


znagy69
őstag

Arra gondolsz amikor az óra megy ide-oda. Mert nálam ez volt (van) az első.
Akkor nem dualboot a hibás. Ha nem gond kibírom, csak idegesít a melegedé.

(#24290) C.Brigante válasza Rotate (#24230) üzenetére


C.Brigante
veterán

értem, viszont azt nem mondtam nektek, h egy nokia E7-ről beszélek és nem gmail-es a levelező progi. Lehet, h tényleg router beállítás lehet vagy a telefonon nem stimmel vmi.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#24291) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Abból mi igaz hogy melegszik rendesen a teló?
A kijelző gorilla glass itt is?
Illetőleg érdemes tokba tartani?

(#24292) toto0569 válasza vagyula (#24288) üzenetére


toto0569
addikt

aksi ki-be és jó.

(#24293) Pimpaapa


Pimpaapa
csendes tag

Sziasztok!

Segitség kellene...hopnnan tudom letölteni az ehhez a romhoz tartozo rootolt kernelt?
3.0.15-I9100XWLP7-CL340913
Ha tud valaki adjon linket...de ne oldalét, hanem a letöltését.

Előre is köszi!

(#24294) mizu válasza Goldmen75 (#24286) üzenetére


mizu
aktív tag

Eddig nem tűnt fel, hogy koszos lenne a fehér színű telefonom. Rizso kollégám beszámolója alapján a fekete készülék fényes felülete (értsd az akkufedél körüli rész) egész ügyesen gyűjti a mikrokarcokat, amik idővel meg is látszanak. Ha szilikontokot használsz majd, akkor talán elkerül ez a jelenség. Szerintem gyönyörű a fehér színű S2.

Szerk.: Rendesen tud meleget csinálni a vas, főleg ha meghajtom. GG van ezen is - sokan fólia nélkül használják. Én tettem azért rá egyet. Tok/szilikontok szerintem nem árt.

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#24295) Gabócza válasza Goldmen75 (#24291) üzenetére


Gabócza
senior tag

Üdv itt. :)
A melegedést inkább csak játék, főleg a Where's My Water után éreztem. Egyébként nekem nem tűnt fel különösebben.
Én szeretem védeni a telefonjaimat, ezért ezt is Otterbox tokban tartom és fóliázott a kijelzője. Nem egy Gorilla Glass-os telefont láttam karcos kijelzővel, ezért jobb a békesség. (Hiába nem lehet megkarcolni késsel, ha pár homokszem nagy pusztítást tud végezni.)

Mindenesetre nagy változás lesz a Wave után. Én azt 1 hónap után adtam el, mert a korábbi androidos telefonjaim után visszalépés volt, túlontúl sok mindennel megkötötte a kezem...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#24296) Szelley válasza toto0569 (#24292) üzenetére


Szelley
senior tag

most nem azért de ha akksit kiveszed beteszed azzal mivel lesz jobb?

(#24297) Something_ válasza Goldmen75 (#24291) üzenetére


Something_
őstag

Majd ha adnak karcra is garanciát, akkor nem kell fólia. Lehet, hogy fél évig nem lesz rajta karc, de a por betesz.
Ellenálló, de mégse.

Nekem most case mate tokban van + fényes fólia, várom a fém hátlapom, akkor ez lekerül, plusz nézek valami bőrtokot is neki, kap egy matt fóliát és akkor ez lesz a végleges kombó.

Amúgy használatra ez a case mate nagyon jó, jó a fogása, gumis, nem csúszik ki, viszont vastagítja a telefont és szerintem "csúnyítja" is.

(#24298) Rotate válasza Something_ (#24297) üzenetére


Rotate
veterán

van arra is garancia :D ha beég a kijelző, ami 2 év alatt szinte biztos, hogy beég, az üveggel együtt cserélik :)

amúgy attól, hogy fém hátlapod lesz még semmit nem fog védeni, az alsó dudor karcolódik csak amúgy is...

sniphoe:

SamsungIM.apk

[ Szerkesztve ]

(#24299) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Az IM nevű program apk-jának a nevét tudja valaki?

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#24300) znagy69 válasza Szelley (#24296) üzenetére


znagy69
őstag

Nem melegszik az aksi és hidd, hogy ez így van, de minden töltésnél az egy kicsit túlzás.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.