Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23751) Something_ válasza kungzi (#23746) üzenetére


Something_
őstag

Köszi a választ!

Sensation-nél is vissza lehetett állítani minden gond nélkül a telefont s-on-ba, csak pl úgy halt be a tápegység, hogy esélyem nem volt visszaállítani. Megjavították és elvették a garanciát, de ezt egy következő tápegység behalásnál visszakaptam, de azért okozott pár ideges percet..
JIG-gel is lett volna kérdésem, de azt hittem, hogy az már itt PH-n wareznak számít :DDD ICS-vel veszem, akkor elvileg nem kell JIG, habár nem valami nagy tétel.

XDA-ról szedtem eddig is a rom-okat, de rengeteg féle van S2-höz is, ezért lennék kíváncsi a jelenlegi sláger romokra, nem nagyon szeretek próbálgatni, Sensation is kb 4-5 fajta rom volt, akkor sokat mondok.

Vásárlásnál vannak típushibák? Habár használtan veszem, samsung garanciával, így gondolom ha esetleg van is valami, akkor se nagy gond. Elvileg a telefon újszerű, karcmentes.

xkisszoltanx: Hellóka:) Még nem vagyok a klubban, viszont remélem, hogy hétfőn már igen:D
Amúgy lehet hülyének fogok tűnni, de honnan is ismerjük egymást? Sensation topik? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23752) pzstm válasza dancsuri (#23750) üzenetére


pzstm
titán

jaaaa...értem...mindjárt megnézem...bár nekem elég hogy olvasás közben nem kapcsol le :B (mindjárt tesztelem)

nem kapcsolta be a kijelzőt, pedig ha én bekapcsoltam már sárga volt, hogy érzékeli a szemet. (nem tudom baj-e hogy PIN-kódos zárral megy a lock screenem)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23753) mizu válasza Something_ (#23751) üzenetére


mizu
aktív tag

Igen-igen Sensation topik. Anno ott is osztottam az észt, most itt tevékenykedem, bár inkább olvasója vagyok az S2-es információknak. Várok egy értelmes letisztult stock ICS kinézetű custom romot, ami reményeim szerint a F1 Galaxy Nexus-ban ölt majd testet.

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#23754) Rotate válasza Badboys (#23749) üzenetére


Rotate
veterán

én imádom az S2 hátlapját... jó dolog a puha gumírozott hátlap, de még a körmöm is nyomot hagy benne... sőt a hátlapja jön be a legjobban az S2-nek... az meg, hogy miért írtál be ide az alkatelről, számomra rejtély :D

(#23755) dancsuri válasza pzstm (#23752) üzenetére


dancsuri
veterán

végülis igazad van nem a bekapcsolás a lényeg (hisz ha kézbeveszed azzal a mozdulattal be is kapcsolhatog) hanem a ki NEM kapcsolás. azt meg jól csinálja.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23756) Something_ válasza mizu (#23753) üzenetére


Something_
őstag

Használtam AOSP ICS-t, tetszett egy ideig, de nagyon meg lehet unni.

Rotate: nekem sztem az első dolgom a szálcsiszolt alu hátlap megrendelése lesz, ha a kezemben fogom tartani már a telefont:D Kinéztem egy feketét és egy sötétkéket:D

[ Szerkesztve ]

(#23757) pzstm válasza dancsuri (#23755) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. A ki nem kapcsolás a fontos számomra :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23758) Rotate válasza Something_ (#23756) üzenetére


Rotate
veterán

nem szeretem a fémet :) hideg

(#23759) Szelley válasza pzstm (#23757) üzenetére


Szelley
senior tag

Ha jobban megfigyelitek, annyi a lényege hogy mikor bekapcsolod a kijelzőt ő egyből rákeres hogy talál-e szemet! Majd kiírja hogy Eye detected, avagy sem. A következő ellenőrzési ciklus annyi másodperc múlva lesz, amennyi időre be van állítva a képernyőzár. (nekem 15sec most már) 15 sec múlva ismét ellenőriz egyet, ha talál szemet nem kapcsol le, ha nem talál akkor egyből lekapcsol :)

[ Szerkesztve ]

(#23760) bostone válasza Szelley (#23759) üzenetére


bostone
addikt

Ez szemüveggel is működik?

(#23761) Szelley válasza bostone (#23760) üzenetére


Szelley
senior tag

:DDD Még sötétben se próbáltam...

(#23762) zack válasza Szelley (#23761) üzenetére


zack
nagyúr

Nem az igazi. :U Kipróbáltam a 15mp időkorlátot, és teljesen random hol látja a szemem, hol meg nem, pedig folyamatosan nézem a kijelzőt. Nekem ez így nem pálya.
Majd ha stabilan fog működni, akkor visszatérek, addig kihagyom. Nincs értelme, hogy amig megy a kijelző folyamatosan menjen a "monitoring" ami biztos jobban meríti az aksit, mint alapesetben. Főleg így hogy nem stabil a progi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23763) Piwi


Piwi
addikt

Megvettem a Sammobile Premium alkalmazást. Viszont meglepődve láttam hogy az 1 eurósnak írt alkalmazás megvételekor csak 1 forintot vontak le a számlámról. Más is járt már így? :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#23764) pzstm válasza Piwi (#23763) üzenetére


pzstm
titán

nekem levobtak a "meghirdetett" osszeget

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23765) dancsuri válasza bostone (#23760) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23766) Piwi válasza pzstm (#23764) üzenetére


Piwi
addikt

Hm. Érdekes :) bár 1 eurót is simán megér

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#23767) bruti01 válasza Something_ (#23756) üzenetére


bruti01
őstag

ahoj én is sensation-röl váltottam s2-re :)))
amugy itt a dragon 3.3
itt

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#23768) C.Brigante


C.Brigante
veterán

ha valakinek szüksége lenne egy screen customizer progira: nem rossz!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#23769) Something_ válasza bruti01 (#23767) üzenetére


Something_
őstag

Hétfő helyett szerdán veszem meg a készüléket, de nézegetem már a romokat, így elsőre ezt a Xenon romot néztem ki.
Semmiképpen sem akarok sima ICS romot felrakni, TW kellene, hogy ismerkedjek vele. Ahogy néztem ez a Xenon rom S3 tw 5.0 (MotionWiz) és tw 4.0 keveréke.

(#23770) pzstm válasza Piwi (#23766) üzenetére


pzstm
titán

jaja. banki SMS szerint is 1eurt vont le. Annyira en nem is az app miatt vettem meg, hanem inkqbb mintegy sammobile adomqny cserebe a sok-sok firmware-ert mint azt zacknek is mondtam;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23771) bruti01 válasza Something_ (#23769) üzenetére


bruti01
őstag

hmm meg fogsz lepödni mennyivel könnyebb az s2-t buzilni a sensation után. (amit én nem tudtam mert 1.27-em volt) én sokáig gyárit használtam (kb 2 hétig :D ) utána a turkish-romot ami megint csak jó csak arra már nincs support mert gondolom ő is átált s3-ra mostanában az aokp-t nyomatom. amugy a gyári rom egész használható.
(amugy nálam a htc sense-je mindent überelt :) )

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#23772) Something_ válasza bruti01 (#23771) üzenetére


Something_
őstag

Sanszos, hogy a sense mindent überel, csak pl a gyári sense elég sokszor egy rakat szr volt:) Főzött alatt jó volt nagyon. Meglepődtem, hogy alig van fent plusz alkalmazás, mert minden benne van a sense-ben.

De kíváncsian várom a TW-t. Az aokp az végül is ugyanaz, mint HTC-nél az aosp?

Ahogy nézegettem tényleg egyszerűbb lesz romolgatni, habár az S-Off is elsőre (régi hboot-nál) meg van 10-20 perc alatt, viszont előtte 1 órát nem árt olvasgatni a leírásokat:D

Arra a kérdésemre tudsz egy kb választ adni, hogy a samsung, hogy kezeli a főzött rom-os garanciás javítást. Mármint, hogyha feldobja a talpát a készülék és esély sincs visszarakni a gyári romot, akkor mindent a főzött romra fog, mint a HTC-nél?

Szerk.:
S-on-nal adtam el tegnap a sensationt, 1.27-el, az új tulaj már megcsinálta az s-offot. Igaz érdekes a folyamat, hogy rövidre kell zárni valamit, míg fut a készülék:D

[ Szerkesztve ]

(#23773) bruti01 válasza Something_ (#23772) üzenetére


bruti01
őstag

hmm a TW nagyon lelombozó lessz a sense után de végülis meg szokható. ki kell probálni.
amugy az aokp meg az aosp nekem tök ugyanaznak tünik. bár valami minimális külömbség biztos van.

a garirol nem tudok nyilatkozni mert nekem még nem kelet vinni. csak egyszer egy aksi cserére.

amugy a kisütögetős s-off ot kicsit meredeknek tartottam egy 80.000 telónál.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#23774) Something_ válasza bruti01 (#23773) üzenetére


Something_
őstag

Jah, elég durva, hogy rövidre kell zárni. 70.000-ért adtam el, másfél év gyári garival, újszerű állapotban. Szóval 70e-es telefon :DDD

Biztos fapadosabb lesz a TW, de az aosp/aokp ICS még egyszerűbb. Használtam pár hétig AOSP ICS romot, hát a fekete és a kék az elején bejött, de nagyon "beszürkültem".

Végül is, hogy nyitott a bootloadere az S2-nek, az azt jelenti, hogy nem kell s-offolni, mert ez "megengedett" dolog, csak ugye a számlálót kell nullázni "nem megengedett"-ként?:D

[ Szerkesztve ]

(#23775) Varszegig válasza pzstm (#23752) üzenetére


Varszegig
veterán

Szerintem nem kapcsolja be, hanem csak nem kapcsolja le, legalábbis az s3 bemutatón így volt.

(#23776) bruti01 válasza Something_ (#23774) üzenetére


bruti01
őstag

jaja! triangle away progi kinullázza a számlálót. amugy meg nem mondanám fapadosabbnak csak másabb. kb mint a gyári gb és a cyanogen mod közti külömbség.
és egyszerünek azért nem mondanám. olyan dolgokat is be lehet álingatni benne hogy lövésem sincs hogy mi is az. gyakorlatilag 100% ig testre szabható!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#23777) kungzi válasza Something_ (#23751) üzenetére


kungzi
veterán

jig olcsóbb, mint az otg kábel :D

(#23778) pzstm válasza Varszegig (#23775) üzenetére


pzstm
titán

okok. koszi csak kollega mast irt azert teszteltem. de ez meg igy sem az igazi mindig, szoval egyelore megvaltam az apptol, de majd visszaterek ra kesobb szerintem ha csiszolnak rajta;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23779) kecsetihunor válasza bruti01 (#23767) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Egyelőre semmi újdonságot nem vélek felfedezni a Dragon 3.3.1-ben, felajánlotta a Dragon OTA, hogy lehet frissíteni (ez tetszik benne).

Annyi talán, hogy 55%-ról telepítés után 14%-ra zuhant az akksi, de érdekes módon, ilyenkor kikapcsolt állapotban úgymond visszatölti magát :)
Egyik este is volt egy battery drain, szintén 50 körülről esett 15 köré, reggelre meg visszament 35%-ra :DD

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#23780) Weeman1 válasza kecsetihunor (#23779) üzenetére


Weeman1
veterán

Bátor vagy hogy 55% aksi töltöttségnél romolgatsz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#23781) kecsetihunor válasza Weeman1 (#23780) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Őszintén szólva, 55%-ról indulva bármilyen CWM telepítés gond nélkül le kell fusson! Sőt szerintem a 30 is elég :)

Más: Egyik haverom Defy-jét próbáltuk gyalulni, újrahúzni, de annyira bemakacsolta magát, hogy képtelenség volt vele bármit is kezdeni, sőt egyszer le is merült ROM telepítése közben, aztán elő egy usb kábelt szétvágni, piros drót a "+" fekete a "-" vagy fordítva :D, közvetlen töltést alkalmazva folytattuk tovább, majd egy Defy+-os ROM működőképessé tette a telefont, de hogy mit el kell játszani egy Defynél egy S2-vel szemben, az katasztófa...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#23782) C.Brigante válasza Weeman1 (#23780) üzenetére


C.Brigante
veterán

55%?? :Y cseréltem én már 22%-on is romot!! Az a lényeg csak, h ne 0%-on csináld! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#23783) Weeman1 válasza C.Brigante (#23782) üzenetére


Weeman1
veterán

Én azért inkább full-ra töltöm,bármikor beüthet valami. :)
Meg jobb félni mint megijedni. :D

Xiaomi 11T Pro

(#23784) pzstm válasza C.Brigante (#23782) üzenetére


pzstm
titán

en meg epp tesztelek akksit. 2ora 40perc kijelzo utan 56%on vagyok. folyamatos wifi es szinkronizalas. fb, twitter, flipboard es opera mini. igaz mindossze 4oraja huztam le toltorol.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23785) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Üdv urak.

Litening romot használ valaki közületek?

(#23786) C.Brigante válasza pzstm (#23784) üzenetére


C.Brigante
veterán

mien romod van most?

(#23785) MunezXBK: kihaltak már a lájtning rom használók, meg sztem a rom is!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#23787) pzstm válasza MunezXBK (#23785) üzenetére


pzstm
titán

huuuu de reg nem hallottam felole. legutobb GB idejen. Van neki ICSe is mar? amugy nem tudok rola...legalabbis sok szo nem nagyon esett rola mostanaban itt a topikban

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23788) pzstm válasza C.Brigante (#23786) üzenetére


pzstm
titán

wanam 12.0


Hatha nem akarnanak hinni nekem:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23789) C.Brigante válasza pzstm (#23788) üzenetére


C.Brigante
veterán

most nézem, mi a tökömtől lettél te szakértő???? :Y :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#23790) MunezXBK válasza pzstm (#23787) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van. Tetszetős is, csak nekem furán viselkedik.

Melyik rom stabil mostanság?

(#23791) pzstm válasza C.Brigante (#23789) üzenetére


pzstm
titán

Majd idovel megtudod;) (szerintem hamarosan)

munezXBK: wanam vagy a gyari

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23792) bruti01 válasza kecsetihunor (#23781) üzenetére


bruti01
őstag

hmmm annyi kernelt ajánl fel hogy tipikus bőség zavara. te mivel használod?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#23793) Weeman1 válasza pzstm (#23787) üzenetére


Weeman1
veterán

Biztos erre gondol:
][ICS][26/05]★ Liteϟning ROM v3.2 ★

Xiaomi 11T Pro

(#23794) HUTCHDB válasza toto0569 (#23684) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no feltettem full wipe-al es igy rendben van minden.
mondjuk a gps-t meg nem probaltam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#23795) Rotate válasza C.Brigante (#23789) üzenetére


Rotate
veterán

nem is tudtam, hogy van olyan rang :DDD

(#23796) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok,

próbaképp feltennék egy GB alapú romot, ezt néztem ki:

GT-I9100_WanamLite.XWKK5.V6.3.NO-WIPE.zip

De sehol nem találom már meg letölthető formában. Ha valaki tud működő linket, vagy feldobná valahová, azt megköszönném...

Az ok, ami miatt kipróbálnám, hogy nagyon ritkán, de néha azt tapasztaltam ICS-nél (Wanamlite 12), hogy ha hívnak, akkor nem jelzi, vagy csak bevillan, hogy volt 1 nem fogadott hívásom. Tényleg nagyon ritkán fordul elő, de akkor se tetszik. Arra gondoltam, hogy hátha az ICS-ben lévő deep sleep miatt van...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23797) Rotate válasza Gabócza (#23796) üzenetére


Rotate
veterán

ha ICS-ről mész, és jót akarsz magadnak, előtte 3 fájlos repartos KK5-öt ajánlok Odinnal...

egyébként biztos, hogy nem magától az ICS-től van a probléma, valami app, valami beállítás okozza...

bár úgy nézem úgysem fogod ezt felrakni, mert nem működnek a linkek...

[ Szerkesztve ]

(#23798) pzstm válasza Rotate (#23795) üzenetére


pzstm
titán

csak nagyontitkosan ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23799) Gabócza válasza Rotate (#23797) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi, ez esetben nem cserélem le ezt a romot, mert egyébként minden szempontból tökéletes nekem. Akkor már csak arra kellene rájönnöm, hogy mi okozhatja, hogy ritkán nem jelzi a bejövő hívást, vagy csak késve...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23800) pzstm válasza Gabócza (#23799) üzenetére


pzstm
titán

engem sokkal jobban aggaszt a neha eldobja a halozatot es csak restart segit rajta ;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.