Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23801) Rotate válasza pzstm (#23800) üzenetére


Rotate
veterán

azt viszont csinálja a gyári is, erős a gyanúm, hogy ez 4.0.3 probléma, és leghamarabb a 4.0.4-től lesz jobb... átmeneti megoldásként használj 2G-t, és csak ha nagyon kell akkor told 3G-vel...

[ Szerkesztve ]

(#23802) kecsetihunor válasza C.Brigante (#23782) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

55% mert pont annyin állt :DD

De nincs ahogy ez a rendszer behaljon, mi van CWM telepítése közben behal a rendszer? Semmi, rádugod töltőre, felmegy 30%-ra ODIN-al ráhuzol egy gyárit, kezded elölről. Problem?

(#23788) pzstm

Örülök az ilyen tesztnek, habár szerintem nem sok jelentősége van, mert aktív kijelző mellett, valóban "több időt bírja" az akksi.

Pl:
84% - 1ó 26p (Wanam 12) Kép1 Kép 2

70% - 1ó 26p (R2D2) Kép 1 Kép 2
Megj: az ilyen alvást szeretem ám

Vannak extrém dolgok is azért: 89% - 30p Kép vagy 99% - 13p Kép
76% - 2ó 44p Kép 1 Kép 2

De mind mire jó, ha egyik nap (éjjel ez van) más nap éjjel meg: EZ...

Vagy:

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#23803) pzstm válasza Rotate (#23801) üzenetére


pzstm
titán

ez nálam olyankor is jelentkezett, ha ki van kapcsolva 3g teljesen (adatforgalom mármint) és Wifi-n volt a teló :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23804) Rotate válasza pzstm (#23803) üzenetére


Rotate
veterán

mert nem az adatforgalomtól függ... mondom, 2G-re válts, a hálózattól függ csak, az adatforgalomtól nem... 2G-n nekem még sosem fordult elő, 3G-n meg kb minden nap... első pár eldobás után még vissza-vissza mászik, aztán már nem... kell a restart...

a 2G megoldja ;)

(#23805) Gabócza válasza pzstm (#23803) üzenetére


Gabócza
senior tag

Az csak az adatforgalom, nem az adatkapcsolat módja. Én 2G-n használom, nekem nincs ilyen adateldobási gondom.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23806) pzstm válasza Rotate (#23804) üzenetére


pzstm
titán

ez a hálózat módnál csak GSM-et jelenti? (most GSM/WCDMA automatikusan van :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23807) Rotate válasza pzstm (#23806) üzenetére


Rotate
veterán

jaja, csak GSM... ha meg nagyon kell a gyors netezés, visszadobod a másikra arra az időre... így is megy a net, csak lassabban... tudom nem ideális, de jobb mint figyelni, hogy mikor dobja el... szerintem hamarosan lesz 4.0.4 és remélhetőleg elmúlik... vagy nem, de akkor megy szervizbe...

[ Szerkesztve ]

(#23808) pzstm válasza Rotate (#23807) üzenetére


pzstm
titán

szóval ilyenkor csak EDGE-t tudna használni mobilnettel, 3G/H/H+ kiesik gondolom :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23809) Rotate válasza pzstm (#23808) üzenetére


Rotate
veterán

sajna... mondjuk synchez teljesen mindegy... ha meg nagyon akarsz netezni, 1-2 átváltasz...

(#23810) Cobalt14 válasza Cobalt14 (#23657) üzenetére


Cobalt14
tag

Erre esetleg valaki?

"Gyári autós töltő és autós tartóval felszerelve megoldható valahogyan a telefonnal az (akár marketen keresztül), hogy valahogy a kocsi rádióját használja "kihangosítónak" navigálásnál? Illetve miért lehet az hogy ha bekerül az autós tartóba a telefon, akkor ugye átvált automatikusan az autós nézetre, de semmit se hajlandó addig csinálni, amíg nincs bekapcsolva a wifi. Ez másnál is így van?"

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#23811) derrik


derrik
őstag

....ki tud itt Samsung Micro Sd kártyát intézni????

(#23812) pzstm válasza derrik (#23811) üzenetére


pzstm
titán

???? :F

Google mondjuk :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23813) Gabócza válasza Cobalt14 (#23810) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ezt találtam, hátha segít: [link]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23814) toto0569 válasza HUTCHDB (#23794) üzenetére


toto0569
addikt

nekem minden frankó,a gps is adatkapcsolat mellett pillanatok alatt megtalálja a műholdakat.Anno mikor Nexus S volt nekem Slukk romjait használtam és ő úgy csinálta meg az A- GPS-t,hogy a navigáció bekapcsolásakor az adatkapcsolat is 1 percre automatikusan aktiválta magát.Nem 'tom ,hogy Spitya ezt megtudná e oldani?

(#23815) Cobalt14 válasza Gabócza (#23813) üzenetére


Cobalt14
tag

Köszi szépen, asszem ez nem lesz jó nekem, mert a kocsiban nincs bluetooth. Olyan megoldás nem létezik esetleg, hogy a telefon ad ki egy adott frekvenciát (pl 106,9), és a kocsival ezt lehet venni, és ezen keresztül adja ki a hangszórókon a navi hangját?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#23816) C.Brigante válasza kecsetihunor (#23802) üzenetére


C.Brigante
veterán

Ennyi, no problemo!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#23817) Gabócza válasza Cobalt14 (#23815) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ír valami kábeles megoldást is az utolsó hozzászólásban, hogy a fülhallgató csatlakozót kötöd össze a rádió bemenetével, feltéve ha van.

Amit Te szeretnél ahhoz FM adó kell, ez külön hardver, pl. Nokia N8-ban van ilyen.

Esetleg valami FM transmitteres megoldás lehetne, ami tud bluetooth-t is.
Az "fm transmitter bluetooth" kifejezésre keress rá gugliban...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23818) kmisi99


kmisi99
addikt

Azt ti észrevettétek hogy full hd videózásnál sokkal kisebb a felvett kép? Vagyis rohadt közel van minden.

(#23819) pzstm válasza C.Brigante (#23789) üzenetére


pzstm
titán

Új egyéni rang a fórumon: Szakértő

csak mert páran kíváncsiskodtatok már :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23820) zack válasza pzstm (#23819) üzenetére


zack
nagyúr

Grat! :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23821) Varszegig válasza Rotate (#23801) üzenetére


Varszegig
veterán

Lp7 alatt nincs ilyen gondom.

(#23822) pzstm válasza zack (#23820) üzenetére


pzstm
titán

:R

kmisi99: tavaly igen, mikor már nem szomjasan táncoslányokat videózam, és azt hittem, hogy a piától ilyen jó nők, ott meg alig fértek bele a kijelzőmbe :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23823) kecsetihunor válasza kmisi99 (#23818) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Igen, sajnos ez egy jelentős probléma. De 720p esetében elég jó a látószög. Vannak programok, amelyekkel jobb felvételt lehet készíteni, de egyiktől sem kell csodát várni (sajnos). Nem rég volt egy elég jó leírás arról, hogyan is hozd ki a maximumot a kamerából (főkent lgCamera meg Camra ICS+ programok segítségével).

(#23822) pzstm

Erről EZ jut eszembe

(#23824) pzstm

Hogy sikerült az akksiteszt?

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#23824) pzstm válasza kecsetihunor (#23823) üzenetére


pzstm
titán

jah igen. 720p az teljesen okés már, minősége is rendben van és kevesebb helyet foglala ráadásul :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23825) mycso válasza Cobalt14 (#23815) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem van az autóban a gyári fejen aux bemenet (most már), így onnan van lehozva egy 3,5-jack. Ezt simán bedugom a telefonba és zenélek, navigálok, stb.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#23826) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

beütöttem hogy *#1234# és azt írta ki, hogy PDA: i9100XWPL7
akkor rootoláshoz nekem ezt kell betallózni odinba?

vagy a PHONE-t kell nézni ami meg XXLPS :F

[ Szerkesztve ]

(#23827) pzstm válasza Pszihonaranc (#23826) üzenetére


pzstm
titán

PDA-t kell nézni. Tökéletes lesz az amit linkeltél ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23828) Pszihonaranc válasza pzstm (#23827) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

köszi :R jelenleg most bíbelődök vele. Remélem nem lesz több elakadás :F

(#23829) Rotate válasza Pszihonaranc (#23828) üzenetére


Rotate
veterán

Phone=Modem de szerintem ezt csak magamnak szajkózom :D mindig mindenki keveri :) ollé :D

(#23830) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

odinba egyenesen a .zip fájlt kell bevágni amit letöltöttem, vagy azt előbb ki kell csomagolni ?(ilyen lett belőle, hogy zImage :U )

(#23831) pzstm válasza Pszihonaranc (#23830) üzenetére


pzstm
titán

valami nem okés...tar fájlnak kellene lennie :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23832) Pszihonaranc válasza pzstm (#23831) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

korrigáltam köszi

most kövezz meg, de download módba nem úgy kell tenni, hogy volume down+home+kikapcs gomb? mert nekem először elkezd printscreenelni aztán újraindul :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23833) pzstm válasza kecsetihunor (#23823) üzenetére


pzstm
titán

3ó 35percnél jártam, rá kellett dugnom töltőre, mert késő délután megyek sütögetni kicsit.

31%-on volt akkor :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23834) Rotate válasza Pszihonaranc (#23832) üzenetére


Rotate
veterán

kikapcsolt állapotban indítsd azzal a kombinációval :D

(#23835) Pszihonaranc válasza Rotate (#23834) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

nincs valakinél egy tár ólomgolyó? :DDD

(#23837) dancsuri köszi az már sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#23836) pzstm válasza Pszihonaranc (#23832) üzenetére


pzstm
titán

először kapcsold ki a telefont majd utána használd ezt a billentyűkombinációt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23837) dancsuri válasza Pszihonaranc (#23830) üzenetére


dancsuri
veterán

azt a tipusu fájlt CWM-böl kell felrakni. Odinhoz .tar kiterjesztésü fájl kell

ez kell neked az Odinhoz

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23838) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

DL mód megvan ! :P
itt írja hogy nyomjak volume down ha nem akarok semmit volume up ha igen.
Most nyomjak volume upot vagy szó nélkül tegyem usbre?

(#23837) dancsuriezt használom, pzstm kollega szerint ez remekül megfelel

[ Szerkesztve ]

(#23839) Rotate válasza Pszihonaranc (#23838) üzenetére


Rotate
veterán

volume up, és rádughatod

(#23840) Cobalt14 válasza mycso (#23825) üzenetére


Cobalt14
tag

Igen mi is erre jutottunk, hogy ez lenne talán még a legjobb, ha van rajta csatlakozó, a transzmitteres ötletet elvetettük. Már csak erre válaszoljon valaki ha tud. :)

"Illetve miért lehet az hogy ha bekerül az autós tartóba a telefon, akkor ugye átvált automatikusan az autós nézetre, de semmit se hajlandó addig csinálni, amíg nincs bekapcsolva a wifi (nem lehet hang alapú utasításokat adni neki, stb)."

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#23841) pzstm válasza Pszihonaranc (#23838) üzenetére


pzstm
titán

volume up és hadd szóljon ;)

bár ennyi idő alatt már teljes firmware csere is lehetett volna ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23842) Pszihonaranc válasza pzstm (#23841) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

való igaz, csak nem ilyen dinkáknak mint én vagyok :DDD
volume up, és rádugtam, és odinnal startra rámentem, és most mi lesz? türelem rootot terem?

szerk: nem sok minden történik. sem vizuálisan, sem tartalmilag :U

(#23843) dancsuri: lényeg ami lényeg, sikerült a .tar fájlt betallóznom :K

[ Szerkesztve ]

(#23843) dancsuri válasza Pszihonaranc (#23838) üzenetére


dancsuri
veterán

mert csak azért mert abban a .zip ben nem jó fájl van. viszont amit linkeltam .rar-t abbol kicsomagolva ott a .tar

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23844) dancsuri válasza Pszihonaranc (#23842) üzenetére


dancsuri
veterán

akkor bocs az erölködésért :R

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23845) pzstm válasza Pszihonaranc (#23842) üzenetére


pzstm
titán

ha bettalóztad, és Odin látja a készüléket (kis sárga COM felirat megjelenik) akkor start gomb és pár másodperc múlva már restartol is a masina

dancsuri: én is azt a zipet csomagoltam ki és a screenshoton is látszik hogy márpedig tar fájl van benne :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23846) Pszihonaranc válasza pzstm (#23845) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

úgy néz ki hogy sikerült :R :D
ki lehez húzni mindent, és bezárni?

szerk.: megjelent a menüben egy CWM fogaskerék, és egy SuperSU kettőskereszt. Ezel mi célt szolgálnak?

köszkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :B

[ Szerkesztve ]

(#23847) pzstm válasza Pszihonaranc (#23846) üzenetére


pzstm
titán

kihúzhatod. CWM-be beleléphetsz. Különböző opciókat tud. Superuser meg nyilvántartja melyik appnak kell root jog és melyiknek adtad már meg. Gratula, ügyes voltál :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23848) Rotate válasza Pszihonaranc (#23846) üzenetére


Rotate
veterán

Superusert törölheted, helyette van a SuperSU :) CWM meg CWM manager... ha kell használod, ha nem meg nem veszed figyelembe...

(#23849) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

skacok, imádlak titeket :R

(#23850) bruti01


bruti01
őstag

hmm az új dragon nagyon megbizhatatlanul megy nálam. le is cserélem

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.