Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24151) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Amúgy érdemes vétel után pár napig a stock romot használni, és ha véletlen van hiba, akkor valószínűsíthető h vlmi a hardverrel nem oké, nem kell szórakozni a főzöttekkel.

(#24152) zack válasza Rotate (#24150) üzenetére


zack
nagyúr

Ennyi. :U Én szerintem be is fejeztem az ötletelést, amig a Sámánt használja. ;)
Ha nem ért abból amit magyarul leírunk, én nem erőszakolhatom rá egy másik ROM-ra. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24153) MunezXBK válasza lsebestyen (#24151) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam a vatta új teló, stock rommal restartolgatott.

Napjában kb. 8x...3 napig bírtam idegileg. Próbaképp Bezke romja ugrott fel. Azóta sincs gondom a telóval. :U

(#24154) Something_ válasza zack (#24152) üzenetére


Something_
őstag

Hát ezt nem hiszem el:) 5 embernek jó, 3-nak nem:) A leírásban az van, hogy very stable, no more FC.
Ebből azt gondoltam, hogy ez egy stabil rom, vagy itt fordítva van? az unstable a stabil?:D

Na mindegy, jelenleg jó, ha megint meghülyül természetesen leszedem, de érdemes lenne elolvasnod azt is, amit az előbb írtam neked.

(#24155) lsebestyen válasza MunezXBK (#24153) üzenetére


lsebestyen
addikt

Akkor akitől vetted rosszul frissítette...Vagy ha új volt akk nem tudom... Most nézem h vadi új volt :D Érdekes, ilyet még nem hallottam, lehet valami alkalmazás okozta...

[ Szerkesztve ]

(#24156) Rotate válasza Something_ (#24154) üzenetére


Rotate
veterán

most kiadhatnék 0 tudással egy romot, de ha ráírom, hogy very stable elhiszed? meg ez is, hogy ha oda kell írni, hogy ez már a stable, akkor már eleve baj van... ez nem lenne alapkövetelmény? :D

lsebestyen:

vagy olyan hardveres hiba, ami valamiért a főzött romon nem jelentkezik, mert mondjuk nincs benne egy app, ami az esetleges hardverhibás alkatrészt használná... pl..

[ Szerkesztve ]

(#24157) MunezXBK válasza Rotate (#24156) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam pl. a litening rom fc-zett, de folyamat. + egyéb kínjai voltak.

Salman rom az első perctől kezdve atom stabil.

(#24158) zack válasza Something_ (#24149) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt te írtad nem? :U 14:03-kor. Akkor milyen reggelről beszélsz? Ebben a hsz-ben azt írod, megcsináltál mindent, de ennek ellenére FC van, és továbbra sem tudsz stabilan telefonálni.
Tehát nem tudom 14:03 és 14:28 között mi történt amitől minden megjavult varázsütésre, mert azt is te írtad, hogy "minden ok".
De ha jelenleg minden ok akkor annak mi is örülünk.

Mindenesetre ROM csere előtt ismerkedhettél volna a telefonnal pár napot...

Igazából mész a saját fejed után, és senkire sem hallgatsz. Azt se vártad meg, hogy a tapasztaltabb júzerek beírják milyen ROM-ot tegyél fel ha már első nap az első órában főzött ROM-ot akarsz. Amikor én már beírtam, már fent volt a Sámán.
Az se elég úgy látom, hogy többeknél nem megy jól, ill. nem stabil.
Semmi gond. Hagyd fent. Nálad majd biztos megjavul.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24159) lsebestyen válasza Rotate (#24156) üzenetére


lsebestyen
addikt

Amúgy még vannak kétségeim a rommal kapcsolatban, mert a csávóka írta, h 3hónapja még azt se tudta mi fán terem az android, és lám most romol.. :Y

(#24160) Something_ válasza zack (#24158) üzenetére


Something_
őstag

Reggel: valami nem stimmel a rommal.

Elmentem itthonról, addig még 2-en írtak, hogy ez a problémájuk, erre írtam én ezt 14:03-kor: ROM telepítés előtt wipe-oltam, reseteltem, mindent.

Közben valaki írta, aki szintén ezzel szenvedett, hogy nyomott egy gyári visszaállítást és jó lett neki. Csináltam egyet én is, és nekem is jó lett, 14:28-kor

14:46-kor pedig még mindig erről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#24161) C.Brigante válasza Rotate (#24150) üzenetére


C.Brigante
veterán

márhá jó ez az afterfocus....

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#24162) MunezXBK válasza lsebestyen (#24159) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Miért, mennyi a betanulási idő romoláshoz? :U

(#24163) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Elsősorban azoktól kérdezném akik iPhone 4-ről váltottak, hogy milyen a készülék hangminősége beszélgetés közben, mind a hívó, mind a hívott fél részéről? Hozza az i4 szintjét? ( nekem az megfelelő )
Ha GSM boltban venném 2 év magyar garanciával az biztos vagy ott is lehet buktató?

(#24164) Something_ válasza MunezXBK (#24162) üzenetére


Something_
őstag

Lehet, hogy 3 hónapja folyamatosan a romot csinálta :o

(#24165) kecsetihunor válasza C.Brigante (#24161) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Hagyjátok abba! :)

Mit szóltok, csináljunk mi, közösen egy ROM-ot :D
Legyen a neve: proHardverROM (Fast, stable stb) :D

(#24164) HGabor89

Téves a hipotézis, mert 3 hónapja nem lehetett semmit tudni az S3-ról ;]

(#24166) Rotate

Igazad van! :Y
Zacknak szántam, C. Brigantetől meg elnézést érte :B

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#24166) Rotate válasza C.Brigante (#24161) üzenetére


Rotate
veterán

mondtam, nagyon profi/profi hatású képeket lehet vele csinálni :) nagyon tetszik az intelligens kijelölő rendszer :)

kecsetihunor:

sok közül pont annak írtál, aki teljesen másról beszél :D:D:D sírok :D

[ Szerkesztve ]

(#24167) Something_ válasza kecsetihunor (#24165) üzenetére


Something_
őstag

Honnan tudod, hogy nem belsős ember? Lehet, hogy ő őrizte a 3 SGS3-at és unalmában a biztiőr fülkében elkezdett rommolgatni:D

(#24168) C.Brigante válasza Rotate (#24166) üzenetére


C.Brigante
veterán

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#24169) agabe válasza Lalee (#24163) üzenetére


agabe
addikt

Ha a számla amit adnak áfás, akkor talán nincs buktató, de 0%-os áfájú számlával már nem tiszta a dolog, és lehet ugyan, hogy semmi gond nem lesz garinál, de megvan rá az esély.
Sok szenvedő alany leírása alapján én már ott tartok, hogy inkább pár hónapos használtat javaslok mindenkinek (ami normális helyről származik rendes számlával) ha feltöltőkártyás, vagy független és persze makulátlan...akár nem is olcsóbban mint a GSM bolti ár (bár használtan azért olcsóbb szokott lenni), mert azzal nem lesz probléma.
Vagy ott a lehetőség Műszaki áruházban, vagy szolgáltatónál venni ami persze drágább (általában), de nem lesz vele gond.

(#24170) the radish válasza C.Brigante (#24161) üzenetére


the radish
senior tag

Nekem is tetszik, de nem találom a pro-t. Így meg elég kicsi felbontásban ment.

(#24171) Rotate válasza the radish (#24170) üzenetére


Rotate
veterán

(#24172) yimm


yimm
aktív tag

Nálam is tesztelésen fent van a Salaman V3 rom , én mondjuk egyből lecseréltem a kernelt a legfrissebb Siyah 3.3.2 re. Most járok 9óra készenlétnél, és 67% akkunál. Ebbe van 1óra10perc kijelző, 35perc beszéd, folyamatos szinkron, adatkapcsolat be, 2g-n, és van 13perc navigáció. Még mindig hibátlanul működik , nincs FC, sem fagyás. Teljesen gyors és gördülékeny az S3-as TW-vel. Nekem egyenlőre marad egy darabig.

(#24173) the radish válasza Rotate (#24171) üzenetére


the radish
senior tag

Köszi, megvéve. :-)

(#24174) #68216320


#68216320
törölt tag

Bocs az offert, de egy fuggetlen, 1.5 hetes, gyari garis Note-ot cserelnek S2-re. Ha valakit erdekel privi. Koszonom.

(#24175) Rotate válasza #68216320 (#24174) üzenetére


Rotate
veterán

lecserélted Note-ra és most jönnél vissza? ;]

(#24176) MunezXBK válasza Rotate (#24175) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én már rá is írtam, szemezgettem a Note-tal az S2 előtt.

(#24177) #68216320 válasza Rotate (#24175) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nem akartam ugyanazt megegyszer megvenni. S2-t elloptak ugyanis. Viszont a note nagy nekem bringazasnal. Nem fer bele a bringasruhaba es ovtaskat kellene vinnem.

[ Szerkesztve ]

(#24178) Rotate válasza #68216320 (#24177) üzenetére


Rotate
veterán

jajj el is felejtettem, hogy a tiédet ellopták :(

(#24179) Bela52


Bela52
tag

Siyah 3.3.2 kernelt belinkelné valaki?

(#24180) Snücü válasza Bela52 (#24179) üzenetére


Snücü
tag

(#24181) snooze válasza #68216320 (#24174) üzenetére


snooze
veterán

hirdetések között van aki cserélné..nem is egy..nézd meg ott..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#24182) Bela52 válasza Snücü (#24180) üzenetére


Bela52
tag

Köszi szépen.

(#24183) dancsuri


dancsuri
veterán

frissült a Smart Stay 1.0.1

V1.0.2: - what's coming?
* Fixes for Video lag during camera shutter.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24184) Lalee válasza agabe (#24169) üzenetére


Lalee
aktív tag

Köszönöm. A beszélgetés minőségével kapcsolatban tudnál segíteni?

(#24185) szdavid


szdavid
tag

Üdv!

Ajánlottátok Camera ICS+-t.
Ezzel 16:9 arányban nem lehet fotózni?
Amúgy tetszik, szerintem is jobb mint a gyári.

Köszi

(#24186) kecsetihunor válasza dancsuri (#24183) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Működik :) De hasznos egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#24187) agabe válasza Lalee (#24184) üzenetére


agabe
addikt

az akivel beszelsz tokeletesen hallod, o viszont nem annyira tisztan teged mint i4 eseteben, ebben kicsit elmarad asszem...de errol zack tudna pontosabbat, mivel pont i4-rol valtott.

(#24188) dancsuri válasza kecsetihunor (#24186) üzenetére


dancsuri
veterán

hogy hasznos-e????
Pl. olvasásnál, vagy egy kép hosszan bámulásánál :DD Stb.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24189) zack válasza Lalee (#24184) üzenetére


zack
nagyúr

i4 jobb volt. hangszóróban is, és mikrofonban is. Ez csak egy erős közepes.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24190) kecsetihunor válasza dancsuri (#24188) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Eddig a jól megszokott screen timeout-ot kapcsoltam be :)
Nem ett + procit, memóriát...

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#24191) dancsuri válasza kecsetihunor (#24190) üzenetére


dancsuri
veterán

az első verzió egy kis ikonnal mutatta az állapotot, ennél most nincs, de jól működik 15 másodpercre állíva

eszerint inkább energiát spórol a használata

V1.0.1:
* Change logs:
- Possible fix for Galaxy Nexus, HTC One x and I9100
- Remove polling. Now, camera only works when screen about to turn off. Keep your camera utilization low. Hence saving battery. This requires you to turn it on manually via Accessibility setting. on and off your screen to refresh changes and you are ready to go.
- Instead of removing notification, i will put it as optional.
- Some interface cleaning.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24192) snooze válasza dancsuri (#24191) üzenetére


snooze
veterán

nekem szobába nem nagyon akar müködni..

GO Gunners!!!

(#24193) dancsuri válasza snooze (#24192) üzenetére


dancsuri
veterán

pedig működik , sötétben is, és szemüvegben is (nem napszemüveg)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24194) gdevil


gdevil
aktív tag

Hali! Help! Megőrülök. Ujabban ha hivok valakit, akkor hülyén irja ki hiváskor a nevet. Pl "Szabo Zoltán" igy jelenik meg, ha kicseng a hivás : Zoltan/Szabo1
Már mindent állitottam pl. csak a google fiók neveit engedélyeztem hogy ne kavarjon be más, és mégis....
Valaki? köszi!

[ Szerkesztve ]

(#24195) Sn00k


Sn00k
veterán

hi all

Alap samus naptáram kicsit meg van bolondúlva:(

Ha belépek a naptárba és pl egy napra beállitok egy eseményt állandoan kéri, hogy időzónát állítsam be neki. Ez még annyira nem is izgat, de ami pl zavar, hogy megadok egy egy dátumot és nem jelzi fent az állapot sorban , pedig még az egész nap is be van neki állítva. Néztem a naptár beállításokat ott a patárnál tök mindegy hogy saját naptár vagy a google email címes van neki megadva vagy mindkettő , akkor sem jelzi az állapotsorban a dátumot , mikor eljön az ideje , hogy jelezze és nem tok rájönni miért... :(

Tud valaki ebben segíteni ?

Igazából nekem semmi extra igényem nincs, csak ha megadok neki egy napot egy bejegyzéssel és eljön az a nap , akkor folyamatosan mutassa nekem az nap egész nap fent az állapotsorban...

3njoy the Lif3

(#24199) Rotate válasza Badboys (#24198) üzenetére


Rotate
veterán

modkerben kérj törlést

(#24200) Wave86


Wave86
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék S2 ügyben. Beregisztráltam egy Google accountot, és úgyvettem észre, hogy az elsőt veszi alapértelmezettként, hogyha több Google accountot is hozzáadok.
Viszont a GTalk-ban csak azt az egy accountot látom, amivel beregeltem a készüléket, mintha nem tudna multiple accountot kezelni a GTalk.
(A Tab 8.9-emen pedig simán ki tudom választani a több Google account közül, hogy épp melyikben akarok GTalk-ozni / GMail-ezni stb.)

A Galaxy S2-nél (azaz az Android 2.3-nál) hogy működik a multiple Google account kezelése?

Köszi előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.