Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Musicking: köszi, ezt fogom akkor kipróbálni (L.E.G.E.N.D.A.R.Y.). A vas van olyan erős szerintem, hogy photorealistic zone 2 vagy a dynamic shaders menni fog. Ha elakadok valamiben kérhetek segítséget?

xFreex: neked is köszönöm a választ! :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#27752) SaGa59 válasza Dhampir (#27750) üzenetére


SaGa59
őstag

A vasrácson átjutottam, sőt visszamentem a nagy terembe, ahol a "céltábla" van, csak onnan nem lelem a kijáratot valahogy...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27753) xFreex válasza SaGa59 (#27752) üzenetére


xFreex
aktív tag

Ha jóra gondolok akkor f el kell menni a létrán majd át a darunál és a szellözön keresztül át tudsz menni a 62-es prototípushoz, ahol a dokumentum is van.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#27754) SaGa59 válasza xFreex (#27753) üzenetére


SaGa59
őstag

Az már megvolt, most onnan kellene kijutni vissza a felszínre. Ott ácsorgok abban a nagy teremben, ahol a szellőzőbe lehet bemászni, amiből lepottyanhatok a prototipus szobájába...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27755) rétisün válasza SaGa59 (#27754) üzenetére


rétisün
veterán

a prototípus szobájából egy ajtón keresztül kell kijönni, majd egy lépcsőn fel.
feltéve, hogy zatonon, a vaserdő alatti laborról van szó, ahol volt egy kisóriás(?) is abban a teremben, ahol a szellőzőbe bebújtál.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27756) xFreex válasza SaGa59 (#27754) üzenetére


xFreex
aktív tag

Ha már bejutottál akkor kijutni csak a protitípus szobájából lehet a lépcsön felfelé. Ha nem nyílik ki elötte a rács akkor lehet, hogy bug.

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#27757) Dhampir válasza SaGa59 (#27754) üzenetére


Dhampir
félisten

Amint süni írta, a prototípus szobájából egy ajtón keresztül kell kijönni, majd a lépcsőn fel.

Vigyázz, hogy merre fordulsz, mert visszatévedhetsz arra a folyosóra, ahol a lépcsőn lejövet bejutottál a folyosóra, jobbra tartsál, mindig felfelé. :D

Erre van megoldás, kihez lehet menni? Nincsen több küldi. Véget ért volna?

[ Szerkesztve ]

(#27758) SaGa59 válasza Dhampir (#27757) üzenetére


SaGa59
őstag

Az lesz a gond, hogy nem mentem tovább fel a lépcsőn, csak a folyosóig és azon végig...

Reggel írtam egy hosszabbat, csak kifutottam az időből, és eldobta.

Ha befejezted a 3 hátizsák feltöltését, akkor vissza kell menni Fáraóhoz.
A hátizsákok kirakása közben kaptál egy üzenetet, ami egy megvilágosult holttesthez vezet, azt is meg kell látogatni, utána valakivel (talán Szakáll) beszélni kell róla a Szkadovszkon. Nem biztos, hogy ez kell a továbblépéshez, de az a gyanum, hogy igen.
Fáraóval megegyeztek, hogy lehallgatókészülékeket kell gyártani. Kardánnal megbeszélheted, mi kell hozzá. 5 NYÁK lap (kettő az Alállomáson, 3 a Szennyvíztisztítóban van) egy forrasztóállomás (Fürge beszerzi), pár kondi (Fáraó adja, ha minen más megvan), tekercsek, ezt asszem Kardán teszi hozzá, mikor elviszed neki a forrasztóállomást. Ott hagyod nála a cuccot, majd elkészülnek a lehallgatók. Vissza Fáraóhoz, odaadod neki, majd ő beépíti valamibe és visszaadja. Ezeket szét kell osztani a hajón (Goblin, Szakáll, Cseh, Faragó, Kalauz, ha jól emlékszem). Vissza Fáraóhoz, kiküld egy pofozkodásba. Aztán vissza, Fáraóhoz, megint elküld egy felderítőhöz, ő elmondja hol van Ahillesz. Irány oda, beszélgettek, lesz egy kis közjáték, kiderül ki az áruló. Indul a leszámolás. 3-4 összecsapás, kergetőzés, amikor az árulónak vége, mehetsz Kalauzhoz, hogy vigyen Janovra. Kisebb meglepi, lövöldözés, nem túl happy end...

Az Antennakomlexumtól akkor tűnnek el a zsoldosok, ha vagy elve kinyírtad Barót, vagy nekik dolgozva megmérgezted és Karim ügyét is elrendezted, akár békésen, akár harciasan. Ha Baró hamarabb jobblétre szenderült, akkor a Karim küldetés elmarad.
Barónak nincs ketyeréje, ami hozzá kötődik, az a méregkeverő kislabor.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27759) Dhampir válasza SaGa59 (#27758) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha befejezted a 3 hátizsák feltöltését, akkor vissza kell menni Fáraóhoz.
A hátizsákok kirakása közben kaptál egy üzenetet, ami egy megvilágosult holttesthez vezet, azt is meg kell látogatni, utána valakivel (talán Szakáll) beszélni kell róla a Szkadovszkon. Nem biztos, hogy ez kell a továbblépéshez, de az a gyanum, hogy igen.

A feltöltés megvolt, Fáraóhoz éjjel is hiába mentem, semmit sem mond a köszönésen kívül.

Még egyszer végiglátogatok mindenkit, hátha valami csoda történik és tovább léphetek. :U

(#27760) shield


shield
Topikgazda

A Diverzansban az Alállomáson levő Zsoldosoknak kellene kaját vinni, de nem jön össze. Még mindig elkergetnek mintha nem lenne nálam kaja, pedig 11 kenyér, 9 konzerv és 7 kolbász van a tatyóban. Amikor a főnök mondja, hogy húzzak el, nincs is válaszom, esc-el tudok kilépni belőle. Nem tudom mi van elb@szva benne, de úgy belassult, hogy ez már fájdalmas. Rettenetesen döcögve megy, azt hiszem ezt a küldetést ki kell hagyni. Valahogy jó lenne ezt sz@rságot kijavítani, de fogalmam sincs mit kellene tenni.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27761) Dhampir válasza shield (#27760) üzenetére


Dhampir
félisten

Pick szalámit nem vittél? Lehet, hogy az kéne nekik. :DD

(#27762) SaGa59 válasza Dhampir (#27759) üzenetére


SaGa59
őstag

Feltöltöttem a Kardán beszélgetésének fordításával kiegészített változatot (8-as). A Gauss pisztoly elkészítéséhez szükséges feladatot lehet felvenni, de sok értelme nincs, mert az X-8-ba nem jutsz el ebben a modban.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27763) SaGa59 válasza shield (#27760) üzenetére


SaGa59
őstag

Ugyanez a probléma a Halál ellen 1-ben is megvan. Míg azt a küldetést meg nem csinálod, recegni fog. hibás a script időzítése, minden lépésnél lefut.
Abban a modban lőszer, fejadag és gyógycsomag kell nekik.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27764) SaGa59 válasza shield (#27760) üzenetére


SaGa59
őstag

Nézz bele a gamedata\scripts\dialogs_zaton.script fájlba és keresd meg a

function zat_b103_actor_has_needed_food(first_speaker, second_speaker)

szekciót. Nálam ez van benne:

local item_sections = {
[1] = "medkomplect_basic",
[2] = "pai",
[3] = "irp-p"

Ezeket a kajákat és gyógycsomagokat kérik.

Illetve nálam kell még lőszer is:

function zat_b103_actor_has_needed_patron(first_speaker, second_speaker)

local item_sections = {
[1] = "ammo_7.62x39_ap",
[2] = "ammo_5.56x45_ap",
[3] = "ammo_9x39_ap",
[4] = "ammo_5.45x39_ap"

Ebből elég az egyik, de abból két doboznyi.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27765) hubai1979 válasza SaGa59 (#27764) üzenetére


hubai1979
őstag

Mester ha nem zavarlak[link] ez mi?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27766) Dhampir válasza SaGa59 (#27762) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

Vaktában az első mondatot választottam, amíg csak krikszkrakszok voltak, eszerint nem az volt a pisztolyos, hanem az alsó mondat..

Úgy néz ki, hogy nincs tovább a modban, már nem kapok több feladatot, közben kétszer is végigjártam Zatont. :(

A Szabadságosok lövöldöznek a Szolgálatra. :Y

(#27767) Dhampir


Dhampir
félisten

Szerintem itt lehet a kutya elásva, hogy miért nem jutok tovább.

Kénytelen voltam rákeresni a Halál ellen végigjátszásra, hogy mit hagyhattam ki, illetve mit nem kaptam meg lehetőségként.

A videó 4. részében "Noé" adja a teleportos feladatot, ami az alapjátékban is benne volt, hogy a Leégett tanyánál bele kell ugrani és átvisz a megközelíthetetlen fennsíkra a helikopterhez, ahol megtalálhatnám a bort vertoleta Mi-24 tárgyat.

Na, én ezt a feladatot valamiért nem kapom meg, pedig többször is elmentem Noéhoz.
Sejtésem szerint itt máris bukom a folytatáshoz szükséges küldetéseket...

[ Szerkesztve ]

(#27768) SaGa59 válasza Dhampir (#27767) üzenetére


SaGa59
őstag

Ebben a modban nincs Noé, aki a bárkában ácsorog, a Mocsári Doki.
A teleporthoz vezető út:
Felveszed a Megvilágosultak főnökénél a dokumentumkeresős feladatot. Először a hídon kell összeszedni mindent, ahol megtámadnak a szabadságosok és a szolgálatosok is.
Aztán irány a Szkadovszk, beszélj Fajddal (ott üldögél egy ládán Gontáék mellett és ha jól emlékszem más szerepe nincs is a modban), aki elmondja, hogy a Mocsári Doki tudja hol a teleport, de nem árulja el csak annak, akiről úgy gondolja, hogy megtartja a titkot. Nekik nem hajlandó elmondani, így a helikopter roncsa érintetlen, mert senki sem tud oda felmenni.
Aztán irány a Doki. Nem kedvel igazán, de megmutatja, hogy kell feljutni.
Vigyázz, mielőtt beleugrasz a teleportba, legyél egészségileg maxon, mert egy gravitációs anomália kellős közepére érkezel...
A megszokott bejáraton szintén anomáliák miatt nem lehet (illetve nagyon nehéz) bejutni a barlangba, kerüld meg a dombot és a túloldalon vizsgáld meg a helikoptert, illetve a 3 holttestet (egy kint a kopter mellett, kettő bent a sznorkok barlangjában). Az egyiknél lesz az Oinomausz barlangjában lévő konténer egyik kulcsa. A másik a hídon lévő teherautó platóján található ládában van, aminek a kulcsait láttam nálad a mentésedben. ott még nyitott volt ez a feladatsor, azt hittem azóta megcsináltad.
Ha megvannak a teherautón lévő ládából kiszedhető doksik és a helikopter feketedoboza (ami egy narancs színű bója, de mindegy), akkor le tudod adni a Megvilágosultaknak a feladatot, meg Kardánnak is a másikat.

A Szabadságosok lövöldöznek a Szolgálatra,sőt téged is megkér a góréjuk, hogy időre intézz el egy szolgálatos őrjáratot, akik ott tanyáznak a bárka fölötti út mellett. Ha ezt megcsinálod, meg a Szolgálat titkos ládáját is kipakolod nekik, akkor elmeséli, hogy az egyik osztaguk látott valakit, aki a Karom mögötti sznorkos barlangba menekült egy nagy táskával, biztos érdekes lehet ami benne van.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27769) SaGa59 válasza hubai1979 (#27765) üzenetére


SaGa59
őstag

Ez egy gyűjtemény, amiben 18 mod található. 11 a ShoC 1.0004-hez, 4 a CS-hoz (07 vagy 08 patch kell alájuk), 3 a CoP-hoz (tetszőleges verzió).

Nem egyszerre, hanem egyenként lehet őket az adott játékhoz felrakni. Köztük van a Sifgerous mod a CoP-hoz. Ahogy látom, a legtöbb csak fegyver, relikvia, ruha bővítés, illetve játéktechnikai (dinamikusan változó árak, vándorló anomáliák, stb...)

Köztük van a Priboi Story is. Talán még a Зона поражения 1 és 2 az, ami új történetet ad hozzá. A Народная солянка-ban benne van az összes terület a 3 játékból meg sok mellékküldetést írnak, de új sztorit nem. A sok pálya jó lehet, de ha nincs rajtuk semmi érdemleges, akkor nem sokat ér.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27770) Sensut


Sensut
őstag

Ritka jelenet. Sidorovich és a Csapos egy titkos üzleti megbeszélésen...

Itt dőlt el, hogy ki melyik területet birtokolja a már általunk ismert játékokban :K

(#27771) hubai1979 válasza SaGa59 (#27769) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszönöm mester. :R :R :R :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27772) shield válasza SaGa59 (#27763) üzenetére


shield
Topikgazda

Volna még mit átnézniük a moddereknek. Elmentem Vaserdőbe megkeresni a Finom szerszám készletet (ott volt, mint általában) és benézni a laborba, hátha én is kapok Kardántól egy Gausst, mert ezek a rohadt Alfások nagyon bírják még a sniper lövéseket is. Az éjjel nem aludtam, ezért rám jött az alvási kényszer, kifeküdtem, amikor felébredtem, nem volt hang. A beállításokba nem tudtam belépni, mert lefagyott. Se játékon belül, sem kívűl nem lehetett állítani, azonnal fagyott. Kénytelen voltam egy előző mentés betölteni és aludni egyet. Ezután nem jött elő a hiba.
Azt hiszem nem fogok kínlódni az Alállomásán a zsoldosokkal, nem hiszem hogy tőlük kapnék feladatot.

"Abban a modban lőszer, fejadag és gyógycsomag kell nekik."
Akkor ez a hiba, meg kell keresnem az ide vágó szöveget.
Azért azt nem értem, hogy amikor elzavarnak, miért nincs nekem szövegem, esc-el kell kilépni a szövegpanelből.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27773) Dhampir válasza SaGa59 (#27768) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze tudom, hogy nincs benne Noé, azért tettem idézőjelbe, mert nem jutott eszembe az itteni neve.

A Szabadságosok lövöldöznek a Szolgálatra,sőt téged is megkér a góréjuk, hogy időre intézz el egy szolgálatos őrjáratot, akik ott tanyáznak a bárka fölötti út mellett.

Ezt már régen elvégeztem, a Karom mögötti barlangban a lezuhant kocsinál is voltam és a szerszámosládát is megtaláltam a barlangban. Azóta sem ad feladatot a Szabadság.

Fajd nekem semmit nem mond, csak mindig ugyanazt ismétli el, amikor beszéltetem. :(

Felveszed a Megvilágosultak főnökénél a dokumentumkeresős feladatot. Először a hídon kell összeszedni mindent, ahol megtámadnak a szabadságosok és a szolgálatosok is.

Ezen is régen túl vagyok, elvileg minden hidas doksit összeszedtem.

Valahol valami kimaradhatott és ezért nem tudok tovább haladni, de fogalmam sincsen hogy mi lehet az. :U

(#27774) SaGa59 válasza Dhampir (#27773) üzenetére


SaGa59
őstag

Abban a mentésben, amit küldtél, az A és B kulcs ott volt a csomagodban, ami azt jelenti, hogy a teherautó platóján nem nyitottad ki a ládát. Akkor azt elveszi a program. Ott találod a C kulcsot, ami viszont nem volt nálad. A D lesz a fennsíkon lévő barlangban az egyik halott katonánál. A C és D nyitja a konténert Oinomaus barlangjában, ami zárva volt a mentésedben. Amit abban találsz, arra Kardán ad feladatot, már rögtön az elején, de ezt mintha nem vetted volna föl. Anélkül meg nem nyered el a Szkadovszkiak bizalmát és nem megy tovább a fő sztori.
Lehet, hogy Fajd csak az után mesél a teleportról, ha nálad van a mappa, amit le kell adni a Megvilágosultak góréjának a feketedobozzal együtt.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27775) SaGa59 válasza shield (#27772) üzenetére


SaGa59
őstag

Az SGM alapú modokban, ha nem egy rendes alvóhelyen szunyálsz, hanem a hálózsákban valahol és közben jön egy kitörés, hajlamos megkergülni a program. Lefagy, nem tudsz mozdulni, bár körülötted zajlik az élet, végtelen ciklusba keveredik egy hang, ilyesmik...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27776) Dhampir válasza SaGa59 (#27774) üzenetére


Dhampir
félisten

Csodálkoztam is azon, hogy vajon hová kell az a két kulcs. :D

Köszönöm, hogy ilyen sokat segítettél az elakadásomban! :))

Megyek is a hídra (inkább, mint a híd alá). :DD

(#27777) Dhampir


Dhampir
félisten

SaGa59

Javítanivaló Haradi jegyzetei szövegében, ahol kétszer szerepel az "ötödik" szó:

[ Szerkesztve ]

(#27778) SaGa59 válasza Dhampir (#27777) üzenetére


SaGa59
őstag

Köszi, javítom...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27779) Dhampir


Dhampir
félisten

Beszéltem Imrahillal is, utána megint semmi feladatom nincsen, a X laboros doksikon túlmenően még az Illúziót kellene megtalálnom Navigátornak a PDA Feladatlistája szerint.

Csehnek eladtam egy doksit (mert érdekelhette), remélem nem baj, túl sokat nem hozott a konyhára (500 Rubel), de reméltem, hogy továbbsegít a küldetés irányában.

Nehezen megy nekem ez a mod. :D

(#27780) SaGa59 válasza Dhampir (#27779) üzenetére


SaGa59
őstag

Elvileg kellene egy találkozó a Sevcsenkón egy ügynökkel, aki azt mondja, járj utána Sztrelok dolgainak. Ezt sem láttam a felvett feladataid között. Mondjuk teljesíteni nem lehet, de végig ott vigyorog a feladatlistában, a laborok doksijainak megszerzésével együtt.
Az ügynök üzen, hogy mikor fogad... Talán Cseh beszél róla egyszer...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27781) Dhampir válasza SaGa59 (#27780) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig emlékeim szerint szerepel Sztrelok küldetése is, a parancsnokkal szembeni (3 ember szokott a tűznél tartózkodni) fülkében volt az ügynök, ha jól rémlik. :U

(#27782) Dhampir válasza SaGa59 (#27780) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezek vannak most:

(#27783) SaGa59 válasza Dhampir (#27782) üzenetére


SaGa59
őstag

Igen, ez megvan, amit az ügynök adott.

Viszont még nem vizsgáltad meg mind a három helyszínt az átjátszók után, vagy nem adtad le a feladatot Szakállnak, ott a feladat a listán a legalsó. Addig, míg ez nincs meg, nem leszel haver a Szkadovszkiaknál, és Fáraó nem adja a következő feladatot.
A mentésedben benne volt a leszerelt átjátszó és a szerszámok is, azaz legalább egy helyen jártál már ezen a szálon is, de nem fejezted be.

A 3 helyszín: Antennakomplexum, Benzinkút, Vaserdő.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27784) Sensut válasza Riot Gin (#27700) üzenetére


Sensut
őstag

Aszongya, hogy A Halál Leple alatt 2?. Épp befejeztem a Secret Trails 2-t, amit mindenkinek ajánlok. A legjobb sztori, amit modban valaha is elkészítettek, mivel ez Strelok előélete egész a SOC alapjáték kezdetéig. Aki ezt végigviszi, annak többé nem lesz gondja a Stalker játékokkal és bátran mehet akár élőben is a Zónába :) .
Szóval gondoltam kipróbálom A Halál Leple Alatt 2-t. Az egyes nem tetszett, azt hittem, hogy befejezetlen, annyira kusza és hiányos volt. De ha van már kettes is, akkor az egyes egy összecsapott, amatőr munka volt és reméltem, hogy a második rész valamivel jobb és értelmesebb lesz. Hát egyelőre nem, mert az istennek nem tudom elindítani. Pedig a Repack csomagot szedtem le, ami tartalmazza a teljes alapjátékot is, belőve a modhoz (állítólag :(( ). Hozzácsaptam az angolosítást, átírtam a localizationt, ahogy azt megírták, de folyton valami baja van az xrcore.dll -el. Próbáltam a saját alapjátékommal, de szintúgy kidob. Angolosítás nélkül dettó. Próbáltam felbontást, megvilágítást cserélni, de semmi se segít, úgyhogy máris elment a kedvem tőle. Keresek valami mást...

(#27785) Sensut válasza Sensut (#27784) üzenetére


Sensut
őstag

Megvan, elindult végre, csak kellett ez a javítás is, amit a drágalátos repackos nem csapott hozza a csomagjához. Majd jövök a részletekkel...

(#27786) Dhampir válasza Sensut (#27784) üzenetére


Dhampir
félisten

Aki ezt végigviszi, annak többé nem lesz gondja a Stalker játékokkal és bátran mehet akár élőben is a Zónába

Hányszor támadtál fel a játékban? :D

Élőben egy hiba és vége a dalnak.

(#27787) Dhampir válasza SaGa59 (#27783) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor ezt elnéztem, valamiért azt gondoltam, hogy már mindet megvizsgáltam, akkor emiatt nincs több feladat. :U

Köszönöm ismét az "elsősegélyt"! :)

(#27788) Sensut válasza Dhampir (#27786) üzenetére


Sensut
őstag

Nos ez az, a ST 2 épp ilyen: 1 lövés és halott vagy. Persze vissza lehet tölteni, de az exo sem sokat ér. Maximum 2 golyót kifog és annyi, mehetsz javítani vagy 30000-ért :K .

A Halál Leple Alatt un. 2 tulajdonképpen nem egy második rész, hanem az eredeti mod 2-es verziója, úgyhogy a sztori egyelőre ugyanaz, bár látszólag sokat bővítettek és javítottak rajta. Olyannyira, hogy 2 vadonatúj terület is bekerült, amikről én legalábbis még nem hallottam eddig: Polesie és Dead Lakes (angolul). Polesie egy erdős terület, olyan mint Borongós volt, és ugyancsak Cordonból lehet átmenni oda. Most vagyok ott, még nem tudom mi a szerepe, de eléggé ígéretes a hangulata. Dead Lakes pedig az erőmű területéről nyílik, fogalmam sincs hova vezet és hogy néz ki az a terület, mert az még jóval odébb lesz. Viszont a neve alapján elég baljós dolgokra lehet ott számítani majd. Ami még újdonság, hogy a megszokott területek mellett mindkét pripjátyi terület bent van, a SOC-ból is és a COP-ból is. A sztori az, hogy seregbeliként meg kell találnod a lezuhant helikopterek legénységét kezdve Cordontól végig a Zónán. Persze nem csak ennyi, ezzel indul a történet. Mindjárt az elején segítségünkre vannak öreg haveraink a Mocsári Doktor és Sidorovich, vannak mellékküldetések, amik hiányoztak az előző verzióból. Szépnek szép a játék, a módosított Cordont használták fel, amelyik a COP-os modokban szokott megjelenni. Egyelőre ennyi, szerintem érdemes próbálkozni vele, habár az angolosítás még csak gyerekcipőben jár, elég hiányos helyenként.

[ Szerkesztve ]

(#27789) sklopp


sklopp
őstag

Hali stalkerek! A Halál ellen, másodszor újra játszva: A lehallgató készülékek szétosztva, a rádió megcsinálva, a feladat: "Kövesd a jeladó jelét", ott vagyunk a kikötői daruknál, Krisz és a három haverja halott, és nem történik semmi, a feladat változatlan. Már visszatöltöttem korábbi mentést, de semmi nem változik. Most mi van ilyenkor?

(#27790) Dhampir válasza Sensut (#27788) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekesnek ígérkezik ez is. :K

Ezekben rengeteg a szöveg, SaGanak nagy munka a lefordítása.

(#27791) Sensut


Sensut
őstag

Polesie. Sose halllottam róla, de egész jól néz ki. Két objektum van benne, mindkettő a katonaság keze alatt, a többi pedig erdő, dombok és folyó szeli ketté. Van egy nagy híd is... néhány kép:

Mára ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#27792) SaGa59 válasza sklopp (#27789) üzenetére


SaGa59
őstag

Ha Krisz halott, át kell kutatni, elrakni amit nála találsz, majd beszélni a téged kísérő osztag vezetőjével, aki átadja krisz PDA-ját. Azt nézd végig, és ahol bejelez a "mentés" gomb (jobb felső sarok), ott nyomj rá, ezzel lemented a PDA-ból a fontos infót.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27793) sklopp válasza SaGa59 (#27792) üzenetére


sklopp
őstag

Ott a baj, hiába zsebelem ki Kriszt, mint a mellékelt képen látod, megáll a játék, ott marad a sárga célkereszt, nem lehet beszélni a csoport vezetőjével, ennyi. Közben kiderült, az előtte készített gyorsmentés nem tölthető vissza, lefagy betöltés közben a szokásos X.engine hibával. Rájöttem, mi okozza a hibát: ha előzőleg Szakáll feladatai közül a két helikopter fekete dobozát szedem fel és bontom ki az egységet belőlük, és adom Kardánnak, akkor lesz ez a furcsa hiba. Ha viszont a két elhelyezett letapogatót veszem fel és belezem ki, átadom Kardánnak, akkor minden rendben zajlik, hiba nélkül, lehet beszélni a csapat vezetőjével, megkapom Krisz PDA-ját és így tovább.

(#27794) Dhampir válasza SaGa59 (#27783) üzenetére


Dhampir
félisten

Megint végiglátogattam a 3 átjátszós helyszínt, de semmi...

Annyiban érdemes volt odamenni, hogy Vaserdőnél találtam egy újabb szerszámkészletet.

(#27795) Riot Gin válasza Sensut (#27791) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Eljutottál már a Bárba? Mert ott a csaposnál volt egy küldi, és elakadtam vele. (Angol fordítással nyomom, de mivel soha nem tanultam angolt, ezért gondba vagyok + az angol fordítás tudtommal "gépi fordítás" aka "machine Translate" ( ha rosszul írtam, bocsi!).

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27796) Sensut válasza Riot Gin (#27795) üzenetére


Sensut
őstag

Még csak Cordonban császkálok az elején. Megtaláltam két katonát s a dokumentumokat, tovább kell mennem a Szeméttelepre. Állítólag az első pálya fordítása rendben van, de tovább aztán gépi. A tag azt mondta, hogy abbahagyta a fordítgatást, mert a készítők ígértek angol verziót is ebből a modból. Az egyelőre még nincs sehol és ha nem is lesz, akkor tovább fogja fordítani - javítani az angol szöveget.

(#27797) Riot Gin válasza Sensut (#27796) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Szomorú, de egyébként igaza van, mert láttam azt a hozzászólását nashthedognak.

Az utolsó katona tagot a szeméttelepen találod meg. Fésüld át a szeméttelep azon részét, ahol van a kordonhoz való átjáró.

Én ott akadtam el, hogy a bárban munkát vállaltam: menjek el Rostokba ( Bár melletti terület) ott volt egy fickó, aki megsebesült, meggyógyítottam, mondta hol van a csomag amit fel kell szedni, elmegyek oda, Zsoldosok vannak, zsoldosokkal kell beszélni, beszéltem velük és összebalhéztam - kinyírtam őket, és nagyon kemény volt, mert eladtam az RPG-met 4 rokettával együtt a Bárban kis pénzér, ugyanis számíts arra, hogy egy HELIKOPTER is befog szállni a buliba, géppuskával és rakétával: így ha nem lövöd le, akkor csak akkor fog lezuhanni, ha megölted az összes zsoldos, a zsoldosoktól elszedsz egy laptopot elviszed a bárba, és puff ennyi. Ez után akadtam el. Sötét Völgyben fogod megkapni az RPG -t, TARTSD MEG ÉS NE ADD EL!

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27798) Sensut válasza Riot Gin (#27797) üzenetére


Sensut
őstag

Éppen én is itt tartok, beszélnem kell a Bar környékén a tagokkal, kezdve Cat-tel, de fogalmam sincs miről van szó. Én se vagyok hülye angolból, de ez a fordítás katasztrofális. Má azt se tudom miről szól ez a mod. Valami anomáliában vagyok benne, vagy mi a f... :F Voltak valami bandita szellemek is Sötét Völgyben, ott kaptam egy RPG-t, hogy lőjem le a helikoptert. Na az megvan, és a laptopposnál, valahol bekerült még egy, amivel leszedtem ezt a helikoptert is. Van 2 RPG-m s egy csomó fegyverem, de nincs kinek eladjam. Vissza kell menjek a tudósokhoz, de azok elég keveset adnak értük. Pedig marhára kéne egy jó ruha.

(#27799) Riot Gin válasza Sensut (#27798) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Ott tartasz, hogy leraktad az összes érzékelőt?
Menekülnöd kell az anomáliától, és oda kell menekülnöd, ahová a térkép jelzi minden egyes mapon. Lényeg: a végén kijutsz a Katonai Raktárakhoz, ott beszélned kell a középső épületben lévő vezetővel (a mod ott ezt nem jelzi ki, de ez van.)

A Bárban tudod eladni a fegyvereidet.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27800) Sensut válasza Riot Gin (#27799) üzenetére


Sensut
őstag

Igen, rájöttem. A Barnál rám támadtak s mindenkit kinyírtam. Utána látom, hogy beszélnem kellett volna a klánfőnökkel is, de már halott volt. A Raktáraknál is szóba került, remélem nem lesz ez gond mert mellékfeladatban szerepel csak. A téranomália megvan, a területet is megtisztítottam, most megyek megint vissza a Csaposhoz, hozza küldött Legion ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.