Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Hello Mindenkinek!

Először : Köszönöm Shieldnek és SaGanak a segítséged a Clear Sky Forumon.

Másik: Valakinek van tapasztalata az SGM 2.2 Lost Soul-al? Mert úgy jól néz ki, érdekes is, de kicsit idegen, meg más. Gondolom egy teljesen más SGM 2.2 ( le is írja persze mi más meg minden).

Én a Final verzióját kezdtem el, egyetemben a Winter Of Death-el (ami SAJNOS ANGOL) és a Project Medeiros-t is ( Ami tetszik :D)

Üdv

Ui.: GSC Vodkát ne igyatok. Vizezik.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27502) SaGa59 válasza sklopp (#27499) üzenetére


SaGa59
őstag

Szakáll szólt, hogy csak valamikor hajnali 2 és négy között veszi át a cuccot, ha összeszedted, máskor ne zavard vele.
Kardánnak csak akkor tudod odaadni a forrasztóállomást, ha a nyomatottáramköri lapok is nálad vannak.
Janov nem része a modnak, oda csak áttrükközheted magad, az ottani feladatok az SGM 1.7-ből maradtak vissza.
Fürge a megrendelt pisztolyt szintén csak éjjel kettő után veszi át, ahogy le is van írva valahol.
Csak egy szerszámosdoboz van Zatonon, nem is kell több.
Gontának 3 vagy 4 sznorkcsapatot kell elintézni, pénzt nem ad érte (vagy igen, már nem emlékszem), a lényeg, hogy ezt is meg kell csinálni, hogy Fáraó sztorija tovább menjen.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27503) hubai1979


hubai1979
őstag

Nem tudja véletlenűl valaki kell ehhez a modhoz valami javítás.

[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27504) Musicking válasza hubai1979 (#27503) üzenetére


Musicking
aktív tag

Patch 5 (0.5) az utolsó javítása, elvileg benne kell hogy legyen mert anélkül random crashel. A tárhelyemen hónapok óta fent van az utolsó verzió csak az DB formátumúra lett átalakítva. Talán ezt volt az a mod aminél a fallout-ok meg psi viharok inaktívak voltak vagy nem futottak le, ettől eltekintve stabil mod. A tűzharcok terén (master szint) a soc legendary vagy a cs ogsm 1.8 ce-re hajaz, tehát nem egy agyaggalamb lövészet.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#27505) Dhampir válasza hubai1979 (#27498) üzenetére


Dhampir
félisten

A Kirké nevű anomália malacokká változtatta a sztalker harcosokat. :D

(#27506) hubai1979 válasza Musicking (#27504) üzenetére


hubai1979
őstag

Kösz mester.Ha jól emlékszem telepítésből ki kel hagyni talán az mp3 zene fálylokat,mert nem fog indulni, már nem emlékszem.

Dhampir,[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27507) hubai1979 válasza Musicking (#27504) üzenetére


hubai1979
őstag

Mester nem tudom letölteni a modot az oldaladról.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27508) Musicking válasza hubai1979 (#27507) üzenetére


Musicking
aktív tag

Az ilyen tárhelyekhez használj valami normális letöltőprogit, ne a böngészőbe integrált vackokat.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#27509) hubai1979 válasza Musicking (#27508) üzenetére


hubai1979
őstag

A probléma az hogy meg sem tudom nyitni az oldalt.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27510) hubai1979 válasza Musicking (#27508) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs mester én voltam a béna,tutui minden.letöltöm a magyarosítás rá ilesztem és mehet a buli?

ami az sgm2.2 cq0 mapában van onnnan tölcsek le mindent.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27511) Musicking válasza hubai1979 (#27510) üzenetére


Musicking
aktív tag

Benne van a magyarítás, a csomagolt fájlok (DB) a patches mappába mennek a configs\mod_parameters meg gamedata-ba. Ha más magyarítást akarsz rátolni az is mehet a gamedata mappába, így felülírja a csomagba integráltat.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#27512) sklopp válasza SaGa59 (#27502) üzenetére


sklopp
őstag

Köszi a válaszod. Szakállnak természetesen kellő időben viszem a maradék három artit, egyet már gond nélkül átvett. A feladatok között is a maradék három leszállításaként szerepel. Kardán forrasztóállomása úgy szerepel, adjam át, így aztán nincs utalás, hogy előtte a nyák lapokat kéne megszerezni. Ráadásul hiába kérdezősködöm az alkatrészek után, egyedül Szakáll mondott olyasmit, keresgéljek a szennyvíztisztítónál, mert ott szétdobáltak ilyesmiket. Már szétkutattam mindent, de semmit nem találtam. Ráadásul az ottaniak főnöke (de csak ő) valami előttem ismeretlen okból bepirosodott és nem áll szóba velem (Előtte már megcsináltam neki a melót). Gonta nem szólt a sznorkokról, csak a kiméravadászatra kért fel. Fürgéhez természetesen kellő időben megyek, sőt, a megrendelt ruha átvételének értesítésekor külön üzenet fel is szólít a pisztoly átadására, de csak a ruhát tudom átvenni, a pisztoly szóba sem kerül. A Janov téma jogos, csak fura, hogy visszafelé az ott támaszkodó Navigátor visz Zatonba. Szóval, vannak nem teljesen tiszta megoldások a modban.

(#27513) bunyesz66


bunyesz66
újonc

hali szeretném kérdezni hogy a geonézishez van magyarosítás köszi

(#27514) shield válasza hubai1979 (#27510) üzenetére


shield
Topikgazda

Nálam el sem indul a Сборка модов от Валер4ика=) mod. Oly annyira, hogy még a mentési mappát sem csinálja meg. Az Alap CoP megy. Most csinálok még egy próbát.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27515) shield válasza shield (#27514) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem indul. CoP 1.6.02-re raktam.

bunyesz66 nem hiszem, hogy van.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27516) bunyesz66 válasza shield (#27515) üzenetére


bunyesz66
újonc

kár köszi

(#27517) hubai1979 válasza shield (#27514) üzenetére


hubai1979
őstag

nekem elindúlt nem volt gond vele,fogalamam sincs mi lehet vele a gond.

Musicking köszönök mindent.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27518) Sensut


Sensut
őstag

Ez meg mi lehet Szeméttelepen a Priboi Story-ban :F :

(#27519) SaGa59 válasza Sensut (#27518) üzenetére


SaGa59
őstag

A Monolit.
A hadsereg, miután elfoglalták az erőművet (merthogy Sztrelok lekapcsolta a perzselőt és végre be tudtak jutni), kidobta a szemétre. Legalábbis a készítők annak idején ezt mondták.
Akkor még nem volt szó arról, hogy mekkora közösség szerveződik a sztalkerhez és egy önálló világot épít magának további kalandokkal, a valamiképp mégis megmaradt O-Tudat elleni harccal.
Akkor még úgy tudtuk, Sztrelok végleg elintézte őket, így a Monolit is hatástalanná vált.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27520) Erdő válasza Antonius1978 (#27477) üzenetére


Erdő
tag

Újra felraktam a Spectrum Project-et (tzs oldaláról linkeltem át, és egy repack-ot töltöttem le)
Ugyanaz volt a helyzet, de most megnéztem a log fájlt, és az out of memory üzenetet lereagáltam egy felbontás levétellel.
Kösz!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#27521) Sensut válasza SaGa59 (#27519) üzenetére


Sensut
őstag

Ejha, ez érdekes :K .

(#27522) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Esetleg valaki tud erről a modról valamit? http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl

Csak, mert ha ez megvalósulna, az nem lenne rossz.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27523) Antonius1978 válasza Erdő (#27520) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nincs mit, orvendek hogy megoldodott :C
En valamelyik moddal - asszem a Photograph-al jartam igy, hogy egyes palyavaltaskor le kellett vegyem, mert kiakadt.

(#27524) Antonius1978 válasza Riot Gin (#27522) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ha nem tevedek, akkor RobberBaron - aki tavaly neha benezett ide - kesziti, de 1 eve nem beszeltem vele, nem tudom mi az abra vele es a moddal.

(#27525) rétisün válasza Riot Gin (#27522) üzenetére


rétisün
veterán

link

(#27524) Antonius1978: válaszoltál. amíg én megkerestem a fenti hsz-t.... :U amúgy jól írtad, tényleg az ő modja.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27526) Antonius1978 válasza rétisün (#27525) üzenetére


Antonius1978
addikt

A Moddb oldalon valami olyasmit irnak, hogy RobberBaron - azaz gondolom o Bangalore - most nem er ra, vagy szabin van, vagy valami miatt nem tud vele foglalkozni, ezert alltak picit le (ha jol ertelmezem).Azert irtak ezt, mert valaki kerdezte, hogy mikor lesz elerheto vagy ilyesmi.

(#27527) sklopp válasza sklopp (#27512) üzenetére


sklopp
őstag

Tisztul a kép. Szakáll esetében én voltam birka, benéztem, hogy több db. kellett egyes példányokból, úgy néz ki, sínen van az ügy. Kardán forrasztóállomása megoldódott, a szennyvíztisztítónál egyszer csak megjelent 3 áramköri lap, ott ahol már vagy 8-10-szer néztem, + 2 az alállomásban, így az rendben van. Már csak Fürge pisztolyát kéne átadni, meg Gonta kiméra vadászatát elintézni, de nem akarják egyelőre.

(#27528) sklopp


sklopp
őstag

Üdv stalkerek. Elakadtam a Halál ellen témában, itt:

Hol a bánatban találhatók ezek?

(#27529) Antonius1978 válasza sklopp (#27528) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nahat, nekem ilyen nem is volt :DD
Gondolom azert mert atmentel Janovra meg Pripjatyba is ? Latom van valami Jar bacsis kuldetesed.

Ezt a notat meg kuldom az osszes verszivonak a Zonaban :DD : [link]

(#27530) sklopp válasza Antonius1978 (#27529) üzenetére


sklopp
őstag

Igaz, jártam mindkét helyen. De ezzel a melóval más is találkozott, bár nem tudom, ő szintén volt-e Zatonon kívül. Ha csak emiatt van, legfeljebb kimarad.

(#27531) Antonius1978 válasza sklopp (#27530) üzenetére


Antonius1978
addikt

Valoszinuleg beindult valami szkript es elerhetove valt a kuldetes vagy nem tudom.Tulajdonkeppen asszem a Geonesis 2-ben volt ez a Gauss pisztoly.

(#27532) sklopp válasza Antonius1978 (#27531) üzenetére


sklopp
őstag

Most már így jártam.

(#27533) Sensut válasza sklopp (#27528) üzenetére


Sensut
őstag

Ez Geo-s küldetés, emlékszem rá. A Halál Ellenben sztorijában nincs ilyen :N .

(#27534) sklopp válasza Sensut (#27533) üzenetére


sklopp
őstag

Akkor csak a janovi, ill. pripyati látogatások következménye.

(#27535) Dhampir válasza SaGa59 (#27519) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó lenne, ha egyszer az eredeti történet teljesebb felhasználásával, Sztrugackijék könyvéből készítenének játékot, Csernobil kihagyásával.

(#27536) Antonius1978 válasza Dhampir (#27535) üzenetére


Antonius1978
addikt

Es az milyen lenne ? A konyvet nem olvastam, ellenben lattam a 79-ben keszitett Sztalkert.Ha pontosan arrol van szo, akkor milyen lenne ? Csojatek, a' la' Metro, azt ne kivand, annyira nem jott be.Sokkal faszabb ez a Stalker szabad vilaga, legalabbis akkora meretben mint a Lost Alpha pl, vagy RobberBaron modja.

(#27537) Alienhun79


Alienhun79
tag

Valakinek ismerős ez a mód, [link] most töltöm.

tesztoszteronstalkerista

(#27538) rétisün válasza Antonius1978 (#27536) üzenetére


rétisün
veterán

jogos, csőjáték fps van millió, de ilyen, bejárható, szinte élő világgal rendelkező játék nem sok.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27539) Antonius1978 válasza rétisün (#27538) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat ez a szabadsag nincs meg sok jatekban, amit ismerek az a Sztalker sorozat, F3+NW es az Oblivion/Skyrim, na es az elozo reszek, de azokkal nem jatszodtam, habar megszereztem valahonnan valami ujracsinalt, kibovitett, felturbozott Morrowindet (kiirtam de meg nem probaltam ki,asszem a magyaritas is megvan vele)

(#27540) Dhampir válasza Antonius1978 (#27536) üzenetére


Dhampir
félisten

A könyv tartalmazza a "Piknik az árokparton" alapművet és Tarkovszkij filmjének forgatókönyvét is.

Különben mi tart vissza a könyv elolvasásától? :)

Nem rajongtam minden soráért, de érdekes volt és néhol kemény.

Érdekes a történet első szakaszában a "pókhálószálas" rész is (szerintem).

Azt, hogy egy játék mitől lesz "csőjáték", a játékok készítőit kellene róla kifaggatni, ez se nem a Sztrugackij-fivérek, se pedig nem Tarkovszkij hibája, lévén, hogy a videojátékok készítéséhez közük nincsen.

A Metrót és a folytatását nem ismerem (de egyenlőre nem is fogom megismerni, mert ahhoz erősebb GPU köllene az Intel HD 4000-nél).

(#27541) hubai1979 válasza Alienhun79 (#27537) üzenetére


hubai1979
őstag

Tessék mesélni róla.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27542) Sensut


Sensut
őstag

A Metrót én se szerettem. Alig vártam vége legyen, csupa mutáns meg lineáris feladat: öld meg a mutánsokat. A Stalker szerintem úttörő a sandbox játékok világában, és valóban nem sok hasonló készül azóta se, talán mert túl munkaigényes, és itt tényleg fel kell kötni a gatyát, ha játszható dologgal akarsz előállni, nem mint egy COD-ban, ahol a halottak száma a tét, de egy qrva kapun vagy ajtón nem tudsz bemenni és elbújni, ha a készítők azt nem akarják. Én csak a Borderlands és Far Cry sorozatokat szeretem a hasonló játékok közül, volt egy sandbox Wolfenstein is ugye, ami nem lett túl jó, de azért még játszható volt. Na meg ez az új Thief, ami elődeihez képest egy hatalmas bukta, de el lehet szórakozni benne... Sanyi, többet nem is tudok a FPS kategóriában.

(#27543) Sensut válasza hubai1979 (#27541) üzenetére


Sensut
őstag

Jónak tűnik, éppen csak elindítottam. Kordonban indulsz, illetve a katonai bázison, itt nagyon emlékeztet a Priboi Storyra. 7-8 pályát ígérnek, ... de inkább itt van a readme tartalma, természetesen angolul:

S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat

SLAYER All-in-one

As far as I know this mod was made in Russia. I had no involvement in it.
What I've done is write the translation and then put together an
All-in-one with help from Olivius at StalkerFrance.

I've included a screenshots folder for when you reach the vanilla maps
in case you struggle to find the new hiding places for tools and quest
items. Try not to use them though. I never managed to find everything
so I repositioned what I could not find myself.

They've done amazing work on this mod,
I've included all the names I can find to credit for it.
But I'm sure there's many I missed and for that I am sorry.

The mod has you starting in the Cordon with your superiors giving you new
tasks that you need to do before heading on to Zaton,
This takes you through 7 or 8 additional Stalker maps, You'll see familiar
faces and places from both SOC and CS as you travel the zone. When you
eventually reach Zaton you will find that as you clear some areas they later
become repopulated, It will often be by factions or splinter groups building
new camps where you can find work.

Stability is pretty good but I do get occasional ctd's,
They are rare and when it does crash a restart is all it needs.

This mod uses Atmosfear 3 so for the best effect you should use the dll's
from the Atmosfear bin folder, There supplied with a 200 grass draw so
back up your own or use vanilla Af3 files if your unable to use the added
grass draw line.

(#27544) Alienhun79 válasza hubai1979 (#27541) üzenetére


Alienhun79
tag

Eddig tetszik, bár még nem volt semmi össze tűzés, kb. másfél óra után kicsit elakadtam, de nem panaszkodom.Még nem volt egy bogár sem, stabilnak tűnik.

Bugyiban kezdesz, semmi nincs nálad.


A map, egy része.


Kezdő cuccot össze lehet szedni.


Csak kíváncsiságból átnéztem.


Itt akadtam el.

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#27545) SaGa59 válasza Dhampir (#27535) üzenetére


SaGa59
őstag

Annak a S.T.A.L.K.E.R. fanatikusok nem nagyon örülnének. Nincs benne lövöldözés meg mutánsok, inkább csak lelki élet, néhány vita, sok keresgélés meg emékezés.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27546) Sensut


Sensut
őstag

Csak érdekességből, aki nem játszott a Priboi Storyval.
Szidorovics a Zóna alapköve ugye, hírhedtebb mint maga Strelok a Zónában. Mindent tud, mindenkivel kapcsolatban áll és rengeteget segít, ahogy tud, amivel tud. Na de mi lett az ő sorsa a balhé után. A Priboi Story szerint egy vírusfertőzés végzett vele, ott találtam rá holtan a Katonai Raktáraknál egy veremben, zsebében egy üzenettel. Abban többek közt az áll, hogy gyorsan keresd meg és vedd be az ellenszert, mert most már te is fertőzött vagy! És megkezdődik a visszaszámlálás... :Y

Nyugodjon Békében, jó sztalker volt.

(#27547) hubai1979 válasza Alienhun79 (#27544) üzenetére


hubai1979
őstag

Sensut és Alienhun79, köszönöm szépen.Ahogy látom ez nem az én történetem, ez nem az én rohanjuk le a Zónát buli.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27548) hubai1979 válasza Sensut (#27546) üzenetére


hubai1979
őstag

Meg érdemli a rohadék,volt olyan mod hogy egy konzervet sem tudtam tőle venni, mert olyan olcsón vete meg a cucomat és éhen haltam.Ő bezeg hizlalta a nagy fejét.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27549) Sensut válasza hubai1979 (#27547) üzenetére


Sensut
őstag

Nos, lehet, hogy még korai tapsolni neki, mert ez egyelőre egy béta verzió:

(#27550) hubai1979 válasza Sensut (#27549) üzenetére


hubai1979
őstag

Akkor várunk mester türelmesen.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.