Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) lsc válasza Dhampir (#27599) üzenetére


lsc
nagyúr

A notim 7670-es, dx-11 ben viszi visszavett szűrőkkel egy ki 970-es pentiummal, simán játszható.

Az élet kegyetlen .

(#27602) Dhampir


Dhampir
félisten

Köszi srácok, azt hiszem rosszul fogalmaztam meg a kérdést (:D), főleg az érdekel, hogy 1600x900 felbontáson a 840m nyújtana-e olyan teljesítményt vagy kicsit jobbat, mint a 7670M 1366x768-on? :)

(#27603) lsc válasza Dhampir (#27602) üzenetére


lsc
nagyúr

Szerintem jobb lenne ez [link] alapján, a 840-et amúgy nem ismerem.

Az élet kegyetlen .

(#27604) shield válasza ' Tzs , (#27384) üzenetére


shield
Topikgazda

""Keresd meg Kardánnak a három szükséges összetevőt az elvégezhető" - Kész"

Légy szi' mondd már meg hol keressem a három cuccot?

Ha más is tudja a választ, az is jó lenne.
Előre is köszi.

Más: az este eljutottam odáig, hogy Fáraó főbe lőtte magát és kinyírtam a Vétkeseket a Fűrésztelepen is. Azt nem értettem, hogy Fáraó az most buggyant volt vagy agyatlan szektás, esetleg más volt az oka a tettének?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27605) hubai1979 válasza shield (#27604) üzenetére


hubai1979
őstag

Kösz mester most szedtem le,Hát te kipróbáltad?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27606) shield válasza hubai1979 (#27605) üzenetére


shield
Topikgazda

Még nem. A Halál ellen-t tolom, a vége felé tartok és egyre érdekesebb.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27607) Dhampir válasza lsc (#27603) üzenetére


Dhampir
félisten

Egyébként szeretem az AMD gyártmányait, de ár-érték arányban nincsenek mostanában olyan olcsóbb notebookok (főleg 17,3" kijelzővel), amelyekbe kicsit jobb AMD VGA kerülne (és "ne essen szét" a gép burkolata).

[ Szerkesztve ]

(#27608) hubai1979 válasza shield (#27606) üzenetére


hubai1979
őstag

Hát majd ha végzel vele akkor ki próbálod, persze ha lessz hozzá lelki erőd.

tegnap lenyomtam egy 18-ast,kidöglötem magam, úgyhogy most nyomom.

Itt a kereszt fiam gondoltam be mutatom.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27609) Riot Gin válasza hubai1979 (#27608) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Ez meg miféle mod? Durva. Irányítónak(Controller) nézem.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27610) hubai1979 válasza Riot Gin (#27609) üzenetére


hubai1979
őstag

sgm.2.2 változat.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27611) Dhampir válasza Riot Gin (#27609) üzenetére


Dhampir
félisten

A Way in Pripyatot már játszottad? Abban is van érdekes kinézetű Irányító. :)

(#27612) Sensut válasza Dhampir (#27611) üzenetére


Sensut
őstag

Amúgy ezek a karakterek f@szán néznek ki a Slayer modban. Vadászok.

(#27613) Antonius1978 válasza Sensut (#27612) üzenetére


Antonius1978
addikt

Meg milyen erdekes oltozekeket lattal ebben a modban ?

(#27614) Dhampir válasza Sensut (#27612) üzenetére


Dhampir
félisten

Fang maszkja sem rossz a WiP-ben (a képen a sugárzás miatt a színek nem jók).

(#27615) Riot Gin válasza Dhampir (#27614) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Ha legalább WiP: Hol a csudában lehet megtalálni a Barett Romboló puskát benne?

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27616) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Egy igazán nagy kérdés a Stalker Moddolásával kapcsolatban:

Ha ugye, csinál az ember egy új páncélt (ebben a modellezés + programozás is benne van gondolom, de mivel nem vagyok modder, ezért ha elmondjátok miből áll egy ilyen fajta dolog, akkor nem fogadnám rosszul), és ugye a páncél fejlesztését is elkezdi csinálni (mármint hogy x szerelő x fejlesztéseket adhat hozzá), akkor azok a fejlesztések csak egy páncél sémája alapján lehet megcsinálni, vagy különböző páncélok különböző fejlesztéseivel össze lehetne rakni az új páncél fejlesztési fáját? Csak, mert én már vágyok egy olyan szolgálati exopáncélra, ami tényleg szolgálatis, nem pedig egy "fekete + vörös szín, hozzáadjuk hogy az Exoskeleton elé hogy "Duty" és akkor váó: kaptunk egy Szolgálati Szervoruhát, azaz "Duty Exoskeleton-t").

Az előbbi zárójeles jelenséget az SGM2.2 Enot módverziókban(Sniper mod, és Stalkermods.ru edition) találtam meg, és számomra, annyira nem "szolgálatos" az ilyen páncél. Mert, ugye, egy szolgálatos páncél az olyan, hogy bele lehet építeni vérzéselállítót, egészség-helyreállítót, tehát különböző harcrendszer támogató ketyerékkel. PSZD-9 páncélnál (alap stalker cop ruha) megvannak ezek a képességek, de pl.: nem lehet fölszerelni képződménytartóval. Én örülnék, ha lenne egy olyan exopáncél, amit a Duty használna és lehetne vásárolni is, hogy:

- Jobb golyóállósága és ütésállósága van, mint egy átlagos exonak
- Persze egyéb tulajdonságai is változnának az alap exohoz képest
- Föl lehetne szerelni harctéri támogató rendszerekkel (arányosabban jobb hatásfokúakkal, mint az előző Duty páncéloknál)
- Lehetne rajta alapból 1-2 képződmény tartó, és föl lehetne szerelni még képződmény tartókkal (max képződmény amit tudnál tarta 4-5 lenne)
- Alapból lehetne vele 90kg vinni (inventory - hátizsákban), és a fölött már csak gyalogolni tud, egészen 100 kg-ig. (Tehát 90kg-ig tudsz benne futni)
- Lehetne rajta könnyíteni (az alap exon is van ez , azt hiszem 10 kg-al lehet.)
- És még a többin gondolkodom.

Szeretnék egy ilyen exopáncélt ( ha lehet csinálni, mert ugye, a modell is megvan, csak a modellnek a képességein és a fejlődésfáján szeretnék variálni, persze, ha lehetséges.)

Ez mennyire kemény művelet lenne kivitelezni, egy ilyen páncél fejlődésfáját elkészíteni?

(Remélem nem bonyolítottam túl a leírást.)
-

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27617) Dhampir válasza Riot Gin (#27615) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán itt nézegesd végig a Helyszíneket, már régen játszottam és nem rémlik a feladat.

(#27618) Dhampir


Dhampir
félisten

Srácok, a Halál ellen telepítésekor kiválasztható az orosz és az angol nyelv.
Ez azt jelenti, hogy a játékban oroszul vagy angolul fognak beszélni, vagy csak a telepítő nyelvének szövegére vonatkozik?

(#27619) Sensut válasza Antonius1978 (#27613) üzenetére


Sensut
őstag

Hát, más új ruhát vagy klánt még nem találtam a Vadászokon kívül. Egyelőre ők is semlegesek és (még) nem vesznek részt se a sztoriban, se mellékfeladatokat nem osztanak. Kereskedni lehet velük, ennyi. De érdekes, hogy mindegyik hátán különböző zsákmányok, vagy trófeák lógnak :) . Szerintem ha valaha elkészül ez a mod, akkor lesz szerepük a játékban. Ahhoz túl ötletesen ki vannak találva, hogy csak ennyi szerepük legyen. Vagy talán később lesz már itt is. Egyébként még nem toltam kukába ezt a modot, mivel más játszani valóm nincs jelenleg, de kressel vadul. Elég jól előre haladtam benne. A sztori egyszerű, néhány korrupt tiszt a seregből elcsent egy rakétakilövőt és én annak a csipjét kell megszerezzem Agroponban. Ám amikor odaérek, jön helikopteren a Monolit és megszerzi előttem. Aztán a nyomukba eredek és a Raktáraknál elpusztítom a helikopter. A következő feladat az X-18-as labor titkának a megfejtése. Leküldenek oda, hogy összeszedjek egy rakás adathordozót, meg egy ismeretlen mutánstestrészt. Itt nemcsak dokumentumokat kell keresni, hanem CD-t, flash meghajtót és még egy merevlemezt is ki kell szerelni a gépből. Most ott tartok, hogy ezek megvannak és megyek vissza Kordonba, hogy számba adjam az ügynöknek. Ezalatt volt már 3 visszatölthetetlen kidobás, egyszer az egész akciót újra kellett csinálnom, mert nem töltötte vissza a mentést. A fegyverek viszont jók, sokféle van belőlük, szinte minden csapatnál találni 1-2 profi távcsövest, melyek akár mesterlövészetre is megfelelnek, annyira pontosak. Tetszik még a támadó gránát felépítése, ami robbanáskor rengeteg repeszt szór szét, nem csak durran egy nagyot. Ezek a repeszek pedig még a golyóknál is nagyobb sebzéssel bírnak, ha az útjukba kerülsz. Mivel ez egy béta verzió, (gondolom) azért üresek a rejtekhelyek és nincsenek mellékfeladatok. Rossz benne, hogy a térképről leszedték az átlépők jelöléseit, így ha pályát akarsz váltani, tudnod kell fejből és emlékezetből az átlépőket. Egy kezdő sztalker itt megszívta és kerülheti a határt, mire belefut a jelöletlen átlépőbe. Egyelőre a fejlesztési lehetőség minimális, de úgy értettem, hogy ezekre később kerül sor, amikor Zatonra és Janovba érek. Egyelőre ezeket a fegyvereket sikerűlt begyűjteni (csak az újak látszanak), egy-egy példányt mindegyikből megtartok magamnak.

(#27620) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Saboteur mod-dal valaki játszott már? Csak, mert Musicking MEGA oldalán fennt van és kipróbálom. Még nem tudom mi vár rám. Remélem jó mod, mert fegyver van benne döfivel.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27621) Dhampir


Dhampir
félisten

Erre a kérdésre valaki tudja a választ? :)

A telepítéskor kiválasztott nyelven fognak beszélni a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#27622) Dhampir válasza Dhampir (#27621) üzenetére


Dhampir
félisten

Na, most emiatt nem merem feltelepíteni a modot. :DD

(#27623) Sensut válasza Dhampir (#27622) üzenetére


Sensut
őstag

Ha rögtön a legelején van, akkor csak a telepítő lesz angol, nem befolyásolja magát a játékot.

(#27624) bunyi66


bunyi66
újonc

hali valaki+ tudá mondani hogy ilyenkor mi a teendő?[20:23:53.419] #DBG: Created Debug Thread, ID = 2936
#ERROR: SetConsoleWindowInfo failed: 87.- A paraméter nem megfelelő :W
ugyan is játék közben simán lefagy

[ Szerkesztve ]

(#27625) Sensut válasza bunyi66 (#27624) üzenetére


Sensut
őstag

Na, most adjatok ötletet :F . Ez a Slayer mod térképe, ahol ugye nincsenek az átkelőhelyek megjelölve (nem is értem miért). Nekem el kell jutnom a Szeméttelepről (Garbage) Zatonba, ahova mindig vezetők vittek el, kivéve az SGM 2.2 -t, ahol a Mocsárból (Marches) volt az átvezető. Ott a Mocsárba pedig Cordonból lehetett átmenni a nagy vaskapukon keresztül (nem az őrházikóból). Csakhogy itt nem úgy van, és egyáltalán nem találom a módját hogy jussak el Zatonba. Egy vezetőt találtam, de az nem áll szóba. Van valahol más út, amiről nem tudnék?

(#27626) Sensut válasza Sensut (#27625) üzenetére


Sensut
őstag

Tárgytalan, megvan. Ott van az üzenetekben, csak sajnos azokat nem fordították le. Ott tárgyalnak arról, hogy az utak járhatatlanok arrafelé, aztán egyszer csak megtisztították :) .

Mára ennyi, megyek locsolni...

(#27627) shield válasza Riot Gin (#27620) üzenetére


shield
Topikgazda

Én most játszok vele és készül hozzá a fordítás is. Még az elején vagyok, de szerintem jó a mod és jó a hangulata is.
Ha nem értesz meg mindent az angolból, az nem a Te hibád. :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27628) Alienhun79 válasza Riot Gin (#27620) üzenetére


Alienhun79
tag

Diverzáns, ha jól emlékszem, ebben vannak a kedvenc pókjaim amitől mindig sziklára mászok .)
[link] egy kis info Sagatól.

tesztoszteronstalkerista

(#27629) Dhampir válasza Sensut (#27623) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen! :R

(#27630) hubai1979 válasza Riot Gin (#27620) üzenetére


hubai1979
őstag

Mutánsok is,még hozzá a keményebb változat, nem árt már az elején szert tenni egy erős gépkarabélyra.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27631) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

Nekem nem tetszik a Diverzáns mód. + elvette azt a fajta tulajdonságát az alapjátéktól a feltelepítése, hogy ha ránézek egy NPC karakterre megfelelő ideig, akkor megtudom hova tartozik és mi a neve. (Nem nagy szám, de azért, elég érdekes. Megszoktam már hogy ha ránézek tudom hova tartozik.)

És a leghihetetlenebb: Megy a Misery 2.1.1. Pedig, nincsen meg a rendszerkövetelmény amit megírtak a honlapon. (8 giga ram om meg tényleg nincs.)

Persze, az is hozzá játszik a dolgokhoz, hogy amikor feltettem a misery-t, akkor patcheltettem a 3gigás memóriás bizgetnyűvel a stalker-COP.exe-t.
Nem a legrosszabb grafikán fut: közepesen. Rookie-ban nyomom, mert nem vagyok olyan kemény mint a Misery.

(Felteszem rá a TAZ-t is. (The Armorded Zone)

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27632) shield válasza hubai1979 (#27630) üzenetére


shield
Topikgazda

Fel kellett rohannom az Erdőgazdasághoz, testőrt kellett volna játszani valami kereskedőnek, de állt már a bál. Nagy lövöldözés, úgy döntöttem, hogy arrébb megyek be a ledőlt ház falon. Ez volt a szerencsém, épp csak feltudtam húzni a padlásra, rengeteg pók jött, egy Zanoza, kutyák, vadkanok. Na ezek mindenkit lerendeztek, talán 2-3 banditát lőttem le a kb. 20-ból. A dögök is megritkultak, a végén már csak párat kellett lerendeznem. Az a jó benne, hogy minden egyes dögből le lehet vágni egy testrészt, még nem próbáltam eladni, nem tudom mennyit hoz a konyhára.
Ahogy hubai1979 írja, ha ezek jönnek akkor nem lehet rambózni, ha futsz, akkor az életedért futsz. Érdemes óvatosan, körül nézve haladni.

Riot Gin mutatja a karakter nevét és hova tartozását.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27633) Dhampir válasza shield (#27632) üzenetére


Dhampir
félisten

Melyik ez a pókos? :)

(#27634) Dhampir


Dhampir
félisten

A Halál ellenben mi ez az "Optimizer by RamSoft" program?

Felrakta ezt is, pedig nem kértem. :U

(#27635) hubai1979 válasza shield (#27632) üzenetére


hubai1979
őstag

Igen ez a mod fojamatosan nyomás allat tart,példa ha elválálod a kiméra levadászását akkor érdemes egy pár perccel elmenni a vadászat előtt a szinhelyre mert ha oda mész Gontályékal biztos hogy nem csak a Kiméra fog várni.Egyszerűen nem tudod mifog történi.

Mester edig egyet találtam meg de nem lényeges.

Tuti fegyverek,legjobb egy Rpg vagy egy Pk mindkettőt hamar be lehet szerezni.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27636) hubai1979 válasza Dhampir (#27633) üzenetére


hubai1979
őstag

Ez is egy változata.

[link]

[link]2

Van az alján kettő darab javítás azok fontosak.A második linken szereplő szebb grafika.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27637) Dhampir válasza hubai1979 (#27636) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekesnek tűnik. :K

Kipróbálásképpen elkezdtem a Halál ellen-t.

Nem baj, hogy Ahillesznek átadtam az X18 belépőjét?

A Szkadovszkon kicsit laggol a játék, de hát "Magas" minőségbeállítással futtatom az Intel HD Graphics 4000 Mobile-al. Eddig elég szépen ment.

(#27638) SaGa59 válasza Dhampir (#27634) üzenetére


SaGa59
őstag

Elvben valami olyan, mint a Gamebooster. Kilövi afeleslegesen futó alkalmazásokat, felszabadítja a blokkolt, de nem használt RAM területeket. Egyszer elindítottam, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy nem okoz gondot. A Gamebooster-t használom vagy két éve, azzal nem volt eddig gondom...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27639) SaGa59 válasza Dhampir (#27637) üzenetére


SaGa59
őstag

Az egyik feladat felvétele után biztosan lagolni fog, gyakorlatilag lépésenként, míg le nem adod a feladatot. Az Alállomáson a banditák vámot kérnek. 2 kajafejadag, 5 doboz lőszer (5,54-es és 5.56-os) két gyógycsomag kell nekik. Addig, míg nincs a raktáradban, ne menj arrafelé, mert igen idekesítő a recegés...

Az elején amit találtál az ügynök csomagjában, szépen rakd le a Szkadovszkon a ládádba, mert kell belőle minden később, részben ehhez a feladathoz. Meg az elején a társaidnál (vagy Davidov embereinél) talált fegyvereket is rakd le oda, mert kellenek majd.

Az egyszem labor, ami ebben a modban néha bejárható, a Vaserdő alatti fejlesztőműhely, de annak is hol nyitva van az ajtaja, hol nincs. Nekem két nekifutásból egyszer sem volt, másoknak meg igen.
Itt csak doksikat kell gyüjteni a laborokról...

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27640) hubai1979 válasza SaGa59 (#27639) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Ez jó valamire mester.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27641) Antonius1978 válasza Riot Gin (#27616) üzenetére


Antonius1978
addikt

A fejlesztesek jelenleg meg vannak hatarozva, azaz minden pancelnak hogy ugy mondjam egyedi fejlesztese van, azaz ossze vannak hozza valogatva bizonyos fejlesztesek, amelyek nem talalhatoak egy masik pancelnal, azaz vegulis ez igy nem igaz, mert pl nagyjabol minden pancelnal van olyan fejlesztese, ami pl csokkenti a pancel sulyat, vagy + kepzodmenytartokat ad, vagy a pancelt erositi, vagy az utesek ellen ved, nos ezek nagyjabol minden pancelnal megtalalhatoak, es az anomaliaelleni vedelmek is.
Tulajdonkeppen ezek ilyen kis csomagok, hogy igy mondjam, amiben ossze vannak valogatva dolgok.
A csomagoknak van sajat nevuk, amelyeket tetszes szerint hozza tudsz adni barmelyik pancelhoz - hozzarendeled a nevet, vagyis ha mondjuk a Napkeltenek Bulat fejlesztest akarsz, akkor a megfelelo helyen a Napkelte csomag nevet atirod a Bulat csomag nevere, es ezutan azok a fejlesztesek lesznek a Napkeltenek, amelyet a Bulat csomag tartalmaz.
A csomagok tartalmahoz is hozza lehet piszkalni, na de az nagyon maceras melo, mert ahogy elneztem, kismillio hivatkozast at kell varialni par allomanyban.Tehat ha mondjuk a Szolgalatos ruhanal le akarsz cserelni egy kepzodmenytarto fejlesztest egy egeszseg regeneralo fejlesztesre, akkor a csomagban at kell ird ezt a fejlesztest, aztan gondolom a fejlesztesnel meg kell add hogy mas kep tartozzon hozza, at kell irni az adott fejlesztesnel a hatast - tehat hogy nem +1 kepzodmenytarto, hanem +6 egeszseggeneralas stb, szoval ez mint mondom maceras dolog, habar egyes modokban van ilyen, pl a Medeirosban egesz egyedi fejleszteseket keszitettek minden fegyvernek, az Enotban meg pl hozzaadtak egy + fejlesztesi lehetoseget - a fegyver fobb alkatreszeinek cserejet.

(#27642) SaGa59 válasza hubai1979 (#27640) üzenetére


SaGa59
őstag

A címe Isten büntetése

Új történet, a CoP-hoz képest plusz 9 pálya:

Kordon, Mocsár, Szeméttelep, Agroprom, Yantar, Katonai Raktárak, Katonai Város, Vörös erdő, Limansk.

Új sztori, szabadjáték lehetőség.
Egy új fegyver
Új felszerelések, szörnyek, technikák.
Használható járművek.
Több mutáns, de könnyebb őket elintézni.
Halálosabb fegyverek, járművek.
A "felsleges" NPC-k eltávolítva, nincsenek oktalanul tébláboló csavargó tömegek.
Árak újrahangolva,
Javított teljesítmény és grafika (nekem ez a kettő kissé ellentmond, de ki tudja).
Túlélési tippek
Az SzBU ügynöktől lehet a megadott helyre szállítást rendelni. (ez nem tiszta, hogy "kaluzra" gondoltak, vagy mondjuk fegyverszállítmányra, de a kalauzra gyanakszom.)

Kordonon kezd a helyőrségben, ahol meg kell keresni a rangidős Kozlov-ot, aki megadja a feladatot, a lezuhant helikopter felkutatását.

Mindezt úgy értelmezem, hogy valami sztori van, de inkább szabadjáték, viszont kevés az NPC és rengeteg a mutáns. Ki kell próbálni.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27643) hubai1979 válasza SaGa59 (#27642) üzenetére


hubai1979
őstag

Kösz mester,majd egyszer kipróbálom most a Brazt nyomom.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#27644) shield válasza hubai1979 (#27636) üzenetére


shield
Topikgazda

Eddig nem is néztem, hogy van-e több változata a Diverzansnak. Te hányat szedtél össze belőle. Amivel játszok, annak jó a grafikája, ami először fura volt hogy a tatyóban levő cuccok kissé zöldes árnyalatúak és a tulajdonságoknál levő vonalkák is furák voltak, de már megszoktam.
Ha találsz még újabb verziót 'lécci szójj'!


Tatyó baloldala alul, amire gondolok.

Dhampir egy kis ízelítő.


Ezek a sok közül.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27645) Sensut


Sensut
őstag

Hát,ez a Slayer mod, Zatonra érve, szó szerint az alapjáték. Semmi új benne, azért küldtek oda, hogy feltérképezzem ugyanazokat a helikoptereket és annyi. Ugyanazok a régi feladatok várnak, amiket már kívülről tudunk. Talán a néhány alpha csapat változtat valamelyest a megszokott tájon, na meg a szerszámokat máshova rejtették el, jól be a kövek közé, mintha az mit tudom én milyen nagy módosítás lenne. Most épp átértem Yanovra, ott is minden ugyanaz... Gyorsan átjuttatom magam Pripjátyba, hátha ott változik valami, mert ez így már unalmas. Az új fegyverek is lassan elfogytak, szerintem semmi értelme az egésznek. Az eleje új volt, bár a pályák ott is a régiek, mintha egy intro lenne az alapjátékhoz. Amolyan SGM 2 koppintás, de másképp és nem annyira sikeresen. Zatonon már erősen laggol is a játék, ott, ahol jól ment a Halál Ellen, a Medeiros vagy akár az SGM is. Elég optimizálatlan, ami lehet a béta verzió hibája is. Viszont itt találtam a legszebb vizet az eddigi modokban, ezt alá kell írni. Minden esetre, ha nekifogtok, az első dolgotok telepítés után az legyen, hogy törlitek a gamedata\sounds\actor mappát, a játékos sérüléshangjait, mert elképesztően nevetséges az a sok rinyálás, amit egy-egy kisebb sérüléskor hallani :N . Az eredeti hangok százszor jobbak.

(#27646) shield válasza hubai1979 (#27643) üzenetére


shield
Topikgazda

Ezt a szívást, mentem a Kotróhajóhoz Farkast elintézni. Vannak vagy 12-en, gondoltam egyet, hátúlról felosontam a hajóra és onnét kezdtem lőni őket. Van vagy 5 egyén akit nem tudok lelőni, bekap néhány lövést, leporolja magát és lövöldöz tovább. Én meg már több száz lőszert elpufogtattam, potyára. A sniperrel el sem találom sokszor néhány tíz méterre levőket, de a karabéllyal is ez a gond. Úgyhogy hagyom későbbre, mert kissé kiakasztott.
Lehet hogy az a gond, hogy ki kerültem a Farkassal való beszélgetést.
Nem tudom mennyire lesz esélyem 12 komoly ellenféllel testközelben. :F

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#27647) Dhampir válasza SaGa59 (#27639) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a segítséget, ezt is: (#27638) SaGa59
:R

Elvileg még nem adtam le semmit abból amit találtam, de amikor a Kitörés bezavart az Irányító barlangjába, akkor f1-el nyomnom kellett magamba az elsősegély-csomagokat, remélem, hogy ez nem vett ki semmit a csomagokból. :U

Ahol Ahillesszel találkám volt, végigmentem az alagútban és 3 darab vérszívócsápot találtam. Ennek is lesz jelentősége a későbbiekben, érdemes elrakni a ládába? :F

(#27646) shield

Az semmi, a játék elején éjszaka a Fűrésztelepen, akit az elsősegély-csomaggal meg kellett menteni, miután odaadtam, csúszott vagy 10 métert vízszintesen és csak utána állt talpra. Nem szerettem volna ilyen laposcsúszó komával éjnek idején egy sötét sikátorban találkozni. :D

[ Szerkesztve ]

(#27648) SaGa59 válasza shield (#27646) üzenetére


SaGa59
őstag

Amíg nem beszélsz Farkassal, sérthetetlenek. Van még ilyen másutt is. Pl a kódzáras ládát őrző két bandita...
Nekem úgy sikerült, hgoy szembe álltam farkassalúgy, hogy a hajó mögötte volt balra. Amikor vége lett a beszélgetésnek, jobbra leugrottam a stég alá, ott valamelyest védve voltam. Így is kellett vagy 3 nekifutás, mire összejött.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27649) SaGa59 válasza Dhampir (#27647) üzenetére


SaGa59
őstag

Rakd el, ha jól oldod meg Baró feladatát és a zsoldosok megbíznak, hogy tedd el láb alól, kell majd a felcsernek...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#27650) Dhampir válasza SaGa59 (#27649) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi a tippet! :))

Az SZBU-sok fegyvereit kitáraztam, az remélem, hogy nem baj.

Mi az, ami egyáltalán eladható (mert már félni fogok bárminő holmi értékesítésétől :D)?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.