Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) ZetorGumi válasza Aarpok (#11050) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Ismerős. :DDD
Nekem is ugyanez volt. Istentudja hányszor játszottam ki őket, de aztán unalmas volt, meg egyre rövidebb, tudtam, hogy mi merre, meg mi következik. Ezért kellettek a modok. : )

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#11052) Aarpok válasza ZetorGumi (#11051) üzenetére


Aarpok
őstag

És szerencsére vannak szép számmal :))

Аарпок

(#11053) PeL válasza Physicist03 (#11044) üzenetére


PeL
addikt

Nagy különbség nincs a CS-s és a SHOC-os Garbage map között, a központi hangár a CS-ben még egyben van, és csak hátulról a vasút felől lehet bemenni. A másik eltérés a BAR felé vezető Outpost előtt van az a beton rom, az is másképp néz ki kicsit, meg egynéhány tereptárgy másképp van elhelyezve/több van belőle CS-ben

[ Szerkesztve ]

(#11054) westcoastog


westcoastog
veterán

Sochoz mit lenne érdemes fölrakni? :B
Olyan kéne ami sokat újít és sok új fegyver van benne, oblivion lostok már megvoltak, vagy complete mod és abba belehegeszteni az ol2010 fegyvereit?

[ Szerkesztve ]

(#11055) rétisün


rétisün
veterán

az se rossz, amikor este megtámadnak az alphások, a vezérüket valamiért (gondolom a többiek még nem haltak meg mind) nem tudom megölni. bemegyek janovba, alszok egyet, reggel 8-kor az alphás ott áll készenlétban, várja mikor megyek :C

sőt, a msáik alpha csapat ugyanúgy harcol egy pár sztalkerrel a mozdonynál (naná, hol máshol ;] ) ahol este hagytam őket.

harmadik alpha csapat a cementgyárnál......

"sok nekünk ez a meló" :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11056) Aarpok válasza rétisün (#11055) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem is értem mi a gond :F Amíg te szunyokáltál ő várt az alkalomra,hogy megölhessen hiszen ezt a parancsot kapták,hogy tegyenek el láb alól.Ha várni kell ők várnak. :DDD De ez nem csak az alpha- kal van így.Az alapjátékban is volt ilyen mentem aludni valakik lövöldöztek felkeltem kimentem még mindig löték egymást.

(#11054) westcoastog Emre szokta emlegetni az Infermo - t aztán még ott van mondjuk a People SOUP bár az elégé fagyogatos.Biztos van még hozzá kb most ezek ugrottak be.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11057) PeL válasza westcoastog (#11054) üzenetére


PeL
addikt

Van Secret Trails 2 mod, az teljesen új storylinet ad, alapból teljesen máshol kezdesz, új térképek, teljesen más az egész sztori mintha egy teljesen új Stalkerrel játszanál. Ehhez ilyen buhera angolosítás van de csináltam hozzá angol nyelvű teljes végigjátszást. Vagy ott van az OGSE mod

[ Szerkesztve ]

(#11058) westcoastog válasza Aarpok (#11056) üzenetére


westcoastog
veterán

Kösz. :R

(#11057) PeL
Nekedis. :)
Stalker nélkül nem lehet bírni. :D
Épp ezért kell teljes konverziós mod, mert ha ötezredszerre belekezdenék a socba alap storyval tuti megunnám már. :)
Ezekhez tudok winter modot, vagy más extrém grafikai mod packot társítani?
Ha lehet akkor már kihoznám a legtöbbet a socból. :))

[ Szerkesztve ]

(#11059) PeL válasza westcoastog (#11058) üzenetére


PeL
addikt

Ha gondolod a Secret Trails 2-t mindenképp próbáld ki, az egyik legjobban sikerült TC mod szerintem SHOC-hoz ami kijött, hiába nem értettem mindenhol a google angol miatt, akkor is végigjátszottam :D

(#11060) westcoastog válasza PeL (#11059) üzenetére


westcoastog
veterán

Megnézem őket. :)
Egy jó linket tudsz dobni a secret trailshez?

[ Szerkesztve ]

(#11061) rétisün válasza Aarpok (#11056) üzenetére


rétisün
veterán

annyira nem gond, szerencsére az alphások azért elég kis butuskák, simán el lehetett csalni őket a mozdonytól addig, amíg az svu-t lekaptam a tetejéről :D

ezzel már neki lehet állni a küldinek, amit a janovi kereskedő ad, onnan meglesz az svdk, fullra fejlesztem (ha meglesz a 3. szerszám) aztán juhéééé :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11062) westcoastog


westcoastog
veterán

Amiket itt írnak mind tartalmazza vagy fel kéne dobálni hozzá?
[link]

Final Update V1.0 Expansion Pack
Patch Fix_TT2_12.07.11.7z
Revised Adaptation to SOC V1.0005/6

(#11063) PeL
Köszi. :R
Textúrapackot nyomhatok hozzá akkor?
Vagy kísérletezzek? Szívesen oltanék bele még más modot is egyszerre, persze majd jól szétfagy. :D

[ Szerkesztve ]

(#11063) PeL válasza westcoastog (#11062) üzenetére


PeL
addikt

Elvileg ez egy all in one pack: [link]

(#11064) Aarpok válasza rétisün (#11061) üzenetére


Aarpok
őstag

Ok :) Erről a zsoldosok meg a banditák jutnak eszembe,ha egyet lelősz közülük már mennek is hiénázni az sem érdekelné,ha megkopogtatnám a vállát :DDD

(#11065) PeL + 1 :C Némelyik mód kifejezetten allergiás rá ha piszkálják.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11065) PeL válasza westcoastog (#11062) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem ne nagyon nyúlj bele, jó úgy ahogy van szvsz :)

(#11066) westcoastog válasza PeL (#11065) üzenetére


westcoastog
veterán

skyace graphics modot megpróbálom azért beleerőszakolni. :D

(#11067) rétisün válasza Aarpok (#11064) üzenetére


rétisün
veterán

igen, ezt már én is megfigyeltem :D

legutóbb pl. ahol át kell menni kordonból a mocsárba. egyet lelőttem, a másik nem azt nézte, hogy ki lőtte le, meg hol lehet, hanem ment elszedni a halott haverja cuccait. amit aztán meg is találtam nála, mikor rá került a sor :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11068) PeL válasza westcoastog (#11066) üzenetére


PeL
addikt

Ha kell a végigjátszásom küldök majd linket ha elakadnál szólj

Ja és elvileg 1.0004-re kell feltenni (legalábbis nekem olyan van, nem ugyanez amit te szedsz), egyéb verzióra adaptationt ne erőltesd mert úgy tudom azzal nem olyan stabil

[ Szerkesztve ]

(#11069) westcoastog válasza PeL (#11068) üzenetére


westcoastog
veterán

De jó hogy már felpatcheltem a játékot 1.005-re. :D
Kísérletezünk. :D

(#11070) Aarpok
Megpróbálni meglehet attól. :)

[ Szerkesztve ]

(#11070) Aarpok válasza westcoastog (#11069) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor én el is felejthetem,mert az enyém 1.0006 - os. :F

(#11071) PeL Köszi ki lesz próbálva :R

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11071) PeL válasza Aarpok (#11070) üzenetére


PeL
addikt

Esetleg Westcoastog által linkelt oldalról próbáld meg az 1.0005/6 adaptationt, sok szerencsét hozzá :D

(#11072) westcoastog válasza PeL (#11071) üzenetére


westcoastog
veterán

én az 1.005-re rápróbálom a komplett modot amit linkeltél, próba cseresznye. Ja meg egy javított angol fordítást.

(#11073) westcoastog válasza PeL (#11071) üzenetére


westcoastog
veterán

Adaptation nem ér semmit, már indításkor leáll az xr3da.exe.
Újrarakom a játékot 1.0004-el és próba megint.
Aktív még a soc topik amúgy? Ne itt szemeteljek már. :D

[ Szerkesztve ]

(#11074) PeL válasza westcoastog (#11073) üzenetére


PeL
addikt

Tök 8, ott meg CS-vel COP-al szemetelnek... :DDD

(#11075) westcoastog válasza PeL (#11074) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor jó. :DDD
Kéne inkább egy univerzális stalker topik. :))

(#11076) westcoastog


westcoastog
veterán

Sehogy sem bírom működésre bírni a modot.
Friss telepítésű játék, 1.0004 patch, csak a mod bemásolva és kidob indításkor, ma már ezzel nem fogok vacakolni.

(#11077) PeL válasza westcoastog (#11075) üzenetére


PeL
addikt

Vagy olvasni kell mindhármat :D

szerk.: bocs, négyet már a L.A.-val együtt :D

[ Szerkesztve ]

(#11078) PeL válasza westcoastog (#11076) üzenetére


PeL
addikt

-nointro indítási paramétert add hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#11079) rétisün válasza PeL (#11065) üzenetére


rétisün
veterán

kösz! :R

akkor asszem a SoC-ból sem az alapjátékot fogom nyomni, főleg hogy azt még semmilyen moddal nem játszottam :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11080) westcoastog válasza PeL (#11078) üzenetére


westcoastog
veterán

Édes atyaúristen, még jó hogy letöröltem mindent.

(#11081) PeL
1 órám ment el arra hogy elindítsam és most letöröltem mindent, holnap kezdhetem előlről. :DDD
Kiborultam. :D

[ Szerkesztve ]

(#11081) PeL válasza westcoastog (#11080) üzenetére


PeL
addikt

Sry, megfeledkeztem róla hogy ennél ilyet kell, még tavaly nyáron játszottam vele, rég volt :D De mikor írtad hogy nem indul egyből beugrott :D

(#11082) rétisün válasza westcoastog (#11080) üzenetére


rétisün
veterán

pedig a readme-jében is írják :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11083) Aarpok válasza rétisün (#11082) üzenetére


Aarpok
őstag

Jó reggelt süni stalker mi újság a zónában?

Аарпок

(#11084) rétisün válasza Aarpok (#11083) üzenetére


rétisün
veterán

tegnap este azt hittem Nitronál, hogy megint belefutottam egy "már odaadtam a szerszámokat, de a játék mégis azt hiszi, hogy nem" bugba, de rá kellett jönnöm, hogy azokat a szerszámokat Kardánnak adtam. ő tud egyelőre fejleszteni, de most legalább az egyszerű munkákhoz valók is meglettek, legutóbb azokat vorontól kellett kérnem :D

persze lehet, hogy most meg a még hiányzó finom munkához valók nem lesznek meg, ki tudja, ez a zóna :DD

sniper már van (3 is, kösz alpha csapat :R ) kár hogy senkiről se tudtam még valami jobb ruhát leszedni, a mostani zsoldosgöncre meg sajnálok költeni. megyek a vaserdőbe a térképekért, hogy olcsóbban utazhassak :))

ja, és még egy veles se ártana :DD

(megin' szakadozik a netem, lehet tényleg bedöglik a routerem? :O )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11085) Aarpok válasza rétisün (#11084) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi a beszámolót ismét vállalati közegben vagyok és nem tudok játszani :O Legutóbbi sgm - nél én is vaciláltam kinek adjam a szerszámokat és hát az alkoholista nyert kiütéssel :DDD A ruha lelopás nekem is aktív volt,de szinte soha sem tudtam normális cuccot lehúzni valakiről.Tegnap addig jutottam,hogy összeállítottam a csapatot és már menetkészek vagyunk Pripyat felé.

Аарпок

(#11086) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hali. Enotba mit kell átírni hogy a szerelők a full ratyi cuccokat is megcsinálják? Jó lenne, Találtam egy x8-ast de olyan rossz állapotba van hogy nem javítják. :(

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11087) rétisün válasza zozimoto (#11086) üzenetére


rétisün
veterán

link

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11088) zozimoto válasza rétisün (#11087) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Köszi. :) Átírtam, de most meg nem indul?? :F

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11089) rétisün válasza zozimoto (#11088) üzenetére


rétisün
veterán

akkor nem jót/jól írtál át, ha csináltál mentést mielőtt szerkeszteni kezdted volna, tedd vissza au eredeti fájlt, ha nincs meg, akkor bukta....

na jó, nem is annyira bukta, akkor elküldöm e-mailben az eredeti fájlt, nekem megvan, azzal jónak kell lennie. meg azt is, amit én használok.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11090) zozimoto válasza rétisün (#11089) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Az jó lenne. Hálám örökké üldözni fog :D

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11091) Aarpok


Aarpok
őstag

Nekem egyszer kellett turkálni a fájlokban a fedett ellenség küldi miatt.A zsoldos bácsi nem volt hajlandó beszélgetni velem.Amikor mérgembe telepumpáltam söréttel akkor meg nem akart meghalni :(((

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11092) rétisün válasza zozimoto (#11090) üzenetére


rétisün
veterán

ment az adatidnál lévő e-mailre. először próbáld meg az eredeti fájlt, biztos rendben van-e minden.

(#11091) Aarpok: tényleg, meg is kéne néznem, nálam mi van azzal a fájllal, ne akkor derüljön ki, amikor ott vagyok, hogy bukta az a küldi :U

mod: átírtam, most már csak el kell érnem odáig :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11093) zozimoto válasza rétisün (#11089) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Köszi. Ezekkel sem indul pedig mást nem írtam át, hiába cserélem le a kapott filékre. :F

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11094) rétisün válasza zozimoto (#11093) üzenetére


rétisün
veterán

akkor ott valami más gubanc van.

feladatkezelőben (Ctrl+Alt+Del) nézd meg, nem megy egy xrEngine.exe?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11095) zozimoto válasza rétisün (#11094) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Néztem,nem megy.

xrEngine.exe caused ACCESS_VIOLATION in module "D:\Program Files (x86)\bitComposer Games\S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat\bin\xrEngine.exe" at 0023:0040B284, CApplication::load_draw_internal()+1412 byte(s)

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11096) Aarpok válasza zozimoto (#11095) üzenetére


Aarpok
őstag

Meddig jutottál?Ha még az elején vagy rakd újra a módot.

(#11097) zozimoto ajaj az már necces :U Bár süninek volt ötlete,hogy hogyan lehet a rang meg egyéb elvesztése nélkül újrarakni.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11097) zozimoto válasza Aarpok (#11096) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Vörös erdő... :B

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11098) hubai1979 válasza rétisün (#10990) üzenetére


hubai1979
őstag

Át mentem evel az uj modal zatonba onan kidobot kétszer asztán jöt janov hát oda megyek a kereskedőhöz megveszem a 249 fűrészt kézbe veszem azonal kidob , kerestem javítást de nem találtam valami megoldást tudnál mondani

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11099) rétisün válasza zozimoto (#11097) üzenetére


rétisün
veterán

eddig eljutottál, és még csak most kezdett zavarni, hogy nem javítják a nem is olyan rossz állapotú cuccokat? :F

először sztem nevezd át a gamedata mappát, az alapjáték megy-e. aztán a configs/mod_parameters mappát mentsd el, a mentéseidet is, és tedd újra a modot. másold vissza őket a friss modhoz, elvileg ugyanonnan folytathatod, ahol abbahagytad.

mod: a mit veszel meg? :F

apropó, melyik moddal játszol?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11100) Aarpok válasza rétisün (#11099) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem tudtad süni hamarosan megyünk fátvágni a zónába :DDD Azért kérdezte a javítást mert talált egy nagyon jó fegyvert és szeretné azt használni.

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.