Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) PeL válasza Aarpok (#11193) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem rengeteg dologtól függ hogy kinél mennyire crashel a játék. Lévén hogy pl. az AI teljesen dinamikus (sosem történik ugyanaz egy mostani és egy későbbi játék során) ez is teljesen random crasht idézhet elő. Meg még számtalan más dolog is kezdve az időjárástól az éppen a látómezőbe kerülő, spawnolódó tárgyakon, NPC-ken, monsztereken (akik elég ha rossz helyre lépnek) át egészen a fegyverek textúrájáig. Milliónyi CTD hibalehetőség van, ami mindenkinél máskor jön elő. Ezért van az hogy valakinél fut hiba nélkül (nálam is többé kevésbé), másnál meg 5 percenként crashel.

(#11202) rétisün válasza Aarpok (#11193) üzenetére


rétisün
veterán

én most a sniper moddal játszok, mondjuk még eléggé az elején vagyok (kordon, a katonák táborhelyeit vizsgálom éppen) de még nem volt fagyás, kilépés :))

kissé szokatlan ez az enot meg sgm után :DD kicsit talán könnyű már a legelején (fejlesztett) SVD-M-el, de cserébe mintha jobban sérülnék.
az alphásokra majd kiváncsi leszek, de lehet felteszem még a 2.2-es alpha csapatot, amit itt linkelt valaki régebben :D

(#11199) hubai1979: ahhoz be is kell jutni oda a rácsok mögé, ahhoz meg kód kell a lenti ajtóhoz. :U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11203) hubai1979 válasza rétisün (#11202) üzenetére


hubai1979
őstag

Beszélsz a tudós bunkerban a katonával és a kód meg ott lesz a bejárattól jobbra lévő hátsó szobában az asztalon.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11204) rétisün válasza hubai1979 (#11203) üzenetére


rétisün
veterán

szokolov levelében? ha jól emlékszem, azt találod meg ott.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11205) Physicist03 válasza rétisün (#11202) üzenetére


Physicist03
senior tag

A sniper-ben eleve benne van az az alpha csapat :K

(#11206) hubai1979 válasza Physicist03 (#11205) üzenetére


hubai1979
őstag

[error]Expression : pm->m_animations.size()
[error]Function : player_hud_motion_container::load
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\player_hud.cpp
[error]Line : 92
[error]Description : motion not found [m249_idle_bore] Remélem jót másoltam be.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11207) rétisün válasza Physicist03 (#11205) üzenetére


rétisün
veterán

:N :N

a 2.2-es alpha csapat-mod fájljait összahasonlítottam a játékban lévő fájlokkal, nem egészen ugyanaz....de persze ebből úgyse tudom, hogy miben más, melyik a 'gyilkosabb' :D

ami egy kicsit más ebben a sniper modban, hogy a súlyhatárokat másképp kezeli, amint elérted a cipelhető súlyt, egyből piros lesz, és nem tudsz mozogni. pár kilóval kevesebbel vált sárgába a "cipekedés ikon"

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11208) #90933760 válasza Physicist03 (#11189) üzenetére


#90933760
törölt tag

Zsííír, megpróbálom mert a dokikimentéses küldi az szintén fasza.

(#11209) FeketePok válasza rétisün (#11207) üzenetére


FeketePok
tag

Suni mar leirtam valahol a SNIPER-ben levo 6 tagu alfa csapat osszetelet,a boss -nal van M-60-as geppuska,es mindig exobam flangal,van egy sniperes ficko az hoszu kabatban szokott lenni es az az Arctic sniper van nala,van meg 2 ficko Rg-6 vagy micro-MGL granatvetovel,es meg van 2 ha jol emlekszem valami HK gepisztolyal amit soha nem lehet eladni mert olyan tavcso van rajta amit nem lehet leszerelni -altalaban ezeket doboma zold ladaba - .Amit tudni kell meg roluk,hogy piszkosul pontosan lonek nagyon tavolrol nem szamit ejel van vagy nappal,viszont sok esetben harcba keverednek mas stalkerekkel vagy szornyekkel es akkor elg jo eslyed van egyszeruen elkapni oket,szoval eleg realisan viselkednek.Olyan is volt ,hogy megtamadtak de kozben oket is megtamadta valami szorny vagy banditak es mire odaertem a fele a csapatnak lemorzsolodott.A fonokrol az exot sosem lehet lenyuzni ne is remenykedj,de a nala levo PDA-ert Bagoly mindig ad 5000 rubelt.
Amia modban levo bugokat illeti nem talalkoztam meg sem a Sotet volgyben jellemzo Renegatos buggal sem a Pripyatban levo talad meg a holttestet buggal sem Metros konyvtaros hulye spawnolasi buggal.

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#11210) hubai1979 válasza Physicist03 (#11205) üzenetére


hubai1979
őstag

Olvasom az eredeti doboznak a hátulját,azt írja,hogy több mint 70 küldetés van benne.Én ezt már régebben kijátszottam ,de nem emlékszem ,hogy ennyi lett volna benne.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11211) dodopek válasza hubai1979 (#11210) üzenetére


dodopek
addikt

Pedig van! A főszál+ a mellék küldetések. Simán megvan...

(#11212) genndy válasza hubai1979 (#11210) üzenetére


genndy
addikt

Van annyi. Van sok ismétlődő (hozz artifactot, lőszert, testrészt, ilyesmi), de ezekkel együtt biztosan megvan. Az "egyedibb" küldetések (főszál, szerezd meg a fegyvert, ruhát, stb) az mondjuk feleennyi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11213) PeL válasza hubai1979 (#11206) üzenetére


PeL
addikt

Jót másoltál be, ha jól sejtem Weapons packel játszol. Abban van 1-2 ilyen hiba sajnos, az egyetlen megoldás rá hogy kerülöd a bugos fegyvereket. Próbáltam javítani de nem nagyon sikerült, csak úgy hogy egy másik fegyverhez való animációt játszott le de azokkal kicsit hülyén nézett ki...

(#11214) hubai1979 válasza PeL (#11213) üzenetére


hubai1979
őstag

Kösz szépen a választ,akkor tovább nem próbálom használni azt a fegyvert,mert a második nagy bug nekem ott volt agroponba a helikopternél.Ahogy közelítettem hozzájuk mindíg kidobott.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11215) Physicist03 válasza hubai1979 (#11214) üzenetére


Physicist03
senior tag

Vagy esetleg meg lehet próbálni beposztolni az orosz fórumba, hátha a készítő tud segíteni.

(#11216) rétisün válasza rétisün (#11202) üzenetére


rétisün
veterán

"kicsit talán könnyű már a legelején (fejlesztett) SVD-M-el, de cserébe mintha jobban sérülnék."

az nem kifejezés.....nem is látom, honnan lőnek rám, két lövéstől piros a vérzés, mire használhatnám a kötszert, már jön is a game over.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11217) dodopek válasza rétisün (#11216) üzenetére


dodopek
addikt

Nem jól csinálod... :D Nekem nem billentyűzeten van az eü csomag, meg a kötszer, hanem egéren.Ahogy meglőnek, már nyomom is, mielőtt ránéznék, hogy milyen súlyos egyáltalán... :)

(#11218) Physicist03 válasza #90933760 (#11208) üzenetére


Physicist03
senior tag

Majd ird meg müködött e a megoldás.

(#11219) Aarpok válasza PeL (#11201) üzenetére


Aarpok
őstag

Igazad van PeL kolléga mindenkinél más-más furcsaságok jönnek elő.Én is bosszankodtam ha kilépett,de visszatöltöttem azt ment tovább illetve sűrű mentési pontokat csináltam.A mostani játékkal elégedett vagyok hiszen nem crashelt még egyszer sem,de eljöhet az a pont ahol megbolondulhat és bepótolja az eddig elmaradottakat is.Az alfa csapaton még gondolkozom 6 - an vannak ebben a módban is azt nem tudom,hogy a nehezebb fajtájukat küldték e a zónába,de valami eszméletlen brutálisak.

Аарпок

(#11220) Physicist03 válasza Aarpok (#11219) üzenetére


Physicist03
senior tag

Abban a modban nincs felturbózott alfa csapat, csakasima. Nem mintha az nem lenne elég :D

(#11221) hubai1979 válasza Physicist03 (#11220) üzenetére


hubai1979
őstag

A fensíkról átmentem agroponba a két kopterhez ugyanúgy kidobott a játék.Remélem végig lehet játszani anélkül is a módot és kiad minden feladatot.Az orosz oldalon néztem ,de nem találtam a fórumot.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11222) hubai1979


hubai1979
őstag

A hátsó helikoptert sikerült lecsekkolni.Az mp5-ös optopuszt felfejlesztettem teljesen,nem is gondoltam volna,hogy milyen kis gyilok lett belőle.A hátsó helikopterhez közeli bázisra bementem,szétlőttem mindenkit vele,ami fegyvereket összeszedtem 850.000-ret kaptam érte.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11223) Physicist03 válasza hubai1979 (#11221) üzenetére


Physicist03
senior tag

Már beposztoltama LOG hibát, csak várni kell, hogy van e megoldás. Az agropromos kidobások-ról is posztoldbe a LOG hibát, úgy, hogy dobasd ki magad az első helikopternél utána posztold a LOG-ot aztán a másiknál is ugyanezt. Egyébként talán nem kavar be a történetbe ha ottmarad a 2 heli megvizsgálatlanul.

mod: Nincs külön fóruma a modnak egyenlőre, ide a Commodor nevű tagnak kell írni p.ü.-et ha van valami gond. Regelni szükséges. Egyébként te tudsz oroszul?

[ Szerkesztve ]

(#11224) Aarpok válasza Physicist03 (#11220) üzenetére


Aarpok
őstag

Mondanám hogy ez jó hír de nem teszem ezek állatok.Ahogy megfigyeltem a skadovskiak is tartanak tőlük nem igazán kezdeményeznek tűzharcot velük.Na meg sunyik is elment mellettük egy stalker és az alfás hátulról szinte kivégezte :(((

Аарпок

(#11225) Aarpok


Aarpok
őstag

Egy kis humort is raktak a módba a zsoldosok németül beszélnek :DDD Nem rég értem át jupiterre és már láttam szabadságos nano exot:

Nekem még nincs,de előbb-utóbb lesz és lehet inkább military - s.Bízom benne 1 millióért csak odaadják. :D

Аарпок

(#11226) hubai1979 válasza Physicist03 (#11223) üzenetére


hubai1979
őstag

Az a log hiba amit felraktam már egyszer az volt az első helikopternél ,a másiknál nincs probléma.Sajnos oroszul nem tudok.Amásodik helikopternél bementem az épületbe és a harmadik szinten ott állt egy ürge a speciális alakulat főnöke és kinyírtam.Nem lesz ez a további feladatokra hatással?

Sevához hasonló nanoruhát megvettem még az elején,most volt pénzem teljesen feltuningolni.Beleállok a lkegerősebb villám ba a tűzbe ott állhatok benne ameddig akarok nem sérülök meg.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11227) rétisün


rétisün
veterán

segítsen nekem valaki, kéne egy progi, amivel az eredeti gamedata fájlokat ki lehet csomagolni. keresgettem (na jó, nem törtem össze magam :D ) de nem bírtam találni olyant ami jó is lenne.

de ha valaki linkel egy olyan modot, ami visszaállítja a sniper kéz curzorját eredetire, annak is tudnék örülni :K

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11228) rétisün válasza rétisün (#11227) üzenetére


rétisün
veterán

találtam, megoldottam :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11229) FeketePok válasza rétisün (#11228) üzenetére


FeketePok
tag

Suni addig modolod ezt a modot is amig bekakil ez is.
Amugy tedd kozkincse hogyan csinaltad,hatha mas is kedvet kap hozza.Egyebkent hogy szuperal a sniper mod nalad?

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#11230) rétisün válasza FeketePok (#11229) üzenetére


rétisün
veterán

attól csak nem kezd el crashelni, mert egy-két dolgot (kurzor, menüképernyő, betöltés-képernyő, egy két zene) megváltoztatok......eddig egyébként még egy fagyás, vagy kilépés se volt. (csak el ne kiabáljam :N )

letöltöttem innen egy stalker fájl-kicsomagoló progit, kicsomagoltam az összes stalker SoC (az van a gépen, a sniper-ben már nincsenek benne az eredeti, tömörített fájlok) gamedata fájlt, aztán onnan átmásoltam az gamedata\textures\ui\ui_ani_cursor_01-08.dds fájlokat a sniper gamedata\textures\ui mappájába, vagyis kicseréltem a kezet az eredeti kurzorra.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11231) Aarpok válasza rétisün (#11230) üzenetére


Aarpok
őstag

Süni lesz az új mód készítő bár csak most bontogatja szárnyait,de szerintem nem sokára kapunk egy SGM 2.2 rétisün edition - t. :C :D

Аарпок

(#11232) rétisün válasza Aarpok (#11231) üzenetére


rétisün
veterán

szó sincs új modról, éppen csak kicserélgettem pár dolgot, ami az enotban/sgm-ben jobban tetszett :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11233) Aarpok válasza rétisün (#11232) üzenetére


Aarpok
őstag

Rendben süni én csak abból indultam ki,hogy szeretsz változtatni a módban 1 - 2 paraméteren.Láthattad mennyi féle sgm jött ki ebből gondoltam te is összedobhatnál egyet. :K

Аарпок

(#11234) FeketePok válasza Aarpok (#11233) üzenetére


FeketePok
tag

En azt mondanam hogy suni testre szabja a modokat,vegulis igaza van ha az ember mar jarszik valamivel es van ra lehetoseg akkor azt minel kezhezallobbra kell szabni - persze a jozan esz hatarain belul. :)
Na de eljutottam addig a modban,hogy felvettem a Volcano kuldetest,monolit jelenlet Pripyatban nullara redukalodott az osszekototol megkaptam az utasitast hogy mehetek a katonai raktarhoz,a kerdesem az lenne evakuacio elott vagy utan erdemes menni oda?azert kerdem ezt mert miutan felveszem a radioadasos kuldetest ahol a vegen megtalaom Strelokot utana mar jon az evakuacio.
Ja es megvalami van lehetoseg kikapcsolni azt hogy a helik elmenese utan ne maradjak a csore fenekemmel, vagyis ne vegye el minden cuccomat?

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#11235) rétisün válasza FeketePok (#11234) üzenetére


rétisün
veterán

sztem csak egyféleképpen tudsz valamiféle 'tartalékot' csinálni magadnak, egy hátizsákban bespájzolsz cuccokat, azok nem vesznek el a kivonuláskor.

én a katonai raktáras küldit megcsináltam a kivonulás előtt, nem tudom, hogy utána is megkapod-e, illetve ha elvállalod, és csak a kivonulás után akarod csinálni, megmarad-e a küldetés. mondjuk arra figyelj, hogy van egy script-bug, én ott buktam végleg a legutóbbi enotos játékot. a (talán) északi ellenőrzőpont elfoglalásakor az utolsó renegát lelövésekor van ez a bug, ha hagyod, hogy a hajnalos társak intézzék el, nem jön elő, ha te lövöd le, akkor csinálna egy auto mentést, amibe belefagy.

mielőtt lelövöldözöd a monolitosdokat, tőlük is lehet kapni küldiket....

mod: betöltöttem a játékot, hogy csináljak mentést a térképről, közben ugye védeni kellett volna a bázist. érdekes, hogy le volt téve a játék a tálcára, mégis, közben a stalkerek megvédték a bázist, felvehetem érte a jutalmat :DDD a szerelő kiment lövöldözni a mutánsok közé, ott is maradt, meg még egy kitörés is lett közben :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11236) rétisün válasza rétisün (#11235) üzenetére


rétisün
veterán

lehet, hogy ha ki van kapcsolva, hogy auto mentsen a fontos pontokon, nem jön elő ez a script-bug? persze el kell érni addig, hogy ez kiderüljön, meg persze nem szívesen buknám megint ugyanott a játékot, szóval nem fogok vele kisérletezni :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11237) FeketePok válasza rétisün (#11235) üzenetére


FeketePok
tag

Kosz suni,mosodaban a ladaban a cuccok megmaradnak ugye?
Monolitosoktol vettem fel 2 kuldit az utolso az az eletvizes historia volt de untam minden kuldetes utan egy napot varni igy nem tudom hanyat baltaztam el azzal hogy kiirtottam oket.
Az X-8 labbol ti hany dokumentomot hoztatok el en csak 4-et talatam pedig tuve tettem mindent.
Kivonulas utan meg ad valaki kuldetest?vagy csak kovalygok a zonaban mint golyaszar a levegoben es lovoldozok erre arra meg gyujtogetek.
Mar torom az agyam mit is fogok jatszani ha befejezem ezt a modot mert ahogy veszem eszre iden nem lesz Lost Alfa.SGM-en es Priboy-on kivul van meg valami epkezlab mod ami valami uj storyvonallal rendelkezik?
Hat lehet en kikapcsolom az autosavet es kiprobalom,majd meglatjuk,vagy lehet sniperben nem is jon elo a script bug.Ha meg elojon igy jartam.Elolrol kezdeni legalabbis iden nem fogom

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#11238) Physicist03 válasza FeketePok (#11234) üzenetére


Physicist03
senior tag

Megoldás arra, hogy ne vegye el a játék a cuccokat a kivonulás után!

Keressük meg ezt: gamedata\configs\mod_parameters\mod_params.ltx
Megkeressük a következő sort: freeplay_robbery_actor = true a true-t kell átírni false-ra. Ennyi az egész :)

(#11239) rétisün


rétisün
veterán

közben még matatok a config fájlokban :B
a gamedata\configs\misc\engineer\stalkers_upgrade_info.ltx-ben lehet változtatni, mit tudjon egy-egy szerelő fejleszteni, ahol false van, azt nem fejleszti. át kell írni true-ra, aztán máris elérhatő a fejlesztés :))

ilyen sorokat kell átírni, az adott szerelőhöz és tárgyhoz tartozókat:

up_sect_fourta_vintorez = false
up_sect_fourtc_vintorez = false
up_sect_fourte_vintorez = false
up_sect_fourtf_vintorez = false

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11240) rétisün válasza rétisün (#11239) üzenetére


rétisün
veterán

mod: azt nem tudom, mennyire működik ez az olyan fejlesztéseknél, ahol szerszámkészletre (meg kardán esetében vodkára :DDD ) van szükség....."A technikus nem tudja elvégezni ezt a módosítást" üzenettel nem elérhető fejlesztéseknél viszont tuti működik. :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11241) FeketePok


FeketePok
tag

No kerem szepen visszaolvasva legalabb parszaz hozzasolast rajottem,hogy elkurtam nem kicsit ,nagyon
X-8 labban 6 doksinak kell lennie es en csak 4-et talatam meg tehat mehetek visza aaaaaaaaaaaaaaaaa hogy utalom azt a pincet de ugylatszik ujra fel kell turjam ott a kakit es meg kell talajam az elmaradt 2 doksit. :W
De varjunk melyik epulet alatt van az a rohadt labor :O ?

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#11242) Physicist03 válasza FeketePok (#11241) üzenetére


Physicist03
senior tag

A közösségi ház alatt, de ha tévesek javítsatok ki.

Akkor már én is írok egy kis buherálást :))
Hogyan lehet megcsinálni, hogy többször el lehessen venni a páncélokat a hulláktól? Hát így:
Megnyitjuk: scripts\sgm_container.script
Minden páncélnak van egy külön sora. Például vegyük a következő két sort:
{"stalker_zombied_1","reduce_novice_stalker_outfit",0.20},
{"stalker_zombied_2","reduce_stalker_outfit",0.13},
Ez a két sor egy-egy páncél megjelenési valószínűségét mutatja.
stalker_zombied_1 - ez az NPC
reduce_novice_stalker_outfit - ez a páncélt jelenti
0.20 - ez a valószínüség (itt ez 20%-ot jelent, vagyis az egyszerű sztalkerruha átlagosan minden 5-ik sztalkerruhás NPC-ről lesz levehető). A másik sorban ugyanígy csak ott más páncél van.
Nyilván a valószínűségeket minden páncélhoz külön-külön be kell állítani az általunk kívánt értékre.

[ Szerkesztve ]

(#11243) PeL válasza FeketePok (#11241) üzenetére


PeL
addikt

Ha már leadtad azt a küldit akkor igazából édesmindegy, mert ha meg is találod őket nem tudsz velük sok mindent kezdeni. Max talán eladni Bagolynak vagy a tudósoknak a bunkerben bagóért. Majd egy következő végigjátszásnál szedd inkább össze ha már jártál ott szvsz

(#11244) Aarpok


Aarpok
őstag

Jupiteren tanyázok egy jó ideje csinálgatom a küldiket.Mitay - t mentem kiszabadítani és mit látok nanosuit van rajta :((( de én marha inkább lelőttem a banditákat. :DDD Nitro - nak megvan mind a 3 toolkitje már csak a bónuszt kell kihajtanom nála.Jar bácsival mentünk Kopacsiba és mit kaptam a zsoldosoktól?F1 - et a képembe.Régebben megvártam amíg a zombik aprítják egy kicsit a zsoldosokat,de most azonnal kezdtem ólommal tömni őket.Vittem az SVD - t ami jó szolgálatot tett.Találtam már jó pár új artifaktot némelyik egész jó.A neveiket nem tudom mivel a magyarítás hiánya miatt nem olvashatóak.Pénzem is kezd gyűlni és a bankba is tettem egy keveset kamatozni.

Аарпок

(#11245) Physicist03


Physicist03
senior tag

hubai1979! Irt a tag az orosz fórumról. Azt irta eddig még senkinél nem volt ilyen probléma, ő is éppen az M249-el játszik és minden ok vele. Még annyit irt, hogy próbáld meg újtratenni a modot esetleg.

Ha újrarakod előbb mentsd el a mentéseket és a mod_parameters nevű fájlt!

[ Szerkesztve ]

(#11246) PeL válasza Physicist03 (#11245) üzenetére


PeL
addikt

Ők nem Enottal játszanak véletlen? Csak mert a sima weapons packal nekem is szar volt az M249

(#11247) Physicist03 válasza PeL (#11246) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nem. A mod készítőjének írtam. Ő azt mondta, hogy kijavította az M249 hibáit ezért is furcsállta, hogy miért crash-el tőle a játék.

[ Szerkesztve ]

(#11248) Dhampir válasza Aarpok (#11244) üzenetére


Dhampir
félisten

Fő a bajtársiasság. "Házinyúlra" nem lövünk. :)

(#11249) Aarpok válasza Dhampir (#11248) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen ami addig tart amíg én védem őket fordítva ez legtöbbször nem így van.Simán végignézik ahogy megnyúznak a mutánsok a bátrabbak meg jönnek hiénázni. :DDD A kemény alfa vezér sisak nélkül:

Azért látszik rajta hogy a zóna kihívásai megviselték egy picit :DDD

Аарпок

(#11250) Dhampir válasza Aarpok (#11249) üzenetére


Dhampir
félisten

Ők buták, te pedig okos vagy. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.