Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) DJGABI válasza cerka (#24295) üzenetére


DJGABI
addikt

na ebbe pont nem futottam bele.... bár lineage-re épül, de ahogy nézem pont fixálták az ujjlenyomatos gondokat. na majd legközelebb. eddig nagy baja lekopogom nincs a dotos-nek

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24302) RpPRO válasza siddis (#24298) üzenetére


RpPRO
őstag

Működik miuihu 10 bétával. Elképesztően sok beállítás! :Y

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#24303) bodnar10261 válasza siddis (#24300) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Android 8.1 illetve 9.0-val működik??

Bodnár Dávid

(#24304) JohnDoe_Hun válasza RpPRO (#24302) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Egész pontosan melyik miuihu-val? A 8.10.18-al nem megy az tuti.

(#24305) carr válasza RpPRO (#24283) üzenetére


carr
őstag

ez akkor is működik, ha nem v8am van?
Nem vagyok benne a témában, még... :))
nammifd
miui global 9.6.5.0 stabil

eh... ehhez kell mélyebbre ásni. twrp, bootloader nyitás, stb. :D
talán a télen nem megyek koncertre, két autó felújítás között megcsinálom.
Seggem meg anti zabszem üzemmódba kapcsolom, remélve nem téglázom a cuccot.
Illetve, megoldást találtam a 32Gb+ dualsim+ micro SD problémára.
Nem szép, de egyelőre jó lesz.
áthidaló megoldás.
:D

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#24306) DJGABI válasza carr (#24305) üzenetére


DJGABI
addikt

nehéz ezeket már téglázni, egy bl nyitás meg twrp csere biztos nem fogja... végtelen türelem kell hozzá (twrp-t akartam cserélni, hangerő fel+power hol behozta a recot, hol nem, hang le+fel + powerre -aminek asszem fastbootnak kéne lennie- állandóan) meg egy szabad hétvége

a sim adapter 10/10. de már a harmadikat fogyasztom, tok alatt van, mégis állandóan megtörik :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24307) RpPRO válasza JohnDoe_Hun (#24304) üzenetére


RpPRO
őstag

8.10.11. Nem is hozza fel a teló a frissítést, illetve olvastam, hogy 18-al nem megy. Elhiszem neked. :D

carr: igen, BL nyitás, rootolás. Megéri ám. :)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#24308) JohnDoe_Hun válasza RpPRO (#24307) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Ne is frissíts 8.10.18-ra. Nem lett túl jó. :O

(#24309) mdraco válasza JohnDoe_Hun (#24308) üzenetére


mdraco
őstag

Mi a baj vele?
Épp néztem, hogy még nincs miui 10 stable és hogy bootloader unlock nélkül fel lehet rakni a legújabb betákat.

(#24310) JohnDoe_Hun válasza mdraco (#24309) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Fél napja van fent csak. A gcam nem megy a cloud már hetek óta nem kapcsolódik egyelőre ennyi de ez csak fél napos.

(#24311) szimi57


szimi57
őstag

Rövid próbálgatás után a Officiál Pixel Experience (Pie) használhatónak tűnik, egyelőre marad fent.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#24312) siddis válasza bodnar10261 (#24303) üzenetére


siddis
őstag

Csak 8.1-el próbáltam, azzal ment.

-- Aux armes, citoyens --

(#24313) bodnar10261 válasza szimi57 (#24311) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Sim kártyát nem dobálja el? Illetve találtál olyan hibát ami zavarna a hosszútávú használatban? Kamera milyen?

Bodnár Dávid

(#24314) aelod válasza RpPRO (#24302) üzenetére


aelod
veterán

Azt sem tudom hova nyúljak hirtelen. De itt is a slow motion mód után egyből kilép. :(((
Viszont egyelőre jobbnak tűnik mint az arnova féle amit eddig használtam.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24315) siddis


siddis
őstag

Yellow Jaguar non-treble/treble 10.4.24 kernel by vvr_rockstar.. (3.18.124+ - gcc 5.5.0)

- Minimum Frequency of Big CPU cluster can now be set as per user choice
- Added RFKILL support for Pie Based Treble Roms to support Bluetooth and WiFi co-existence
...

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#24316) szimi57 válasza bodnar10261 (#24313) üzenetére


szimi57
őstag

SIM-et még nem próbáltam, egyiket majd átrakom. Furcsa lenne, ha ilyen alap dolog bekavarna, de nem lehetetlen. Gappsot még nem telepitettem, csak a DotOs data mentést raktam vissza. Abból az Open camera megy hibátlanul. Komolyabban rá kell néznem. Ujjlenyomatot beállitva csak bekéri a mintát, de lehet, hogy a Dotos data kavar be, annak ellenére, hogy töröltem az ezzel kapcsolatos fileokat. Magisk root működik.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#24317) bodnar10261 válasza szimi57 (#24316) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

a Pixel experiencere nem szabad gappsot tenni mert abba alapból benne van

Bodnár Dávid

(#24318) szimi57 válasza bodnar10261 (#24317) üzenetére


szimi57
őstag

Csak egy gyors telepités volt, egyből visszatöltöttem a mentett datát. Most viszont gyalultam mindent és ujraraktam. Megszünt a feloldáskori mintakérés. Be kell laknom, eddig hibátlan, root ok.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#24319) DJGABI válasza DJGABI (#24291) üzenetére


DJGABI
addikt

gyorstöltés nem megy dotos alatt sem (mondjuk lineage se biztos, nem mértem. de kiírta, meg valóban gyorsabban pörögtek a százalékok mint szoktak) meg valahogy olyan fura az érintésérzékelő.... lehet eddig tartott a szerelem :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24320) bodnar10261 válasza szimi57 (#24318) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Én ma fogom kipróbálni. A MIUIból néha elegem van. Kiváncsi leszek milyen a pie :)

Bodnár Dávid

(#24321) siddis


siddis
őstag

Rockstar kernel v.1.0 for Oreo / Pie Treble..

Latest linux version 3.18.124
300 hz kernel clock
Underclocked CPU to 422 and 249 Mhz
..
..
1.57ghz and 1.2ghz CPU over clocks (REAL OVERCLOCKS)
Camera overclocks ( 60FPS SUPPORT)
The time to enter deepsleep has been reduced 10 times

még nem próbáltam, non-treble csak holnap lesz belőle..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#24322) Cyrin


Cyrin
addikt

Aki MiuiHU rom-ot használ, vagy szeretne használni, szavazzon be:
[link]

(#24323) ubyegon2 válasza Cyrin (#24322) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

MIUIHU romot használsz?
igen
nem

Nincs kérdés, hogy mit szeretnél! :N

(#24324) Cyrin válasza ubyegon2 (#24323) üzenetére


Cyrin
addikt

de egy kocka vagy ;]

úgy értettem, ha valaki a jövében szeretne, ezért nem akarja hogy megszűnjön, jelölje be az igent...

(#24325) siddis válasza Cyrin (#24324) üzenetére


siddis
őstag

..lakáskasszát.?! :D

-- Aux armes, citoyens --

(#24326) ubyegon2 válasza Cyrin (#24324) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Gondoltam, hogy erre gondolsz egyébként! ;] Hazudnom kellett vona? Hát politikus vagyok én!?

(#24327) siddis válasza ubyegon2 (#24326) üzenetére


siddis
őstag

..minden indián hazudik.. :D

-- Aux armes, citoyens --

(#24328) Cyrin válasza siddis (#24325) üzenetére


Cyrin
addikt

feladom.... :W :D

(#24329) Teaway válasza jemy (#24278) üzenetére


Teaway
veterán

Szia!
Én már nem tudom, hogy nekem mi volt előtte, így azt sem, hogy jobban merül-e.
9-es rom az már android főverziót is cserél (6-ról 7-re), ott nem tudom, hogy csinál-e teljes törlést.

Nincs itthon csokid??

(#24330) szimi57 válasza bodnar10261 (#24320) üzenetére


szimi57
őstag

Beüzemeltem a Pixel E. Pie-t két simmel. Inditáskor, ujrainditáskor valóban beadja mindig a SIM beállitásokat. Egy simmel nem próbáltam. Rotolás után ezt kiiktattam :) Ami feltünt: kikapcsolt készüléknél a led jelez töltéskor, viszont bekapcsolt állapotban nem :F Egyéb értesitésnél nem néztem. Holnap folytatás.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#24331) carr válasza DJGABI (#24306) üzenetére


carr
őstag

akkor ha jól értem félre twrp+bootloader nyitás kell.
aztán tudom csak peccselni? :W
faaaakk.
kevés a 24h/nap. :/

ugyanitt téridő kibővítő-t vennék, fluxuskondenzátorom mellé!

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#24332) szimi57


szimi57
őstag

Pixel E. Pie Officiál éjszakai merülés 0 % ! Bekapcsolt két SIM.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#24333) bodnar10261 válasza szimi57 (#24332) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Akkor a SIM hiba megszünt?
Milyen amúgy a rom :)

Bodnár Dávid

(#24334) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

A Hivatalos lineageosról mi a véleményetek.

A most frissitett buildban megoldott azok a problémák amik voltak pl titkositás stb

Bodnár Dávid

(#24335) szimi57 válasza bodnar10261 (#24333) üzenetére


szimi57
őstag

Úgy szünt meg, hogy az SD Maid segitségével kikapcsoltam az erre vonatkozó üzenetet. A működésnél nincs a SIM-ekkel gond. Hiányolom a témaválasztás lehetőségét, mindent fekete háttérrel szeretnék. A launchert már lecseréltem a Novára. Nem mindenkit érint: az okoskarkötő az SMS-t jelzi, a hivást nem :F . Még dolgozok rajta.
A magyar nyelv kb 99%. OTA van.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#24336) bodnar10261 válasza szimi57 (#24335) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

A googlecamera működik a Pixel Experiencen, A lineageos 16 unofficialt nem próbáltam nem tudom milyen.

Bodnár Dávid

(#24337) cerka válasza bodnar10261 (#24334) üzenetére


cerka
csendes tag

A titkosítás nem bug hanem Lineage feature

(#24338) DJGABI válasza carr (#24331) üzenetére


DJGABI
addikt

bl nyitás kell hogy felmenjen a twrp -> twrp kell hogy fel tudd tenni a zip-et. sajna evvan

bl nyitás kérést bármikor megkezdheted, azt ajánlom is, mert 72 órát kell várni még engedik egyáltalán... nehogy esetleg meglepetés legyen

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24339) beef válasza cerka (#24337) üzenetére


beef
őstag

Ami nem lenne baj, ha megkérdezné akarom-e?

(#24340) cerka válasza beef (#24339) üzenetére


cerka
csendes tag

Ezzel egyetértek, az első redmi 4x buildba még nem volt, hanem az 1 héttel későbbibe nyomták be mert hogy a stock lineage is ilyen. De ha jól tudom ha csak wipe-olsz és úgy rakod föl a LineageOS-t akkor nem titkosít, csak teljeset format után.

(#24341) wanted5


wanted5
őstag

Na, sikerült nekem is összetörnöm a telefont, most először életemben. Eddig úgy voltam vele, hogy velem ilyen nem történhet, odafigyelek a dolgaimra. De annyira ki volt száradva a kezem, hogy amikor előkaptam a zsebemből olyan szépen ki is csúszott a kezemből mintha szappan lett volna.

Nyilván 20-25 ezret nem akarok a javításra szánni, ezért gondolkozok rajta, hogy megpróbálom magam kicserélni a kijelzőt. Van affinitásom az ilyesmikhez.

Szóval az lenne a kérdés, hogy aliról vagy ebayről melyik kijelzőt érdemes rendelni?
Ragasztót adnak hozzá vagy nekem kell beszerezni? Ha igen azt hol tudok megfizethető áron?

A másik eshetőség, hogy veszek új telefont, szereznék Xiaomi vonalon maradni, de nem nagyon tudom mire érné meg váltani olyan max 60-70 ezerig. A notch nem nagyon jön be. A note 5-ről olvastam jókat, de az már kifutott modell szóval passz...

(#24342) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Nekem a Pixel Experience tetszik, vannak még hibák de attól eltekintve remek rom ;)

Bodnár Dávid

(#24343) DJGABI válasza wanted5 (#24341) üzenetére


DJGABI
addikt

ez tuti ilyen 4X átok, előtte én is ejtettem már le telót, de sose törött egyik sem.

én azt mondom hogy megérte, de csak mert sikerült a csere ;] csakis kereteset vegyél [link], tényleg sokkal könnyebb, mint kijelzőt melegítgetni meg vissza ragasztani (ahhoz ezt ajánlotta az indiai [b7000]. ha rendelsz azt mondom vegyél mellé raganyót. nem kell sok, én a régit használtam fel, de nem volt a kerethez a gomboknál meg rezgő alá. tippre ilyen vékony 1 millis kéne [link]

ha nem kell a notch mi a2 talán, tuti lesz rá miui is

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24344) DJGABI válasza DJGABI (#24343) üzenetére


DJGABI
addikt

kifutottam szerk-ből, elég gány de már meg is oldották [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24345) aelod válasza wanted5 (#24341) üzenetére


aelod
veterán

Hát RN5-öt kifoghatsz jó áron használtan, vagy eustock-nál még árulják a 4/64-es verziót 65-ért.
Ha meg nem ragaszkodsz a Snapdragonhoz (mert nem írtad mint feltétel) akkor ott a Redmi 6, 40e pénzért és nincs notch.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24346) wanted5 válasza DJGABI (#24343) üzenetére


wanted5
őstag

Ha jól gondolom, akkor ha kereteset veszek, akkor nem is kell ragasztgatni, csak ki a régit és be az újat? Az akksi tudom, hogy bele van ragasztva, de akkor máshoz nem is kell?

Néztem szétszedős videókat, ott is ugye heatgun után kellett csak a ragasztó visszarakni az újat, de akkor a keretes kijelző pont ezt a lépést iktatja ki.

Redmi 6 elég csúnyácska lett szerintem, ami tetszene most a mi mix 2, de ugye az már árban másabb, meg jön a 3, csak az meg azzal a csúsztatásos dologgal nem hiszem hogy életképes lesz hosszú távon. Pocophone még jó ár/érték lenne talán. Nehéz dolog ez a telefonvásárlás... :W

(#24347) DJGABI válasza wanted5 (#24346) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] én ezt rendeltem, amiket írtam ott nem volt ragasztó. meg kintről nem tétel. csapd mellé

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24348) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Hölgyek Urak,
Ha mobilon nézem az oldalt a Chrome böngészőben, akkor minden alulról mindig felpofátlankodik egy popup az egyszerűsített nézettel:

Ez miui fícsör vagy chrome?
Ha miui, akkor hol lehet kikapcsolni?
Üdv

gyulaszu

(#24349) trebrona válasza gyulaszu (#24348) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem MIUI.

chrome://flags
Itt keresd a "reader mode triggering"-et és tiltsd le, majd chrome újraindít.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#24350) csakb válasza gyulaszu (#24348) üzenetére


csakb
őstag

Króm fícsör, át akar váltani mobilnézetre, ami mobilon végülis indokolt.
Van egyébként PH! app is, szerintem ez a legkényelmesebb mobilon a ph-s topikok olvasására. Persze van még hova fejlődnie, mert ilyen ultimate enterprise dolgokat, mint pl. topikban keresés még nem tud, na de majd egyszer!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.