Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) DJGABI válasza Repsol600 (#23897) üzenetére


DJGABI
addikt

chip sztem jó, mondom jack megy. valszeg amúgy ja, csereszabatos az alkatrész

bréking, a lábakat megigazgattam, közben az alsó vissza is jött, még a csengő hangszóró kell

szerk: MEGCSINÁLTAM. valszeg a rezgő alá nem kellett a ragasztó (gyárin volt, a kereten semmi...), meg a lábakat fent is megigazgattam. b*ccameg...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23902) -ZeeZee- válasza DJGABI (#23901) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

:C

(#23903) DJGABI válasza -ZeeZee- (#23902) üzenetére


DJGABI
addikt

pedig már majdnem berendeltem az a2 lite-ot.. az a 3as kártyafoglalat nagyon csábító ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23904) notika77 válasza DJGABI (#23901) üzenetére


notika77
senior tag

:C

szerk.: a rezgőmotor alá kell ragasztó, különben elmozdul és verődik össze-vissza a helyén, ami nem passzentos annyira, hogy megfogja. Ha megnézted, akkor láttad, hogy egy tengelyen forgat egy csepphez hasonló alakú fémdarabot és a rezgés úgy jön létre, hogy forgás közben a "csepp" kiálló része ütögeti a keretet (legalábbis én így gondolom :) ).

[ Szerkesztve ]

(#23905) enzahobi válasza thora (#23883) üzenetére


enzahobi
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#23906) egopista válasza cappa72 (#23874) üzenetére


egopista
tag

Ott a 3s-sel lesz akkor valami. Ha ip-t kap rendesen akkor még a böngésző szórakozhat. Ha egyik app sem kap netet, a ping meg látja akkor passz. :(

(#23907) cappa72 válasza egopista (#23906) üzenetére


cappa72
nagyúr

dhcp esetén kap ip-t. ping van, alkalmazásoknál net nincs, nem csak böngészőben.
statikus ip-nél minden oké (ám itt 1-gyel megemeltem a dhcp-hez képest a címet)

otthoni hálózat esetén a 3s-sen a dhcp több éve remek.

Még van pár 4x a családban, majd azokkal is kipróbálom.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23908) allnickused válasza PC-rev-RM (#23774) üzenetére


allnickused
tag

Miért nem csinálsz egy gyári beállítások visszaállítását? Azt volt-nincs account a telefonon.

(De, az vagy)

(#23909) DJGABI válasza notika77 (#23904) üzenetére


DJGABI
addikt

elég stabilan áll, én többet szét nem szedem. meg az egy olyan funkció h meglennék nélküle ha nagyon muszáj. a hangszóró neccesebb volt....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23910) St3ven válasza bb71 (#23900) üzenetére


St3ven
addikt

Szerintem kiváló.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23911) siddis


siddis
őstag

Az utolsó Swapnil Soni-féle Lineage OS Oreo..

ROM -- Changelog
Természetesen Treble..

-- Aux armes, citoyens --

(#23912) bodnar10261 válasza siddis (#23911) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Több nem lesz? 🤔

Bodnár Dávid

(#23913) hardline


hardline
senior tag

Üdv!
Muternak vettem tavaly Karácsonyra egy redmi 4X-et az eustock-tól. Mostanában többször panaszkodott, hogy hiába fordítja el a telefont, a kép nem fordul el.
Próbáltam ki-bekapcsolni az automatikus képernyőforgatást a menüben, de nem csinált semmit.
Végül a telefon ki-bekapcsolása időlegesen megoldotta a problémát, de sajnos csak néhány óráig, esetleg pár napig, aztán ismét elfelejt elfordulni.
Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel, vagy egyedi hiba?
Nem hiszem, hogy szoftveres a gond, mert frissítés előtt is így volt, nemrég jött rá egy update, de ezzel is megvan a hiba.

(#23914) qge válasza hardline (#23913) üzenetére


qge
aktív tag

Előfordult már nekem is, bár nekem általában a Firefox-nál szokott makacskodni. Kilépek és újra fordul a cucc.

(#23915) hardline válasza qge (#23914) üzenetére


hardline
senior tag

Itt nem 1-1 alkalmazásról van szó, hanem konkrétan sehol nem működik olyankor. Se a galériában, se a YT app, se a böngésző, egyáltalán sehol sem.
Visszaküldeném gariba, de ha egy újraindulás időlegesen "helyrehozza", nem hiszem, hogy bármit is csinálnának vele...

(#23916) hzsolee válasza hardline (#23915) üzenetére


hzsolee
őstag

Lassan itt a karácsony... ajándék ötlet? :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#23917) fradi81


fradi81
veterán

Mitől lehet hogy a gmail app eggyel több levelet jelez? Tehát ha érkezik egy, akkor 2-t.

moto g72, Ninebot d28e

(#23918) aelod


aelod
veterán

Ha fent van az adaway akkor miért van tele reklámokkal az instam?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23919) csakb válasza aelod (#23918) üzenetére


csakb
őstag

Ha ilyen "szponzorált" hirdetések vannak ott is, mint a fagbukon, akkor az ellen nem véd az adaway. :(
[link]

(#23920) aelod válasza csakb (#23919) üzenetére


aelod
veterán

:((( :O

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23921) siddis


siddis
őstag

Lineage OS 16.0 Pie 2018-09-23

- Latest Lineage source update
- USB Fixed
- minor device source improvements

-- Aux armes, citoyens --

(#23922) Teaway válasza aelod (#23920) üzenetére


Teaway
veterán

Lehet, hogy tartalomként van beágyazva, és azt nem veszi észre.

Nincs itthon csokid??

(#23923) aelod válasza Teaway (#23922) üzenetére


aelod
veterán

Sanszos. Mindegy akkor marad az "ez nem érdekel" vagy "túl gyakran látom" opció. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23924) ottoyes


ottoyes
senior tag

..szóval nincs még MIUI 10..okés,várok..de mintha már azt olvastam volna,hogy van.. :F

Ottoyes

(#23925) sharp007 válasza ottoyes (#23924) üzenetére


sharp007
tag

Itt. :(

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#23926) siposp


siposp
csendes tag

Sziasztok! Van ötletetek, hogy miért nem tudok régiót váltani a Mi fiókomban? EU stabil rom, MIUI 9.6.4.0., a miui fiók Személyes adatok pontja alatt a régió stabilan Hungary, nem tudom váltani...

(#23927) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok,

Az mitől lehet, hogy a céges wifire csatlakozva tetű lassú a 4X-em sebessége, ilyen 10 kb/s sebességgel bír csak tölteni, míg a mellette lévő Samsung A5 hasít mint a villám.

Az otthoni wifimen jól működik a 4X is, csak ezt a céges wifit nem komálja valamiért, mit lehetne ezzel kezdeni? Már azon kívül, hogy váltsak munkahelyet ;]

(#23928) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Felraktam az új 9.20-as MIUIHU 10-est, untam már az állandó figyelmeztetéseket. Majd referálok mekkora sz*r vagy jó :) Az biztos, hogy a fentről lehúzható redőnymenű sokkal rondább mint a 9-esben volt. De azért jó ez, mert ha nagyon vacak legalább lesz végre egy jó indok, hogy felrakjak valami natív androidot a miui helyett :D

https://divecenter.hu

(#23929) vince válasza bunnyhu (#23928) üzenetére


vince
őstag

Pár hét és megszokod, nekem már fel sem tűnik ;]
Az eu verzióban volt néhány igen zavaró dolog/hangeffekt az első kiadásokban (amiket parádés gyorsasággal javítottak ingbrzy-ék), ezekkel hogy áll a miuihu?
Konkrétan:
• nem lehetett külön sms hangot beállítani, az értesítés hangja szólt érkező sms-nél is
• törléskor (sms, fotó a galériából, jegyzet, bármi...) hangot adott a telefon
• néma vagy dnd mód kikapcsolásakor hangot adott a telefon

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#23930) bunnyhu válasza vince (#23929) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Hát a hangok itt is furák. Van külön SMS hang beállítási lehetőség. Meg törlés hangja is.
Nekem inkább az a fura, hogy az akksinál az alapértelmezett a nincs korlátozás, eddig meg az energiatakarékos volt. Meglátom hogy merül a cuccos, és hogy a gps pl. hogy működik lekapcsolt kijelzővel.

https://divecenter.hu

(#23931) ottoyes válasza sharp007 (#23925) üzenetére


ottoyes
senior tag

"2018. október elejére várható a következő frissítési hullám." :C Ebben a kőrben benne lesz ez a teló is!

Ottoyes

(#23932) vince válasza bunnyhu (#23930) üzenetére


vince
őstag

Törlés hang kikapcsolható? EU romon ezek a kapcsolók vannak a hangok és rezgések menüpont alján:

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#23933) Virgilius_15


Virgilius_15
csendes tag

Sziasztok feleségemnek van egy redmi 4x telefonja. Hibajelenség: Rádugjuk a töltőre ( különböző tölők, kábelek), akkor tölt egy ideig, aztán abbahagyja. Újracsatlakozás után hirtelen tölt 2-3% ( kb 10 mp alatt), és tölt tovább..., ismét megáll ( ezek kb 20 perces ciklusok) újracsatlakozás, tölti egy darabig, szóval felügyelet mellett lehet csak tölteni. Valamikor 60-tól felnyomja 100-ra, van hogy megáll. 3 csatlakozás általában kell neki mininmum. Szerintem még nincs 2éves a készülék. Esett már le párszor, persze töltés közben is. Mindig tokban van. Nem melegszik töltés közben. Ha mozgatom a kábelt nem tudom produkálni a hibát (talán nem a csatlakozó). Gyári visszaállítást próbáltam, rootolva nincs.A kérdés: érdemes megpróbálni új akkut venni? Esetleg valami ötlet mit próbáljak meg még? A válaszokat előre is köszönöm

(#23934) beef válasza siddis (#23921) üzenetére


beef
őstag

Múlt héten próbáltam Havoc Pie-t, sírva menekültem vissza OmniROM-ra. Nagyon hiányos és bugos volt még. Szerintem 1-2 hónap még biztos kell, hogy stabil legyen.
Próbálkoztam még Bootleggers-el is, de éjszakánként, óránként 3-4% merülés az elfogadhatatlan, a random telefonálás közbeni újra bootolásról nem is beszélve. Bár gyanús, hogy a hozzá ajánlott firmware okozta problémákat, de nem volt már kedvem kísérletezgetni vele.

[ Szerkesztve ]

(#23935) sunavlys válasza vince (#23932) üzenetére


sunavlys
senior tag

Mi az az unmute sound?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#23936) bodnar10261 válasza beef (#23934) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Én ezért nem tettem fel pl a Los16 unofficialt sem. Eddig a miui10-t nyúzom. Valami jó Custom rom? 🤔

Bodnár Dávid

(#23937) siddis válasza beef (#23934) üzenetére


siddis
őstag

Na ja..
A LOS-ból kompletten hiányzott az ujjlenyomat-kezelés. Meg mindig visszaállt az automatikus fényerő valahová 30%-ra.
Az utolsó normális Havoc az augusztus elsejei volt, azóta egyre csak lejjebb..
Viszont ez az 'RR-O-v6.2.0-20180915-santoni-Final' egész jó, most azon vagyok, Jaguar-kernellel, csak a mobilnet-beállításoknál sikerült eddig kiakasztanom.. Bár meglehet hogy a sok kigyomlált cucc miatt nem tetszett neki valami.

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#23938) spiderpig820 válasza siposp (#23926) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szia!

A telefon régióját állítsd át, ne a fiókét.

4B

(#23939) vince válasza sunavlys (#23935) üzenetére


vince
őstag

Néma vagy dnd mód kikapcsolásakor hangot ad a miui10 és ezt lehet kikapcsolni vele. Valamelyik verziónál jeleztem a fórumban, hogy jó lenne kiiktatni ezt a hangot, a következő hetiben ott volt a kapcsoló. Szerintem EU-only fejlesztés vagy a kínaiak is követik a xiaomi.eu fórumát :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#23940) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Van hivatalos Lineageos a telefonra 8.1-es :)

https://download.lineageos.org/santoni

[ Szerkesztve ]

Bodnár Dávid

(#23941) siposp válasza spiderpig820 (#23938) üzenetére


siposp
csendes tag

Köszönöm! :) Megvan, így már megy a témák...

(#23942) aelod válasza bodnar10261 (#23940) üzenetére


aelod
veterán

És ez mennyire lehet bugos?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23943) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

2%-ot esett a töltöttség éjszaka, minden kikapcsolva. Nem valami fényes, de nem katasztrófa. És mondjuk miui9-ről frissítettem a ROM-ot 10-re, nem volt factory reset semmi, az lehet még javítana rajta.

Más. Haversrác mondta, hogy amivel lehet javítani az akksiidőn, hogy nem használsz 3G-t. 2 kártya van a telómban, és így megszűnt az a lehetőség a SIM-nél, ahogy állítható volt, hogy 4G-3G stb. Hogy a rákba lehetne megmondani neki, hogy az egyik SIM-nél amit csak hangra használok elég a 2G is nekem?

https://divecenter.hu

(#23944) bodnar10261 válasza aelod (#23942) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

nem tudom még nem probáltam

Bodnár Dávid

(#23945) siddis válasza bodnar10261 (#23944) üzenetére


siddis
őstag

Na majd mindjárt ránézek..

-- Aux armes, citoyens --

(#23946) cerka válasza aelod (#23942) üzenetére


cerka
csendes tag

Kb. semennyire, elég komoly feltételei vannak hogy official lehessen.
Én ugyanebből használok egy júliusi buildet, és tökéletesen működik minden.

[ Szerkesztve ]

(#23947) siddis válasza siddis (#23945) üzenetére


siddis
őstag

..az már biztos hogy treble / külön van a vendor partíció. (Rohadt lassan jön le a gapps itt melóban.)

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#23948) siddis válasza siddis (#23947) üzenetére


siddis
őstag

Selinux Enforcing, felment szépen, ahogy kell, 3.18.115 GCC Jenkins kernel..

-- Aux armes, citoyens --

(#23949) aelod válasza cerka (#23946) üzenetére


aelod
veterán

Akkiudő, hogy alakul?
Illetve ez a telepítés ami ide van írva nekem elég bonyolult. Nem lehet csak simán twrp alól feltolni aztán csókolom?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23950) cerka válasza aelod (#23949) üzenetére


cerka
csendes tag

Akkuidő nekem kb teljesen ugyanaz mint MIUI-n. Elég csak twrp-ben flashelni wipe után, de ha jól emlékszem treble-t támogató twrp kell hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.