Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) gyulaszu válasza trebrona (#24349) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Mindkettőtöknek :R

gyulaszu

(#24352) siddis


siddis
őstag

Frissült a Rockstar-kernel, már van non-Treble/Nougat-verzió is..

Changelog:-
ADDED 1.6GHZ CPU OC
ADDED BOEFELLA WAKELOCK BLOCKER
ADDED THUNDERPLUG HOTPLUG
INSANE CHARGING RATES..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#24353) carr válasza DJGABI (#24338) üzenetére


carr
őstag

:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#24354) razzorr


razzorr
őstag

Üdv. Egy kis helpre lenne szükségem. Miui global 9.6, stabil van a telón.
Hogy lehet az hogy wifin 1-2megával jön a net, minden más telefonon, eszközön 30-40megával. Már áttúrtam a beállításokat. Valakinek tipp? Esetleg hardveres hiba?

(#24355) morzsaja válasza razzorr (#24354) üzenetére


morzsaja
csendes tag

Ha Bluetooth be van kapcsolva, sajnos csak ilyen 1MB körüli sebességet tud elérni a telefon, de ha ki van kapcsolva, akkor simán tud 40-50MB-et is.

(#24356) aelod válasza morzsaja (#24355) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom nálam nincs ilyen bug.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24357) razzorr válasza morzsaja (#24355) üzenetére


razzorr
őstag

Öregem egy isten vagy! Nagy meghajlás! Köszi. Már csak az a kérdés hogy hogy lehet ezt megoldani? Mert a Bandhez mindig kapcsolódva vagyok és valami megoldás kellene. Van egy redmi 3 prom és azon a régebbi miui van és működik.

(#24358) DJGABI válasza razzorr (#24357) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] itt azt írja wifi channel váltás vagy 5Ghz-en próbálni nvm, mienk nem támogatja. ha így sem akkor tuti meg lehetne oldani valami config buherálással, de szerintem a rom csere marad

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24359) carr válasza siddis (#24203) üzenetére


carr
őstag

a kötőszavakat értettem... :D
:R
Szóval nyitás, majd twrp.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#24360) SenorGrande válasza morzsaja (#24355) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Vettem egy BT controllert, feltűnt, hogy néha használhatatlan, úgy akadozik a kurzor. És tényleg, wifi nélkül vajsimán működik. Újabb csodálatos Sáomi fícsör... :W

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#24361) trebrona válasza SenorGrande (#24360) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem "Sáomi fícsör", ugyanazon a frekvencián megy a kettő. Rengeteg Huawei-nél is pl ismert probléma.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#24362) mdraco


mdraco
őstag

Érdekes, nálam is mindig bevan kapcsolva a bluetooth Mi Band 2 miatt, de most teszteltem a wifi sebességet, és 30 Mbs körül megy. Global stable. Lehet eltérő verziójú hardverek vannak, mint a képernyőnél, nálam is sárgás.

(#24363) razzorr válasza mdraco (#24362) üzenetére


razzorr
őstag

Nálam is sárgás.
Egyébként most másik wifi (meló) hálózaton vagyok és tudja a sebességet,de otthon nem. A 3pro-m pedig a régi androiddal és miuival tökéletes. Lehet használom azt inkább, még fotót is jobbat csinál. Egyébként tervben van egy A2, csak az a fránya bővítés hiánya.

(#24364) starr


starr
őstag

A legújabb 8.10.25 miui 10.2 EU romon sem megy a camera2 api, így a google kamera sem :( fuck

(#24365) mdraco válasza razzorr (#24363) üzenetére


mdraco
őstag

Én is gondolkozom a jövőben A2 vagy Redmi Note 5/6. Ezekre éri meg 4X után váltani.

(#24366) JohnDoe_Hun válasza starr (#24364) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Köszi. Na akkor ez kimarad most.

(#24367) razzorr válasza mdraco (#24365) üzenetére


razzorr
őstag

Szintén ezek vannak kalapban nekem is. Talán a note5 kiesik,mire veszek. Ki tudja a Xiaominál, olyan gyorsan jönnek a modellek hogy lehet note7 lesz karácsonyra :)

[ Szerkesztve ]

(#24368) RpPRO válasza starr (#24364) üzenetére


RpPRO
őstag

Hogy lehet elbaltázni ezt, ha nem szándékosan? :U

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#24369) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Gmail wifin keresztül értesít, de amikor nem vagyok wifi közelében, hanem csak a mobilinternet van bekapcsolva, akkor nem jön meg az értesítés. Hol tudom beállítani, hogy mobilinternetnél is jelezze, ha jött levél?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#24370) starr válasza nyikszi (#24369) üzenetére


starr
őstag

Beállítások, Adathasználat, Gmail
Legyen bekapcsolva a wifi, és a mobilnet is.
Ha mindkettőbe van kapcsolva, akkor nincs ötletem.

(#24371) starr válasza RpPRO (#24368) üzenetére


starr
őstag

A Global stabilon már rég kivették, azért mentem EU rom-ra. Most ez már a második build, amiben nem működik. Megy vissza a 8.10.11.
Az a baj, hogy Google Kamera jó képeket csinál, az össze többi meg szétkent szrt.
Nem lehet a Camera2 API-t utólag feltenni valahogy TWRP-vel?

(#24372) DJGABI


DJGABI
addikt

Ezek a Xiaomi mobilok kapnak indén Android Oreo vagy Pie frissítést [link]

hát a mienknél már a 7-es is csoda volt, ez már felejtős :O

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24373) kidnou válasza DJGABI (#24372) üzenetére


kidnou
senior tag

Ez már egy régi készülék, mit vártál?

(#24374) RpPRO válasza DJGABI (#24372) üzenetére


RpPRO
őstag

Mitől jobb az Oreo vagy a Pie?

2018.10 security patch a legfrissebb bétával.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#24375) orso0355 válasza DJGABI (#24372) üzenetére


orso0355
őstag

Kezdhetnénk elölről az összes beállítás megvitatását, mint a 7-esre váltáskor. 😃

(#24376) DJGABI válasza kidnou (#24373) üzenetére


DJGABI
addikt

azért az 1 év -se- support elég szégyenletes... a 7es se lett az igazi, legalábbis a 10-es béta amit kipróbáltam elég gyengus volt

na mindegy, majd a modderek megoldják. szerencsére elég jó közösség van a teló mögött

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24377) kidnou válasza DJGABI (#24376) üzenetére


kidnou
senior tag

Már jobban fossák ki az új telókat minta samsung, az újakra koncentrálnak. Kezdenek rossz irányba menni

(#24378) csakb válasza starr (#24364) üzenetére


csakb
őstag

Csodálatos.
Még szerencse, hogy az EU stable már soha nem fog frissülni, szóval nem kell ez miatt szívnom.

(#24379) starr válasza kidnou (#24377) üzenetére


starr
őstag

Jah, nem tudom minek ennyi fajta telefont gyártani, ráadásul bármilyen előrelépés nélkül.

(#24380) starr válasza RpPRO (#24374) üzenetére


starr
őstag

Van rá egy csomó custom kernel :)

(#24381) donbig


donbig
tag

Üdv! A beállításokból elérhető-e az a menü, ahol az egyes alkalmazásokhoz tudom beállítani, hogy wifi vagy adatkapcsolatot használjon? Erre gondolok:
[kép]

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#24382) sharp007 válasza donbig (#24381) üzenetére


sharp007
tag

Biztonság - Adatforgalom - Korlátozás.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#24383) donbig válasza sharp007 (#24382) üzenetére


donbig
tag

Köszönöm, na ez az, amit így nem találok meg. Adatforgalmat igen, de abban nincs ilyen lehetőség. 8.5.2, nem frissítettem, lehet, hogy ezért?

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#24384) donbig válasza sharp007 (#24382) üzenetére


donbig
tag

ÁÁÁ, köszönöm, megvan!

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#24385) JohnDoe_Hun válasza starr (#24370) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Szerintem azért nem megy mobilnettel mert a szinkronizáció csak wifire van állítva. Ha ezt kikapcsolod akkor meg fognak jönni a levelek

(#24386) paolinho


paolinho
őstag

Van arra valami ötlet, hogy miként megoldható a Beállítás alól az egyik sim lekapcsolása? Külföldre megy a nejem, és a munka-kártyáját nem akarná használni.
Előre is köszi a segítséget!

(#24387) -ZeeZee- válasza paolinho (#24386) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Vegyétek ki a telefonból. ;]

(#24388) paolinho válasza -ZeeZee- (#24387) üzenetére


paolinho
őstag

Ha más nincs, ez lesz a megoldás.

(#24389) gyulaszu válasza paolinho (#24386) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én itt kapcsolom ki mindig, ha nem akarok elérhető lenni:

gyulaszu

(#24390) orso0355 válasza gyulaszu (#24389) üzenetére


orso0355
őstag

Same here 😃

(#24391) RpPRO válasza starr (#24371) üzenetére


RpPRO
őstag

A 2. hozzászóló olyan logikusan levezeti a camera2 API sztorit, hogy tartok tőle, hogy ez lesz a valóság: [link]

Ami a lényeg: úgy fest, hogy a gyártók prémium fícsörnek szánják majd a camera2 támogatást ezek után.. :(((

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#24392) starr válasza RpPRO (#24391) üzenetére


starr
őstag

Akkor majd legközelebb másik gyártót választok :DDD
C2 api nélkül teljesen értéktelen ez a telefon.
Amúgy meg egyre rosszabb ez a miui. Csomó fícsör nincs már, ami a 8asban volt. Pl zárképernyő kikapcsolása, lezarás után csak egy idő múlva kérjen jelszót, stb. A hivatalos globál stabilon már automatizált feladatok sincsenek.
Dejavu érzésem van. A WP is így kezdték tönkretenni.

[ Szerkesztve ]

(#24393) RpPRO válasza starr (#24392) üzenetére


RpPRO
őstag

A redmi 3s közel ugyanez a telefon. Túl jól sikerült, így szoftveresen kell megfojtaniuk. Oké, hogy lesz rá (kb jövőre) global miui10, de 6-os alapon és 2017 áprilisi peccsel. :DDD Röhej.

Talán XDA-s srácoknak sikerül hegeszteniük valamit camera2-vel kapcsolatban, mert sokan rajta vannak a témán. Úgy néz ki, hogy nem a gcam szoftver a hibás....

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#24394) paolinho válasza gyulaszu (#24389) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, köszi! Ez lett a megoldás! :R

(#24395) Lordus


Lordus
senior tag

8.3.15 - jol bevalt miuihu romom van.
hibatlanul mukodik, de eleg regi, ezert kerdezem, hogy erdemes-e frissiteni (miuihura)
csak nem bugos, rootolhato, hosszu tavon hasznalhato johet szoba.
koszi

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#24396) nyikszi válasza starr (#24370) üzenetére


nyikszi
őstag

Kosz, de sajnos be van kapcsolva. Nem ertem mi a francert van ez.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#24397) kidnou válasza nyikszi (#24396) üzenetére


kidnou
senior tag

Ez a gmail hülyesége, másik telómon is néha meghülyül, olyan szinten, hogy mobilnettel el se küldi a levelet, csak sokszori ráfrissitéssel

(#24398) kidnou válasza Lordus (#24395) üzenetére


kidnou
senior tag

Semmi gond vele nálam, amire én használom, nem találtam bugot.

(#24399) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Beléptem az üvegtörő táborba. Eddig mindig azt hittem, hogy nekem szerencsém van. Az utóbbi időben már fólia és tok sem volt a telefonon. Tegnap kicsúszott a felső zsebemből a pulóverbe, majd keresés közben a pulóverből zúzott apró kőre persze pofával..Szerintetek érdemes cserélni kijelzőt, vagy hagyjam a fenébe? :(

(#24400) Cyrin válasza csodavas (#24399) üzenetére


Cyrin
addikt

Bnőm is megtörte, de csak egy csík, és nem zavaró. Viszont a tied az. Utánanéztem kb 5 ezer körül van pótlás, cseréld ki magad. Én már két telefonomban is cseréltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.