Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) orso0355 válasza pischta (#23187) üzenetére


orso0355
őstag

Ha nincs wifid, mobilneten is tudsz frissíteni, illetve rá tudod rakni a pl pc-n letöltött frissítést is. Semmit nem kell hozzá telepíteni, nyitni stb. viszont megéri próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#23202) Dr.NX válasza PuMbA (#23198) üzenetére


Dr.NX
addikt

http://en.miui.com/download-323.html

Elfogadom a sütiket.

(#23203) sharp007 válasza orso0355 (#23201) üzenetére


sharp007
tag

Potom 1,3GB.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#23204) orso0355 válasza sharp007 (#23203) üzenetére


orso0355
őstag

Honnan tudod, hogy nincs korlátlan netje? Én is mobilneten frissítettem két napja :U

(#23205) sicc33 válasza pischta (#23187) üzenetére


sicc33
aktív tag

Csak ötlet. Ha jelszavas a wifid, ideiglenesen tedd jelszómentesre. Próbálj kapcsolódni a hálózatra a telefonnal. Ha így ok, akkor frissítés.

Nekem van olyan wifi kártyám laptophoz, ami csak jelszó nélküli hálózathoz hajlandó csak csatlakozni.

Egy próbát megér.

(#23206) St3ven válasza sharp007 (#23203) üzenetére


St3ven
addikt

Ha telekomos, most van ingyen 3 GB net egy hétre. Valakinek még meg is újult egy hét után. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23207) gegee


gegee
csendes tag

Bocs, hogy nem válaszoltam eddig a hotspotos dolgokra, nem volt időm olvasni és írni, dolgoztam.
Köszönöm a segítségeket mindenkinek! Holnap kipróbálom, de biztos működni fog! :C :R
Majd megírom.

[ Szerkesztve ]

(#23208) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Szevasztok. Csak nálam van az ,hogy kb 1 hét után megjegyzi kb mikor némitom le és onnantól magától le némítja? Ez csak azért idegesítő mert 3 műszakban dolgozok es mire megjegyzi addigra már masik időre megyek. Nincsen semmilyen haggal kapcsolatos automatizálás csak estére lekapcsolja a mobilnetet meg a wifit, illetve ha merül szinte mindent kikapcsol.

Miuihu 9 8.3.15

[ Szerkesztve ]

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#23209) DeFranco válasza DeFranco (#22977) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nos, megérkezett a tempered glass, teljesen jó, a szabad kijelzőablak egy gondolatnyival szélesebb és két gondolatnyival magasabb mint a telefon kijelzője, a nillkin tokba nem ér bele, nem nyomja fel, kellemes méret, sem nem nagy sem nem kicsi, rejtve marad annak ellenére hogy a lekerekítésre nem lóg rá.

a kijelzőn egy egész kicsit sötétít, de tényleg minimálisan, szivárványosodást nem tapasztaltam, viszont kikapcsolt kijelző mellett alaposan megnézve pontmátrix látható, nem zavaró, ha valaki nem keresi nem látja, akarni kell látni de tény hogy ott van.

nem tapogattam végig hogy teljes felületen ragad-e de szerintem igen.

az érzékelése jó, figyelni kell hogy az értesítő ledet eltaláld felrakáskor, de mivel merev tudsz vele kísérletezni csak ne tedd le a kijelzőre amíg nem fix hogy jó.

én elégedett vagyok vele első ránézésre, a többi majd használat közben kiderül.

(#23210) troller válasza szumoo@gmail (#23188) üzenetére


troller
senior tag

A Peel Smart Remote ismeri a UPC boxot.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#23211) sicc33 válasza St3ven (#23206) üzenetére


sicc33
aktív tag

Kifejtenéd? Ez érdekelne :) .

(#23212) DJGABI válasza DeFranco (#23209) üzenetére


DJGABI
addikt

sztem üveget már nem érdemes, első ejtésnél pókhálódosodik. [link] ez a hidrogél nekem most nagyon bejött, véd mindenhol és olyan könnyen megy fel mint a fólia. kisebb-nagyobb karcoknak tök jól ellenáll

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23213) Jakuu válasza szumoo@gmail (#23188) üzenetére


Jakuu
őstag

Ha ez a tipus a UPC mediaboxod

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2468149

[ Szerkesztve ]

(#23214) DeFranco válasza DJGABI (#23212) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az a dolga hogy pókhálósodjon a kijelző helyett, mert így vezeti el az ütés energiáját és így a védőüveg kapja a javát nem a telefon kijelzője.

biztos nagyon jó a hydrogel meg minden, de én nem a karcoktól akarom védeni az üveget hanem a töréstől.

tudok vigyázni a telefonomra, a tempered glass-eim sem voltak karcosak soha. törni is csak egyszer törtem egyet, amikor egy óvatlan mozdulat miatt lerepült a telefon akkor viszont az üveg mentette meg a kijelzőt.

ezt meg a hydrogel meg a fólia nem tudja.

(#23215) Dr.NX válasza DeFranco (#23214) üzenetére


Dr.NX
addikt

+1

Elfogadom a sütiket.

(#23216) sharp007 válasza DeFranco (#23214) üzenetére


sharp007
tag

:K

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#23217) pischta válasza orso0355 (#23201) üzenetére


pischta
csendes tag

Már megigényeltem a cserét, ma viszi vissza a futár a telót, de a 9-re frissítés azért kérdés maradt. Egyrészt, gondolom a 8-ast is frissítik továbbra is. Azt lehet tudni, hogy meddig támogatják?
A kilencest mikor próbáltad ki? Csak azért, mert hátha azóta sokat javult.
A kilences frissebb kernelt is jelent egyben? Azt mennyi időnként frissítik?

(#23218) orso0355 válasza pischta (#23217) üzenetére


orso0355
őstag

Én minden frissítést felteszek, amint azt a telefon jelzi. Nincsenek rossz tapasztalataim, megbízható, stabil telefon.

(#23219) pischta válasza orso0355 (#23218) üzenetére


pischta
csendes tag

aelod említette, hogy parádés az üzemidő a nyolcassal (az egyik okom ez volt, amiért ezt a készüléket választottam. Redmi 3-am van, ami hasonlóan jól teljesít. Nem is válnék meg tőle, szeretem, családon belül adom tovább). A kilencessel mennyi időnként kell tölteni? Leginkább persze az érdekelne, hogy a nyolcashoz képest romlott-e a helyzet, és ha igen, mennyit?

(#23220) Teaway válasza pischta (#23217) üzenetére


Teaway
veterán

A 8-as frissítés már eljutott az utolsó pontra (ez van nekem), innen már a 9 következik.

Nincs itthon csokid??

(#23221) aelod válasza pischta (#23219) üzenetére


aelod
veterán

Nálam jelentősen romlott. Tudni kell, hogy nagyon sokat nyomkodom LTE kapcsolat folyamatos meló alatt. -1 óra, esetenként 1,5 óra SoT a difi. Meg a stand by üzemidő is kicsit jobb merülést eredményezett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23222) szumoo@gmail válasza Jakuu (#23213) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Pace HD DCR7111

@troller: köszi kipróbálom

(#23223) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

bocs, ha ez ide nem való, de most találtam, hogy van már Redmi 6

Xiaomi Redmi 6

a saját topikjában semmi érdemlegest nem találtam róla, pedig már ugyanannyiért kapható a globál, mint a 4x

még 1 centivel sem hosszabb, vékonyabb és ami engem nagyon érdekel, hogy a dupla kamera hogyan teljesít, mert nálam a 4x-nél ez a gyenge láncszem, meg a 4g s-lte hang szétdobálás.
tudom aksi csak 3000

van már ilyen tapasztalat , váltás?

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#23224) aelod válasza csabulaxi (#23223) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom de ez az MTK SoC nekem biztosan kizáró tényező. Inkább akkor a R5 vagy a RN5 :K Utóbbinál a kamera elrendezés nem a legszerencsésebb a púppal együtt de egy tokkal ez orvosolható és akkor nem billeg asztalon sem ha körmöl rajta valaki.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23225) PuMbA válasza aelod (#23224) üzenetére


PuMbA
titán

Teljesítményben ugyanott van és néhol még gyorsabb, mint a Snapdragon 625, YouTube-on van róla videó. Ja és a legfontosabb, a videó alatti borzalmas hangminőséget kijavították. Bravó Xiaomi, 2 év alatt sikerült megcsinálni, micsoda fejlődési ütem :DDD

(#23226) stanley00: A legújabb MIUI 9.6.2-ben megszűntek az akksi gondok nálam. Már ugyanolyan üzemidőm van, mint 8.5.4 alatt. Anno én is visszaraktam a 8.5.4-et, mert sok idő kell, míg egy MIUI verziót normálisan megcsinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#23226) stanley00 válasza aelod (#23221) üzenetére


stanley00
tag

Tegnap beszéltük ezt a MIUI 8 és MIUI 9-es mizériát. Amióta nekem 9-es van (volt) látványosan romlott az üzemidő de ezt már írtam itt párszor úgyhogy nem is fárasztanám vele a közönséget a lényeg, hogy éjszakánként teljes töltöttségről 10%-ot is merült úgy, hogy semmi nem volt bekapcsolva. Viszont az utóbbi időben folyamatosan tesztelgettem több 9-es változat is volt fent (mind Global Stable hivatalos) de mindegyik produkálta a gyors merülést. Csakis abban az esetben nem merült 10%-ot éjszaka ha előtte újraindítottam. Akkor reggel is 100%-on volt a töltés. Mindig úgy próbálgattam, hogy lefekvés előtt 100%-ra töltöttem. Van egy gyanúm egy appra ami produkálhatja a dolgot csak azt nem tudtam eldönteni, hogy a MIUI a hibás mert beragad valami és csak újraindítással oldódik meg a dolog vagy esetleg az app zabálja az aksit. MIUI 8 alatt amikor megvettem a telót semmi ilyenre nem emlékszem. Úgyhogy most meguntam a dolgot és kíváncsiságból visszaraktam a MIUI 8.5.4.0 global stable ROM-ot. Azért nem a 8.5.2.0-át mert az még nem Nougat. Kíváncsi leszek. Ha most is így fog merülni akkor feladom :O

(#23227) trebrona válasza stanley00 (#23226) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt is írtam már többször. [link] :)

MIUI verziótól és telefontípustól függetlenül előforduló hiba.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#23228) PuMbA válasza trebrona (#23227) üzenetére


PuMbA
titán

9.6.2-ben is? Mióta fent van nekem még nem ragadt be és alig csökken az akksi időm töltés után. Van, hogy 1%-ot megy le 3-4 óra standby alatt.

[ Szerkesztve ]

(#23229) trebrona válasza PuMbA (#23228) üzenetére


trebrona
nagyúr

Random, nem konstans.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#23230) stanley00 válasza trebrona (#23227) üzenetére


stanley00
tag

Ok, köszi az infót. De nekem nem hinném, hogy ez a problémám mert ha feltöltöm 100%-ra és nem indítom újra attól még nem merül gyorsabban. Akkor van baj ha használok egy appot és nem indítom újra használat után.

(#23231) trebrona válasza stanley00 (#23230) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ok, az előbb mást írtál, ezek szerint félreértettem.
Csakis abban az esetben nem merült 10%-ot éjszaka ha előtte újraindítottam. Akkor reggel is 100%-on volt a töltés. Mindig úgy próbálgattam, hogy lefekvés előtt 100%-ra töltöttem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#23232) kerobi


kerobi
senior tag

Havoc rendszer a treble: laggol mint állat, a viber tökfekete screen. Próbálok hozzá másik kernelt.

(#23233) htctopaz


htctopaz
tag

Hi! Nem tudja valaki hogy a Telekom Siófok környékén a B20-on kívül használ-e más 4G-s frekvenciát? Köszi!

(#23234) DJGABI válasza DeFranco (#23214) üzenetére


DJGABI
addikt

hát nem tom, ízlések és pofonok. amikor második nap leejtettem üvegfóliával és egyből elrepedt akkor rohadtul felhúztam magam. egész eddig sima fóliás voltam, törni egyszer se törtem még kijelzőt, lehet épp ezért elég nekem a hidrogél...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23235) orso0355 válasza pischta (#23219) üzenetére


orso0355
őstag

Ez mindig használattól függ. Én semmiféle romlást nem vettem észre egyik frissítés után sem, soha. "Drasztikus" változást meg pláne nem. Éjszaka sose merül semennyit, napközben, ha nem használom is max 1-1% jövöget le. Használattal nyilván arányosan merül. Én 2-3 naponta töltöm átlagosan.

[ Szerkesztve ]

(#23236) aelod válasza PuMbA (#23225) üzenetére


aelod
veterán

Ez köszönhető az új MIUI-nak vagy maga a telefon "tudja" csak ezt?

És itt egyben kérdezek mindenkit, hogy az új frissítés megoldja a videó hangjának gondjait?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23237) gegee válasza siddis (#23168) üzenetére


gegee
csendes tag

Köszi, kipróbáltam, működik! Most is azt használom. :)

(#23238) PuMbA válasza aelod (#23236) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem a telefon, mert van fent teszt Xiaomi Mi A2-ről a GSMArena-n, ami szintén zsír új telefon és aminek szintén rossz a hangja :)

[ Szerkesztve ]

(#23239) Dhampir válasza PuMbA (#23238) üzenetére


Dhampir
félisten

Még mindig rossz a hang? Ejnye. :(

(#23240) PuMbA válasza Dhampir (#23239) üzenetére


PuMbA
titán

Ez tényleg hihetetlen, hogy eddig húzzák-vonják ezt a kis hibát. Ennyire senki nem ért hozzá a cégnél úgy látszik. Új felhasználóknak meg már Redmi 6-ot kell venni 4X helyett és problem solved :)

[ Szerkesztve ]

(#23241) aelod válasza PuMbA (#23240) üzenetére


aelod
veterán

Itt nem a nem értés a szűk keresztmetszet szerintem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23242) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Jött ma egy frisítés 9.6.4.0 nammifd 1.3 giga de nem tudom fel rakjam e jelenleg 9.6.2.0 van fenn majd meg látom ha haza érek lehet frisítek.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#23243) re-d-evil


re-d-evil
tag

Sziasztok!
Ma nekem is feldobta a 9.6.4.0 frissítést. Ez most akkor béta, vagy nem? Érdemes feltenni, vagy inkább várjak? Tapasztalat?

(#23244) siddis válasza re-d-evil (#23243) üzenetére


siddis
őstag

-- Aux armes, citoyens --

(#23245) orso0355 válasza re-d-evil (#23243) üzenetére


orso0355
őstag

Nekem semmi gondom nincs vele, nem okozott érezhető változást.

(#23246) re-d-evil válasza siddis (#23244) üzenetére


re-d-evil
tag

OK. Ez nekem is megvan. De tegnapelőtt is ugyanez volt (orso0355), mégis azt mondták rá hogy béta. Ez miből derül ki?

[ Szerkesztve ]

(#23247) csucsu21 válasza re-d-evil (#23246) üzenetére


csucsu21
aktív tag

Nekem az a fura szinte semmi újat nem hoz, és 1.3 gigás.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#23248) St3ven válasza sicc33 (#23211) üzenetére


St3ven
addikt

[link] és [link]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23249) orso0355 válasza re-d-evil (#23246) üzenetére


orso0355
őstag

Olvasd el trebrona hozzászólásait tegnapelőttről!

(#23250) re-d-evil válasza orso0355 (#23249) üzenetére


re-d-evil
tag

Köszi, olvastam, de nem lettem sokkal okosabb. :F :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.