Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Juhuú, eltűnt az új verzió figyelmeztető ikon, és már nem is mutatja a telefon menüben sem a miuihu.
Namost vagy megdöglött az OTA szerverük vagy valamit úgy állítottak, hogy nem köhögjön a telefon.

https://divecenter.hu

(#23852) siddis válasza siddis (#23850) üzenetére


siddis
őstag

RR-O-v6.2.0-20180915-santoni-Final benne a Clarity 4.1 kernel. Megy hiba nélkül.

-- Aux armes, citoyens --

(#23854) bunnyhu válasza siddis (#23852) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Honnan van az info, megnézném mit írnak róla? Most pont keresek valami értelmes rom alternatívát.

https://divecenter.hu

(#23855) siddis válasza bunnyhu (#23854) üzenetére


siddis
őstag

Délben felraktam, azóta megy.. Szerintem megpróbálhatod nyugodtan.
Nem nagyon találtam róla semmit eddig. 3.18.71.Clarity-v4.1-AOSP-O kernel

-- Aux armes, citoyens --

(#23856) siddis válasza siddis (#23855) üzenetére


siddis
őstag

Jobban mondva most látom, hogy van egy 09.14-i Havoc Final is, az sem szokott rossz lenni..

-- Aux armes, citoyens --

(#23857) siddis


siddis
őstag

dotOS-P-v3.0-santoni-UNOFFICIAL-20180917 ny XtremeDroid

-- Aux armes, citoyens --

(#23858) siddis válasza siddis (#23857) üzenetére


siddis
őstag

Android Pie és Treble

-- Aux armes, citoyens --

(#23859) bb71 válasza siddis (#23856) üzenetére


bb71
őstag

Szerintem helyesebb lenne, ha nem a letöltőoldalt linkelnéd, hanem a fórumot, ahonnan majd továbblép az ember, ha látja a changelogot... :U

/ 16-i is van már...

[ Szerkesztve ]

(#23860) DJGABI válasza Anex66 (#23691) üzenetére


DJGABI
addikt

well.... a hidrogél tényleg nem véd a törés ellen. :(((

valaki cserélt már kijelzőt? mennyire bonyolult? ez, hogy "kerettel" csak annyi jelent hogy akkor a kijelzőt nem kell melegítgetni? mondjuk segítség persze az is... mire kell figyelni? azt olvastam yt-n akksival sokan szívtak...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23861) -ZeeZee- válasza DJGABI (#23860) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Keretest vettem, yt alapján csináltam, nagyjából 1 óra volt, az akksit tartó "ragasztószalaggal" szívtam, mert mindkettő elszakadt, úgy kellett "kifeszíteni" belőle.

(#23862) notika77 válasza DJGABI (#23860) üzenetére


notika77
senior tag

Én már a második keretes cserémen vagyok túl és most már 40 perc alatt végeztem vele. Az akkut kivenni tényleg nem egyszerű, de a korábbi cserémnél csak egy rövid csíkot tettem alá, így most már az sem okozott gondot. A csavarokat sem kell megjegyezni, melyiket honnan vetted ki, mert mind ugyanolyan. Még nehéz lehet a hátlap lefeszítése, de ha van erős, vékony műanyag lapod, akkor csak azt kell eltalálnod, hogy mennyire legyél vele óvatosan erőszakos :). A gombok alatti szalag ragasztva van a régi keretre, azt nem kapsz az újjal, így azt át kell varázsolnod. Javaslom, hogy hajszárítóval kicsit melegítsd fel, mert nekem elsőre sikerült elszakítanom, ami 2-3 héttel későbbi beérkezés után újabb szétszedést jelentett (szerencsére a csatlakozón lévő lábak rövidre zárásával sikerült elindítanom és utána nem volt szükség a gombokra).

[ Szerkesztve ]

(#23863) cappa72 válasza tobias40 (#23673) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na én is hasonlóan jártam, de még volt benne egy csavar:
Szóval 4x, hotspot beállít, bekapcs. Redmi 3s hozzácsatlakozik. Remek.
3s-en nincs net. 4x-en van.
3s: ping 192.168.34.1 --> kapcsolat visszajelez. Net nincs.

Előkaptam a régi-régi Siswoo i7-et, 4x-hez csatlakozok, net megy.
:F

Látom, hogy statikus ip-vel oldottad meg, én is megpróbálkozok vele.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#23864) -ZeeZee- válasza DJGABI (#23860) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ja, még egy apróság: hiába veszel keretest egy kis darab kétoldalú ragasztó kell akkor is. Nem sok, talán pár cm.

(#23865) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok.
Kérdezném,hogy mi az oka,hogy a 4x BT headsettel rendetlenül működik? Gondol egyet,híváskor csengeti a hs-et,látszólag eddig jó,de a beszélgetés fogadásakor nincs hang.Én sem,és a partner sem hall semmit. Párosítás törlése után hibás pin-re hivatkozva párosítás sikertelen. Csak a telefon restart oldja meg a párosítási,és a bt hset normális használatát. Már a harmadik bt hsetet vettem.

Üdv: Attila

(#23866) cappa72 válasza tobias40 (#23690) üzenetére


cappa72
nagyúr

Megpróbáltam, fix ip címet beállítottam, majd még megcseréltem az elsődleges és másodlagos dns-t (3s-en, tehát a csatlakoztatott telefonon).
Most jó.
:)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#23867) vince válasza tillatrilla (#23865) üzenetére


vince
őstag

Plantronics M50 és M70 headsettel használom a 4X-et napi szinten, nem tapasztaltam hasonlót, sőt egyáltalán semmilyen anomáliát ezzel kapcsolatban.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#23868) notika77 válasza -ZeeZee- (#23864) üzenetére


notika77
senior tag

Nekem egyszer sem kellett, neked honnan hiányzott?

(#23869) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Érdekes, mi nyár elején USA-ban használtuk a telómat net megosztásra, barátnőm S8-asa csont nélkül csatlakozott rá, az égvilágon semmit nem kellett beállítania se neki se nekem.

https://divecenter.hu

(#23870) -ZeeZee- válasza notika77 (#23868) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ha jól emlékszem, akkor a rezgő volt, meg még valami, de nem jut most eszembe. Nem kellett sok, mert a levágott 1x5cm-es darabból vagdostam ki. Szerintem 2db-ot ragasztottam vissza, de nem tudom mi volt a másik.

(#23871) egopista válasza tobias40 (#23673) üzenetére


egopista
tag

Ha vodás vagy, akkor itt a megoldás.

(#23872) tobias40 válasza egopista (#23871) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi majd kipróbálom,mert már untam hogy mindig át kell írni a ddns-t.. :R

(#23873) NemMo


NemMo
őstag

Sziasztok! A global dev miui 10-en működik a gesztusvezérlés?

(#23874) cappa72 válasza egopista (#23871) üzenetére


cappa72
nagyúr

Akkor viszont ez miért lehet?

nevezetesen:
Szóval 4x, hotspot beállít, bekapcs. Redmi 3s hozzácsatlakozik. Remek.
3s-en nincs net. 4x-en van.
3s: ping 192.168.34.1 --> kapcsolat visszajelez. Net nincs.
Előkaptam a régi-régi Siswoo i7-et, 4x-hez csatlakozok, net megy.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#23875) starr válasza NemMo (#23873) üzenetére


starr
őstag

Ha van root, és a build.prop-ban "letiltod" a fizikai gombokat, akkor igen, megjelenik a beállítások között.
Ettől még a fizikai gombok tovább működnek, de sztem az csak jó.

(#23876) DJGABI válasza -ZeeZee- (#23870) üzenetére


DJGABI
addikt

Megvolt a csere. Kijelző, érintő van, az épp csak bedobott vibramotor megy (ez alá tényleg kellett kétoldalú, átmentettem a régi, akksi alól) kamera van, töltés van, hálózat van.

De hangszóró (se csengő, se média) nyesta. Tipp? Nyilván ezt is úgy kellett áttenni... de ennél óvatosabban ha akartam se tudtam volna kiszerelni, nem sértettem meg meg semmi. hátlapot nem tettem fel, de abban csak ujjnyomat érzékelő van. Mondjuk ez érdekes h az alsó sem szól, az usb meg megy, egy szalagkábelen vannak.... :(((

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23877) -ZeeZee- válasza DJGABI (#23876) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Alul a mikrofon van, a hangszóró felül van. (Lent is van hangszóró? Ezt nem tudtam).Szerintem nem tettél vissza 1 szalagkábelt. Ilyenkor sajnos nincs mese vissza kell bontani. Próbáld meg szétszedni és yt-on nézni, hogy minden be van-e kötve. Jobb ötletem sajnos nincs.

[ Szerkesztve ]

(#23878) -ZeeZee- válasza DJGABI (#23876) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Bocsi, közben lejárt a szerkesztési idő...

Itt 6:52-nél köti le a hangszórót.

(#23879) NemMo válasza starr (#23875) üzenetére


NemMo
őstag

Köszönöm. Az anyukám mobilja és nincs root, szóval felejtős. Még egyszer köszönöm válaszod

(#23880) thora


thora
csendes tag

Na jelentem a Miflash progival visszaraktam a 8.2.10.0-et, de nem tudom mikor vehetem le a kábelről :D Még azt írja, hogy flashing, várjam meg míg kiírja, hogy succesfully done vagy valami? Köszi előre is!

(#23881) sunavlys válasza thora (#23880) üzenetére


sunavlys
senior tag

ha nem írta ki, hogy SUCCESS, akkor honnét tudod, hogy visszarakta?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#23882) thora válasza sunavlys (#23881) üzenetére


thora
csendes tag

bekapcsolt a telefon csekkoltam, beállítottam, és működik, csak még azt írja flashel...

(#23883) thora


thora
csendes tag

Ezt látom jó régóta... a telefon feltéve a kábelre egyelőre tökéletesen működik...

(#23884) aelod válasza thora (#23883) üzenetére


aelod
veterán

Hát ott végül is írja, hogy finished.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23885) thora válasza aelod (#23884) üzenetére


thora
csendes tag

Lehúztam, újraindítottam, megy...Még a frissítést is feldobta a 8.5.2.0-ra..., HOgyan tudom a nyomogatáson kívül lecsekkolni, hogy minden klappol?

(#23886) aelod válasza thora (#23885) üzenetére


aelod
veterán

Nálam anno amikor visszaraktam a korábbi romot akkor nem rémlik, hogy nem jelezte volna, hogy finished. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23887) sunavlys válasza aelod (#23884) üzenetére


sunavlys
senior tag

finished: 0.017 s

kevesebb mint 1 másodperc?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#23888) aelod válasza sunavlys (#23887) üzenetére


aelod
veterán

Valami nem kerek akkor ott.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23889) thora válasza aelod (#23888) üzenetére


thora
csendes tag

Ez a finished csak az adott részfolyamatra vonatkozott sztem... Úgy néz ki minden mukszik, már csak a cloudban lévő képeket szeretném letölteni a telóra vissza azt hogyan lehet legegyszerűbben?

(#23890) DJGABI válasza -ZeeZee- (#23878) üzenetére


DJGABI
addikt

ez tök jó, csak én épp ahhoz a szalagkábelhez nem is nyúltam.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23891) thora válasza thora (#23889) üzenetére


thora
csendes tag

Közben megoldódott!

(#23892) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Nem úgy volt, hogy a 9.6.4.0 az utolsó a hivatalos frissítés?
Nálam most feljött a 9.6.5.0 verzió is.

(#23893) DJGABI válasza DJGABI (#23876) üzenetére


DJGABI
addikt

semmi? lineage-n vagyok, próbáljak egy gyári romot? tényleg ennél óvatosabb ha akartam se tudtam volna lenni, egyszer csúszott meg a kezem úgy hogy azt mondtam hoppá, de semmi sérülést nem láttam, és az is az alján volt, az usb meg megy... mi5-nél találtam hasonló hibáról írást [link], ott azt írják alaplapcsere... :(((
mondjuk nálam fülhallgatóval megy, meg mikrofon is van...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23894) notika77 válasza DJGABI (#23890) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem az összes kábelt le kellett szedned, különben nem tudod átszerelni a felső modult az új keretbe vagy csak hiányosan. 7:57-nél látható állapotban a hangszóró még a keretben van - középen felül az ezüstös téglalap.

ui.: A kék gumibigyót is át kell tenni.

szerk.: Bocs, az alsó hangszóró nem működik! Sajnos nem emlékszem rá részletesen, hogy néz ki, de emlékszem két arany csatlakozóra az alsó NYÁK-on. Nem tudom, hogy az az antenna vagy a hangszóró érintkezője, de szerintem nézd meg, hogy a másik darabon az érintkezők nem lapultak-e le.

[ Szerkesztve ]

(#23895) notika77 válasza notika77 (#23894) üzenetére


notika77
senior tag

Megnéztem a videót és az alsó NYÁK-on van a két érintkező és a leszerelt műanyag takarón az aranyozott érintkező alap. <- nem tudom hogy hívják az érintkező két részét ebben az esetben, ha az egyik oldal kiemelkedik a síkból és szerintem ilyenkor az érinti a másik síkban maradó részt :)

(#23896) DJGABI válasza notika77 (#23894) üzenetére


DJGABI
addikt

se alsó, se felső, ez a bajom....

amit kolléga mond szalagkábel az egyetlen amit nem húztam le, amúgy előlapi kameráé talán, az a modul egy az egyben kijön, anélkül is...lehet megpróbálom rezgő nélkül, valszeg az alá lett sok a raganyó.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23897) Repsol600 válasza DJGABI (#23896) üzenetére


Repsol600
addikt

Ha nem érintkezési hiba, akkor az audio chip halt meg az alaplapon, ez alaplap csere, vagy keresel egy szervizest aki át tudja forrasztani. Szerintem ez kell hozzá [link]

(#23898) vince válasza Repsol600 (#23897) üzenetére


vince
őstag

Ez Redmi 4A/NOTE 4X-hez való a leírás szerint.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#23899) Repsol600 válasza vince (#23898) üzenetére


Repsol600
addikt

Úgy tudom ez a K318 van a a 4x-en is, de az a biztos ha a szervizben majd megnézik előtte.
Esetleg döglött alaplapról is át lehet rakni.

[ Szerkesztve ]

(#23900) bb71


bb71
őstag

5 nap készenlét, 5 óra SOT - ez jó? Havoc + Phantom kernel

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.