Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) orso0355 válasza mpo (#10849) üzenetére


orso0355
őstag

Érdekes, nekem nem karcolódott meg. Ti hol tartjátok, késes fiókban? :D
Azért vesz az ember használati tárgyakat, hogy használja. Oké, én is tettem rá védőréteget, de amíg nem jött meg, addig normálisan használtam nélküle is :)

(#10852) orso0355 válasza mpo (#10850) üzenetére


orso0355
őstag

Amúgy én is egyből felraktam a Quantumot :DD

(#10853) qge válasza orso0355 (#10852) üzenetére


qge
aktív tag

Amikor azt mondjátok, hogy Quantum, akkor az android-ra való "Firefox Beta"-ról, vagy a windows-re való böngészőről beszéltek?
Jobb, mint a sima Firefox?
Bocs az OFF-ért.

(#10854) wd.taz


wd.taz
aktív tag

Sziasztok!

Most ért ide, a 2db 4x 3/32. 2db redmi 1S-t váltanak le.
Elkezdtem az olvasást az elején, de lenne egy gyors kérdésem.

Az ujjlenyomat-olvasó egyszerre tud két (feleségemé + az enyém) ujjlenyomatot kezelni?

Tazi

Well, á sün apró Enimel.../ „if it’s not a Boeing, I am not going" /

(#10855) SkyS1gn válasza wd.taz (#10854) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Több ujjat hozzá lehet adni így igen.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10856) rooland válasza trebrona (#10832) üzenetére


rooland
senior tag

Szuper, köszönöm szépen a segítséget!

Kár hogy a 3 hang üzemmódot nem tudom egyszerre váltani. Azért fontos, mert pl tárgyalásnál elég a néma üzemmód rezgéssel, az egy pöttyintés. Viszont éjszaka némát akarok, rezgés nélkül. Így némára is kell állítanom illetve a rezgést is le kell vennem, 2 pöttyintés. Nem nagy dolog persze, apróság, de eddig ez alapból meg volt oldva egy gyors gombbal mind3 állapot változtatása. :)

(#10857) mpo válasza qge (#10853) üzenetére


mpo
veterán

A Windows 10-hez (FCU) való FF Quantumról.
De nekem a 4X-en is volt FF, amit most csak frissíteni kell. A béta az másiknak néz ki.
A Mozilla oldaláról a link ide visz, a play áruházban: Firefox, a gyors böngésző

Ha érted, akkor már elavult.

(#10858) m3tr0 válasza tope (#10829) üzenetére


m3tr0
senior tag

Én még nem rendeltem meg. :DDD
Hezitálok... :))

(#10859) orso0355 válasza qge (#10853) üzenetére


orso0355
őstag

Bocsi igen, én a pc-sre gondoltam. Tetszik :)

(#10860) manager2220


manager2220
tag

Kérném a segítségeteket. 3 napja hajtok egy 4x-et. Elsődleges szempont az akku teljesítmény volt nekem a vásárláskor, ehhez képest kicsit sokallom a naftát amit megeszik. Szerintetek ez a fogyasztás normális?

Köszi előre is.

(#10861) mpo válasza manager2220 (#10860) üzenetére


mpo
veterán

Ebben az appban kell keresgélned, mi szívja ennyire.
A második képen ott a hardver.
Nekem nem sok indul automatikusan és kevésnél van rezgés.
A WIFI-t és GPS-t meg kikapcsolom, ha nem kell.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10862) Dwatti válasza manager2220 (#10860) üzenetére


Dwatti
addikt

Rakd be egy fiókba és ne vedd elő pár napig akkor kevesebbet fogyaszt, ez nem vicc kipróbáltam 😁
Most komolyabbra véve indítsd újra hátha beragadt egy alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#10863) kidnou válasza manager2220 (#10860) üzenetére


kidnou
senior tag

SOT idejéről nem raktál képet igy az kérdéses, hogy mennyi. De ha azt nézem hogy közel óra üzemidővel töddszöri képrnyő ébrresztéssel pocsék mobiljellel 34% fogyott, nem rossz

(#10864) expo válasza qge (#10828) üzenetére


expo
tag

Azért Kitkat -es Xiaomit már nem vennék :)

De az (nekem) a jó méret. 4,5-4,7 colos képernyő már pont elég és elfér fektetve egy farmerzsebben, amit a 4x már nem tud. Ideális az XZ1 Compact, de az ugye négyszer ennyibe kerül. Szűk a paletta.

A hibalistáról lehagytam az ergya rezgést, most pótlom.

(#10865) vince válasza rooland (#10856) üzenetére


vince
őstag

Nem tudom, hogy jól értem-e a problémát, de nekem (miuihu) az értesítési területen külön kapcsoló van a néma módhoz (ekkor rezeg csak) és a csendes üzemmódhoz (nem is rezeg).

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#10866) Addeladdel válasza horn3t (#10756) üzenetére


Addeladdel
csendes tag

Szia!

Itt azt mondta a tesztelő, hogy ez egy olyan bug, amit nem tudsz megoldani és cseréltetned kell.

(#10867) JohnDoeHun válasza orso0355 (#10847) üzenetére


JohnDoeHun
tag

Addig rajta lesz a fólia amig meg nem jön az üveg. A kijelzőtől azért túl sokat nem várok, Le 1s-ről váltottam most. Sőt az asszony sokéves p8-a is komolyabb kijelzővel van szerelve. Ez azokhoz képest junoszty tévé.

(#10868) rooland válasza vince (#10865) üzenetére


rooland
senior tag

Szerintem megvan. Ne zavarj néven van a semmi hang, semmi rezgés. Köszi! :)

(#10869) aelod válasza horn3t (#10756) üzenetére


aelod
veterán

Állítsd 3gre az adatkapcsolatot ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10870) mpo válasza rooland (#10868) üzenetére


mpo
veterán

A némát ki tudod tenni a Lebegő labdához.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10871) manager2220 válasza kidnou (#10863) üzenetére


manager2220
tag

Erre gondolsz? (Azóta volt egy restart)

(#10872) Black_Raven válasza orso0355 (#10851) üzenetére


Black_Raven
veterán

2 hónapja használom tok és fólia nélkül. Nem horpadt, kopott semmi nyom külsőleg, szűk farmerzsebben tartom legtöbbet+suvickolom egésznap a kijelzőt mert utálom ha lenyomatos, és semmi karc vagy hajszál karc nincs rajta. Ráadásul 2szer kiugrott a kezemből,(pvcre) és még így is sértetlen. Szóval hülyeségnek tartom ha valaki azt mondja hogy horpad, vagy kopik, vagy nagyon karcolódik. Hogy ne legyen kérdés(boe).Igazad van, ha nem kulccsal/apró pénzzel van zsebben, úgy nem lesz semmi baja.:)Ja a fóliát az első prcben leszedtem róla.

mnager2220: na még eggyet bökjél a kijelzőre.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#10873) pcnet


pcnet
addikt

WayteQ szerviz tapasztalat

Nos! Hálózat eldobálással küldtem ugye a telefont szervizbe október 24-én. Munkalap szerint másnap délután meg is érkezett hozzájuk. Tegnap hívtak, hogy kicserélték, átadják futárnak, ma megkapom. Közben GLS csomagpontra kértem, letelefonálták, vissza hívtak, hogy oké. Szóval segítőkészek.

Ma meg is jött a telefon. A telefon teljesen új, kijelzőjén a matt fóliával, hátlapján az IMEI-t tartalmazó matricával. Töltő, adatkábel, doboz a régi telefonomé. A munkalapra azt írták, az átvett telefon állapota "koszos, karcos". Ez mondjuk érdekes, mert direkt tisztára töröltem LCD tisztítóval és szemüveg tisztító kendővel, mert hallottam több helyről, hogy némelyik szerviz "előszeretettel" karcolja meg a készülékeket. Ezért minden oldalról lefényképeztem feladás előtt. A vissza út költségét a szerviz állta.

A garancia időtartama a szervizben töltött idővel nem hosszabbodott meg!!! Ez fura!

BOE kijelzős telefont küldtem szervizbe, EBBG-st kaptam vissza. Persze nem tragédia, nálam ez nem e-pénisz, de már beállítás varázslóban észrevettem, hogy sárgásabb a színe. Szóval szabad szemmel kiszúrható a panel típus.

Kb ennyit szerettem volna leírni. Nálam 4/5 pont a WayteQ-nek. :R

Úgy döntöttem egyelőre megtartom. Aztán majd elválik, hogy megszokjuk egymást, vagy elválnak útjaink. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#10874) Dr.NX válasza qge (#10828) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ha megnyitod a linkeket, mindegyik Out of stock. Régóta kifutott modell.
Jól ismerem, mert idáig Redmi 2 Pro-m volt.
Én ellennék a 4,7" mérettel is, kár hogy nem csinálnak egy 4,5-4,7" vonalat.

Elfogadom a sütiket.

(#10875) JohnDoeHun válasza pcnet (#10873) üzenetére


JohnDoeHun
tag

Nekem is jó tapasztalaton van velük. Nem kekeckedtek nem kérdetősködtek. Kicsit sokat csücsült ott a talóm főleg h csere lett dw az a helyzet h ennél csak százszor szarabb helyek vannak. A kijelzőm nekem is ebbg bár nem tom mi volt amikor beküldtem. A kijelzőket alapból hidegre állítom így ridegebbek a színek. Nem tapasztaltam amúgy h sárgás lenne. True hd kijelzőről tértem át erre, szóval nálam inkább a felbontás fura. Amúgy a fényereje brutál erős.

(#10876) wd.taz válasza SkyS1gn (#10855) üzenetére


wd.taz
aktív tag

Köszönöm :R

Well, á sün apró Enimel.../ „if it’s not a Boeing, I am not going" /

(#10877) kidnou válasza manager2220 (#10871) üzenetére


kidnou
senior tag

még a képernyót kellett volna megnyitni. Ha rákattintasz kiirja mennyit ment

(#10878) kidnou válasza orso0355 (#10859) üzenetére


kidnou
senior tag

engem eddig nem győzött meg. Facebook alatt kimondottan lassabb mint a chrome

(#10879) #73029888 válasza Bandi7 (#10808) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nekem is azt írja ki,gondolom a hétfői frissítésben már javítva lesz.

Okoz működésbeli gondot?

[ Szerkesztve ]

(#10880) 7om válasza mpo (#10793) üzenetére


7om
tag

Kösz 👍.A linkedre nem mertem kattintani mert az fntebbi leszívta a mobilnetem.(makoj gengszter vagy a t mobilnál melózik)😐

(#10881) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv!

2 napot Székesfehérváron voltam Hotel wifijen felkínálta a 9.1.1.0at hazaerve a 8.5.2.0nal nem talál újat, hogy van ez? 😕
Visszahívták volna?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#10882) #73029888 válasza ra^ven (#10881) üzenetére


#73029888
törölt tag

Szia!

Szerintem igen,most már várd ki azt a 2 napot.

(#10883) rooland


rooland
senior tag

Arra van ötlet miért csinálja, hogy másoltam rá mappákban mp3 zenei albumokat. A saját gyári zenelejátszója egyes mappákban lévő albumokat felismer, egyeseket nem. A zenelejátszóban ha mappa nézetre megyek, rámegyek egy mappára (amiben nem ismeri fel a zenéket) és üresnek mutatja a mappát. Fájlkezelőben ha megnézem, ott már látja az mp3-akat, és ha rányomok hogy lejátssza a zene alkalmazással, akkor nem a normál teljes értékű zenelejátszóval játssza le, hanem csak ott helyben egy kis sávban, tehát nem kezeli teljes értékű zene fájlként vagy nem értem (pedig ugyanúgy mp3 mint a többi). :F

(#10884) kidnou válasza ra^ven (#10881) üzenetére


kidnou
senior tag

Miuihu.n irták:
Gyorsan kikapcsolták a nemzetközi frissítést, azért maradt "belföldön" az OTA. Jönnek a javítások 9.1.1.x rajtszámmal, annyira nem sikerült az első stabil.

(#10885) mpo válasza 7om (#10880) üzenetére


mpo
veterán

Az én linkemre jobb, ha kattintasz és elteszed bookmarkba, mert nem indul letöltés.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10886) mdraco válasza kidnou (#10884) üzenetére


mdraco
őstag

Mi nem sikerült? Én nem veszek észre semmi hibát. Akkor ezek szerint ez a beta stable.

(#10887) orso0355 válasza Black_Raven (#10872) üzenetére


orso0355
őstag

Hát nem?
Mindenesetre attól a gyári fóliától herótom van, fúj 😃

(#10888) mpo válasza ra^ven (#10881) üzenetére


mpo
veterán

Aki lemarad az OTA frissítésről, itt megnézheti mi a legfrissebb és le is töltheti.
A linken nem indul letöltés, nyugodtan kattinthatsz.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#10889) orso0355 válasza kidnou (#10878) üzenetére


orso0355
őstag

Nálam meg a chrome rosszabb, szóval... 😃

(#10890) trebrona válasza mpo (#10888) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem értem ezt külön linkelgetést, minden rom linkkel az összefoglalóban.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10891) kidnou válasza orso0355 (#10889) üzenetére


kidnou
senior tag

gépenként változó mint minden. Monjuk én szívok a facebookkal mert azon "szerencsések" közé tartozom akikkel valószinűleg kisérleteznek, azóta lassú. Már a hvg is irt cikket róla.

(#10892) mpo válasza trebrona (#10890) üzenetére


mpo
veterán

Igazad van, de jöttek még nálam is újabbak és csak segíteni akartam.
Egy másik topicban volt, kicsit tömörítek:
Tudtok valamit ajánlani ehhez meg ehhez , ezért meg azért .......

Az összefoglalót!
---------------
Ha mindenki elolvasná az összefoglalót, meg legalább az utolsó hetet, nem is nagyon kérdeznének.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#10893) trebrona válasza mpo (#10892) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jól látod, pont erre lett kitalálva. Bárki, aki betér, azonnal információhoz jusson. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10894) lócitrom válasza zkovacs (#10772) üzenetére


lócitrom
őstag

nem mondom, hogy általános jelenség, de nem egy jó előjel. nálam ezzel indított. töröltem a frissítéseket és a beállításokat meg újraindítottam és így végül elindult.

(#10782) ibanez16670
előbbi B20 sáv támogatásával is elérhető, utóbbi nem.

(#10783) makoj20

messze van a hitelestől. ez a helyi cikkírás „egyébb” kategóriája, amit nem ajánlok. nem fogdosok manapság LG csúcskészülékeket, de a leírtakat még sosem tapasztaltam amikor LG-t buheráltam. Samsung esetében is kétségeim vannak. leginkább hoaxra épültnek érzem az írást. a Xiaomi meg már minden, csak nem noname. ugyanakkor a bootloader mint védelem kérdéses még akkor is, ha szólnak mellette érvek. biztonsági szempontból megkérdőjelezhető. egy gyártó nem attól lesz hiteles, hogy hírneve van. többségük zárt rendszereket használ, ami aztán kémkedhet úgy, ahogy akar, hisz nem látsz a mélyére. kicsit olyan az egész, mintha egy laposföld hívő írta volna, aki szerint nemigen szól érv az állításaival szemben. látszik, hogy úgy nagyon nem nézett mindennek utána és nem is rendelkezik tapasztalattal, de azért kifosta magából.

(#10800) starr
bekapcsolható, hogy mutassa. azt ne kérdezd, hogy hol, mert ilyesmiket hónapokig nem találok meg miután egyszer beállítottam jól. nálam jelenleg botrányos a fogyasztása. aktuális MIUI 8 stabil volt eddig a legjobb nálam.

(#10881) ra^ven
kiküldték a napi frissítést óvatlan idegenlégiósoknak és természetesen aztán ezt befejezték. így szokott ez lenni. aztán hogy mennyire stabil az csak hab a tortán.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#10895) mpo válasza trebrona (#10893) üzenetére


mpo
veterán

Még írhatnál az aláírásod elé félkövérrel egy mondatot.
Mielőtt kérdezel olvasd el az Összefoglalót az oldal tetején.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10896) orso0355 válasza mdraco (#10886) üzenetére


orso0355
őstag

Én se értem, semmi gáz nincs vele. Működik, használom, jó.

(#10897) kidnou válasza mdraco (#10886) üzenetére


kidnou
senior tag

fogalmam sincs, én nem használom

(#10898) #73029888


#73029888
törölt tag

Tényleg létezik hogy a Xiaomi backdoort telepít a készülékekre vagy azóta már a helyzet rendeződött?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10899) manager2220


manager2220
tag

sziasztok,

Duplakoppos ébresztés kapcsán kerestem vissza, de nem volt egyértelmű.Van ilyen funkciónk? Ha igen hol találom? Köszi!

(#10900) pcnet válasza manager2220 (#10899) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Sajnos nincs.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.