Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) mpo válasza #73029888 (#10244) üzenetére


mpo
veterán

Ma reggel írtam: [link]

A 8.5.2 és a 8.5.4 változásával nem érdemes foglalkozni, mert az a múlt. Lásd az aláírásom.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10252) huweb válasza sharp007 (#10179) üzenetére


huweb
csendes tag

A 945-ös hozzászólásban megtalálod. :) Nem tudtam belinkelni...

[ Szerkesztve ]

(#10253) kismedve1982


kismedve1982
tag

Sziasztok!
Más se tudja használni a smart lock helyalapú feloldást? Smart lock be van kapcsolva, de nincs semmi, amivel be lehetne kapcsolni a helyalapút. Lehetséges, hogy a frissítés óta nincs? Én speciel használtam, de most nincs.

(#10254) sharp007 válasza huweb (#10252) üzenetére


sharp007
tag

:R

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#10255) Dwatti válasza mpo (#10243) üzenetére


Dwatti
addikt

Már más is jelezte hogy a képen látható üvegtípus ugyan így 4-5 mm-en körbe levegős lett.
Mint írták az üveg párban jött és méret azonosak. Ezért gondoltuk akkor kijelző más más típus esetleg más panellel szerelt is ha már az üveg egyforma. De hát így akkor teljes a káosz... hiszen a képen mindkettő ebbg
illetve már írták a Boe kijelzős is volt ilyen.

(#10256) snyper990 válasza kidnou (#10227) üzenetére


snyper990
őstag

A mobilnet jobban szívja az akksit a wifinél. 4G-n meg még inkább, gyenge térerő pedig még tovább tudja fokozni a fogyasztást

(#10257) orso0355 válasza ZüD (#10212) üzenetére


orso0355
őstag

Segítőkészek, de szerintem B20-ast nem fognak küldeni, bár az meg a másik, hogy a többi forgalmazó is csak szerzi valahonnan a B20-as modelleket...? 😃 Szóval szerintem próbálkozni nem árt. Max lesz egy nem B20-asod, ami amúgy nem olyan rossz (az enyém is ilyen), legfeljebb eladod, vagy akármi.

(#10258) orso0355 válasza mpo (#10240) üzenetére


orso0355
őstag

Nekem egy fikarcnyi levegő sincs, pedig csak "rádobtam" a védőt. Se levegő, se porszemek, semmi. Nektek hogy...? Ekkora különbség nemigen lehet. Vagy mégis?

(#10259) mpo válasza orso0355 (#10258) üzenetére


mpo
veterán

Utólag már ne tudom, hogy a hátlap a ludas vagy a kijelzővédő.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#10260) Dwatti válasza orso0355 (#10258) üzenetére


Dwatti
addikt

Az is lehet nem is az üveg kerekítése más hanem a védőfólia egyszerűen selejtes.azért levegős (össze kellene hasonlítani a 2 készülék üvegét is )
De én már ejtem a témát enyém Boe kijelzős Xpró sima üveg van rajta nem levegős, felfekszik csak 4 mm-el keskenyebb.

(#10261) ZüD válasza orso0355 (#10257) üzenetére


ZüD
tag

Köszi! És mennyire lehet észrevenni a különbséget? Telenor kártyával használná... Te mivel?

(#10262) Dwatti válasza ZüD (#10261) üzenetére


Dwatti
addikt

B20 nélkül szerintem nagyvárosban nem lesz gond vele, vidéken kisebb falvakban nem lesz más csak 2G

(#10263) Lordus válasza mpo (#10250) üzenetére


Lordus
senior tag

már nov. 2-án frissíteni akartam, de akkor sem volt ennél frissebb, pedig itt a fórumon már többen jelezték, hogy nekik 8.5.4.0 van.
mindegy, most a 9-cel tuti várok, mert a mi2s-nél befürödtem vele, tiszta bug volt az egész, összeomló galériával, hol így hol úgyszóló csengőhangokkal, újraindulással, wifi hibával... igen, dev rom volt, de nekem a mi2s-en csak dev rom volt már vagy 2 éve és nem volt vele gond...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#10264) trebrona válasza Lordus (#10263) üzenetére


trebrona
nagyúr

Le is álltak a Mi2S támogatásával, szvsz, ebből ne vonj le következtetést!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10265) Lordus válasza trebrona (#10264) üzenetére


Lordus
senior tag

hát ja, majd 5 éve a piacon van, csoda, hogy eddig frissítették. de a gond az, hogy az utolsó 3 frissítés már csak egyre rosszabb lett...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#10266) Dhampir válasza mpo (#10240) üzenetére


Dhampir
félisten

Olcsóbban meg lehet úszni a levegővel, üveg nélkül.

(#10267) Sprinti83 válasza #73029888 (#10244) üzenetére


Sprinti83
tag

Èn is így frissìtettem.Nekem sem talált frissebbet ellenörzèsnèl .Letöltöttem,betallóztam,feltette.Nem törölt semmit.

(#10268) fzoli86 válasza orso0355 (#10258) üzenetére


fzoli86
tag

Eltérő kijelző üveg. Azt hittem korabban mar vilagossa valt. Csak szerencse, h valakinek jó egy bizonyos tempered glass. Érted? Leveszed átrakod egy másik 4x-re és ott nem lesz jó.

(#10269) fzoli86 válasza Dwatti (#10260) üzenetére


fzoli86
tag

Van egy linkem a note forumbol, ott levette az üveget és atrakta egy masikra. Egyiken jo volt, masikon nem. Ezt több kijelző védővel megismételte. Azt hittem olvastad...[link]

[ Szerkesztve ]

(#10270) Dwatti válasza fzoli86 (#10269) üzenetére


Dwatti
addikt

Kimaradt. Csak próbáltam összefüggést találni. De hát ez van, szerencse itt vagy ott :)

(#10271) mashroom


mashroom
csendes újonc

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy miért nem tudok online témákat beállítani....nem is beállítani még előnézetben sem tudom megnézni mert azt sem engedi hogy megnyissam. Mi lehet ennek az oka és hogyan lehetne orvosolni?

(#10272) kidnou válasza snyper990 (#10256) üzenetére


kidnou
senior tag

valóban, de ez a hirtelen merülés nem a net. főleg úgy hogy nem is haszálja nagyon. Én folyamatosan fent vagyok, de nincs ilyen merülésem

(#10273) orso0355 válasza fzoli86 (#10268) üzenetére


orso0355
őstag

Akkor én valami óriási mázlista vagyok 😃 pontjól megy minden, jó a glass rá, nem merül túl sokat, eddig összesen 1 db hívásproblémám volt, a gps tökéletes, mindig 4G-n vagyok... nincs se karc, se horpadás, és jól tűröm a nem BOE kijelzőt is 😃 😃

(#10274) Örni válasza orso0355 (#10273) üzenetére


Örni
senior tag

Biztos a karma! :)

Neked hogyhogy androidos itt a smiley-d?

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#10275) Nkboy válasza orso0355 (#10273) üzenetére


Nkboy
senior tag

Végre valaki aki nincs tele problémákkal 🙂

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#10276) orso0355 válasza Örni (#10274) üzenetére


orso0355
őstag

Nemtom, mobilról eztet csinájja 😃😃😃
Én se értem.🤔

Karma rulez 🤣 meg több hónap előzetes teszt-, fórum-, mottoménmiolvasás?
Bár tipikus női választás volt: megtetszett, megvettem 😳

(#10277) orso0355 válasza Nkboy (#10275) üzenetére


orso0355
őstag

😅
Amúgy tényleg nem.
Apróságok megesnek, de amik itt előkerülnek, az nálam nincs, de ez a felhasználói szokások, rom, stb. függvényében akármi is lehet.
Mindenesetre standing by miui9, aztán majdcsakleszvalahogy 😃

[ Szerkesztve ]

(#10278) El Rey válasza orso0355 (#10273) üzenetére


El Rey
tag

Én vagyok a másik szerencsés akkor. Üveg ugyan nincs rajta de minden más frankó. Semmi gond a telóval :)

(#10279) vince válasza El Rey (#10278) üzenetére


vince
őstag

Beállok a panaszmentesek sorába én is, még a fejlesztői rom sem tudja elvenni a kedvem :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#10280) Nkboy válasza El Rey (#10278) üzenetére


Nkboy
senior tag

Biztos vannak többen is (például én is) akiknek nincs gondjuk a készülékkel. Csak ugye ők nem írják be, hogy hé, nálam minden oké 👌.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#10281) pcnet válasza El Rey (#10278) üzenetére


pcnet
addikt

Akkor én meg az abszolút másik oldal. 5 napot használtam, 20 napja van szervizben. :(

Apropo szerviz: van valakinek tapasztalata WayteQ szervizzel kapcsolatban? ÁSZFben azt írják törekednek a 15 nap alatti javításhoz, de mint írtam, 20 napja van szervizben.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#10282) Örni válasza orso0355 (#10276) üzenetére


Örni
senior tag

Én eredetileg 4A-t akartam venni, de épp elfogyott Eustockon, aztán elgondolkodtam a 4X-en és mikor megláttam, hogy van matt fekete verzió is, na az szerelem volt első látásra :) és még tart!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#10283) TomPack válasza pcnet (#10281) üzenetére


TomPack
őstag

Milyen problémával vitted szervízbe?
Úgylátszik itt is ki kell fogni a jó darabokat.
Note 4-el nekem is problémám volt, visszavittem. De a 4x-el szerencsére minden rendben.
Mondjuk a kijelző lehetne egy picit élénkebb, de lehet csak személyes probléma, mert mellette egy amoledes samsungot használok főtelefonnak.

(#10284) pcnet válasza TomPack (#10283) üzenetére


pcnet
addikt

Hálózat eldobálással küldtem szervizbe.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#10285) orso0355 válasza ZüD (#10261) üzenetére


orso0355
őstag

Én voda, Budapest, 2 sim. De nem kell mindig 4G-lenni. Tökjó a 3G, sőt a 2G is.

(#10286) orso0355 válasza El Rey (#10278) üzenetére


orso0355
őstag

Jajdejó 😃😃😃 végre valaki 😃

Nkboy: juhhú 😃

[ Szerkesztve ]

(#10287) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Probléma,hol kinél? Nálam még sosem volt, Dev.romon sem. Most meg pláne.:)

aelod: parancsolj, remélem ezzel meg leszel elégedve.:)[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#10288) Dhampir válasza pcnet (#10284) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt a telót a hálózatnak sem szabad eldobálnia, ha az eldobálás tette tönkre, akkor nem fogják garanciában ingyen megjavítani, hiába állítod, hogy nem te dobáltad el, hanem a hálózat. :D

(#10289) C0d3r válasza gyurasz (#10045) üzenetére


C0d3r
addikt

Nekem továbbra is úgy van, hogy akár 2G vagy 3G-n vagyok, wifi-re csatlakozás után átáll 4G-re, mobilhálózat típusnál "IWLAN"-t ír. Azért is zavar, mert hiába állítom át a 4G-t, hogy ne legyen gyengébb a térerő (gondolva ezzel az akku kímélésre), amint átáll 2/3G-ről, visszaesik a térerő.
ROM: 8.5.2.0

[ Szerkesztve ]

(#10290) orso0355 válasza C0d3r (#10289) üzenetére


orso0355
őstag

Miért nem 8.5.4? (Nem fontos, csak kérdem.)

(#10291) C0d3r válasza orso0355 (#10290) üzenetére


C0d3r
addikt

Mert "Nincs elérhető frissítés".
Egyszer jelzett, de akkor nem éreztem magamban elég elszántságot arra, hogy frissítsek rá. Mindig kivárok, hogy a többségnek mik a tapasztalatai az adott ROM-mal. Mire észbe kaptam, visszavonták a frissítési lehetőséget.

(#10292) Black_Raven válasza C0d3r (#10291) üzenetére


Black_Raven
veterán

Összefoglalóban ott a link, letöltöd a telefonra, frissitőből felrakod, kész.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#10293) orso0355 válasza C0d3r (#10291) üzenetére


orso0355
őstag

Aha 😃
Előttem szóló ;-)
Amúgy tényleg nem fontos, csak kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#10294) csiga8 válasza Lordus (#10248) üzenetére


csiga8
senior tag

Nekem is 8.5.2.0 van, nincs friss verzió, de nem idegeskedek miatta.

(#10295) C0d3r válasza Black_Raven (#10292) üzenetére


C0d3r
addikt

Ha ezen múlik a wifi-s 4G megszüntetése, minden további nélkül. :)
Egyébként nem szoktam túlizgulni a frissítéseket, úgy vagyok vele, kényelmesen megvárom a 9-es verziót. De szerintem azt se azonnal fogom felrakni.

(#10296) Black_Raven válasza C0d3r (#10295) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én biztos nem hagynám, ha idegesitene.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#10297) enyan válasza C0d3r (#10295) üzenetére


enyan
tag

Nálam is ugyanez van, számomra eddig ez a legidegesítőb bug a telón. Sok mondjuk nincs szerencsére, de a mobilhálózat kezelése elég alapfunkciónak számít, remélem javítják. Az is furcsa, hogy a hálózatok közötti váltás lehetősége a beállítások harmadik vagy negyedik almenüjében érhető csak el. Egy kapcsoló jól jött volna akár a legördülő menüben vagy esetleg widget formájában. De egyébként nem rossz kis teló.

(#10298) Lordus


Lordus
senior tag

valakinel jelentkezett olyan, hogy:
miota 2 simet hasznalok, masodszor fordul elo, hogy a hivaslistaban rabokok egy szamra, es nem azt hivja a telefon, hanem egy masikat.!?
eloszor azt hittem, en nyomtam melle, de mikor masodszor elofordult, akkor mar biztos, hogy a telefon volt a ludas...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#10299) Cyrin


Cyrin
addikt

Én is jelzem (nálunk 2db 4x van, egy fekete MiuiHU, és egy fehér stabil globálRom) hogy semmi gond a telefonnal. Még mielőtt külső fórumolvasónak az jönne le, hogy ez egy bughalmaz...

(#10300) smn84 válasza fzoli86 (#10237) üzenetére


smn84
csendes tag

Na ezen nevettem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.