Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) smn84 válasza mpo (#10241) üzenetére


smn84
csendes tag

Megvárom inkább.

(#10302) kidnou válasza Cyrin (#10299) üzenetére


kidnou
senior tag

A tulajok java része megelégedéssel használja. Van aki vagy kifogott egy hibás darabot és jogosan szidja, viszont van olyan is akinek semmi nem jó, mert csak.... olyan snassz dolog manapság mindent szidni

(#10303) mpo válasza smn84 (#10301) üzenetére


mpo
veterán

Ha naponta benézel ide, nem maradsz le, én is így tudtam meg a 8.5.4-et.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10304) mpo válasza Black_Raven (#10287) üzenetére


mpo
veterán

Végre egy vízálló 4X!

Ha érted, akkor már elavult.

(#10305) sharp007 válasza kidnou (#10302) üzenetére


sharp007
tag

Inkább trendi, nem?

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#10306) sharp007 válasza mpo (#10303) üzenetére


sharp007
tag

Az aktuális MIUI.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#10307) mpo válasza sharp007 (#10306) üzenetére


mpo
veterán

Ismerem és nézem is, de itt azonnal sikít valaki, ha az övé megfrissült.
Ha meg kitették, akkor egy ideig mindenki eléri, én is azonnal frissítettem, ezért nem maradtam le.
Egyébként meg leszedném.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10308) mpo válasza kidnou (#10302) üzenetére


mpo
veterán

"viszont van olyan is akinek semmi nem jó"

A mazochistának, ha rossz, akkor jó.
Ha jó, akkor rossz, tehát jó.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10309) alpe1503


alpe1503
csendes tag

Sziasztok!
Nekünk (2 db) lassan egy hónapos a 4/64-es, a Huawei Gplay minink után kicsit másabb, van amiben többet tud, van amiben kevesebbet. Néhány app ami azon fut az ezen nem, és fordítva is így van. Akkuidő, csak wifivel (telefonálás, játék, csevegés) kb. 2-2,5 nap, 3G-4G hálózattal (B20 nélkül, hasonlóan használva, mint csak wifivel) kb. 1,5-2 nap. Nekem sikeresen lefrissült még az automatikus lehetőséggel.
Eddig egy furcsaság volt a működésükben: Kezdetben autópályás vezetéskor (M5, M0) vesztette el a hálózatot, de utána beállítottuk mind a kettőt kézire, azóta ott sincs semmi probléma velük.
Erre tud valaki valamit írni?

[ Szerkesztve ]

"Valami nem attól lesz új, hogy még nem találkoztál vele, hanem hogy mindig mást veszel észre benne."

(#10310) kidnou válasza mpo (#10308) üzenetére


kidnou
senior tag

Csak kicsit ualmasi olalakon keresztül olvasni a nyavajgást, úgy hogy többen segitenének, de csak mondja a hülyeséget.... ez most nem csak erre a topikra vonatkozik, hanem szinte az összesre. Komolyan, néha azon gondolkozom hogy egyes emberek tényleg ennyire sötétek, vagycsak szórakozásból csinálják a fesztivált

(#10311) kidnou válasza alpe1503 (#10309) üzenetére


kidnou
senior tag

gondolom senkinek nincs ilyen ezért nem kaptál választ.

(#10312) mpo válasza alpe1503 (#10309) üzenetére


mpo
veterán

Kiszámoltam 1220-378=842 Ft a különbség.
Ha az itteni árakhoz nézed, akkor az IMAK se drága: [link]
A részletes keresőben írd be: IMAK és sok mindent leírnak.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10313) mpo válasza kidnou (#10310) üzenetére


mpo
veterán

A hülyeségről.
Szombaton az index.hu-t néztem és a router szó miatt rákattintottam (nem figyeltem, hova vezet :W ).
Egy napig dühöngtem és írni akartam neki és a főnökeinek. De aludtam rá egyet és inkább nem.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#10314) alpe1503 válasza mpo (#10312) üzenetére


alpe1503
csendes tag

Köszönöm. Ezek szerint bármelyik jó lehet akár a 3 közül is. :)

"Valami nem attól lesz új, hogy még nem találkoztál vele, hanem hogy mindig mást veszel észre benne."

(#10315) Kicsit Bob válasza Lordus (#10298) üzenetére


Kicsit Bob
csendes tag

Tegnap nekem is a fater vette fel a feleségem helyett, és korábban is előfordult pár alkalommal, de felhasználói hibának könyveltem el. Lehet, hogy mégsem vagyok ennyire béna?

(#10316) kzsolt86 válasza pcnet (#10281) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

Nekem egyszer volt szerencsém a wayteq szervizhez, a párom meizu m3s-ét vittem garanciális javításra. A kijelző mindkét oldalán sárga foltok jelentek meg, ezért cserélni kellett. Nekem kb 30 napja volt leadva, amikor felhívtam őket és rákérdeztem, hogy mikorra várható. Ekkor azt mondták, hogy 1-2 napon belül elkészül, szólni fognak majd. Mivel újabb 1 hét eltelt és nem hívtak, ezért újra felhívtam őket és ismét az volt a válasz, hogy 1-2 nap és elkészül. Ekkorra már tényleg el is készült így a teljes javítási idő 40 nap volt.

Másik szerviztapasztalatom a tegnapi napról: A redmi 4X-emet most kivételesen nem az eustocktól rendeltem, hanem a smartshop.hu-ról (egyszerűen azért, mert itt előbb volt kapható a globál verzió) még április végén. Sajnos 5 hónap használat után itt is pontosan ugyanaz a hiba jelentkezett, mint a meizunál, vagyis a képernyő jobb széle egy foltban besárgult. Vittem is vissza a smartshophoz, ahol nagyon segítőkészek voltak és rögtön felajánlották azt is, hogy javítás után ingyen futárral küldik vissza a telefont, ha nem szeretnék bemenni érte személyesen. Mivel a javítás itt is kezdett elhúzódni (30 napja adtam le a telefont), ezért rájuk telefonáltam és érdeklődtem, hogy mikor kaphatom vissza a telót. Rákérdeztek a szerviznél, akitől azt a választ kapták, hogy a telefon még valahol külföldön van javítás alatt, nem tudnak pontos dátumot mondani a visszaérkezésre. Visszahívtak, hogy közöljék velem ezt az infót és rákérdeztek, hogy hajlandó vagyok-e tovább várni a javításra, vagy keressünk valami más megoldást? A válaszom az volt, hogy nem szeretnék tovább várni, ezért felajánlották, hogy mivel épp van raktáron, ezért félretesznek egyet és kapok egy teljesen újat. Az ingyenes futárt ismét felajánlották, de ezzel végül nem éltem, ma megyek érte :)

Ez határozottan pozitívabb tapasztalat, mint a wayteq esetében, ahol igazából még csak elnézést sem kértek a hosszúra nyúlt javítás miatt.
Szerintem egyébként érdemes rájuk telefonálni. Én úgy vettem észre, hogy akkor talán megsürgetik a dolgot egy kicsit.

(#10317) TomPack válasza kidnou (#10302) üzenetére


TomPack
őstag

Igazából ez már egy kiforrott konstrukció! :D
Ugyanaz mint egy Redmi 3, vagy 3S. Közelről nézve kicsit ugyan csiszoltak rajta, de érződik hogy nem kukázták még a többéves gyártósort.

(#10318) kidnou válasza TomPack (#10317) üzenetére


kidnou
senior tag

Tudom. Sok éve használok már Xiaomit. Maga a miui se változott sokat, most nem is erről volt szó, hanem a felesleges szájtépésről. Mint irtam szinte mindegyik telefon topikjában ez olvashato nem csak a kinaiaknál

(#10319) kidnou válasza kzsolt86 (#10316) üzenetére


kidnou
senior tag

jó kilátások, nekem is sárul a bal felső szélén. gondolom a wayteq is kinából megrendeli, majd megjön valamikor, és ha ráérnek ki is cserélik

(#10320) Lordus válasza Kicsit Bob (#10315) üzenetére


Lordus
senior tag

tuti, hogy nem bénáskodás, néztem a kijelzőt, ráböktem a névre, majd kirakott egy másikat (ráadásul telszámot, nem is mentett névjegyet) és azt hívta :W

Másik problémám:
SMS elküldésének sikerességéről érdekes módon hosszú percekkel későbbk kapok értesítést. Azt is észrevettem, hogy mintha olyankor jönne az értesítés, amikor bekapcsol a kijelző.

Másvalakinél ilyen?

remélem javítanak rajta anélkül, hogy más dolgokat elrontanának... Meg a töltés jelző hangot is megcsinálhatnák kapcsolhatóra, a dev romban már hónapok óta olyan...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#10321) user01


user01
aktív tag

Sziasztok!
Ismerősöm tegnap vett egy ilyen telefont, és az első ténykedése az volt, hogy beállított egy mintát, amivel kizárta magát a vadi új telefonjából. Semmilyen adat nincs még rajta, google fiók sem lett beállítva.
Hogy lehetne újra használatba venni a telefont?
A neten találtam videót, amiben mi pc suit-tal vissza lehet gyári állapotba rakni a telót, de amikor rádugom a gépre (win10), a progi egyáltalán nem látja a mobilt.
Kérlek, segítsetek, hogy mit kellene tennem?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10322) kidnou válasza user01 (#10321) üzenetére


kidnou
senior tag

pc suite már régota nem jó. Ha nincs rajta semmi adat, recovery alol teljes gyalulás

[ Szerkesztve ]

(#10323) user01 válasza kidnou (#10322) üzenetére


user01
aktív tag

Köszi, de leírnád, hogyan, mert amikor a recovery-re bökök, kirajzolja, hogy dugjam össze a géppel, és kiírja alulra a pc suit.ot.

[ Szerkesztve ]

(#10324) orso0355 válasza user01 (#10321) üzenetére


orso0355
őstag

Uhh. Ügyes.

(#10325) kidnou válasza user01 (#10323) üzenetére


kidnou
senior tag

kikapcsolt telefonnál, Bekapcs + hanrő fel gomb nyomása amig nem rezeg Bejön a recovery, valószinűleg kinai nyelven. Jobb aló ikonnal állitsd angolra. Ott full wipe

(#10326) Lordus válasza user01 (#10321) üzenetére


Lordus
senior tag

esetleg nem lehet, hogy a nagy izgalmában fejjel lefelé állította be a mintát, vagy elforgatott kijelzővel?
egy próbál megér, hátha...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#10327) user01 válasza kidnou (#10325) üzenetére


user01
aktív tag

Ott sajnos nincs full wipe, csak recovery!

(#10328) user01 válasza Lordus (#10326) üzenetére


user01
aktív tag

Sajnos legközelebb 120 perc múlva enged próbálkozni!

(#10329) user01


user01
aktív tag

Esetleg kell valamilyen driver, hogy a pc suit lássa a telefont?

(#10330) Kicsit Bob válasza Lordus (#10320) üzenetére


Kicsit Bob
csendes tag

Nekem csak híváslistából indított tárcsázásnál fordult elő (99%-ban innen kezdeményezek hívást) és valamelyik szomszédos partnert sikerült felhívni, ezért gondolok user hibára.

(#10331) sharp007 válasza kidnou (#10310) üzenetére


sharp007
tag

:C

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#10332) mpo válasza Kicsit Bob (#10330) üzenetére


mpo
veterán

A híváslistából nem azt hívta akit szerettem volna, gondoltam melléütöttem.
Most már erre csak 50% az esély.
Figyelni fogok, ki hibázik többet.
Jelenleg 8.5.4 van.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10333) Neerpelt


Neerpelt
tag

Ja én is tökre elégedett vagyok amúgy, semmilyen hibát nem találtam eddig, talán egyszer nem csörgött ki. Egyedül a LED-ügy zavar, és mivel a természetem nem olyan hogy dögöljön meg más tehene is, nem vigasztal hogy mindannyian szívunk vele :))

[ Szerkesztve ]

(#10334) kidnou válasza user01 (#10327) üzenetére


kidnou
senior tag

ezt most nem értem. Recovery a "program". Abba belépsz, ott kell lenni wipe résznek. Pontosan milyen a tietek nem tudom de kb igy kell kinézni
1
2

(#10335) snyper990 válasza mpo (#10313) üzenetére


snyper990
őstag

Ezzel mi a baj?

(#10336) user01 válasza kidnou (#10334) üzenetére


user01
aktív tag

Amikor a recovery-re nyomok, kirajzolja a telefont alul a töltő kábellel, és kiírja, hogy mi.pc.suit.

(#10337) pcnet válasza kzsolt86 (#10316) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi a tapasztalatot, akkor tényleg felhívom őket. Azért tényleg nem lenne jó arány az 5 nap használat, 40 nap szerviz. :( Ha újat kapnék, szerintem inkább eladnám. Esetleg ha közben kijönne kernel source és megindulna a custom rom áradat... De fene tudja... Jobban tetszik a mostani telefonom. Na, de ez már nagyon off itt.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#10338) hege21 válasza user01 (#10336) üzenetére


hege21
senior tag

hangerő fel + le-vel is próbáld meg..... :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#10339) TomPack válasza kidnou (#10319) üzenetére


TomPack
őstag

Szuper hír!
Azt gondoltam, hogy már megoldás született a sárgulásra!

(#10340) mpo válasza snyper990 (#10335) üzenetére


mpo
veterán

Ha nem használsz otthon WIFI-t, akkor semmi.
De aki használ és eszerint cselekszik (mert hülye), annak annyira sem fog működni, mint eddig.
Ha itt is eltöltesz egy-két napot....
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#10341) user01 válasza hege21 (#10338) üzenetére


user01
aktív tag

Visszavittük az üzletbe, most ott próbálkoznak vele, de meg kell várni, míg újra engedi a telefon a belépést (kb. 2 óra). Nem lehet, hogy addig nem enged belépni a recovery menübe, amíg letiltja a próbálkozást? Mert most csak a száítógépes kapcsolatot kéri. Viszont az usb mód "töltés mód"-ban van, lehet, azért nem látja a PC.

(#10342) snyper990 válasza mpo (#10340) üzenetére


snyper990
őstag

Inkább kicsit utána kéne járnod, hogy működnek a rádióhullámok. Megnéztem megint a cikket, egyetlen olyan megoldás sem volt benne, ami befolyásolná a wifi működését. Nem árnyékolták le egyiket sem fémdobozzal, sőt, egy csomó megoldásnál még az antenna is kilóg. A legrosszabb, amit láttam, az a szellőzőnyílások letakarása, de ennyi. Továbbra sem értem, mi a gond azzal, ha valakinek nem tetszik egy router úgy, ahogy van.
Részemről off vége, privátban folytathatjuk, ha gondolod, de csak akkor, ha van valami bizonyítékod és észérved

[ Szerkesztve ]

(#10343) aelod válasza mpo (#10340) üzenetére


aelod
veterán

Vihar a biliben. Egy könyvnek álcázott dogoz nem árnyékolja le a leggagyibb wifis routert sem. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10344) mb702


mb702
tag

Akit érdekel, stabil MIUI9 ROM (magyar nyelv is):

Forrás: MultiROM

Letöltés:

Multirom_HM4X_V9.1.1.0.NAMCNEI_v7.1.2

LED javítás

Telepítés (ROM + LED javítás) TWRP alól.

(#10345) aelod válasza mb702 (#10344) üzenetére


aelod
veterán

Ez berhelt vagy hivatalos?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10346) kidnou válasza aelod (#10345) üzenetére


kidnou
senior tag

teszt rom. Legalábbis ahogy az orosz oldalon irják

[ Szerkesztve ]

(#10347) mb702 válasza aelod (#10345) üzenetére


mb702
tag

Ahogy nézem, mint kb. a xiaomi.eu (costum rom).
Kínai stabil az alapja.

(#10348) kidnou válasza mb702 (#10347) üzenetére


kidnou
senior tag

hivatalos stabil,orosz oldalról, csak a javitásokat kell külön felrakni :DD

(#10349) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Üdv! Érdekelne a Xiaomi 4X , az eustock.eu oldalon a legolcsóbb, csak nem tudom mennyire megbízható a bolt, garanciális ügyintézés stb. szempontjából, 3 napon belül visszacserélik-e gond nélkül, a szervizben nem problémáznak azon, hogy külföldről jött a készülék stb..., gondolom sokan vettek innen, van már tapasztalat. Előre is köszi a válaszokat.

(#10350) aelod válasza teleahocipöm (#10349) üzenetére


aelod
veterán

Ha neten rendeled akkor 14 napos elállásod van. Ha jól tudom.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.