Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) mdraco válasza sxxorp (#11924) üzenetére


mdraco
őstag

1. és 2.: Kb számokban mennyit javul az üzemidő alap állapothoz képest?
Egyébként én is köszönöm a magyarázatot, fogalmam se volt mire jók ezek.

(#11952) Lordus


Lordus
senior tag

feltettem a miuihut.
ez most komoly, nogy nincs benne ne zavarj opcio?!
att hittem, itt mar a ket simet kulon lehet allitani, erre NINCS SEMMI ?!
eljen! gratulalok!

a 4 evvel ezelotti v5 miui 100x jobb, megbizhatobb, funkciokban gazdagabb volg, mint a mai hulladekok. mert ez az. telistele sz@rral, de a jol bevalt funkciot kiszedik, hogy kesobb ujra berakhassak.
hajra, igy kell ezt gyerekek

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11953) trebrona válasza Lordus (#11952) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbáld a hangerőgombokkal az ütemezett ne zavarj opciót!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11954) Lordus válasza trebrona (#11953) üzenetére


Lordus
senior tag

nem talalok ilyet, pont ezt mondom

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11955) trebrona válasza Lordus (#11954) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ilyen nincs?:

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11956) Ájvé válasza manager2220 (#11945) üzenetére


Ájvé
veterán

PC-ről lehet.
Amúgy 2 óra 25 perc képernyő idő, 13 óra készenlét, folyamatos wifivel és még 59%-on vagy, nem tűnik ez rossznak. Eleinte voltak felébresztések, de utána eltűntek, érdekes, valamit csináltál?

[ Szerkesztve ]

(#11957) this is life válasza Ratrak (#11944) üzenetére


this is life
Ármester

Talan a dark classic ,hieum,and dark,blacky os light (de csak a kepernyozart allitsd be roluk mert nem igazan v9 kompatibilisek) ezek kozul valamelyiknel egesz kellemesen testre lehet szabni a baloldali funkciot .

Lordus
Van benne ne zavarj funkcio , csendes uzemmod neven ,utemezes is kapcsolhato , a beallitasa van hulyen megoldva . Amugy notif centerbol elerheto , de ha csak siman ranyomsz akkor nemit ,hosszan nyomva visz a beallitasaiba ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#11958) Lordus válasza trebrona (#11955) üzenetére


Lordus
senior tag

nincs.stabil 8.5.2ben volt itt nincs.
rohej, vagy inkabb elszomorito.
az utobbi idoben kditikan aluli a miui.
kiszedtek a pirosan villogo ledet kb. fel eve, mondvan hogy ha gyenge az akku, akkor a led ne meritse.
mi a f.....? ekkora baromsagot?! az a rohadt led villogas 3 masodperccel roviditi az akksit, de nehogy lasd, hogy fel kene tolteni... csak egy pelda...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11959) Black_Raven válasza Nkboy (#11940) üzenetére


Black_Raven
veterán

De jó, csak az enyém Official Xposed 7.1.2 droidhoz van. Unofficialt nem akartam, de köszi.

qge: ez szuper, de én nem miuin vagyok.:D Nehéz az élet.:) nem gond mert nekem elég a Magiskos Doze is.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11960) Lordus


Lordus
senior tag

valaki pls eu multiban mukodik a ne zavarj opcio?
most azonnal torlom ezt a ...t.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11961) Lordus válasza this is life (#11957) üzenetére


Lordus
senior tag

uhh, koszi, kinek adjuk a nobeldijat, hogy ezt ily sikeresen eldugta? soha nem talaltam volna meg...

hogy tudok kivetelt adni hozza? marmint aki felhivhat?

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11962) orso0355 válasza manager2220 (#11925) üzenetére


orso0355
őstag

2G, vagy 3G. Ennyi :-)

[ Szerkesztve ]

(#11963) manager2220 válasza Ájvé (#11956) üzenetére


manager2220
tag

Ez az érdekes hogy semmit különösebben. Néha ránéztem az időre, ennyi.

(#11964) this is life válasza Lordus (#11961) üzenetére


this is life
Ármester

Van olyan opcio hogy bejovo hivas engedelyezese / senkitol (alapbeallitason )klikkelj ra ott a kedvenceket engedelyezd , kedvenek koze pedig vedd fel akinek a hivasat beengedned ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#11965) Littlemage


Littlemage
újonc

Sziasztok!
Van egy Galaxy Alpha kb 3 eves telefonom, amibe van egy nemreg rendelt tenyleg gyari akksi, ill. egy vadiuj Redmi 4xem.
A ketto kozul csak egyiket tartanam meg, ki melyik mellett szavazna? /Masikat elajandekoznam/
Alpha:
kisebb meret /nekem tokeletes/
rovidebb keszenleti ido /sajna csak 1860-as akksija van/
eleg jo kepeket keszit, de nem tudom, lehet a redmi is tudja mar ezt, hisz megiscsak 3 eves technologia
1 sim, memoria nem bovitheto /32 gb/
GPS tokeletes
Redmi 4x:
Brutal akksi
+1 sim/memoriakartya
kameraja nem tudom, mintha alpha jobb kepeket keszitene, de lehet en benazok...
mobilnetmegosztassal 1x volt pronlemam, nem tudom, ez szokott gond lenni? ez eleg fontos a melom miatt. Alphanal mindig tokeletes volt.
GPS-el volt problema, de sztem csak beallitasnal, lehet akkukimelo uzemmodban volt, s kikapcsolat allapotban leallitotta v ilyesmi. volt mikor nem trackelt.
Igazandibol nagyon a szivemhez nott ez a kis telo /alpha/ , viszont mar nem mai darad, de annak idejen eleg jo kis konstrukcio volt. Nekem az akksijan kivul semmi bajom nem volt vele, s most ugy nez ki ez is megoldodott, a most rendelt akksit hasznalom 2 hete, rendben van. egy korabbi rendelt 1 het utan kuka lett.....
Ellenben itt ez az also kozepkategorias redmi 4x, alapvetoen ez is tetszik, bar lehetne kisebb, az lenne inkabb a kerdes, hogy mennyire elavult az Alpha, ugy magaban ill. a redmihez kepest. pl. szoftvertamogatottsag, stb. kamerak osstehasonlitasa
Koszi a valaszokat/velemenyeket!

(#11966) Lordus válasza this is life (#11964) üzenetére


Lordus
senior tag

koszi, ezt megtettem.
eleg szomoru, hogy korabban nevjegyenkent lehetett kivalasztani, most meg csak csoportosan lehet

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11967) manager2220


manager2220
tag

Hali mindenkinek.
Nagyon fontos: hogy tudom elérni hogy a telom ne lojje ki reggelre az ébresztőt?
Már másodszor alszom el miatta :D
Ne zavarja akkor uzemmod on, app rögzítve, auto indítás on, indtias háttérben on.

(#11968) Ájvé válasza manager2220 (#11967) üzenetére


Ájvé
veterán

Gyári ébresztő nem jó?

(#11969) mpo válasza manager2220 (#11967) üzenetére


mpo
veterán

Ami nekem működött:
Óra->Ébresztő->időpont megadása
Itt a beállításokban (3 pötty) ->Ébresztés kikapcsolt állapotban

Próbáld ki, amíg ébren vagy.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#11970) tpeter77 válasza trebrona (#11938) üzenetére


tpeter77
addikt

Reméltem, hogy kijött egy újabb ROM, amivel megszűnt a probléma :)

(#11971) spiderpig820 válasza manager2220 (#11967) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem lakatolva van az óra.
Nem tudom, enélkül hogy működne, már a kezdetektől így használom.

4B

(#11972) kidnou válasza spiderpig820 (#11971) üzenetére


kidnou
senior tag

Működik anélkül is, mindig ébresztett eddig.

(#11973) kidnou válasza manager2220 (#11967) üzenetére


kidnou
senior tag

Ébresztőnél a "Naponta" van kijelölve?

(#11974) gyurasz válasza spiderpig820 (#11971) üzenetére


gyurasz
tag

Mindenféle mókolás nélkül jól működött eddig mindig az ébresztő.
Ismétlésre kell állítani (hét kijelölt napjai vagy naponta) és nem felejti el, kikapcsolt állapotban sem, ha a csúszkája a beállításokban ON.

(#11975) leho89


leho89
csendes tag

Sziasztok!
Valakinél van esetleg probléma a hívásfogadással? Esetenként nem lehet hallani a hívót, ha felveszem a telefont. A másik, hogy fent az info sávban folyamatosan megy egy körforgó nyíl. Ez mit jelent? :).

(#11976) manager2220 válasza Ájvé (#11968) üzenetére


manager2220
tag

Timely-t használom már évek óta.

@mpo: köszi

@spiderpig820 : köszi, lakat még nem volt

@kidnou: napira van állítva

(#11977) mpo válasza manager2220 (#11976) üzenetére


mpo
veterán

Ezt nézd meg, másodszorra alig találtam meg.

Beállítások->Akkumulátor és teljesítmény->Alkalmazások akkuhasználatának ->Színhelyek->Alvómód

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#11978) manager2220 válasza mpo (#11977) üzenetére


manager2220
tag

Micsoda dolgok vannak még itt kérem :) :)
Ez nem volt bekapcsolva sajnos... :(

(#11979) mpo válasza manager2220 (#11978) üzenetére


mpo
veterán

Én kikapcsoltam!

Majd valaki megmondja melyik a jó megoldás.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#11980) mpo válasza leho89 (#11975) üzenetére


mpo
veterán

Talán szinkronizálás?

Ha érted, akkor már elavult.

(#11981) sxxorp válasza kidnou (#11926) üzenetére


sxxorp
őstag

Sajnálom, nekem egyelőre alapfeltétel, hogy meg tudjam oldani. Egyébként 6-os droidon és MIUI8-on nagyon könnyen meg lehetett oldani, szerintem pár héten belül (vagy már megy is, nem teszteltem), ez igaz lesz a 7-esre is MIUI9-cel. Ami még visszatart, hogy a modulok messze nem gyári szoftverek, nem biztos, hogy frissítették/frissítik mindet Nougat alá is...
Sprinti 83: Szívesen :)
qge: kérdeztél már hasonlót? bocs, nem mindig érek rá kisesszét írni :) Egyébként is olvashatsz figyelmesebben: nem véletlenül írtam, hogy MIUI8-hoz a MIUI 8 Tweaks-et használom a Gravtiybox helyett. Ha megnézed a leírását a Gravitybox készítői írják, hogy főleg tiszta Androidos telefonokhoz ajánlják, ennek ellenére néhány kevésbé módosított felülettel (pl. nekem Sony Xperia) a legtöbb funkció működött. Na, a MIUI nagyon nem ilyen :D Viszont MIUI 9 Tweaks egyelőre nincs...
mdraco: Nagyon szívesen. Sajnos nincs elegendő adatom, mert nem igazán használtam a telefont root és Xposed nélkül :) Annyit tudok, hogy kíméletes akkuhasználatom mellett (csak 90% és 20-30% között használom a telefont az esetek túlnyomó többségében) hozok olyan (sok, valószínűleg nem optimalizált használatnál sokszor jobb) üzemidőt, mit mások közel teljes akkuval.

[ Szerkesztve ]

(#11982) qge válasza sxxorp (#11981) üzenetére


qge
aktív tag

Köszönöm, nagyra értékelem a válaszaidat.

(#11983) espista válasza trebrona (#11950) üzenetére


espista
senior tag

Nem csinál rá semmit. :(((

Romani ite domum!

(#11984) sxxorp válasza qge (#11982) üzenetére


sxxorp
őstag

Szívesen :) Tehát ennél a telefonnál Gravitybox helyett MIUI8 Tweaks, ha még nem frissítettél MIUI9-re. Ha igen, még mindig kipróbálható, persze teljes back-up mellett, de legalábbis legyen készenlétben az Xposed Uninstaller. Ha tesztelnéd, írj róla. Ha lesz még kérdésed, nyugodtan:)

Redmi 5 híresztelés
CPU: Hát... az SD625 egy nagyon jól sikerült processzor, de azért már nem mai darab. Azért nem vettem idén az ezzel szerelt FullHD Prime-ot, mert bár másfélszer erősebb a CPU, a GPU a játékoknál gyengébb teljesítményt nyújtott a jóval több megjelenítendő pixel (1080x0920=2,073,600) miatt, mint az SD435-ös 4X (720x1080=921,600). Elvileg az előrejelzett képernyő (720x1440=1,036,800) nem lesz számottevően leterhelőbb, mint a jelenlegi, úgyhogy ez még jól is elsülhet.
Méret: ez a nagyobb gond. Magasság: 15,1cm (a 4X: 13.9cm). Ez a jelenlegi Note 4 magassága... Nekem kompaktabb készülékek után egyre nagyobb telefonokat kellett vennem, a 4X kifejezetten közelítette a kényelmes magasság felső határát, úgy, hogy a régi képernyőformátum miatt a képernyő teteje relatíve még alacsonyabban is van a 4X-en, mint várható az új 5-ösön... Ez egy 4X magasságú (14cm), de 18:9-es képernyőjű telefonra is igaz lenne a kisebb felső káva miatt, de így hatványozottan... ez nekem egyelőre gáz. Mindeközben csak 4mm-rel keskenyebb, mint a Note 4...
Akku: 4100->3300, valamivel több pixel, de jóval takarékosabb CPU, akár jó is lehet. Mindenesetre nagyobb mindenképp jobb lett volna...
Ár: 220EUR vs új Note 5: 150EUR??? Remélem ez (n/s)em igaz...
Érdemes egyelőre fenntartásokkal kezelni, de a komment szekcióban pletykált dec 7-i megjelenés elég közeli.

[ Szerkesztve ]

(#11985) gyurasz válasza sxxorp (#11984) üzenetére


gyurasz
tag

Nálunk mind a 2 van, 4x és Prime is, a Snapdragon 625 sokkal jobb proci, nemcsak a szintetikus benchmarkoknál, Antutunál ad jobb pontszámot, de érezhetően gördülékenyebb a használata a nagyobb kijelző ellenére. Egyszerűen nem egy kategória a kettő.
A 4X egyedül a B20 miatt lett volna jobb választás (már ha kell a B20).

(#11986) sxxorp válasza gyurasz (#11985) üzenetére


sxxorp
őstag

Írtam, hogy az SD625 jobb, ez igaz a legtöbb felhasználási módra. DE az SD625-höz kapcsolt GPU a jóval nagyobb pixelszámot grafikailag intenzív feladatok esetén nem tudja úgy meghajtani, mint amikor valamivel gyengébb CPU/GPU-ra eresztesz jóval könnyebb feladatot:
még a Redmi 3s Prime vs Redmi 4 Prime összehasonlítás, lent az onscreen tesztek (amik a tényleges megjelenítést mutatják): kb. másfélszer jobb ebben még az SD430 is HD képernyővel, mint az SD625 FHD-val. Mondjuk az SD435 ebben uazt tudja, mint a 430.
Nem baj, ha egy általam elfogadott szakoldalnak hiszek, mikor a tesztek alapján azt állítják, hogy játékokban nem tud annyit hasítani a számomra felesleges FullHD-felbontás miatt a papíron jobb processzor? :)
Emellett már az elején sejthető volt, hogy nagyobb támogatottságot kap a 4X a B20-as globális verzió miatt, és a hivatalos garancia sem volt megvetendő, emellett a brutális akksi elég jó üzemidőt ad a kevésbé hatékony processzor mellett is.

[ Szerkesztve ]

(#11987) qge válasza sxxorp (#11984) üzenetére


qge
aktív tag

Feltettem a MIUI8 Tweaks modult, meg még 1-2-t (AdBlocker Reborn és Youtube AdAway) és ezek közül vmelyik teljesen megfektette a telefont.
Újraindítás után folyamatos hibaüzenetek voltak, hogy a MiuiHome applikáció összeomlott, aztán toltam egy wipe cache-t és wida dalvik-ot, most már nincs hibaüzenet, de home sincs...sötét képernyőn csak az óra működik.
Még jó, hogy van backup-om, most tolom vissza. :(

[ Szerkesztve ]

(#11988) qge válasza qge (#11987) üzenetére


qge
aktív tag

OK, nem a MIUI 8 Tweaks modul okozta, megkövetem a készítőket. BAckup visszatöltés helyett nyomtam egy uninstall-t TWRP-ből és aztán feltettem csak ezt a modult. Nem öli meg a MIUI Home-ot, de nem is működik a modult maga.
Egyelőre elengedtem az xposed kezét. :K

(#11989) gyurasz válasza sxxorp (#11986) üzenetére


gyurasz
tag

Lehet, hogy én nem játszom elég GPU intenzív játékkal, és ezért nem jön ki a különbség a kisebb kijelző javára, de én mindkét telefont használva az ellenkezőjét tapasztalom a játékok futtatásakor. Mondom, lehet, hogy pl. az AB POP vagy a Subway Surfer nem terheli úgy a GPU-t mint az Asphalt. :) Viszont az előzők gyorsabban töltődnek és lagmentesebben futnak Prime-on. (Az AB POP-on vannak 600 feletti pályák, amik néhol diaképek a 4x-en.) Lehet, hogy ott a CPU számít, nem tudom. (A rendszer hasonló mindkettőn, nincs külön memóriazabáló alkalmazás).

Viszont ha igazad lesz és Note nagyságú Redmi 5 jön az tényleg felejtős. A Redmi 4/4x mellett eddig a kezelhetőbb 5" méret volt a döntő. No meg az 5" feletti kategóriában több telefon van, ami ár/érték arányban meggondolandó, nemcsak a Xiaomi.

(#11990) Black_Raven válasza qge (#11988) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mester, xposed modulból egyszerre csak 1-et ildomos feltenni, hogy működik e vagy nem omlik össze a rendszer. És ezt tapasztalatból mondom, a legtöbb esetben nem a legfissebb kiadású modullal jobb próbálkozni.:)

Van itt valaki, aki próbálta/használta a CrDroid romot? Kis tapasztalat jól jönne, mert Backuppal is van munka azért, és minden tákolmányt nincs időm tesztelni. Köszi ha vki válaszol.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11991) qge válasza Black_Raven (#11990) üzenetére


qge
aktív tag

Jah, most már én is tudni fogom...legközelebb, mikor próbálkozok vele....nem mostanában.

Az meg, hogy régebbi modul-kiadással próbálkozzak, érdekes felvetés. Akkor az, ha egy modul mellett azt látom, hogy "stabil" az csak marketing? :)

(#11992) Black_Raven válasza qge (#11991) üzenetére


Black_Raven
veterán

Beszéljünk pl. a GravityBoxról. Volt amikor felraktam a legfrissebbet és összeomlott a rendszer, a fél évvel korábbival meg vígan futott. Engem nem érdekel mit irnak hozzá, vagyis nem ez, az érdekel hogy milyen telókat írnak hozzá, hogy tudjam mi a fő csapásirány. Tehát ha oda irják hogy OnePlus 3T-hez mit fejlesztettek rajta akkor azt én nem rakom fel, mert valszeg nekem nem lesz nyerő. Inkább egy régebbit ahol nincs külön tipus megemlítve, és a bugokat is fixálták. Természetesen attól még lehet hogy jó lenne, de inkább a tutira megyek.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11993) sxxorp válasza qge (#11988) üzenetére


sxxorp
őstag

Én 8.5.2.0-n problémamentesen használom az Xposed megfelelő verzióját (legyen jó az Android főverzió, a chipkészlet, és az OS: MIUI is!), az általam említett modulokkal, ezért is mertem őket leírni, egyszer sem kellett tüzet oltanom. Nem mindegy, hogy melyik MIUI-hoz melyik Androidos Xposed-et rakod fel (biztos jót raktál fel?), és ahogy DarthFader is mondja nem feltétlenül a legfrissebb modul kell a te nem legfrissebb rendszeredhez. A MIUI 8 Tweaks érthetően csak újraindítás után kezdett működni nekem: átrakta az órát baloldalra, tudom a fényerőt navbar-on vezérelni, stb.

gyurasz: igen, az fontos tényező lehet, hogy a CPU/GPU milyen arányban terhelt. Ezért néztem inkább erre szintetikus tesztet. Vizsgálódtam egy ideig és pár kisebb faktor döntött a 4X mellett: B20, ár, hivatalos garancia, és jobb támogatás az indiai bevezetés miatt, jobb grafikus teljesítmény, de rengeteg minden szólt a Prime mellett is (prémium külső, modernebb, takarékos CPU, jobb felbontás, stb).
Redmi 5: javarészt egyetértek: te milyen alternatívát látsz?

Egyébként a Xiaomi megerősítette, hogy dec. 7-én jön a Redmi 5 és a Redmi 5 Plus. De jó lenne, ha a Plus méretbeli Plust jelentene és nem tárhelyet/RAM-ot, és lenne a kisebb Redmi 5, amiről még nincs info... :) Ami pozitív, hogy az ár biztos, hogy hülyeség volt 220EUR helyett már csak 130-at ír kínai árként.

[ Szerkesztve ]

(#11994) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Sziasztok!

Euronicsban most 45e az arany Redmi 4X. Asszonynak gyorsan meg is venném, de nekem elég zavaros itt az összefoglaló.
Jó eséllyel az euronicsban olyat kapok, amin megy az itthoni LTE, ugye?
Ez frissül OTA-n vagy nem? (Csak hivatalos kínai frissíthető unlock nélkül vs Global rom frissül OTA-n)
Akinek global rom van azon van már hivatalos 7-es android és MIUI 9?

(#11995) mpo válasza Tibicsucsu (#11994) üzenetére


mpo
veterán

A dobozon oldalt pirossal: Global version
Hátul:
Product name / Product model: Mobile phone / MAG138
Ha ez rajta van, akkor jó.

Nougat van és MIUI 9, és frissül.
-------------
Úgy emlékszem, mintha egyszer azt írták itt, hogy aranyban nincs MAG138.

Keress rá a részletes keresésben.

Ha érted, akkor már elavult.

(#11996) trebrona válasza Tibicsucsu (#11994) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mi zavaros rajta? Global verziót árulnak, ebből kifolyólag global rommal...

Kínai telefonon meglepő módon a global rom is kínai. :) A gyári romon a hangsúly.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11997) pcnet


pcnet
addikt

EUStocknál újra van 4X. 42e ft.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11998) Black_Raven válasza Tibicsucsu (#11994) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mindenre igen. De ha nem a legfrissebb van, OTAn frissül utána.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11999) Tibicsucsu válasza trebrona (#11996) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

[Amennyiben a készülék nem gyári kínai rommal érkezik hozzánk, (különböző magyarított bolti romok) abban az esetben azok nem frissíthetőek.
Ez megtévesztő kicsit.

mpo, DarthFader: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#12000) Andrewstarr válasza pcnet (#11997) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Gyorsan vettem is Apunak egy feketét, remélem nem okoz csalódást! :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.