Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) trebrona válasza qge (#10048) üzenetére


trebrona
nagyúr

TWRP mentés előtt kapcsold ki a minta és ujjlenyomat védelmet!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10052) qge válasza trebrona (#10051) üzenetére


qge
aktív tag

Köszi neked is és Aethelstone-nak is...legközelebb már észben tartom ezeket...ha meg ebben az életben rászánom magam új ROM-ra. Kardomba dőltem.

(#10053) Kicsit Bob válasza Dhampir (#10044) üzenetére


Kicsit Bob
csendes tag

Igen, kissé melegebb, ám sokkal kellemesebb a szemnek, szerintem ez áll közelebb a természeteshez.

(#10054) TripleB válasza vince (#10047) üzenetére


TripleB
senior tag

A lényegen nem változtat. A munkahelyemen bizonyos helyeken eldobja a Nougat romokkal a telefon a hálózatot, azelőtt nem volt ilyen. Telenor előfizető vagyok egyébként.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#10055) infectedmann válasza TripleB (#10046) üzenetére


infectedmann
őstag

(#10046) TripleB: A Resurrection remix-nél használható a mi cloud felhő stb.?

Nem, nem használható. A RR az LineageOS-re épül, aminek pedig a gyári pure Android az alapja.

(#10056) St3ven válasza infectedmann (#10055) üzenetére


St3ven
addikt

A RR az LineageOS-re épül, aminek pedig a gyári pure Android az alapja.

Akkor a Resurrection Remix ezek szerint a stock Redmi 4X global stable ROM-ban található rengeteg bloatware-től és hülyeségtől (RAM booster, vírusirtó, msa, Analytics, Mi Cloud, Mi Fórum, Mi ez, Mi az) teljesen mentes?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#10057) #73029888


#73029888
törölt tag

Kikapcsoltam az újlenyomatolvasót,de ha megérintem a kört akkor a kijelző feléled. Másnál is?

(#10058) pcnet válasza qge (#10048) üzenetére


pcnet
addikt

Itt a megoldás a problémára. Több oldal is foglalkozik vele, de úgy gondoltam XDA a leghitelesebb.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#10059) Dr.NX válasza qge (#10017) üzenetére


Dr.NX
addikt

Abban jobb, hogy nem MIUI. :) Jobban testreszabható, én Novával használom.
Nem akarok meggyőzni senkit semmiről.
(#10033) St3ven: dual sim bugról nem tudok nyilatkozni, sem a hívás bugról, mivel értelemszerűen nem tudom meg, hogy hívott-e valaki de nem csöngött ki.

Elfogadom a sütiket.

(#10060) infectedmann válasza St3ven (#10056) üzenetére


infectedmann
őstag

Semmilyen Mi alkalmazás és funkció nincs benne és egyetlen pure Android alapú ROM-ban sem.
A Mi Remote-ot fel tudod tenni Play-ből és ennyi.

AOSP Extended - pure Android az alapja
RR - pure Android az alapja
Paranoid Android - pure Android az alapja

Ezeket próbáltam eddig. Ezek közül csak az AOSP Extendeddel volt gondom az indokolatlan akku merülése miatt lezárt képernyővel flight módban.

Még a crDroid-ot is ki akarom majd próbálni.

(#10061) bunnyhu válasza Dr.NX (#10059) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Nekem is nova van, és a stabil miui-n :)

https://divecenter.hu

(#10062) fzoli86 válasza bunnyhu (#10040) üzenetére


fzoli86
tag

Latom meg mindig nem vilagos, nem az üvegtől függ!!! A készülék kijelzőjével van a gond!!!!

(#10063) St3ven válasza #73029888 (#10057) üzenetére


St3ven
addikt

Kapcsold ki a régit is. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#10064) baltasar


baltasar
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy redmi4x-et. Kérdésem lenne: Leirásokban van op rendszer 6.0-6.01. Van különbség a forgalmazott készülékek között,vagy csak nem teljes a leírás? Van global version,eu version? 1 micro sim megy bele, a másik micro sim-mel mit kell tenni, hogy működjön dual-ban? Köszi.

(#10065) St3ven válasza infectedmann (#10060) üzenetére


St3ven
addikt

Már attól jobbak lehetnek ezek, hogy nincs bennük semmi "Mi". :R

Kacérkodom ezzel az RR-rel, de nem nagyon tetszik a nyitó postban ez a hozzáállás:

What does / doesn't work
[...]
DOESN'T

You tell me

Nem tűnik túl up-to-date-nek. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#10066) trebrona válasza baltasar (#10064) üzenetére


trebrona
nagyúr

Teljes nézetben az oldal tetején: Összefoglaló kinyitása. Ezek az alapinformációk mind megtalálhatóak.

De linkelem neked: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10067) TripleB válasza infectedmann (#10055) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszönöm a választ!

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#10068) Black_Raven válasza St3ven (#10065) üzenetére


Black_Raven
veterán

Pedig bízhatnál benne, mivel final kiadás a 7.1.2, mert az Oreon dolgoznak már. Vagyis nagyon úgy néz ki, MInden működik, és nem kell félórát bogarászni ha felrakod a Messengert.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#10069) baltasar válasza trebrona (#10066) üzenetére


baltasar
csendes tag

Köszönöm a választ. baltasar

(#10070) infectedmann válasza St3ven (#10065) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha az RR-nek van is hibája, nálam nem jött elő.

(#10071) sxxorp válasza St3ven (#10065) üzenetére


sxxorp
őstag

Mi köze ennek az up-to-date-hez? Vagy tudsz olyan problémát, ami nem működik a ROM-ban? Pont jó jel, hogy nincs feltüntetett hiba, csak egy rövid 'szólj, ha vmit találsz'-szerű megjegyzés.

(#10072) qge válasza pcnet (#10058) üzenetére


qge
aktív tag

Uh, köszi, futok vele egy kört

(#10073) Attipapa válasza infectedmann (#10070) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Melyik verziót használod? Mert már ismét van egy új kiadás.RR-N-v5.8.5-20171109-santoni-Unofficial. volt egy 7-én is,és most ez is. Pedig tényleg finalt írtak valamelyik októberire,erre viszont nem írja,hogy final.
ITT VAN

[ Szerkesztve ]

(#10074) infectedmann válasza Attipapa (#10073) üzenetére


infectedmann
őstag

RR van hivatalosan Redmi 4X-re: [link]
Ne az Unofficial xda-s topikokat keresd.

(#10075) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok!
A tesztben olvastam, hogy a telefon tudja a duplakoppos felébresztését. Ezt hol tudom bekapcsolni?

(#10076) kidnou válasza TomPack (#10075) üzenetére


kidnou
senior tag

Nincs ilyen

(#10077) Attipapa válasza infectedmann (#10074) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Köszi!
Nem azért írtam, mert keresem, vagy fel szeretném rakni, csak ahogy néztem az XDA-n beugrott,hogy valahol olvastam Final RR-t is. Ezért jegyeztem meg. Nagyon jól elvagyok mostanság az EU-s rommal,főleg,hogy az assistens-be berakták a mifit -et is. No meg van egy Lineage 171025-ös mentésem,amit néha visszapakolok 1-2 napra, ha unom a MIUI-t. Az is tökéletesen muzsikál :K :K

(#10078) orso0355 válasza TomPack (#10075) üzenetére


orso0355
őstag

Milyen tesztben?

(#10079) St3ven válasza Black_Raven (#10068) üzenetére


St3ven
addikt

& infectedmann:

Az RR a Google appok nélkül működőképes? Úgyis tiltanám őket rögtön (Drive, Google Play, stb.) Egyedül a Google Szolgáltatásokat szoktam engedélyezni, mert a legtöbb app futásához nélkülözhetetlen.

@ orso0355:
Ami alatt éppen kommentelgetünk. ;]

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#10080) infectedmann válasza St3ven (#10079) üzenetére


infectedmann
őstag

OpenGApps Nano-t tedd fel. Ez nem tesz fel semmi szemetet.

(#10077) Attipapa: nekem sajnos szükségem van arra a funkcióra, hogy az SD kártyával kibővítsem a belső tárhelyet, erre viszont a MIUI ROMokban nincs lehetőség, pedig pure Androidon ez alap funkció.

[ Szerkesztve ]

(#10081) qge válasza qge (#10072) üzenetére


qge
aktív tag

Működött, 1000 kösz, ezek a Linux-os fiúk mindig kitalálnak valamit.

(#10082) gingerbalm válasza orso0355 (#10078) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

a teszt 2. oldalán: "a gesztusverzérlés oldaláról ott a duplakoppos felébresztés" :D

(#10083) Örni válasza orso0355 (#10078) üzenetére


Örni
senior tag

Szóval te nem olvastad a tesztet??? :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#10084) TomPack válasza kidnou (#10076) üzenetére


TomPack
őstag

Nagy kár, mert autóstartóban könnyebb lett volna felébreszteni duplakoppal!

(#10085) Black_Raven válasza St3ven (#10079) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az RR romhoz magadnak külön kell felrakni a GAPPS csomagot ami azt jelenti, hogy semmi szemét nincs benne. Ahogy a Kollega írta a nano gapps csomag ajánlott. Ez fényévekre van a gyári miuin lévő számától.:) A rom leirásában ott van a felrakás menete és természetesen a rom és gapps letöltő linkje is.:)és sztem is Officialt tegyél fel.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#10086) trebrona válasza Black_Raven (#10085) üzenetére


trebrona
nagyúr

Inkább pico, ha tényleg nem kell semmi. Csak Google keretrendszer és play.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10087) St3ven


St3ven
addikt

Köszönöm nektek, pico kell akkor nekem.

Egy kérdés. A bootloader nyitásos leírásban azt írja:
"Ezután az i.mi.com oldalon le ellenőrzöd, hogy csatlakoztatva van-e a telefon, ahhoz az account-hoz amiről a BL nyitási kérelmet elküldted."

Hogyan tudom csatlakoztatni a telefont az accounthoz? Csak azt ne mondjátok, hogy a készülékemen lévő minden adatot fellőve az online fiókba. :N

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#10088) kidnou válasza St3ven (#10087) üzenetére


kidnou
senior tag

csinálsz egy regisztrációt és a telefon beállitásában találhato mi fóknál belépsz. ennyi. Telefon ID száma miatt kell

[ Szerkesztve ]

(#10089) St3ven válasza kidnou (#10088) üzenetére


St3ven
addikt

Ez még nem von maga után akkor komplett szinkronizációt a telefonnal? (kontaktok, üzenetek, fényképek)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#10090) 7om


7om
tag

Sziasztok, használ valaki ilyen tokot?szvsz 3 dollárt simán megér, munkába kellene.

(#10091) trebrona válasza St3ven (#10089) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kicsit nézegethetnéd a telefonon az alkalmazásokat. Kiválaszthatod mit szeretnél szinkronizálni MiCloudba, semmit sem kötelező, ugyanúgy, mint google fiók esetén. Lényeg, hogy létező fiókhoz legyen rendelve a telefon.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10092) hzsolee válasza 7om (#10090) üzenetére


hzsolee
őstag

Igen.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#10093) orso0355 válasza Örni (#10083) üzenetére


orso0355
őstag

Dehogynem, de akkor ezek szerint hazudik?

(#10094) trebrona válasza orso0355 (#10093) üzenetére


trebrona
nagyúr

A tesztből:
"A gyártói felület szintén odarakja magát: a friss és gyakran frissülő MIUI 8.2.1.0 globális változata"...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10095) Örni válasza orso0355 (#10093) üzenetére


Örni
senior tag

Igen, de az a szégyen, hogy ki se javították a cikket azóta.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#10096) mpo válasza Örni (#10095) üzenetére


mpo
veterán

Amit a teszt májusban írt a hardverről, az nem változott, ha az egyes alkatrészeket más szállítja, a funkció maradt.

A tesztben benne van "a friss és gyakran frissülő MIUI 8.2.1.0 globális változata".

Ez változik, a mi szerencsénkre.

Mit kellene frissíteni visszamenőleg egy májusi tesztben, ami az akkori mobilról ír véleményt?

Ha érted, akkor már elavult.

(#10097) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Feleségemnek vettünk egy 4x -et és rá egy tempered fóliát, de valamiért körbe a szélénél nem fedi le a képernyőt. Nagyjából sejtem, hogy azért mert lekerekített a kijelző széle, de ezt akkor is soknak gondolom. Valamivel több mint 5 mm körbe ami levegős. Esetleg valaki tudna egy linket megbízható fóliához?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#10098) 7om válasza hzsolee (#10092) üzenetére


7om
tag

:DDD vélemény?

(#10099) orso0355 válasza mpo (#10096) üzenetére


orso0355
őstag

De a duplakopp tudomásom szerint sose volt ebben a telóban, vagy igen?
😃

[ Szerkesztve ]

(#10100) orso0355 válasza Nerazim (#10097) üzenetére


orso0355
őstag

Hű, rengeteg fóliát és tokot tesztelt már itt a nép! Én is mindig a keresővel hozom le a belinkelt termékeket. Sokféle van, jók, rosszak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.