Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) PAINfájdalom válasza #19784448 (#2050) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Próbálnám, ha tudnám hogyan kell rootolni :))

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2052) [P]laci válasza PAINfájdalom (#2051) üzenetére


[P]laci
senior tag

Parancsolj, ROOT: DooMLoRD Easy Rooting Toolkit ;)

Természetesen működik. :K

[ Szerkesztve ]

(#2053) PAINfájdalom válasza [P]laci (#2052) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Működik?

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2054) PAINfájdalom válasza [P]laci (#2052) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Végigfutott, de nem látom a superusert és root jogom sincs

[ Szerkesztve ]

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2055) Sordoran válasza Becksman (#2040) üzenetére


Sordoran
addikt

Én egy 16 GB-os Sandisket használok, UHS-I Class10-es, simán kezeli probléma nélkül.

Swype:
Bátran menj neki, hátulról jobb alul van kis mélyedés, ott elkezded felpattintani végig oldalt aztán másik oldalt és le is jött, én nem érzem úgy, hogy eltörne.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2056) PAINfájdalom válasza PAINfájdalom (#2054) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Másodszorra sikerült :))

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2057) Swype válasza Sordoran (#2055) üzenetére


Swype
csendes tag

Már leszedtem kétszer, nem azzal van a baj. Csak csörög-csattog, hajlik, aztán olyan mintha el akarna törni, de lehet csak én féltem túlságosan.

(#2058) Permet Elek válasza #19784448 (#2050) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Lasy-t kérdeztem. Ő azt írta, át lehet root után írni dolgokat a telefonban is, hogy felcserélje a memóriákat. De linkelte ezt a programot is, mert hogy ugyan azt csinálja. Szóval ha valakinek égető probléma lenne, és nem sikerül neki. Bátran forduljon hozzá. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#2059) PAINfájdalom válasza Permet Elek (#2058) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Nekem működik, ajánlom másnak is :D most telepítettem, de ha bármi baja lesz, mindenképp kommentálom

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2060) Permet Elek válasza PAINfájdalom (#2059) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Reméljük nem lesz. És boldogan garázdálkodhatsz a rengeteg, frissen felszabadult tárhelyel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2061) Ferramenti2


Ferramenti2
csendes tag

En ezt talaltam az appok atmasolasahoz:[link]
Ez ugy nezki hogy muxik,de particionalni kell elotte az sd kartyat.Meg probalkozok vele,remelem menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#2062) n@p@lm


n@p@lm
őstag

ismeri valaki ezt az üzletet?
ha lenne vállalkozó szellemű bp-i ember megnézhetné esetleg:
itt a sony xperia sp független, gyári garival 82.000 forint.
http://www.partnerogsm.shp.hu
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2063) Wynsent


Wynsent
tag

Helló!
Van itt olyan, akinek SP előtt Xperia P-je volt? Vagy elég sokat foglalkozott P-vel ahhoz, hogy lássa a különbségeket? A lényeg az, hogy az SP-nek a P-hez képest mennyivel rosszabb az olvashatósága napfényben? Tudom, hogy gázosabb a kijelző (miért nem tudták megtartani a P-ben használt kijelzőket??????), de talán annyival nem rosszabb.. és most T-nél annyira occsóó a cucc, hogy nagyon elgondolkodtam egy cserén. Csak a fényben való olvashatóság tart vissza.

Van a családban egy Xperia L is. Annak a kijelzője is gyengébben látható az utcán, mint a P-nek.

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#2064) Permet Elek válasza n@p@lm (#2062) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Az 1év bolti garival lesz annyi. :R :R

(#2065) n@p@lm válasza Permet Elek (#2064) üzenetére


n@p@lm
őstag

jobb oldalt fent azt írják 2 év sony gari :)
na majd holnap megkérdezem őket. :)

(#2066) Swype


Swype
csendes tag

Ez a Lookout Security ér valamit? Ti használjátok?

(#2067) Classius válasza Swype (#2066) üzenetére


Classius
aktív tag

Androidra vírusírtó (még egy jó darabig biztos) felesleges. Ha van is olyan program ami emelt sms-eket küldözget vagy hasonlók, azt te magad telepíted applikáció formájában. Pl leszedsz egy játékot de a telepítésnél kimenő és bejövő sms-edhez akar hozzáférési jogot kérni, stb ez elég feltünő. Ha a jogokra figyelsz, nem lesz gondod. A sok marhaságot meg amiket összehordanak hogy miért vegyél vírusírtót, azt nézd meg ki terjeszti. Hát persze a gyártó, akinek érdeke az, hogy fogyjon a terméke.

Szerintem csak a helyet foglalja, idegesítő és lassítja is a rendszert. Azt nem mondom hogy később nem fog kelleni, viszont jelenleg biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2068) PAINfájdalom


PAINfájdalom
aktív tag

Az iron-man 3 játék elmegy haverom szerényebb képességű tablet-jén, de az sp-nem nem. Ez mitől lehet?

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2069) gabancs válasza PAINfájdalom (#2068) üzenetére


gabancs
addikt

(#2070) Mcleod


Mcleod
tag

Sziasztok .Az akksival kapcsolatban kérdezem, hogy normális-e, hogy kb. 16 óra alatt lemerül?Igaz, vagy wifi vagy mobilnet mindig be van kapcsolva, van benne telefonálás is bőven, plusz időnként.be is kapcsolom a képernyőt, használok. fb chatet. Ugyanezzel a használattal a galaxy mini2-m 10 óra alatt 40-50%-on volt, az SP ugyanezen idő alatt 20-30%-on van. Egyébként meg vagyok elégedve a készülékkel, a mini2 után ég és föld a különbség. Az akksit nem formáztam vagy ilyenek, a teló két hete van meg, gondoltam mostanra javul az akksi teljesítmény, de nem történt meg.

Miközben kb 25 perc alatt megírtam ezt a hozzászólást a telefonról 5%-ot csökkent.Wifi aktív, fényerő alacsony.Lehet, hogy szinkronizálások okozzák?Most kapcsoltam be a wifit.Lehet, hogy task killert kéne használnom, hogy ne fusson annyi progi a háttérben...

[ Szerkesztve ]

Csak egy maradhat!!

(#2071) California1 válasza Wynsent (#2063) üzenetére


California1
őstag

Hi, nekem anno volt regebben P telom , aztan a nejem orokolte mig meg nem itatta sok finom kis vizzel..... Hát más az SP kijelzője de be lehet állitani mert van rá lehetőség ( szintelitettség stb stb), a fényerő 50% volt nekem most SPnél 75% nekem igy okés napon is látom de nem napon olvasom az Legyőzhetetlen tigris páncélos könyvet :-) eddig bátran ajánlom az SP gépet ( kopp kopp)

(#2072) Permet Elek válasza n@p@lm (#2065) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Mérget vehetsz rá. A honlapon általában a bolti garis árak vannak feltüntetve.Azaz használt 0-a perces. Sőt általában valamelyik külfőldi szólgáltatós, függetlenítve One S-t egyik ismerősöm 3x vitte vissza. Mert kint lelőtték neki. :DDD :( . A rendes garanciás telefonok, jóval többe kerül náluk. Ha egyáltalán van nálluk rendes garis, abból a telefonból. De a honlapon is fel tudod velük venni a kapcsolatot a szólj hozzá menüpontnál. :R :R

(#2073) csatakacsa válasza n@p@lm (#2062) üzenetére


csatakacsa
tag

Itt 27% áfával van ha olyat keresnél esetleg Innen tervezem én is rendelni, csak ugye ez bolti gari. Olvastam a neten véleményeket erről a boltról, elég jókat írtak. Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban ?

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#2074) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Permet Elek, csatakacsa
akkor felejtős a téma....

(#2075) Hedgehog28 válasza PAINfájdalom (#1997) üzenetére


Hedgehog28
tag

Szia!
Az alkalmazás újratelepítése "egyenlőre" megoldotta a problémát. Meglehet h a háttérben vmi összeboxolt vmivel. Köszi

(#2076) n@p@lm


n@p@lm
őstag

beigazolódott, sajna csak 1 év bolti garis a készülék.....

(#2077) Becksman


Becksman
őstag

csak 1 fólia van a készüléken? :-/ ..

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2078) Wynsent válasza California1 (#2071) üzenetére


Wynsent
tag

Köszi a választ! Sokat segítettél:)

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#2079) raziel01 válasza Becksman (#2077) üzenetére


raziel01
veterán

Igen. De semmit nem ér.
690-ért kapsz rá normálisat is.

(#2080) gaborm69 válasza n@p@lm (#2076) üzenetére


gaborm69
aktív tag

A bolti garinak mi a hátránya?

Samsung Galaxy S20 FE

(#2081) papi77 válasza gaborm69 (#2080) üzenetére


papi77
addikt

Szvsz semmi.
Partnero amúgy is nagyon megbízható!

Az első: NOKIA 1611

(#2082) gaborm69 válasza papi77 (#2081) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Gondolom ha baj van ők is a nem túl jó hírű szervizbe viszik. :D

Samsung Galaxy S20 FE

(#2083) Tybee000 válasza gaborm69 (#2080) üzenetére


Tybee000
aktív tag

csak az adott boltban viheted szervízve és ők vagy meg tudják csinálni vagy nem. gyárival pedig beadhatod a hivatalos sonyhoz is

(#2084) gaborm69 válasza Tybee000 (#2083) üzenetére


gaborm69
aktív tag

És mi van ha nem tudják megcsinálni?

Samsung Galaxy S20 FE

(#2085) -HajTömeg- válasza gaborm69 (#2080) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

A bolti garinak az a hátránya,hogy a bolt adja :D
Ha nem jól választod meg a boltot,akkor eltűnnek,lelépnek, sosem csinálják meg a telefonod.
Számtalan hozzászólást olvashatsz a fórumokon,hogy kit hogy bsztak át.
Egy kalsszik példa:
Visszavitte,majd azt mondták most elküldik Németországba megcsináltatni...
(aha valószínűleg a Laci-Mici GSM. Németországba küldözgeti a telefonokat...)
Végül 3hét múlva (addigra sikerült lopottból alkatrészt szerezni) megkapta a telefont új kijelzővel, de most meg valami más nem stimmel.
Ja ez nem is az a készülék,amit leadott... :DDD
Szóval csak és kizárólag tökéletesen megbízható boltból vásárolj, ha csak bolti garanciát kapsz.
Inkább kerüljön többe 20 ezerrel,de 2 évig tökéletesen nyugodt lehetsz, ha bármi van a készülékeddel a Sony megcsinálja.

Alias: Júzer error

(#2086) raziel01 válasza -HajTömeg- (#2085) üzenetére


raziel01
veterán

Vagy vegye szolgálatónál.
Nem értem mit vannak úgy egyesek oda, hogy független.
Én pl úgyse fogok szolgáltatót váltani.

(#2087) Zsocy155 válasza gaborm69 (#2080) üzenetére


Zsocy155
őstag

A Partneroval valóban nincs gond.
Nekem is csak a szervizzel volt, akkor még Omnia 2-m volt, Bevittem, mert nagyon porosodott a kijelző alatt, azt mondták, hogy kitakarítják. Mondom az nem elég, mert ugyanúgy fog porosodni. Aztán 3 hét után azt mondták, hogy párásodik a telefon (soha nem párásodott) végül fogyasztóvédelemmel fenyegetés stb. és megcsinálták Utána már párásodott is!

(#2088) gaborm69 válasza raziel01 (#2086) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Valószínű én sem :N

Samsung Galaxy S20 FE

(#2089) gaborm69 válasza -HajTömeg- (#2085) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Csak ugye a Sony szervize itthon nem túl jó hírű.
Bocsi elfelejtettem a szerkesztést :((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 FE

(#2090) raziel01


raziel01
veterán

Egyébként asztalra letéve nálam is néha szarakszik az érintőkijelző. Nem érzekeli vagy mást érzékel. Kézben meg semmi baja.

(#2091) -HajTömeg- válasza gaborm69 (#2089) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ez igaz.
Nekem csak jó tapasztalataim voltak velük, voltam ott 4szer vagy ötször.
Én még mindig azt mondom,hogy inkább gyári garancia legyen,mint bolti.
Eleve szerinted mit csinál majd az a bolt, amelyik a legjobb indulattal áll hozzád ,de mondjuk visszaviszed a telefonod kijelzőhibával?
Megéri nekik egy vadiújra cserélni? Vagy szereznek valahonnan egy használtat?
Szerinted?
Rayemen 3 szor cseréltek kijelzőt, 1 szer alaplapot. Szó nélkül, 2 nap alatt.
Szerintem egy bolt rég elküldött volna az anyámba...
Okostelefonoknál nagyon gyakori a hiba. Jobb ezt szakszervizre bízni.
Aki meg expresszből "doboznélkülolcsóbb" telefont vesz,mert 15ezerrel olcsóbb, az meg is érdemli...
Az első hibánál kifizeti a háromszorosát.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#2092) n@p@lm válasza gaborm69 (#2080) üzenetére


n@p@lm
őstag

a vidékieknek elég nagy :)

(#2093) n@p@lm válasza raziel01 (#2086) üzenetére


n@p@lm
őstag

miért is baj ha valaki első körben függetlent szeretne? :F

(#2094) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Igazatok van,akkor inkább Sony gari.

Samsung Galaxy S20 FE

(#2095) raziel01 válasza raziel01 (#2090) üzenetére


raziel01
veterán

"Well, Seems like it's a common problem in those Xperia Phones with Glove/Floating feature (The Xperia Sola had the same problem, just search in YT) Maybe the electrostatic affect the very-sensitive touchscreen of the phone.So, you have three options:

1. Wait for a Software Fix by Sony (Some Sola users report that the problem has gone with a new FW)

2. Try a Custom Kernel (I am not very sure about this)

3. Replace your phone"

Szóval várunk egy SONY fixre.

n@p@lm: De minek szeretne függetlent? Mindenki váltogatja 2 havonta a szolgáltatóját? Nekem ugyan nem kell kétes eredetű boltokból "gyári független" ami nagy eséllyel külföldről behozatott illegálisan függetlenített.

[ Szerkesztve ]

(#2096) gabancs válasza raziel01 (#2095) üzenetére


gabancs
addikt

A független azért jó, mert rögtön megkapja a gyári frissítéseket, nem szuszognak rajt a szolgáltatók. Már ha egyáltalán kiadják.

(#2097) n@p@lm válasza gabancs (#2096) üzenetére


n@p@lm
őstag

Így van!

(#2098) HardRic


HardRic
addikt

Megérkezett a drágaszág. Nexus 4 mellett nem egy nagy vaszisztdasz (lassabb, szaggatósabb kicsit), de ügyes kis telefon. A kijelzője szemből teljesen szép, a ledek alul pedig nagyon bejönnek. A hangszórói pedig kiválóak.
Elviselnék egy Sony Nexust hasonló kivitelezésben.

(#2099) -HajTömeg- válasza HardRic (#2098) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Húha, szaggatósabb?
Na,ezért fogsz kapni... ;]

Alias: Júzer error

(#2100) Fail3D!


Fail3D!
addikt

udv, a mehjelenes ota jott ki a telora frissites? ha igen akkor mi lett jobb a telefonon v roszabb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.