Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) agent_k válasza bolondember (#2641) üzenetére


agent_k
őstag

Néztem, de ott is csak Z-hez meg hasonlókhoz van.
Onnan jött az ötlet, hogy kollega rendelt ebay-ről S3-hoz, amiből kiáll az usb csati.

(#2652) bolondember válasza agent_k (#2651) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondjuk ha a szoninál nincs akkor lehet tényleg nincs - még :F ...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2653) Becksman válasza agent_k (#2651) üzenetére


Becksman
őstag

http://www.sonymobilshop.hu/kiegeszitok_tartozekok/Xperia_SP_C5303/asztali_dokkolo_tarto_tolto

itt nézelődj :)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2654) t-bali3 válasza Jancsi896 (#2648) üzenetére


t-bali3
senior tag

Szerintem az utánvétes fizetés esetén egyszerűen nincs mitől félni webshopon keresztül. Ha nem talál meg a futár (ami szinte kizárt), stb, akkor is zsebedbe a pénz nem kellett utalnod semmit. Ráadásul kérheted különféle átvételi pontokba is.

(#2655) raziel01 válasza Jancsi896 (#2648) üzenetére


raziel01
veterán

Te akkor vedd meg 10 ezer Ft-al többért a boltban. Mi meg élünk a 10%-os webshop kedvezménnyel.
Pick Pack pontba ugyan úgy át lehet venni és 8 napon belül bármikor visszaadható és visszakapod a pénzt.

(#2656) Tybee000 válasza raziel01 (#2587) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Figyelem! akinek hibát dob a wifi csatlakozás az próbálja meg az említett módszert, nekem az itthoni routerrel már megy, hétfőn kipróbálom az egyetemen is.

Módszer:
- rootolod a telefont (ha van rá igény kifejtem jobban)
- felrakod a Root Xplorer programot ( nem root browser meg anyám kínja)
- xplorer-ben "Mount System in RW mode"
- ha közben jogokat kér akkor SuperUser programmal jóvá hagyod őket.
- kikeresed a /system/etc/firmware/wlan/prima/WCNSS_qcom_cfg.ini fájlt és megnyitod szerkesztésre.
- gEnableBmps = 1 lecseréled gEnableBmps = 0
- asszem kellett újraindítás is
- azóta jó a wifim :P

köszönet raziel01-nek

[ Szerkesztve ]

(#2657) agent_k válasza Becksman (#2653) üzenetére


agent_k
őstag

Köszi!
A pótadapter nem rossz próbálkozás, márcsak magát az eszközt kéne megtalálni amibe ezt be lehet fogatni.
Mindegy várok még, hátha kitalálják.

(#2658) Tybee000


Tybee000
aktív tag

fóliát budapesten honnan érdemes veni ahol segítenek rá is rakni?

(#2659) jozso1989


jozso1989
őstag

A Sonynak hol lehet bugjelentést küldeni? A rendes Sonynak, nem ezeknek a bohócoknak a sonymobilehu-n.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2660) raziel01 válasza jozso1989 (#2659) üzenetére


raziel01
veterán

:C Igazad van.

Gondolom angolul tudsz:

[link]

A magyar support csak szajkózza a hülyeségeket de sose csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

(#2661) Richee11 válasza BRIKLY (#2617) üzenetére


Richee11
senior tag

Uhh, 1000 hála, hogy ilyen részletesen leírtad, hogy milyenek az első tapasztalataid. Sajnos még nem fogtam a kezembe a telefon, de nagyon szeretném már, ha az én zsebembe is ott lapulna. 80 ezer forintot szánok új telefonra, és akárhogy kerestem, nem találtam neki olyan konkurenciát, ami letaszítaná a 80-ezres dobogóról.

Megjegyzem én egy LG Optimus Black (P970) tulajdonosa vagyok. Egyetlen egy jó dolog van ebben a telefonban, hogy gyönyörű az IPS technológia. De azon kívül semmi. Állandóan fagy, a sok háttérben futtatott app miatt az 512 mb RAM rettentően kevés, és a Skypeot már fel sem merem tenni. A Temple Run 2 meg szépen akad. 5 mpx-es kamerája van és én már azzal is meg vagyok elégedve.

Száz szónak is egy a vége, hosszabb távra tervezek, legalább 2-3 év, és a SP-ben megtaláltam a megfelelő készüléket ennyi pénzért.

(#2662) gabancs válasza Richee11 (#2661) üzenetére


gabancs
addikt

Nekem is LG Optimus Black van. Megnyugtatlak, amikor a boltban kipróbáltam az SP-t, eszembe nem jutott felkiáltani (Nova kijelzőhöz szokott szemmel), hogy ez milyen szar. Szerintem a kijelzővel az ég világon semmi gond nincs, csak más. Szokás kérdése.
Az is biztos, hogy jelen pillanatban árban semmi nem tudja megszorítani, annak ellenére, hogy a T már emelt az árán.
Én csak attól tartok, hogy belefutok olyan hibákba, amiket néhányan tapasztalnak.
Mert a Black-el az ég világon semmi gondom nincs, csak hát 2 éves modell, és a 4" is kevéske....

Ja és tartok a Sony féle android hack-től is. Nagyon nem tetszik, ahogy "szétbarmolták" az androidot.
Csak egy példa. A lehúzható értesítősáv kapcsolóit kiherélték. Más, normális telefonnál be lehet állítani, hogy milyen kapcsolók legyenek, mindenkinek saját ízlése szerint. A Sony úgy döntött, hogy ne, hogy már a paraszt mondja meg, mi legyen ott. Nesze b ...meg, ezt kapod, ha kell, ha nem. És adott mellé még egy widgetet..... Hát köszönöm.....

[ Szerkesztve ]

(#2663) agent_k válasza gabancs (#2662) üzenetére


agent_k
őstag

Ha a korlátozások miatt aggódik valaki, ajánlom figyelmébe a lumia szériát. Sírni fog a gyönyörtől :D

(#2664) viralmind válasza gabancs (#2662) üzenetére


viralmind
aktív tag

Nem csak a sony barmolja szet az androidot hanem sok mas gyarto is ,lg,samsung,htc, alcatel,es meg lehet sorolni sajnos,de tovabb megyek az androidot meg a google is csak butitja szanalmas hulyesegekkel visszafele lepked,csak hogy egyet emlitsek 4-es android felett keptelenseg hasznalni normalisan a profilozo app-okat mert a google ugy dontott hogy mi a f@sznak kellene szetvalaszthatonak lenni a csengo / notifikacios hangnak ,jolvan az ugy ha egyutt lehet csak kezelni.Es biztos vagyok benne ,hogy ez rajtam kivul meg ezernyi embert zavar,hogy nem lehet olyan profilt letrehozni amiben a bejovo hivasnak van hangja az sms/email-nek meg nincs.Ezt 2.3 alatt meg meg lehetett oldani ,de a 4+-ba mar ezt a visszalepest fejlesztesnek nevezik.Gratulalok nekik.Es igen tudom hogy van 3 /normal,rezgo,es nema/ profil,de van akit ez nem elegit ki,mivel nem testreszabhato. Valamint ezt a funkciot egy ezereves nokia ,samu,es akarmilyen nem androidos telefon elbol lekezelte ezelott 10 evvel is. Ettol persze a sony sp egy jo telefon :-) na sorry de kijott belolem :-)

(#2665) Richee11


Richee11
senior tag

Én úgy vagyok ezekkel a butitásokkal, hogy ki lehet küszöbölni és hozzá lehet szokni. Nekem csak az a fontos, hogy a netes kapcsolatokkal tudjak kommunikálni, tűrhető képeket tudjak készíteni, néha napján film, és természetesen játék.
Ezek mellett a legördülő sáv nálam elenyésző probléma. :)

(#2666) Classius válasza gabancs (#2662) üzenetére


Classius
aktív tag

Ha nem tetszik az általad említett "Sony szétbarmolt, széthackelt" telefon, akkor nem Sony-t kell venni! Szerintem hihetetlen milyen sok mindent kihoztak belőle, nagyon is letisztult, szép és elegáns felületet kapunk a Sony-tól. A samsung touchwiz -je olyan mintha egy gyerek telefont nyomkodnék azokkal az ikonokkal stb... Hála az SP telefonomnak, újra az az érzésem a SONY név hallatán, hogy minőséget képvisel!

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2667) jozso1989 válasza Classius (#2666) üzenetére


jozso1989
őstag

Főleg a kamerája+videófelvevője minőségi. A k800i-m szebb képeket csinált 4 éve. Videóra szintén alkalmatlan, ahol a beszédhangnál hangosabb a környezet ott idióta susogós, vinnyogós hangot produkál. k800i 240p-vel jobban rögzített. Vicces. :D

Sajnos akinek fontos a kamera, annak fail lesz az SP. Ilyen hardverrel (meg az exmor rs blabla mókusvakítással) brutális képeket kéne csinálnia+videót. Reméljük 4.3-ban javítják.

ui: a notification baron 4.2-ben már lehet hozzáadni ikont.

ui2: http://www.youtube.com/watch?v=trA0KYUevlo

Hát így kell full hd-van videót rögzíteni, a kicsi SP-m miért nem tud ilyet? :((

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2668) HardRic


HardRic
addikt

Pedig még a Sony barmolja szét legkevésbé az Androidot. A legtöbb dolog csak témázás, ami ezen felül van meg nagyon hasznos feature, pl energiagazdálkodás. Örülök például, hogy nem erőltetik a hardveres gombokat, az a szenvedés kéne még amit a HTC lenyom a One-nal.

(#2669) jozso1989 válasza HardRic (#2668) üzenetére


jozso1989
őstag

Nova Launcher, problem solved. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2670) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Melegedés témához új tapasztalat.: Valóban eléggé tud melegedni, de azért nem úgy kell elképzelni,hogy olyan forró,hogy nem lehet megfogni.. Majd egy óra Real Racing 3 után 44 fokos volt az akksi szoftveres mérés szerint.

(#2671) raziel01: Tudom,csak gondoltam leírom azoknak,akik esetleg ez miatt félnek ilyen telefont venni,mert többen elég durván írták le itt ezt a témát.

Engem konkrétan nem érdekel amíg a hátlap le nem olvad. :DDD Persze ilyesmi nem fog megtörténni,csak poénkét írom.
Kicsit azért abba is bele kell gondolni,hogy akkora processzor van benne, ami egy laptopba is elég teljesítményt adna,nem hogy egy mobilban.És ebben nincs ventilátor. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2671) raziel01 válasza BRIKLY (#2670) üzenetére


raziel01
veterán

Szoftveres mérés nem mérés.
A másik meg az, hogy felesleges foglalkozni a melegedéssel. Ha így adta ki a Sony akkor bírnia kell.

(#2672) Becksman válasza jozso1989 (#2667) üzenetére


Becksman
őstag

Akinek van kicsi sütnivalója nem telefont vesz fényképezésre/videózásra... Szerintem egy telefon nem arra való hogy filmet forgassunk vele, csak ha éppen nincs fényképezőgép/videokamera a kezünkben akkor jó :)
Am meg szerintem nem csinál rossz képeket az SP csak beállításokkal kell bíbelődni és akkor jó képeket is tudsz készíteni.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2673) Classius válasza jozso1989 (#2667) üzenetére


Classius
aktív tag

Aki fényképezni akar az ne telefont vegyen. Ha meg mindkettőt akarja akkor meg nem hiszem hogy 8MP-nél fog sorban állni. Átlag felhasználónak simán elég az amit az SP tud fényképezés terén.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2674) jozso1989


jozso1989
őstag

Akkor az S miért csinál olyan jó videót? :( Akkor az NXT széria valami Sonys csodaszéria lehetett anno... az a 3 telefon tudott fotózni+videózni a többi meg nem? Nem hangzik túl jól.

Meg hát azért az a felvétel, amit linkeltem S-től az valami brutál szép képileg+hangilag... szerintem oda-vissza ver bármilyen 40-50ezres kamerát. Akkor egy 100 rongyos telefon miért nem tudja ezt legalább félig visszaadni? :D

És szánalmas ez a Sony vérfanság... "nem kamerának kell venni telefont". De ha legalább exmor rs kamuszenzort fejlesztenek, igenis elvárom, hogy legalább a cyber-shot (lassan 5 éves vagy öregebb??) szintet hozza. :D

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2675) raziel01 válasza jozso1989 (#2674) üzenetére


raziel01
veterán

S az csúcstelefon volt. Oda is szánták.
Xperia SP nem az.
Egyébként meg direkt csinálja a Sony. Ha az SP-ben sokkal jobb kamera lenne akkor senki nem venné a drágább telókat. Így meg legalább mondhatják, hogy ott az Xperia Z nagyobb kijelzővel, jobb kamerával.
Néha az az érzésem, hogy még a K750i-m is jobb képet csinált.
Az a bajom az Sp-vel, hogy elmosott nagyon a kép. Még telefonon is látszik, hogy szar.

(#2676) Classius válasza jozso1989 (#2674) üzenetére


Classius
aktív tag

az S ben 12 MP van, azt a telefont akkor a csúcsra tervezték, nem a középmezőny tetejére.. Egyébként szerintem semmi gond nics az SP kamerájával csak állítgani kellett. De hát kinek mi...

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2677) jozso1989 válasza raziel01 (#2675) üzenetére


jozso1989
őstag

Ebben nagyon is lehet valami... :R

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2678) raziel01 válasza Classius (#2676) üzenetére


raziel01
veterán

A MP semmit nem jelent. Elég lenne egy FullHD képes kamera csak az lenne jobb minőségű. Nem vagyunk kisegítve a 8 MP-el ha zajos az egész.
Engem amúgy nem érdekel. Ha minőség kellene akkor vennék tükörreflexes gépet. Gagyibb képekhez meg bármelyik teló jó.

(#2679) Pistakiss válasza jozso1989 (#2674) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ha tisztában lennél egy-két fotós alapfogalommal, akkor ezt nem így látnád. Egy kompakt fényképezőgép szenzora kb 4-5 szöröse, méretben, a mobil kamerákénál, a lencserendszert már nem is említem. Egyébként nekem is volt Sony Ericsson k 800i telefonom, az köszönő viszonyban sincs a mostani telefonok képminőségéhez. Dinamika =0, színegyensúly=0, felbontás 1/4-e, ha az jobb, akkor menj vissza a k800i-hez.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2680) jozso1989 válasza Classius (#2676) üzenetére


jozso1989
őstag

[link]

Csak rányomtam 2 másik random telefonra (direkt 5 megapixelesre).

Mindegy, én nem vitázni akarok, remélem a Sony a kövi frissítésében kijavítja a hibákat és alázni fog a telefon kameraügyileg is (egyetlen gyengus pontja szerintem)!

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2681) jozso1989 válasza Pistakiss (#2679) üzenetére


jozso1989
őstag

[link]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2682) raziel01 válasza jozso1989 (#2680) üzenetére


raziel01
veterán

Ha csak szoftveres baja lenne akkor egy másik kamera programot felrakva sokkal jobbnak kéne lennie. De nem így van. Erre kevés esély van, hogy szoftveresen tudnak javítani a kamerán.
Inkább a wifi-re van esély, hogy állítanak rajta. Meg esetleg a kijelző érzékenysége lesz jobb.

(#2683) Pistakiss válasza jozso1989 (#2681) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Itt mit kellene látnom?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2684) Pistakiss válasza Pistakiss (#2683) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Sajnos összehasonlító képeket nem tudok készíteni, mivel a k800i-met elajándékoztam. Viszont régebbi képeket nem hasonlítok, mert esetleg nem lenne fer, a nem azonos körülmények miatt.
Egyébként a telefon a lányomé, én HOX-ot használok, szerintem a két telefon fotós adottságai közel azonosak, tehát az SP a nála drágább telefonnal felveheti a versenyt.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2685) Richee11


Richee11
senior tag

Valaki tudna feltenni egy macro képet? mondjuk egy szövegről?, meg hogy hány cm az ami még képes a macrora

(#2686) 2o1i


2o1i
senior tag

A kamerával én sem vagyok megelégedve.
Már a mobilarénás tesztben is látszódott, hogy túl élénkek a színek, a sötét részeken pedig szivárvány színű foltosodás látható. Gondoltam ezzel együtt lehet élni, de sajnos zavaró tud lenni. Arról nem is beszélve, hogy a kép szélein nagyon zajosodik a kép (majdnem mint a HTC ONE SV esetén).
Eddig Motorola Atrix 2-esem volt, ami kategóriákkal szebb képeket készített.
Van egy Samsung GT-S5610-em is 5MP-s kamerával. Mit ne mondjak az is sokkal szebb képet készít...

Azért jó lenne, ha javítana a Sony valamit a dolgon...

(#2687) Tybee000 válasza 2o1i (#2686) üzenetére


Tybee000
aktív tag

facebookra elég :P

(#2688) Pistakiss válasza Tybee000 (#2687) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Azért annál sokkal jobb, hogy csak fb-ra gondoljunk. A másik dolog pedig, mindent a helyén kell kezelni, cipőt sem a cukrászdában akarunk venni. Aki pedig ebbe nem nyugszik bele, az úgy jár mint a nyuszi, aki banánt szeretett volna venni a gyógyszertárban. ;-)

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2689) Classius válasza Pistakiss (#2688) üzenetére


Classius
aktív tag

Régóta megakarom már kérdezni... Te miért kezded minden kommented "Háát" -al? :D

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2690) gabancs válasza Classius (#2689) üzenetére


gabancs
addikt

Ő ilyen! Már a pixinfón is ilyen volt....

(#2691) raziel01


raziel01
veterán

Moto X Camera APK
Megy SP-n azt írták.

(#2692) biaszili


biaszili
csendes tag

Helló. Én egy boldogtalan tulajdonosa vagyok egy SP nevű készüléknek. Azért boldogtalan mert már a második készüléket viszem vissza 3 napos csere garanciára. Nem azért mert olyan kötöszködő vagyok hanem azért mert lefagy meg fel akarom oldani a jelzőt és egyszerűen nem veszi az érintést nem reagál semmit meg ilyen kis apróságok.Ha lehetne ki se cseréltetném csak előfizus és köt a szerződés:/ remélem a harmadik már jó lesz és remélem nem jár mindenki így:)

(#2693) pudingstyle válasza biaszili (#2692) üzenetére


pudingstyle
tag

Érdekes, hogy már a 2. készüléket viszed vissza ugyan azokkal a panaszokkal. Ilyen nem igazán szokott előfordulni, sőt az általad említett hibák sem. A helyedben én elgondolkodnék, hogy nem telepítettem-e valami olyan appot, ami meghülyítheti a telefont. Ennek ellenére nem azt mondom, hogy lehetetlen, amit mondasz, csak érdekes.. :U
A jelző alatt úgy értelmeztem, hogy a kijelzőre gondoltál.

Nexus 5 D821

(#2694) jozso1989 válasza biaszili (#2692) üzenetére


jozso1989
őstag

Ne használj cleaner programokat, task killereket.. voilá! Nem fog lefagyni. Mikor tanulják már meg az emberek, hogy 4.0 óta tilos ilyet használni (felesleges)!!!

A kijelző hiba meg sok készüléknél előfordul, sajnos. Az új szériáknak viszont nem hiszem, hogy rossz már a kijelzője, az enyém is tökéletes (már két hetes a telefon)! Szóval harmadszorra már csak jót kaphatsz, bízzunk benne! :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2695) Pistakiss válasza Classius (#2689) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Megszokás, rajtam ragadt, egy fotóhoz hozzászólásomnál a fotó feltöltője megijedt, hogy, a hozzászólásommal lehúzom a képét, mert viccből így kezdtem. Háát, azóta használom, viccből.
Remélem kielégítő volt a válaszom.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2696) SkiDev válasza jozso1989 (#2694) üzenetére


SkiDev
senior tag

Az enyém 3 napos , de nem találkoztam kijelző problémákkal :DD Nálam ez a zenelejátszó veri ki a biztosítékot , hogy minden pinkben akar világítani :DDD

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#2697) darvinya válasza SkiDev (#2696) üzenetére


darvinya
titán

Egyszer már írt(am)ák, hogy rendezd el a ID3Tag-jét a mp3 file-okban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2698) Titi76


Titi76
aktív tag

Sziasztok. Ismerkednek SP-vel...
Van arra megoldás hogy az alapértelmezett letöltés könyvtár a saját SD kártyán legyen, ne a beépítetten?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#2699) darvinya válasza Titi76 (#2698) üzenetére


darvinya
titán

Használj más böngészőt vagy telepítsd fel az ES File Explorer-t és mikor letöltesz válaszd ki avval, és legyen az alapértelmezett letöltés kezelő.

Vagy SD kártyára Download mappa, hátha figyelembe veszi és rákérdez.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2700) Classius válasza Pistakiss (#2695) üzenetére


Classius
aktív tag

Értem :R Csak érdekelt a dolog :DD

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.