Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) biaszili válasza pudingstyle (#2693) üzenetére


biaszili
csendes tag

Az első csak fagyott semmit nem töltöttem rá csak bejelentkeztem a gmail-be és amit kiadott hogy frissitsem azokat frissitettem. A 2.nál fordult elő hogy hiába fel akartam oldani se kép se hang:/ de böngészés közben is csinált már ilyet a chrome-ban ( amit szintén nem én töltöttem hanem alap) nem töltöttem clearnet sem. 1-2 játékot csak. Nem gyilkolom a telefont mivel csak néha netezek meg facebookozok meg telefonálni szoktam ennyi... Van tabletem is azon is 4es android van szóval nem volt újdonság... DE! Amit nagyon szeretek az az aksi! Nagyon jól birja 2 nap.

(#2702) darvinya válasza biaszili (#2701) üzenetére


darvinya
titán

Nem töltöttél le semmit - 1-2 játékot csak .

Pont itt a bibi.

Egy ártatlan játék hazavágja a rendszert.

Ha 20x telepíted az játéko(ka)t, akkor 20x fogod visszavinni.
Mert nem tudod kezelni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2703) biaszili válasza darvinya (#2702) üzenetére


biaszili
csendes tag

Érdekes a samsung galaxy ace-re bármit töltöttem bármit csináltam az ég vilagon semmi baja nem volt 2 évig... És a tabletet is gyilkolom elég rendesen és annak sincs semmi baja...

(#2704) PAINfájdalom válasza darvinya (#2702) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

És mivan, ha nem a játékok okozták, hanem éppen van olyan mázlista, hogy sikerült 2 selejtest megkapnia. De te egyből lebarmoltad

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2705) darvinya válasza PAINfájdalom (#2704) üzenetére


darvinya
titán

Az is lehet, de használta min. addig tényleg teljesen gyári rendszeren amíg előjött a hiba.?

(#2703) biaszili

Voltak és vannak olyan app-ok amik frissítései egy telefon gyártóra nem jó. pl: Viber egyik frissítése volt ilyen, hogy Xperia-t fagyizta.

Ha vissza kapod a telot állítsd be mindent(névjegyek gmail-ről letöltve, email fiókok) , de semmi játék, stb. ne rak vissza 1-2 napig.
Ha ekkor nincs hiba akkor lehet telepítgetni.
Ekkor előjön a hiba akkor lehet gyanakodni melyik is tette tönkre.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2706) jozso1989 válasza biaszili (#2703) üzenetére


jozso1989
őstag

Sony telefonról csak jót, vagy semmit! Véleményed sem lehet, különben megesznek reggelire... saját bőrömön tapasztaltam. :( :D

Mondhatod, hogy gyenge a tft, neki úgyis olyan szintű, mint egy SLCD3, mondhatod, hogy az sp okádék képet csinál, szánalmas videóval, neki olyan képeket meg videót csinál, mint egy SGS4, vagy HTC One... ez van.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2707) PAINfájdalom válasza darvinya (#2705) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Vagy elmondja mit szedett le, és ha azok közül, amelyikek nekünk is fennt vannak, azok jók

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2708) PAINfájdalom válasza jozso1989 (#2706) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Légyszi ne általánosíts. Én igenis elismerem, hogy nem a legtökéletesebb telefon. Vannak nála erősebbek. Vannak jobb kamerájúak is, és meg sorolhatnám. Ennek a telefonnak is vannak hátrányai, de el kell ismerni, hogy vki tényleg úgy jön ide kritizálni, hogy még csak soha nem is látta a készüléket. A másik véglet, pedig aki megvette, és mivel nneki olyan telefonja van, senki egy rosszat ne merjen szólni rá. De szerintem ezeknek a veszekedéseknek nem itt a helyük. Elszörnyedve tapasztalom sokszor, hogy fellépek a fórumra és egymást szidják. vannak páran, akik néha, néha mernek egyet kérdezni, hogy mit hogyan kell, de ezekre nem érnek rá válaszolni, mert folyamatosan egymást szidják. Én és szerintem még sokan szeretnék, hogy ez befejeződjön és kulturált magyar emberként tudjunk segíteni másoknak. hogy ez működjön, mindenkinek így kell hozzáállnia. Remélem elérek vmit ezzel a vallomásommal.
Köszönöm

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#2709) darvinya válasza jozso1989 (#2706) üzenetére


darvinya
titán

Nézd fél információból ez jön.

Amúgy én jó pár kijelzőt teszteltem és használtam.
De SLCD3 napfényben meghal, aki szereti túl színezet kijelzőt annak ez való.

Te is nemrég egy játék miatt hibáztattad a telo kijelzőjét.

Akkor most meg?

(#2708) PAINfájdalom

Evvel együttértek.
De legtöbbször tapasztalatot ír és nem kérdez.

A kettő között különbség van.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2710) pudingstyle válasza jozso1989 (#2706) üzenetére


pudingstyle
tag

Azért mert te nem értesz a kamera beállításaihoz, attól még nem az szar, sokkal inkább mondhatjuk, hogy a hozzá való tudásod egyenlő a nullával. Igenis jó képeket lehet vele lőni, ha beleásod magad kicsit a témába. Volt a logouton egy cikk, ahol a srác elmagyarázta az összes beállítási lehetőséget részletesen, ajánlanám figyelmedbe. ;)
Emellett semmi értelme az ilyen hsz-eknek, csak gerjeszted vele a feszkót.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 D821

(#2711) Classius válasza PAINfájdalom (#2708) üzenetére


Classius
aktív tag

Adom!

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2712) SkiDev válasza darvinya (#2697) üzenetére


SkiDev
senior tag

Ne haragudj de nem tudok hogy hozzá állni :DD . Az ID3Tag kifejezést kerestem , de csak annyit dobott ki , hogy minden ami az mp3-ban van Album , Előadó stb.... Visszaolvastam , az első kérdésemnél valami olyasmi volt a válasz , hogy egy az Albumja és ezért egyként kezeli őket , akkor ilyenkor mit lehet tenni vagy honnan tudjam mit kell beírni? :DDD Esetleg be tudnál-e nekem (vagy valaki) rakni egy screenshot-ot arról ,hogyan is kell normálisan kinéznie? Az alapokat hiába nézem nem sokat segít. Tudom , bocsi szúrjatok le érte ,hogy ennyire hülye vagyok ilyen téren :DDD X8-ason is volt ilyenem de nem foglalkoztam vele ,mert nem villogott :D

PAINfájdalom (#2708): Szerintem is nevetséges , amit itt harcolnak , keressen már valaki 80-85 k-ért (csakis annyiért!) egy olyan telót ami hasonló esetleg jobb is minden téren. Összehasonlítottam egy Nexus 7 IPS-ével igen látszik , hogy tft , de ki le nem szarja (pardon). Kamerázni meg gyakorolni kell ,szerintem a makrójába nehezebb belekötni , de a tájkép sem súlyos eset.

Az aksijára kíváncsi leszek... 3. napja vok tulajdonosa , de már 3x volt töltőn , jó azért nyomogatom , de ma is csak 8 órát bírt :DD (4 óra képernyő , 1 óra játék , kis youtubeozás , wifin lógtam egy darabig , meg így este egy jó fél órát makróztam vakuval és 6%-on állt meg :DDD )

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#2713) jozso1989 válasza pudingstyle (#2710) üzenetére


jozso1989
őstag

Okés, én hiszek neked. :D Azért lő még egy Galaxy S is szebb képet, mert nagyon jó a kamera! De a GSM Arenasok biztos nem értenek hozzá, ahogy én sem és csak te vagy istenkirály!

Sőt este csinálja a legjobb képet, ebben is egyetérthetünk! :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2714) jozso1989 válasza PAINfájdalom (#2708) üzenetére


jozso1989
őstag

Nem is rád értettem! Ha magadra vetted, akkor ne haragudj.

De látod, még be is linkeltem gsmarénáról tesztfotót és még most is én vagyok a béna! :D Majd írok a gsmarénásoknak, hogy innen MA-ról keressenek fotósokat!

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2716) mathaus=) válasza jozso1989 (#2713) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Nem unod még? Ha ennyire szar akkor add el, hidd el nem fogsz hiányozni a fórumnak... Egyébként látszik az accountodon is h egy troll vagy 9 napja regisztraltal es sztem csak azért h az SPt szidd. Szerintem kár volt. Sorry dupla

[ Szerkesztve ]

(#2717) gabancs


gabancs
addikt

Na, csak a kamera téma miatt. Ugyan nem SP hanem L, mert ez van a családban. Teljesen automatikus beállításban, kutyasétáltatás közben próba fotó. Annyira nem rossz, mint itt egyesek mondják. Egy aprócska baja van, hogy alapból túl van élesítve.És íme:

(#2718) jozso1989 válasza gabancs (#2717) üzenetére


jozso1989
őstag

Az L-lel sokkal szebb képet lehet csinálni. Mindegy, majd kijavítja a Sony SP-t is... vagy nem.

De megpróbálhatsz belső téren fotózni vele, ott jönne elő a csalódás. Szabad téren egy 6 éves telefon is csinál ilyen képet. ;)

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2719) gabancs válasza jozso1989 (#2718) üzenetére


gabancs
addikt

Belső térben is ki volt próbálva, és inkább nem mondanék rá semmit... :-)
Maradjunk annyiban, hogy ha fele olyan lenne, ahogy reklámozzák, akkor fel merném tölteni azt is :-)

(#2720) pudingstyle válasza jozso1989 (#2718) üzenetére


pudingstyle
tag

Beltéren még mindig használhatatlan a mobilok aprócska optikája a minimális fény miatt, de felesleges veled vitatkozni, úgyis csak ugyan azt szajkózod megállás nélkül.
Bár szerintem a hozzászólásom azon részét, miszerint fontosak a beállítások, nem sikerült felfognod.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 D821

(#2721) SkiDev válasza SkiDev (#2712) üzenetére


SkiDev
senior tag

A kommentemhez még két kérdés is tartozna ha nem gond....

- Miért nem engedi a képstabilizálót a HDR móddal együtt? Ha egyiket bekapcsolom a másik kikapcsolódik
- Másik fontosabb jóval.... Mégpedig az , hogy miért nem kommunikál az NFC? Ma kipróbáltam - igaz életemben először - egy képet küldeni az SP-ről egy Nexus 7-re (4.2.2). Bekapcsoltam mind2-n az Android Beam-et , összeérintettem az NFC-k mentén , mind2-n kiírta , hogy érintse meg a "sugárzáshoz" ( :F mind1 :DDD ) , de mikor mind2-re böktem akkor kiírta , hogy nem tud kommunikálni a két eszköz és sikertelen a fájlátvitel , majd pedig behozta mind a 2 készüléken a Google Playt ahol egy pár mp keresés után kiírta "Az elem nem található" valamint mind2-n bekapcsolt a "kékfog" :)) . A reklámokban mennyivel egyszerűbbnek tűnik az NFC küldés itt meg izzadnom kell vele vagy csak én vagyok ennyire analfabéta? :DD (Ha igen akkor bocs mert nekem nagyon fejlett a régihez képest :)) )

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#2722) darvinya válasza SkiDev (#2721) üzenetére


darvinya
titán

HDR-nál nincs értelme, de itt egy leírás.[link]
És a kékfog láthatósága mire volt állítva?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2723) SkiDev válasza darvinya (#2722) üzenetére


SkiDev
senior tag

Sajnos azt nem tudom mert nem foglalkoztam vele , hogy mennyire látható , emrt nem tudtam ,hogy az NFC-s képekhez bluetooth is kell :S

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#2724) darvinya válasza SkiDev (#2723) üzenetére


darvinya
titán

NFC-n nincs file átvitel.
Az csak a elérés útvonalat mutatja és „szinkronizálja".
Ez lehet Bluetooth vagy WiFi direkt.
Bluetooth-on belül láthatóság.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2725) SkiDev válasza darvinya (#2724) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszönöm! :)) Értem most már , megnéztem gyorsba egy videót ott is bekapcsolódik a bluetooth és annyi... De akkor én ezt eléggé bénának érzem ilyen szemszögből ,a bluetooth-t sosem tartsa az ember bekapcsolva mert meríti az aksit és annyi idő alatt míg összeérinted és "megtapicskolod" addig bluetooth-t bekapcs , keresés és küldés. Na mind1... :DD . A HDR-nél azért kérdeztem , mert ha makrot akarok kevés fénnyel akkor nem akartam hogy HDR-nél beremegjen a kezem , de akkor valahogy megoldom :DD Hasznos cikk volt , nemrég elolvastam ,de az x8 miatt nem részletesen , mivel 3 beállítási lehetőségből nem lehet mit kezdeni :DDD . Most már csak a zenében kell akkor a segítség :DDD

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#2726) darvinya válasza SkiDev (#2725) üzenetére


darvinya
titán

Bluetooth-t nem kell folyton bekapcsolva legyen, mert az NFC elintézi.
Hanem a láthatóságot kell mindig kapcsolni.

A zenére már nem tudom hányszor írjam le.
Tedd rendbe a ID3Tag-okat mp3 file-okban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2727) California1 válasza viralmind (#2664) üzenetére


California1
őstag

Alapértelmezett értesitésnél azt állitasz amit csak gondolsz és ugy ahogy te szeretnéd a hangot vagy ki is kapcsolhatod.A csengetés/rezgéssel ugyanúgy müködni fog

(#2728) viralmind válasza California1 (#2727) üzenetére


viralmind
aktív tag

Hat akkor meseld mar el nekem hogyan csinalok olyan profilt amiben a bejovo hivasnak van hangja az sms-nek,gmailnak meg nincs,es nem rezeg ezt mondjuk el tudom nevezni home-nak?aztan csinalnek egy masik profilt ami mondjuk sms on nevre hallgatna ebben az sms-nek ,gmailnak es a bejovo hivasnak is lenne hangja,es rezegne is.aztan csinalnek egy vibra nevu profilt amiben nincs semmilyen hang csak a media es ebreszto hangok ,minden mas csak rezeg,aztan lenne a 4. profil ami full nema itt se nem rezegne se nem lenne hangja semminek hanem csak a media es ebresztonek.ja es mindezt nem ugy akarom elerni hogy ne allandoan a hangbeallitassal mokoljak hanem egy profil menu alatt tudjak egy gombnyomasra ezek kozott valtani.Na a testreszabhatosag nalam ezt jelenti profilok teren,es ezt nem lehet megcsinalni az android 4+ rendszeren egy 10 evvel ezelott sony ericsson-on meg meg lehetett.Igen erre vannak a profilozo app-ok mondhatnad te,de sajnos nem mukodnek rendesen mivel a google osszelinkelte az ertesitesi hangokat a bejovo hivas hangjaival,valamint a vibrat is osszekuszalta azzal hogy kulon kell allitgatni az egyes alkalmazasokban pld sms-ben ,gmail-ben.Nos en nem talaltam erre megoldast ami korrektul mukodne 4+-os androidon ,mig 2.3 alatt ezt teljesen okesan meg lehetett oldani ha nem is androidbol ,de volt ra profilozo app.Az mar csak hab a tortan hogy talalkoztam viszont olyan fozott rommal ami szinten 4+-os android alappal rendelkezik megis megoldottak benne hogy unlinkelni lehessen a ertesito / bejovo hangokat.De ez mar nagyon off ebben a topicban es hagyjuk is :-)

[ Szerkesztve ]

(#2729) raziel01


raziel01
veterán

Minden mobil hányadék képeket csinál. Egyikben se tudok gyönyörködni úgy, hogy én itthon tele vagyok FullHD-s tükörreflexes fényképezős képekkel.
Kis mobil optika ennyire képes. S3 tény, hogy kevésbé szar de az is csak mobil.

Amúgy meg unalmas már egy 76 ezerbe kerülő brutális hardverrel rendelkező telefonnál szidni a kamerát.
GPU nagyon erős. CPU is. 1 GB RAM is van benne. HD kijelző, 4,6 col. Erre ment el a pénz nem a kamerára.

Aki ilyet vesz az a tesztképekből láthatta vásárlás előtt, hogy mire képes.

viralmind: az értesítés hangerő meg a csengőhangerő különszedése jó lenne. Nem is értem miért van egyben.

Nekem külön profilokra mondjuk nem lenne már szükségem. Éjszakára jó a néma. Suliba a rezgő. Minden másra meg a normál.

[ Szerkesztve ]

(#2730) -HajTömeg- válasza raziel01 (#2729) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nekem meg az unalmas marhára,hogy mindig van valaki, aki egy telefon rossz tulajdonságára azt írja: Jaj,én nem használom fotózásra, mindegy a kamera,jaj,nekem nem kell több profil, jaj nekem nem is kéne ez vagy az...
na ezeknek a hozzászólásoknak a világon semmi értelme.
Azoknak,akiknek fontos a kamera, te elmondod,hogy nem szoktál fotózgatni. Oké,köszönjük.
A fotózás nagyon fontos témakör,mindenki telefonnal fotózgat és az sem véletlen,hogy mindenhol ez az első kérdések egyike.
Igen, a tükörreflexes gépek kiválóak, főleg mikor a nyakadban lóg 1 napig hátadon egy csere objektívvel.
Senki sem vár olyan minőséget egy telefontól,de telefonok is csinálhatnak jó képeket,mint ahogy csinálnak is.
Az állítható profil pedig nagyon is hasznos ötlet.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#2731) gabancs válasza raziel01 (#2729) üzenetére


gabancs
addikt

Én ezt nem értem. Az én telefonomon Android 4.0.4 van és külön vannak szedve a hangesemények.

(#2732) viralmind válasza gabancs (#2731) üzenetére


viralmind
aktív tag

Igen de hiaba allitod kulon nem fog mukodni ugy ahogy leirtam,legalabbis nalam nem ment 4.04 alatt sp-n pedig meg ennyire sem lehet szetszedi .

(#2733) gabancs válasza viralmind (#2732) üzenetére


gabancs
addikt

Nálam tökéletesen működik. Ha csak a bejövő hívás hangját veszem le, attól még az értesítés ugyan úgy ordít, és ez igaz visszafele is. De miért ne működne, hiszen ezért vannak különböző csúszkák.

(#2734) raziel01 válasza -HajTömeg- (#2730) üzenetére


raziel01
veterán

Még mindig nincs ilyen telefonod úgyhogy nem értem miért kelted a feszültséged.
Hányszor kell még leírni, hogy 76 ezerért ez ennyit tud? Ha nem felel meg akkor keress mást.
Szerintem ha 40 ezer lenne még akkor is menne a sírás. Ez nem csúcstelefon. Nem jogos az elvárás, hogy mindent tudjon. Ezt kéne felfogni. Ha jobb telefon kell akkor vehetsz S3-at, S4-et vagy akár Xperia Z-t is.

"A fotózás nagyon fontos témakör,mindenki telefonnal fotózgat"

Most mondjam azt, hogy az igénytelenek? A drága külföldi nyaralásokra biztos vinnék egy kompakt gépet, mert az úgy ahogy visszaadja az élményt. Kis kamera optika nem.

Nem is értelek amúgy. Ha nem jön be a telefon akkor minek jársz ide?

Én sose voltam elvakult fan, ilyen telóm van és elismerem, hogy a kamera gyenge, wifi gyenge de amúgy egy nagyon gyors használható teló. És az ára is korrekt.
Majd 2 év múlva jogos lesz a panasz ha rossz képeket csinál egy 76 ezres teló. Akkor már valszeg alap lesz a jobb kamera az Xperia XYZ-ben.

gabancs: teljesen gyári ROM van a telón? Főzött ROM-okban szokott lenni ilyen külön csúszka.

[ Szerkesztve ]

(#2735) viralmind válasza gabancs (#2733) üzenetére


viralmind
aktív tag

elbeszelunk egymas mellett,ehhez a hangbeallitasban kell turkalnod,nem tudsz tobb komplex profilt letrehozni

(#2736) -HajTömeg- válasza raziel01 (#2734) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nem fogom huszonötödjére leírni,hogy miért járok ide.
Egy évben hányszor mész drága külföldi nyaralásra és hányszor fotózol mást,mint nyaralást?
Azonkívül senki sem mondta,hogy mindent tudnia kell.
Arról volt szó,hogy a kamerája gyenge, ami igaz is.
Hogy te ezen megsértődsz és játszod a durcás kisfiút az a te egyéni lelki problémád.

Alias: Júzer error

(#2737) gabancs válasza raziel01 (#2734) üzenetére


gabancs
addikt

Igen gyári, nem mókolt.

(#2738) gabancs válasza viralmind (#2735) üzenetére


gabancs
addikt

Tudom, hogy te a profilokról beszéltél, de én erre válaszoltam

"viralmind: az értesítés hangerő meg a csengőhangerő különszedése jó lenne. Nem is értem miért van egyben."

Tehát ez a funkció működik. A profilokat nem tudom, mert az sose érdekelt.

(#2739) raziel01 válasza -HajTömeg- (#2736) üzenetére


raziel01
veterán

Jelentve lesz a modiknak. Ne kezd a személyeskedést.
Elolvastad amit írtam? Tudom, hogy gyenge a kamera. Le is írtam de ahogy látom write only vagy és csak flamekeltés miatt jársz ide.
Napokkal, hetekkel ezelőtt is írtam, hogy mosottas a képe. De te felfogtad azt, hogy ez egy kedvező árú telefon? Sőt ha még 15-ször leírod, hogy szar a kamera akkor se fog semmi változni. Mondom ha nem tetszik akkor nem kell megvenni. Ide főleg tulajdonosok járnak és anélkül is tudják, hogy milyen a kamera, hogy egy olyan ember mondja meg akinek nincs is ilyen telefonja.

A tesztben minden benne van. Nem zsákbamacska. Le van írva ott is a wifi, külföldi tesztben is. Kamera is le van írva minden tesztben. Tesztképek is mindenütt vannak ennyi.
Nyilván ha 130 ezer lenne a teló akkor nem vettem volna meg, mert annyiért többet vár az ember.
76 ezerért értelmes ember nem vár többet. Egyébként meg videó felvétel elég korrekt.
Minimálisan zajos gépen nézve de mérföldekkel jobb, mint a fénykép része.

(#2740) gabancs válasza -HajTömeg- (#2730) üzenetére


gabancs
addikt

"A fotózás nagyon fontos témakör,mindenki telefonnal fotózgat és az sem véletlen,hogy mindenhol ez az első kérdések egyike."

Ezt azért én nem állítanám. Mert én például magasról lesz@rom, milyen képeket csinál, vagy pláne milyen videót. Ez egy telefonnál nálam!!! ezred rangú kérdés. Nem azért veszek telefont, hogy fotózzak.
A telefont önmagáért veszem, és a manapság hozzátartozó "okos" szolgáltatások miatt.

(#2741) -HajTömeg- válasza gabancs (#2740) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Igen, éreztem,hogy a "mindenki" szóba bele lehet majd kötni.
Akkor úgy írom,hogy nagyon sokan :D azzal fotózgatnak.
Egyikünk azt szrja le,hogy milyen videot készít,másikunk azt,hogy milyen erős a wifi, harmadikunk,hogy milyen a kijelző, a negyedik,hogy mennyire melegszik,mindenki leszr valamit, mivel mindenkinek más a fontos.
Ettől még a telefon gyengesége a gyengesége marad.

raziel01 Énis megmondalak a óvónéninek!
Elbeszélünk egymás mellett. Írok valamiről,te meg másra válaszolsz, lapozzunk.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#2742) gabancs válasza -HajTömeg- (#2741) üzenetére


gabancs
addikt

Én ezt az egész telefonnal fotózás kérdéskörét máshogy látom. Szerintem a gyártók nem azért rakták bele ezt a funciót, különösen a kezdeti időkben, hogy majd ezzel ki lehessen váltani a fényképezőt.
A gyártók mindig is profitra hajtanak, és állandóan keresik azokat a lehetőségeket, hogy lehetne még több pénzt kihúzni a lakosság zsebéből.
Tehát ez a gyártók részéről nem arról szól, hogy te jó képeket alkoss ,hanem, hogy minél olcsóbban minél nagyobb hasznot hozzon a gyártóknak.
És igen, van egy két modell, amit tényleg erre hegyeztek ki, pl. a Nokia pureview 808, vagy a Samsung Zoom, és ahogy olvasni lehet a Sony is ki fog hozni egy ilyen modellt. De ezeknek meg kell nézni az árát is!
Még mindig nem hiszek abban, hogy érdemes ezekre ennyit költeni, hiszen olcsóbban ki lehet jönni ha 2 céleszközt vesz az ember, és akkor nincs kompromisszum a minőségét illetően. Igaz, 2 eszközt kell cipelni.
Az összes többi felhasználó meg rátud, hogy nem költöttem el egy vagyon, de ha nagyon muszáj, a telefonommal tudok képet készíteni vagy akár videózni.

(#2743) sutszi válasza -HajTömeg- (#2741) üzenetére


sutszi
veterán

Mutass egy másik telefont aminek szerinted jobb a kamerája, ennyibe kerül mint ez és hardverben sem marad el...Kíváncsi vagyok... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2744) darvinya válasza viralmind (#2735) üzenetére


darvinya
titán

Javaslom Tasker app-ot és abban mindent beállíthatsz ami neked kell.

Egy egyszerű Quick Settings app.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2745) -HajTömeg- válasza gabancs (#2742) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szerintem még kb 3év és a kompakt gépeket totál ki fogják váltani a telefonok.
Sőt,azokat talán már most is felváltották.
Ha nyaralni megyünk baráti társasággal az 5-6 emberből ha kettő hoz f.gépet.
Nekem is volt tükörreflexes gépem teljes optikasorral.
A magánéletben utazásokra 2-3 próbálkozás után sosem vittem magammal,mert csak a gond volt vele.
Nehéz, macerás, megsérül stb.
Jó képekhez nem kell speciálisan fotózásra tervezett telefont venni.
Nézd meg egy szifon 4S képeit,videoit.
Tökéletesen elfogadható kategória.
Az Sp képei a közepes szintet se nagyon érik el.

sutszi

Ha egy romlott tökfőzelékre azt mondom,hogy szr, akkor érv a tökfőzelék mellett,hogy ingyen adta a büfés bácsi?
Tehát így már nem szr?
Próbálok rávilágítani az érvelési bakira,amit elkövettek.
De mivel nem akarok offolni legyen most ennyi elég.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#2746) darvinya válasza -HajTömeg- (#2745) üzenetére


darvinya
titán

Ontod itt a jó dolgokat.

De elárulom, hogy a 1Mp-s Canon kamerámat sem tudják a mai telefonok.
Pedig az még nem is tükör reflexes és optikai zoom sincs benne.

Egyszerűen 300dpi szenzorral dolgozik, és a Raw kép 20Mp-nek megfelelő.

4S képei és videoi agyon mosott valami.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2747) sutszi válasza -HajTömeg- (#2745) üzenetére


sutszi
veterán

Az érvelési baki, hogy megint S4 és iPhone-t hoztál fel az SP ellen, amikor nem egy kategória.

A tökfőzelék meg nem romlott, csak kevés hozzá a pörkölt. S4-hez több pörkölt jár.

HDR-el játszottam....meg vakuval...nem is tudom mást piszkáltam-e egyáltalán. Azért ezek szerintem nem rossz képek.




Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2748) Classius


Classius
aktív tag

Aki kötekedni jár ide az mehet máshova, ideje lenne leállni. Ha nincs ilyen telefonod és anélkül szidnád meg mondanál róla véleményt hogy egyáltalán használnád napi rendszerességgel, akkor meg végképp nem értem miért kell olyan baromságokat írni hogy így szar úgy szar. Komolyan mint az óvodában, hihetetlen. Jó lenne ha ezentúl a telefon tesztekről, véleményekről és valós tapasztalatokról beszélnénk itt a fórumban.
(#2712) Xperia.ZENO
Keress rá gugliban a zenére és kiadja az adatait. vagy egyszerűen csak winamp-ba rakd be, és ott zene szerkesztésnél lehet választani olyat, hogy automatikusan kitöltse neked a hiányzó adatokat (több kevesebb sikerrel, de 80%-ban helyesen végzi el).

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2749) gabancs válasza -HajTömeg- (#2745) üzenetére


gabancs
addikt

Hidd el, tudom miről beszélsz, Nekem is volt DSRL fényképezőm. Csak a nyűg volt vele, egy külön táskát kellett cipelnem. El is adtam. Vettem egy nagyon korrekt kompakt fényképezőt 12x zoom-al. Egy mezei telefon soha nem fogja tudni ezt kiváltani. A 12x zoom valódi optikai stabilizálással önmagában verhetetlenné teszi. Nem beszélve a jólval nagyobb érzékelőről.
Tehát nagyon jó dolog, hogy ma már telefonnal is lehet képeket készíteni, de összességében ez egy fényképezőhöz képest még mindig csak bohóckodás.
És továbbra sem ez az elsődleges funkciója.
De ha már itt tartunk, tovább megyek. Ha egy mai telefont, akár az SP is lehet, kamera nélkül is meg lehetne venni mondjuk 20000 Ft-al olcsóbban, nem kérdés melyiket választanám.

(#2750) -HajTömeg- válasza sutszi (#2747) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

S4-et nem említettem, szifonról volt szó.
Azt is csak azért írtam,mert felmerült hogy jó képekhez speciális telefon kell,nem kell.
Mutass egy nem HDR fotót.

gabancs

Látod ez jó példa.
Ha 20-al olcsóbban árulnának kamera nélkül telefonokat, a kutya meg nem venné őket rajtad kívül.
Ez is mutatja mennyire fontos része ez a telefonnak.
Nem véletlen,hogy nem próbálkoznak ezzel a gyártók, sőt inkább ellenkezőleg, az androidos fényképezőgépek felé megyünk.

lsc ezeknek a hozzászólásaidnak mi értelme?
Trollkodással vádolsz egy ilyen után? :DDD

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.