Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) lsc válasza raziel01 (#2795) üzenetére


lsc
nagyúr

Bemutattad volna a számlát és ingyen adták volna az újat, nálam kétszer így ment.

Az élet kegyetlen .

(#2802) raziel01 válasza lsc (#2801) üzenetére


raziel01
veterán

Ez nagyon szuper de pont így történt a dolog.
Aznap vettem át a telót pick pack pontba. Nálam volt az összes papír összes számla minden amit kaptam.
Nézte a csávó. Azt mondja 4500 Ft lesz a csere, mert a sima SIM cseréje micro simre az 4500 Ft.
Nem érdekelte, hogy telót is vettem náluk.
De megkérdeztem a T-mobile topicban itt PH-n és tényleg jogos a 4500 Ft-os csere legalábbis papír szerint.
De ha az eladó korrekt lett volna akkor kicseréli ingyen. De mit is várok, egy tudatlan kezdő volt ott, fogalma nem volt semmiről. Azt is alig akarta felfogni, hogy az új telóba micro-sim kell azért akarom cserélni.
Jól fel is cseszett a dolog akkor. Kis szar műanyag darab cseréje 4500. Aha. Kapják be.

[ Szerkesztve ]

(#2803) Pistakiss válasza viralmind (#2798) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Vettem az egész írásodat, amiből azt lehetett leszűrni, amit én is leszűrtem! Azzal, hogy a készüléket nem ott vetted, nem hosszabbítottad meg az előfizetésedet, ami a szolgáltatónál úgy jön le, hogy akár holnap fel is mondhatod a szerződésedet és ők ugy járnak el veled. Gondolom, ha egy tíz éves haverod mástól fog bizonyos dolgokat kérni, amit tőled is megkapna, te sem úgy fogsz ránézni, mint a legjobb barátodra, ez ilyen egyszerű. Utólag persze lehet okosnak lenni, de ha már elcseszted a renomédat bármit csinálhatsz. Persze még ezután is lett volna lehetőséged egy másik voda üzletet felkeresni, ott lehet másként álltak volna a témához. Gondolom a 10 év alatt nem mindig ugyanabban az üzletben vásároltál, mert akkor ismernének és nem lett volna gond. Én jártam így a HOX-mal, pápai vagyok de Pesten vettem meg, mert nem volt Pápán. Hazajöttem és elromlott, utólag kiderült, hogy 72 órán belül, de mivel nem itt vettem, nem fogadták el a csere igényemet és a garanciális javítás intézésénél is éreztették, hogy ez nem az ő üzletük. Gondolom ez máshol is így működik.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2804) Becksman


Becksman
őstag

Nekem ilyen képet sikerült kicsikarni
(kiváló automatikusba)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2805) Pistakiss válasza Becksman (#2804) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Nem is rossz, de nem ezek a felvételek a kritikusak.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2806) lsc válasza lsc (#2801) üzenetére


lsc
nagyúr

Mondom, nekem két simet cseréltek, akkor kellett volna fizetnem ha nem a t-nél vettem volna a telefont. Gratulálj az ügyintézőnek, ez nem teljesen a t hibája.

Az élet kegyetlen .

(#2807) n@p@lm válasza raziel01 (#2795) üzenetére


n@p@lm
őstag

rámenősebbnek kellett volna lenned.

(#2808) Pistakiss válasza n@p@lm (#2807) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Inkább okosabbnak, nem kiadni magát, hogy nem óhajt hosszabbítani és ezért máshol vett gépet. Persze ezt ki így, ki úgy értelmezheti. Persze ha vett volna egy sim vágót, kb 4500-5000-ért lehet kapni, akkor még mó üzletet is csinálhatna, kb 8-10 vágással, amiért, szívességből 500 Ft -t is elkérhetne, nullára írhatta volna a vábó árát.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2809) raziel01 válasza n@p@lm (#2807) üzenetére


raziel01
veterán

Ott basztam el, hogy nem azt mondtam, hogy szarakodik a sim kártya. Akkor kicserélték volna rögtön ingyen.
De mivel új srác volt ott így nem fogja jófejségből akár az állását kockáztatni, hogy eltér a szabálytól.
Ráadásul pont munka előtt mentem be így minél hamarabb akartam végezni. Ha lett volna időm elmentem volna egy másik T-pontba, hátha ott rendesebbek. De ez olyan dolog, hogy mikor már a kezembe fogtam a telefont akkor nem érdekelt az a +4500 Ft csak használhassam végre a drágaságot. :D

(#2810) #19784448


#19784448
törölt tag

Nekem annó szó nèlkül cserélték ingyen a kártyám t-nél. Az S-hez kellett ami ráadásul nem is az én nevemen hanem hugomén volt. Bementem, mondtam hogy cserélni szeretném microra és már hozták is.

(#2811) n@p@lm válasza raziel01 (#2809) üzenetére


n@p@lm
őstag

jaja;)
én elsütöttem hogy dobálja a telefon (defy) a hálózatot, meg hogy hallottam hogy ez a régebbi simeknél fordul elő és hogy mit lehetne tenni.
az eladó (45 körüli nő) egyből felajánlotta az ingyenes sim cserét hogy igen, okostelefonok esetén elő szokott ilyen fordulni :)
és egyből ilyen kitörős sim-et adott.
de szerintem már amúgy is csak olyanokat forgalmaznak.
kaptam egy domino simet az sp-hez, még nem bontottam ki (előfizus kártyát tettem bele), de 99 % hogy az is ilyen kitörős.

(#2812) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Kamerás hang felvétel témához pár szó.

Csináltam egy videót a minivel, és egyet az SP-vel itthon 2*350W hangfal mellett,és azt vettem észre hogy az SP mikrofonja egyszerűen túl érzékenyre van beállítva..jóval hangosabban vesz fel,mint a mini,és a mély hangokat is sokkal erősebben próbálja rögzíteni.Talán ezért nem bírja a nagy hangerőt.Kár,hogy nem lehet állítani a videó felvétel hangerejét.

Belinkelem a videókat,hogy a 2 telefon közti egyéb különbség is látható legyen. Mindkettő majdnem sötétben,a kamera LED világítását használva készült.

Xperia Mini
Xperia SP

(#2813) Classius


Classius
aktív tag

Én átvettem pick-pack pontban a telefont, elballagtam T-be aláírni a papírokat, mondtam a csajnak, hogy mivel Micro sim való bele így kaphatnék e újat. Egyből elővett egy olyat amiből ki kell pattintanom, így míg nem lett aktiválva az új simem addig tudtam használni a régi telefonomban. Mondanom sem kell fizetés nélkül. Ezen kívül a csaj megadta a SAJÁT telefonszámát, hogy akármi kérdésem van a csomaggal, díjakkal, telefonnal kapcsolatban, nyugodtan keressem meg, látta rajtam, hogy nem mindennel vagyok tisztában. Még aznap délután megkerestem, mert nem váltott át a megadott időpontban a SIM kártyám a régiről az újra, ő mondta hogy mostanában újitják a hálózatot és maximum 24-órát várnom kell. A telefonban is nagyon rendes volt, főleg úgy hogy munka ideje után hívtam.
Szóval nekem jó a tapasztalatom a T-nél, írták már, de szerintem is csak ember függő, hogy kérnek -e sim kártya - micro sim kártya cseréért pénzt.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2814) mrlujoak válasza BRIKLY (#2812) üzenetére


mrlujoak
veterán

...ilyenkor szoktam mindig javasolni, hogy szűrőként takarjuk le a mikrofont/mikrofonokat.
Egy hagyományos cellux ragasztó ideális. Tompít annyit az érzékeny mikrofonon, hogy a nagyon erős hangokat is szebben vegye fel.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2815) Becksman


Becksman
őstag

Én kirendeltem a telót és ahogy megkaptam nem sokkal később ~ fél 5kor mentem simet cserélni :) ingyen cserélték.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2816) BRIKLY válasza mrlujoak (#2814) üzenetére


BRIKLY
veterán

Kipróbáltam.Leragasztottam mindkettőt szigetelőszalaggal,de sajnos nem segít rajta. :(
Mindegy, engem különösen nem érdekel az ilyen hangos zene videózása,csak nagyon ritkán videózok buliban.

Viszont a videó képi minőségét érdemes nézni mindenkinek!Sőt, a hangot is mikor halkabb volt a zene.

[ Szerkesztve ]

(#2817) chab7 válasza Becksman (#2815) üzenetére


chab7
addikt

Pár kérdés a készülékkel kapcsolatban:
- FM rádió tud RDS-t?
- Wifi csak 2,4 GHz vagy ismeri esetleg az 5 GHz sávot is?
- Van rá cyanogenmod? (Hivatalos oldalon csak a sima S-hez látok).

Egyetlen értelmes készülék amúgy az itthoni szolgáltatóknál 40e-ig (T-nél előfizusan, de úgy is csomagot akarok váltani, meg szolgáltatót is).

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#2818) raziel01 válasza chab7 (#2817) üzenetére


raziel01
veterán

TUD ez alap
Ismeri mind a kettőt.
Egyelőre nincs rá. De ha lesz is ahhoz nyitott bootloader kell amit pedig szolgáltatós telón nem lehet megcsinálni. Esetleg zárt bootloader-re talán jön majd CM szerű ROM.

(#2819) jozso1989 válasza BRIKLY (#2816) üzenetére


jozso1989
őstag

Nincs vajon olyan program, amivel lehetne állítani a videófelvétel hangerejét? Ilyet kéne keresni! Szerintem lefelezve a hangerőt egész korrekt lenne.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2820) raziel01 válasza jozso1989 (#2819) üzenetére


raziel01
veterán

Nincs ilyen. Hardveres dolog. Max valami főzött ROM-ban lehetne esetleg.
Amúgy ajánlom ezt nézd meg:
[link]

Még a Galaxy S2 is szar koncertfelvételnél. Pedig az csúcstelefon volt.

[ Szerkesztve ]

(#2821) mrlujoak válasza BRIKLY (#2816) üzenetére


mrlujoak
veterán

...próbálgass mást is ki. Papír alapú ragasztót, vagy épp textilt.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2822) jozso1989 válasza raziel01 (#2820) üzenetére


jozso1989
őstag

De mégsem olyan rossz a hang, mint az SP-ben. Való igaz ez is recseg szörnyen... De az SP-ből valami földöntúli hang jön ki. xD

Amúgy, utánajártam, az L és a ZR (!!!!!!!!!!!) is ugyanígy vesz fel hangot. Egyik srác szerint "valószínűleg" javítható lenne egy firmware upgraddel. Bár a Sony nem a bugjavításról híres (Xperia P 4.1-gyel..).

Reméljük a 4.3-ban megcsinálják, ha már ennyien jelentik.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2823) BRIKLY válasza jozso1989 (#2822) üzenetére


BRIKLY
veterán

Már késő van,nem akarom bömböltetni a zenét a szomszédok miatt, csak egy pillanatra húztam rá hangot, de úgy tűnik hogy az lgCamera app-al jobb a hang, ha kikapcsolom a sztereó módot. Majd holnap munka után kísérletezek ezzel is, meg meg más ragasztókkal is.

(#2824) Tekmen válasza -HajTömeg- (#2754) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Üdv!

Egy ideje olvasom a topicot, mert gondolkozom egy ilyen telefon megvételén, de ahelyett, hogy tapasztalatokat látnék/olvasnék - vagy olyan dolgokat, amik alapján tudnék dönteni, hogy érdemes e megvenni ezt a készüléket, vagy esetleg keressek alternatívát - , csak a te alaptalan, tapasztalatokkal alá nem támasztott, "fikázó" hozzászólásaidat látom mindenhol. A fórum, és az itt lévő segítőkész emberek érdekében kérlek meg téged arra, hogy ne nehezítsd meg a hozzám hasonló esetleg leendő tulajok életét azzal, hogy elárasztasz bennünket a hozzászólásaiddal.

No offense, köszönöm, hogy elolvastad. :R

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#2825) Chabi válasza zsombor222 (#144) üzenetére


Chabi
aktív tag

Minek hdmi, ugyan az a funkciója a screen mirroring nak az újabb tvk-kel valószínű kompatibilis bár még nem próbáltam.

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#2826) chab7 válasza raziel01 (#2818) üzenetére


chab7
addikt

Köszönöm a válaszokat, ezek jó hírek. Látom az usb tud MHL-t is. Csak azt tud vagy esetleg OTG-t is?
Most komolyan elgondolkodtam ezen a készüléken, mert nagyon jó a specifikációja, és kb annyiba kerül mint a másik kiszemelt (Lenovo P770) amit ugyan itthon (még) nem lehet kapni de beszerezhető, de hát ez az xperia sp kicsit még erősebb is hardverileg, és funkciókban is - kivéve az akksiját és az otg funkciót, viszont cserébe sok más szerepel ami még a nagyobb P780-as Lenovoban sem.
Mondjuk ez a 2370-es akku sem olyan kicsi, (amott viszont nagyon vonz a 3500-assal való soknapos használhatóság).
Hogy bírja ez az SP ezzel az akkuval amolyan okostelefonként komolyan használva napközben? Estére töltőre kell tenni vagy még egy másik napot is kibír?
Kijelzője hogy bírja a strapát? Gondolom nem gorilla üveges, de remélem nem kell rá fólia, mert a Defy-al már megszoktam hogy nem kell "óvni".

Már azt hittem megvan mi lesz a következő telefonom erre most ráakadok erre a készülékre. :))

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#2827) SkiDev


SkiDev
senior tag

Másnak volt-e olyan eddig , hogy random rebootolt az SP-je? Csütörtök óta ma először történt velem este , hogy makro képeket lövögettem vakuval , majd az egyik pillanatban kihunyt minden fény és újraindult a telefon. Ez néha előfordulhat vagy itt nagyon nagy bajok lesznek? :O Alkalmazások az Es File Explorer ; Airdroid ; Shadowgun Deadzone ; Zseblámpa alkalmazás ; Into the dead ; Swiftkey és a Temple Run2 van. Ezek voltak azelőtt is mikor nyomtam egy hard resetet mert nem tudtam , hogy működik még a Walkman app , de eddig nem volt vele bajom....

Egyébként mennyi idő míg beáll az aksi?

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#2828) -HajTömeg- válasza Tekmen (#2824) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Istenem,ez annyira szomorú ahogy leírtad :O
Magam elé képzeltem,ahogy tájékozódni próbálsz és a 2800 hozzászólásból mindig az én kb. 10 beírásomba botlasz.
Kattintgatsz,kutatsz,keresel,de mindig csak azt látod Hajtömeg itt,Hajtömeg ott, és izzadsz, patakokban folyik rólad a víz, lihegsz, fújtatsz, úgy érzed csapdába kerültél, mindenhol az én hozzászólásaimat látod.
Szegénykém,tényleg megjelent egy könnycsepp a szemem sarkában miközben olvastalak.
Szörnyű lehet most neked... :O

Alias: Júzer error

(#2829) gabancs válasza chab7 (#2826) üzenetére


gabancs
addikt

De bizony, gorilla glass!

(#2830) raziel01 válasza chab7 (#2826) üzenetére


raziel01
veterán

Gorilla Glass üveg van rajta.
2 napot kibír.
OTG-t is tud.
Ajánlanám elolvasni a kezdő hsz-t.
Nyisd le és olvasd el.

(#2831) pudingstyle válasza SkiDev (#2827) üzenetére


pudingstyle
tag

Nem volt még olyan telefonom, ami ne rebootolt volna csak úgy, random. Ez az android, minden készülékkel előfordul néha-néha. :D

Nexus 5 D821

(#2832) Chabi válasza raziel01 (#2795) üzenetére


Chabi
aktív tag

Kár, hogy így jártál, az én xperia sp-m is dominó csomagban micro simmel jött 76ér, és meg aznap bementünk apámnak egy T pontba ahol (volt egy régi alap simem amit sokat hasznalok es azt kellett microra cserélni)apám mondta hogy szeretné kicserélni microra(övé volt a kártya) és a csávo nem is kérdezett elővett egy új kártyát bevitte gépbe átirta majd a végén csak annyit mondott hogy azt irta oda a kártyához hogy kartyahiba, mert különben 6rúgó, szóval azt akartam kihozni ebből az egészből hogy szerintem is eladofuggo.

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#2833) SkiDev


SkiDev
senior tag

Egyébként látom páran tettek fel képeket... Én egy másik szemszögből , a makroból teszek fel képet így este 9 utánról , nem biztos , hogy jók , de ennél többet szerintem nem is tudnánk haverokkal kihozni kezdő léttünkre Kiváló Automatikus módban :))






[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#2834) Ewyn


Ewyn
csendes tag

Helló!

Tanácsra lenne szükségem. Múlt héten felkeresett apám, hogy édesanyámnak kéne nézni egy új okostelefont. Az egyik legfontosabb követelmény, hogy a kamera elfogadható képeket csináljon (mert mire másra használná, mint fényképezésre). Az előző mobilja egy Samsung Wave volt, azzal teljesen meg volt elégedve, a mostani viszont egy Huawei Y200, ami finoman szólva is nagyon harmat.

Tehát fontos, hogy szép legyen a kijelző és elfogadható, tiszta képeket csináljon.

Eredetileg a Samsung Galaxy S3 mini, S4 mini és a Sony Xperia SP voltak a kiszemelt modellek, ám az S3 mini fórumán megerősítették, hogy a kamera borzasztó harmat. :(

Úgyhogy most ide fordulok, kedves Xperia SP használókhoz. Személyes tapasztalatokat várnék a kamera minőségét, a kijelző 'szépségét' és úgy általában a mobil használhatóságát/megbízhatóságát illetően.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#2835) Ewyn


Ewyn
csendes tag

Közben elkezdtem nézegetni a fórum előző bejegyzéseit, látom a kamera már eleve téma volt.
Ettől függetlenül várnám a személyes véleményeket, tapasztalatokat, de így egyenlőre teljesen vállalhatónak tűnnek a képek.

(#2836) sutszi válasza Ewyn (#2835) üzenetére


sutszi
veterán

Kb 1-2 napnyi hozzászólást visszatekersz akkor minden több beállításban készült képet is találhatsz.
Van/Volt néhány hangember akik egy mobiltól várják a megváltást, na nekik nem kell mindent elhinni. A képek szerintem magukért beszélnek, mert ez alapján el lehet dönteni, hogy ez bejön-e vagy sem.

A kijelző nagyon rendben van. Ugyan csak TFT de abból a legjobb. Betekintési szöges is elég jók. Fényerővel sincs gond...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2837) #19784448


#19784448
törölt tag

Tegnap sikerült elég rendesen felmelegítenem a vasat. :) (csak hogy hű legyen a nevéhez) kb fél óra riptide gp 2 max grafikán és majdnem forró lett a telcsi hátulja :)

[ Szerkesztve ]

(#2838) Classius válasza -HajTömeg- (#2828) üzenetére


Classius
aktív tag

Légyszíves tedd meg nekünk, hogy nem kötekedsz tovább. Köszönjük. :R

Szépek a képek amiket feltöltöttetek, én is lőttem már párat, igaz nem automatikus beállítások mellett, viszont azok nem igazán publikus képek... :D Majd én is töltök fel párat, ha végre odajutok.

(#2837) misee85
"...csak hogy hű legyen a nevéhez..." :DD Magyarországon igaz nem valami szerencsés így nevezni valamit :DD

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2839) Ewyn válasza sutszi (#2836) üzenetére


Ewyn
csendes tag

Olyan emberek mindig vannak.
Én tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy mobil és ennek megfelelően vannak elvárásaim.
Ezért is említettem meg, hogy a Samsung Wave-el meg voltunk elégedve, tehát ez az 'etalon', ehhez mérek, nem egy Nikon D3-hoz :)
Ettől függetlenül még igyekszem megtalálni a lehető legjobb kamerájú mobilt ebben az árkategóriában és az a helyzet, hogy ha ennél is jobb fotókat akarok, akkor már eggyel feljebbi kategóriában kell nézelődnöm (Samsung Galaxy S3 vagy Galaxy S4 mini) 30-40e-vel többért, és nem vagyok benne biztos, hogy az annyival jobb is kamera szempontjából.

(#2840) darkmore


darkmore
tag

Kicsit kezdek bemorcanni a telóra, a hátlap rossz illeszkedése már ott tart, hogy mikor két kézzel játszok, akkor kattog, ropog a hátlap (nem izomból gyűröm, már volt 2-3 PSP és Nintendo DS-em is (most meg egy classic gameboy és egy gameboy pocket, amibe én raktam backlit-et, tehát vigyázok ezekre a cumókra)). Idegesítő..., szerintem veszek egy plusz védő lapot a hátára.

Wifi-t újra leteszteltem és azt kell mondjam, még soha nem volt a kezemben ilyen gyengus vevővel rendelkező szerkezet, sajnos nincsen sok összehasonlítási alapom, de komolyan egy 2006-os PSP-nek háromszor nagyobb volt a "vevőtávja" ...

Másik, tegnap nem tudom, hogy a meleg hülyítette meg vagy mi, de kb. 2 órán keresztül nem voltam elérhető, pedig panel 4. emelet, térerő a maximumon...

Eddig ezek a negatív tapasztalatok, pozitív még mindig az aksi és a vas (CPU+GPU).

Már nem vagyok benne olyan biztos, hogy megérte a 81e Ft-ot...

(#2841) Becksman válasza darkmore (#2840) üzenetére


Becksman
őstag

Wifi nálam jó - igaz x miniről váltottam... t
Ami pozitív még:
Jó kézreáll
fém is van benne :)

UI wifi jelerőségge szoftveresen talán javítva lesz!

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2842) darvinya válasza SkiDev (#2827) üzenetére


darvinya
titán

Ha még nem válaszoltak.
Az a zseblámpa app nyírta ki telot, a legtöbb ilyen app egy „vírus" sz…r.

Helyette használd ezt(ha fel települ): [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2843) Chabi válasza Ewyn (#2834) üzenetére


Chabi
aktív tag

Nekem azóta van meg a telefon, mióta megjelent a t-mobile nál és azt kell mondjam, nincs különösebb bajom a kamerájával, ha nem zoomolsz mint állat akkor nuku pixel, videót is megfelelő állapotban vesz fel bár a hd után a kisebb felbontás a vga, amik közé még elfért volna egy közepes felbontás mert a vga elég gyengus a (full)hd pedig rengeteg helyet foglal, de ezen kívül semmi negatívum. Meg annyit jegyeznek meg így a végén hogy sorozatot nemtudok lőni, lehet hogy én nem találtam meg de kerestem és nem találtam. Mindent összevetve szerintem megfelelő a kamerája hétköznapi használatra, nyaralásra de csak ha nem kell valamire egy kicsinél jobban rázoomegölni.

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#2844) agent_k


agent_k
őstag

Sziasztok!

Kissé megkavarodtam. Milyen hátrányom származik abból, hogy a stamina módot használom?

Betettem az ébresztőórát, mail-t, meg a vibert. Gondolom ettől maradnak ezek aktívak. A többi nem frissít, nem foglalja feleslegesen az erőforrásokat ugye? Megjön az sms, email. De valami biztos nem történik a háttérben, ha az akkuidő megnő...

Más: van olyan alkalmazás, hogy ha aktív a wifi, akkor ne használja a mobilnetet vagy ez eleve is így működik?

(#2845) raziel01 válasza agent_k (#2844) üzenetére


raziel01
veterán

Ha aktív a wifi akkor azt használja. Amúgy a status bar-on 1 kattintás lelőni a mobilnetet.
Szerintem Stamina módban leveszi a proci sebességét is.
Nekem folyton be van kapcsolva a Stamina. Semmi hátrány nincs.

Egyébként csak azokat a programokat kell belerakni amiknek net elérést akarsz adni. Mail, viber oké.
De ébresztőóra nem kell.
Nekem sincs benne és mindig ébreszt.

(#2846) jozso1989 válasza SkiDev (#2827) üzenetére


jozso1989
őstag

Sajnos ilyen is előfordulhat SP-nél, sokan írják, hogy nekik ez rendszeresen megtörténik, hálisten nekem eddig csak egyszer rebootolt (rögtön másnap meglepett).

Nekem még olyan érdekes bug szokott lenni, hogyha valami olyat csinálok, ami csúnyán leterheli a telefont, mondjuk Asphalt 7-ezek, vagy múltkor próbáltam ezt az Unreal Engine-es csodajátékot (Epic Citadel), amikor kilépek belőle, akkor a hátterem automatikusan átállítja ICS-sre.

Szóval ez nem tudom, miért, hogyan... nem nagy hiba, nem zavaró, nem telik semmibe visszaállítanom a hátterem, de azért pojééén, hogy az ICS-s hátteret nyomatja ki (ráadásul kék színűt). :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2847) Classius válasza agent_k (#2844) üzenetére


Classius
aktív tag

Ha Wifi-t kapcsolsz, alapból nem használ mobilnetet, ha aktív ha nem.
A STAMINA mód az akkor lép érvénybe ha lezárod a képernyőt, kilehet választani, hogy lezárt telefonként miket frissítsen, a többit nem fogja. Pl ha kijelölöd az e-mailt, akkor lezárt képernyő mellett is megkapod az e-maileket, de pl a facebook frissítéseket már nem, vagy stb.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2848) jozso1989 válasza BRIKLY (#2823) üzenetére


jozso1989
őstag

Na, ez egy jó hír! Örülnék neki, ha legalább valami elfogadható hangot sikerülne kicsikarni a kicsi SP-mből, egyem a szívét! :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2849) #92700160


#92700160
törölt tag

Sziasztok!

A telo alján a villogó ledet ki lehet valahogy teljesen lőni?

(#2850) raziel01 válasza #92700160 (#2849) üzenetére


raziel01
veterán

Beállítások/megjelítés/fényeffektusok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.