Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) powerwade válasza jozso1989 (#2450) üzenetére


powerwade
senior tag

Azért a pánikkeltésen kívüll mást is írhatnál az eset körülményéről... mert pl. nem mindegy, hogy leöntötted valami cukros üdítővel, ami rászáradt és ragacsos lett és emiatt nem működött a multitouch...

(#2452) gyuribácsi88 válasza powerwade (#2451) üzenetére

Nem értem, én egész nap használom a telefont a gps-től kezdve, a zenehallgatáson át, minden funkcióját nap mint nap, telefon, net, kamera, stb,stb, (néha még játszok is) és semmi hibája nincs a telefonnak.

Itt meg megjelenik 1-2 ember akiknek olyat hibákat produkál a telefon ami vagy teljesen érdektelen, mint az hogy nem vesz fel koncertet rendesen, vagy olyan hiba amivel csak ő találkozott eddig.

Akiknek ilyen egyedi hibájuk van azok vigyék vissza a telefont és "kérjenek másikat/javíttassák meg", ne a pánikot keltsék.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2453) gabancs válasza powerwade (#2451) üzenetére


gabancs
addikt

Mert ez nagyon életszerű, igaz? Egy Sony telefon már nem is lehet hibás.

(#2454) t-bali3 válasza Tybee000 (#2430) üzenetére


t-bali3
senior tag

Nekem szintén előjött a hitelesítési probléma. Ha valaki rájön mit nem szeret a router beállításokban írja meg pls! :U

(#2455) Classius válasza gyuribácsi88 (#2452) üzenetére


Classius
aktív tag

Na ezt én sem írhattam volna szebben! :R

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2456) powerwade válasza gabancs (#2453) üzenetére


powerwade
senior tag

De igen. Csak több infót kéne leírni arról, hogy mi is a probléma. Hallottál már olyanról, hogy valaki úgy vitt be pl. egy kocsit a szervízbe, hogy "valami nem jó"? Ezért is írtam, hogy talán nekem se működne a kijelző ha a gyerek/kutya végignyalta volna, vagy miután leöntötted. Ha nem közlöd ezeket az extra infókat, addig az a kép alakulhat ki az emberben, hogy a készülék kijelzője szar. Ami akár igaz is lehet, mivel a silány minőség / tervezett elavulás szerint építik ezeket az új kütyüket :)

(#2457) jozso1989 válasza powerwade (#2451) üzenetére


jozso1989
őstag

Gondoltam játszom a Carmageddonnal 5 percet... ez volt a bűnöm. :D Nehezen érzékelte az irány gombot, amjd gondoltam megnézem multitouch testerben, hát összesen érzékelte kb. 3 ujjam a kijelző. Nyomtam neki egy resetet és jó lett.

De bocsánat, hogy hibát mertem írni egy Sony telefonról, elfelejtettem, hogy Sony MA fórumon csak jót, vagy semmit (nem mellesleg tele van a net SP kijelzőhibával)!

Azt hittem ide azért járnak az emberek, hogy megosszák egymással gondolataikat, bajaikat, de eddig csak leugatást kaptam.. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2458) powerwade válasza jozso1989 (#2457) üzenetére


powerwade
senior tag

Csak hogy keverjem a szószt: nálam SGS-t használva produkálta ezt a Carmageddon.

(#2459) -HajTömeg- válasza jozso1989 (#2457) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Itt is többen említették már ezt a hibát.
Volt aki valami kesztyű módot kapcsolt be, esetleg ezt próbáld ki ilyen esetekben..

Alias: Júzer error

(#2460) powerwade válasza powerwade (#2458) üzenetére


powerwade
senior tag

https://www.google.hu/url?sa=t&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CCwQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.carmageddon.com%2Fforum%2Ftopic%2F24468&ei=HUzxUe6wLoaYPc_7gIAH&usg=AFQjCNEthoRam_pEHbnmnSSmtiXhGwIo9g&sig2=O1ieR3IBm5xhK2E2Wt-dGg&bvm=bv.49784469,d.ZWU

Mások is panaszkodnak rá. Bocs az angolul nem tudóktól , telefonról vagyok, nem tudok fordítani mindent, de arról irnak amiről lentebb is szó van. Ez az alkalmazás/játék csinál valamit amitől meggajdul a touchscreen.

[ Szerkesztve ]

(#2461) mrlujoak válasza jozso1989 (#2450) üzenetére


mrlujoak
veterán

-mit telepítettél a hiba előtt,
-mikor jött elő a hiba?
-előtte mit csináltál vele?
-mit takar a "meghalt"?

A hangfelvételes "hibádra" pedig annyit, hogy nem ilyen brutális hangokhoz tervezik ezeket a mobilokat.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2462) darvinya válasza -HajTömeg- (#2459) üzenetére


darvinya
titán

Hát te igazán Troll vagy.

Magadat fényezni jössz ide?
S4mini topikban csak úgy habzik a sz…d, ha SP-ről van szó.

Igaz most is egy játék f…sta össze a rendszert, de sebaj attól nő a hajad.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2463) Classius válasza jozso1989 (#2457) üzenetére


Classius
aktív tag

Ez nem a telefon hibája :)) A telepített alkalmazás a bűnös! Egyébként is, gondolom hivatalos forrásból szerezted be, fizettél érte... Ha pedig nem, akkor ne csodálkozz, hogy néha megmagyarázhatatlan dolgokat produkál (a fizetett alkalmazásra sincs ám garancia, ugyanúgy elronthat valamit, sőt egyre több olyan alkalmazás kerül fel, ami hibával van megáldva...).
Egyébként sem gajdulna meg egy multitouch sem a mai készülékekben, anélkül hogy valamit ne tennél neki.

Nem kell cinikusnak lenni, nem azért akadtak itt ki páran mert rosszat mondtál az SP-re.

-HajTömeg-
Téged pedig egyáltalán nem értelek, ha ennyire szereted az itt lévőket kifigurázni, vagy a telefont ócsmárolni akkor nem kell ide járni. Ellenkező esetben vegyél egy készüléket, és azután ossz tanácsokat és számolj be a hibáiról, bajairól (persze nem koncerteket kell felvenned). A topic-ban pedig még szó nem volt arról, hogy multitouchal gond lenne, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy semmi gondja. Azért mert felrakott egy játékot majd pont annak indítása után jött ki neki a hiba... Nem fura ez kicsit?

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2464) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Na, megszólalt a két nagyeszű...
Darvinya! Matek megy már?
Ti vagytok a tipikus példái azoknak,akik csak és kizárólag a jót látják a saját telefonukban.
Már egy csomóan leírták, de most megismétlem én is.
Ezek a fórumok nem rajongói oldalak, ha ez nem tetszik,akkor nyissatok egy totyikot " Az SP telefon rajongói" névvel és ott beszélgessetek,hogy mennyire hibátlan ez a telefon.
Ide nagyon sokan azért jönnek,hogy vásárlás előtt tisztába kerüljenek a hibákkal és ennek függvényében döntsenek kell-e nekik a készülék.
MInden telefonnak vannak hibái,ezen nem kell megsértődni.
Tudjuk nektek minden működik, az aksi hetekig bírja egy feltöltéssel, a kijelző csodálatos, a wifi kilométereket áthidal...
Köszönjük, olvastuk, nagyszerű,hogy mindig leírjátok, de engedtessék már meg,hogy ha valaki mégis hibáról ír (nyilván csak rosszindulatból), akkor megemlíthessem neki,hogy másnak erre mi volt a megoldása.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#2465) 2o1i válasza -HajTömeg- (#2464) üzenetére


2o1i
senior tag

Ez jó volt!
:DDD :D :DD :C :R

(#2466) darvinya válasza -HajTömeg- (#2464) üzenetére


darvinya
titán

Irigykedsz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2467) jozso1989 válasza Classius (#2463) üzenetére


jozso1989
őstag

Megvettem a játékot Google Playen, sosem mernék feltenni rá tört programot. Ahhoz túl drága.:P Akkor ezek szerint másnak is szórakozik a játék, és csak az új telefonoknál... U-n anno tökéletes volt, amikor kijött. Gondolom majd updatelik, ha meg nem, akkor kapják be! :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2468) jozso1989 válasza -HajTömeg- (#2464) üzenetére


jozso1989
őstag

Neked köszönöm a segítséget, sajnos elvesznek a kommenteid a vérfanoktól... >< Úgy látszik, hogy míg másnak csak a játék rossz, SP-n bebugolja a kijelzőt, szóval játék törlés és majd kipróbálom legközelebb (pár hónap...).
Szóval, akinek SP-je van, ne töltse le a Carmageddont, mert (gondolom) támogatás és optimalizáció hiánya végett megőrjíti a készüléket!

Ha mégis letöltitek és ez történik, telefon restart után megjavul a kijelző (hálisten).

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2469) mrlujoak válasza -HajTömeg- (#2464) üzenetére


mrlujoak
veterán

A hibákat megbeszélni, jelezni, és tudatosítani, azokra megoldást találni (ez a fórum igazi célja) nem egyenlő azzal, hogy folyamatosan azon kell lovagolni, és csak azt, de csak azt emlegetni...

Míg mi itt segíteni próbálunk, addig te?

Gondolom olvastad azt is, amikor az egyik fórumozónak a mobilja meghülyült és össze vissza csinált műveleteket magától az asztalon.
Ekkor sokan elkönyvelték, hogy deszar az SP, mígnem kiderült, zacskóban volt a mobilja, amit mozgatott valami elszívó/légszállító berendezés, így a mozgó zacskót érzékelte az érintőkijelző...

Sajnos sokakban csak a hiba marad meg.
Nem kelleni itt (is) a feszkót kelteni!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2470) -HajTömeg- válasza mrlujoak (#2469) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Na, téged is szeretlek...
Te vagy akinek a Ray volt hibátlan és akadásmentes.
Kár,hogy ezzel jelenleg egyedül vagy ezen a bolygón.

Keltem a feszkót?
Ezzel a hozzászólásommal?

"Itt is többen említették már ezt a hibát.
Volt aki valami kesztyű módot kapcsolt be, esetleg ezt próbáld ki ilyen esetekben.."

Ezt ugye te sem gondolod komolyan...

A korábbi hanghibájára pedig azt írtam,hogy nem koncertfelvételekre találták ki ezeket a telefonokat.
Bocsánat,ha ezzel megsértettem valakit, vagy keltettem a feszkót...
Röhej komolyan,ami itt megy...
Mondom, nyissatok egy Sp fan totyikot!

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#2471) raziel01


raziel01
veterán

Nekem most olyan volt, hogy játszottam a Temple Run 2-vel és látom, hogy jelzi, hogy nincs elérhető hálózat. Sőt a SIM kártya sincs benne azt írta.
Mondom újraindítás biztos segít. A hiba ugyanaz.
Szét kellett szedni és ki-be rakni a SIM kártyát. Mostmár jó. Remélem csak egy véletlen hiba volt. Kicsit megijedtem, hogy le kell adnom szervizbe.

(#2472) jozso1989 válasza raziel01 (#2471) üzenetére


jozso1989
őstag

Ilyet nekem U is csinált. Én is megijedtem egy pillanatra. :D

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2473) raziel01 válasza jozso1989 (#2472) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem anno a Sony Ericsson K750i csinált ilyet.

(#2474) mrlujoak válasza -HajTömeg- (#2470) üzenetére


mrlujoak
veterán

...Te meg az, akinek folyton rossz volt...

Képzeld, azóta a hugi használja, és elégedett vele.

De igazad van, azok a hazugok, akiknél jól működik... :(((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2475) jozso1989 válasza raziel01 (#2473) üzenetére


jozso1989
őstag

Csak nem fog többször előfordulni.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2476) Sordoran válasza raziel01 (#2471) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem olyat csinál, hogy folyamat ugrál a térerő jelzés (mióta megvettem kb. 2 hete). Egyszer maxon van, aztán 1es, majd semmi. De olyat nem ír, hogy nincs benne SIM, és nem maradtam le hívásról és SMS-ről se le, tehát nem probléma, csak fura, és nem tudom egyedi-e. De ez lehet T-nek a hibája, mert mobilnetem sincs itthon (kis porfészek falu) viszont mivel rokon telefonján (Xperia J) sincs így gondolom ez inkább hálózati gubanc lehet (a mobilnetes rész).

Egyébként félreértések elkerülése végett: tökéletesen elégedett vagyok a telefonnal, ez inkább csak furcsaság, és talán köze sincs telefonhoz a térerő ugrálásnak. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2477) gyuribácsi88

Na mi a helyzet hajas laci? megint mindenki szembejön az autópályán? Hogy rohadnának meg mi? :DDD

Ha nem rendelkezel ilyen készülékkel, kímélj meg minket magadtól, ha rendelkezel és ennyire elégedetlen vagy, add el és vegyél mást.

Egyébként vannak emberek akiknek semmi sem jó, olvasgattam pl az S4 meg az S3 topikot, sírnak ott is minden sz@rért, mint a fürdős qrva.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2478) sutszi válasza t-bali3 (#2454) üzenetére


sutszi
veterán

Írd már le milyen körülmények között jött ez elő...mert én szeretnék a téma végére járni, de ehhez szükség van némi információra arról a hálózatról amihez csatlakozni szeretnél.!!!

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2479) jozso1989 válasza Sordoran (#2476) üzenetére


jozso1989
őstag

Ugrálni nekem is szokott a térerő... szintén Tré-mobile. Náluk van a hiba szerintem. Amikor azt mutatja, hogy alacsony/nincs térerő, akkor is tudok hívni/netezni és gyors a netezés, illetve kristálytiszta a hívás. :)

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2480) -HajTömeg- válasza gyuribácsi88 (#2477) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ha nem csak írnál,hanem olvasnál is,akkor látnád,hogy pl a legutóbbi hozzászólásokban is mennyi hibáról írnak.
Gyuribácsi, teccikérteni?

Bocsásd meg neki,ha nem csak a jó dolgokról írnak, ők biztos nem olyan okosak,mint te.
Egyébként én is olvasgatok más topicokat is, sokkal normálisabb a hangnem és kifejezetten kérik,hogy írjanak a hibákról!
Fura,mi?

Alias: Júzer error

(#2481) sutszi válasza jozso1989 (#2479) üzenetére


sutszi
veterán

Milyen hálózati ütemmód van beállítva nálad?

LTE ? WCDMA? GSM?

(#2480) -HajTömeg-
Neked amúgy Xperia SP-d van? Használtad huzamosabb ideig?

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2482) -HajTömeg- válasza sutszi (#2481) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

NIncs Sp-m, de ettől még olvastam milyen hibák vannak és ezért merészeltem azt írni,hogy az illető probálja ki a kesztyű módot.
Ezzel szerintem semmi rosszat nem írtam.
Azért olvasgatom a totyikot,mert én is gondolkodtam az Sp-n, illetve egy barátom lehet ilyet vesz, mert nagyon olcsó.
Tehát még mielőtt megtalál valamelyik okostóbiás, nekem is lehet véleményem, sehol sem írom,hogy ez vagy az volt vele a tapasztalatom.
Csak akkor jelzem,hogy mit érdemes csinálni,ha másnál is olvastam a hibáról, esetleg nekem is volt hasonló tapasztalatom ray-el.

Mekbrájt kiszáll... ;]

Alias: Júzer error

(#2483) gabancs válasza gyuribácsi88 (#2477) üzenetére


gabancs
addikt

Ne mondj ilyet, mert nincs igazad! Én is azon vacilláltam, hogy Xperia SP vagy S4 Mini. Hála a topicnak, már tudom, hogy melyik készüléket fogom kerülni. Hiszen erről kell szólni a fórumnak. aki csak ajnározza, az semmi érdemi információt nem ad.

(#2484) gyuribácsi88 válasza gabancs (#2483) üzenetére

Ki beszélt S4 miniről? Én a sima S4-et mondtam.

Mindegy nem érdekel, én nyúzom a telefont megjelenése óta, nincs vele bajom.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2485) gabancs válasza gyuribácsi88 (#2484) üzenetére


gabancs
addikt

Én beszéltem az S4 Mini-ről......

(#2486) jozso1989 válasza sutszi (#2481) üzenetére


jozso1989
őstag

Nekem a negyediken van. LTE/WCDMA/GSM. De LTE-t nem tudok használni, csak 3g-t, mert mozaik xs-em van.

Remélem jól leírtam. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2487) darvinya válasza gabancs (#2483) üzenetére


darvinya
titán

Nézd nem avval a baj, hogy nem ajnározza.
Hanem avval, hogy fél információból mondja a megoldást.(mint a vajákos Gizi)

Azt meg neked kell eldönteni melyik telot veszed és csak nagyon kis mértékben kell hagyatkozni másra.

Olyan nincs, hogy tökéletes telefon.

Sorolhatnám a másik miért nem jó, és ez miért nem jó, de teljesen értelmetlen.

Nem én használom.

Speciel én nem váltanék P-ről SP-re, de nem hordom le milyen sz…r.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2488) gyuribácsi88

Álljunk már meg egy pillanatra, most néztem meg az S4 minit, nem baj hogy az 125.000ft?

Ehhez a telefonhoz ha már hasonlítani akartok, akkor hasonló árkategóriájú telefont hasonlítsatok tehát 85.000ft-os telefont.

Mert összehasonlítani a 85K-t meg a 125K-t azt hogy?

Szóval, azért, hát na ... :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2489) raziel01 válasza gyuribácsi88 (#2488) üzenetére


raziel01
veterán

Ráadásul hardveresen rosszabb is az S4 mini.

(#2490) sutszi válasza -HajTömeg- (#2482) üzenetére


sutszi
veterán

Értem..Nem a kesztyűs mód miatt kérdeztem.
Feltételezem segítő szándék vezet, de azért mondanék valamit. (Tegyük fel) Bírom a túlélő cuccokat. Láttam sok leírást, videót tesztet különböző hogy kell a vadonba nyomulni dolgokat...Van amire azt mondtam, tök jó. Van amit meg hülyeségnek tartok. Azonban soha nem voltam még túlélő túrán. A gyakorlatban szerzett tapasztalat sokszor nincs egy lapon azzal amit olvas/ lát az ember...és sokszor megfordítja az ember véleményét.

Én nem szoktam éljenezni valamit. De akkor veszek meg valamit ha az megfelel nekem...
Sokszor a feltételezett hibák félreértésből és user errorból fakad. Nem beszélve a körülményekről amiket szinte soha nem ismerünk meg, csak ennyit kapunk a fórumra: sz@r. De azt már nem írják, le mikor, hol miért...stb.
Akinek meg ráadásul nincs meg az adott probléma persze, hogy értetlenül néz....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2491) sutszi válasza jozso1989 (#2486) üzenetére


sutszi
veterán

Jaja, ez így okés köszi.

Esetleg próbáld meg a WCDMA(preferált)/GSM--re állítani. Nem mondom, hogy változni fog bármi is...De próbáld ki. Hátrányosan nem fog érinteni.
Ha nagyon kíváncsi vagy akkor a csak GSM-en is megnézheted...Ez helyfüggő is...attól függ hol milyen a lefedettség szerintem...Nem pont ugyanaz az egység szolgálja ki mindkét típust.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2492) Becksman


Becksman
őstag

Valakinek valami ötlet arra hogy mi okozhassa azt hogy az energiagazdálkodásnál nem változik az akku használat ideje a stamina mód bekapcsolásával? ( ugyanazt az időt irja mintha nem lenne bekapcsolva :-/ )
Amiket feltettem:
Subway surf, plants vs zombies, mx video player, astro file manager, vlc, gta vice city.

A lényeg hogy tegnap amikor lemerülőben volt és villogott a led kikapcsoltam teljesen a telot. Hazajöttem rátöltöttem, közben egyszer kihuztam mert itthonrol elmentem és akkor vettem észre ezt a hibát.. Utánna feltöltöttem teljesen és mindig ez van.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2493) raziel01 válasza Becksman (#2492) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem Subway surfers lesz a ludas. Mióta fent van azóta csinálja nálam is. Illetve csak az küld mindig értesítéseket úgy, hogy nem is fut. Mást meg nem raktam fel. Szóval tuti.

(#2494) Becksman válasza raziel01 (#2493) üzenetére


Becksman
őstag

értem :) majd leszedem holnap.
Én nem éreztem semmi kijelző problémát és semmi egyebet..
Hívásnál sincs baj :) nagyon jó minden! A melegedés kicsit fura , de hát ez vele jár! :)

Valaki nem tudja hogy lehet swiftkeybe a szójavaslatokat kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2495) jozso1989 válasza raziel01 (#2493) üzenetére


jozso1989
őstag

Nem lehet, hogy csak bugosan írja? Szóval a stamina mód működik meg minden, csak nem jól írja ki, hogy hány napot takarított meg. De úgy tűnik ezekkel a játékokkal nagy probléma van. :D Először Carmageddon, most Subway Surfers...

A "tisztelt" játékgyártók elkezdhetnének optimalizálni, meg javítani SP-re... Pl. a Most Wantedet nekem le sem engedi tölteni, mert "nem kompatibilis". Z-n meg működik. Pedig megnézném SP-n ahogy fut! Szerintem brutál sebesség lenne.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2496) Becksman válasza jozso1989 (#2495) üzenetére


Becksman
őstag

nem az hogy bugosan irja ki, hanem hogy egyszerűen úgy kezeli mintha be se lenne kapcsolva( ugyanazt a hátrelevő időt irja ki )

példa:
stamina nélkül 22 óra és ha bekapcsolom akkor is annyit ir ki.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2497) raziel01


raziel01
veterán

Én most letöröltem a Subway Surferst. Meglátjuk mit produkál majd a teló.

(#2498) jozso1989 válasza Becksman (#2496) üzenetére


jozso1989
őstag

Érdekes... pedig le akartam tölteni a Subway Surfers-t kipróbálni, de akkor kihagyom.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#2499) davevp válasza t-bali3 (#2454) üzenetére


davevp
csendes tag

Hello! Nálam is volt ilyen probléma, a router beállításaiban a biztonságot átállítottam WPA-PSK-ra, TKIP-re. Onnantól frankó a wifi, nincs hitelesítési probléma :)

HTC Legend --> Sony Xperia SP

(#2500) PAINfájdalom


PAINfájdalom
aktív tag

A WCDMA meg a GSM mi? Az LTE-t vágom, mert mindenhonnan az folyik :D

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.