Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) kolics válasza fatal` (#3500) üzenetére


kolics
csendes tag

független.. de t-mobileos hálózatba használom. Lehet h én értettem félre a kérdést! Akkor sorry. :B

(#3502) psyche83


psyche83
csendes tag

Na megjött a telefon, eddig meg vagyok vele elégedve.

De máris felmerült nehany kérdés.

A kérdésem, hogy widgeteket hogyan lehet eltávolítani a főképernyőről?

Valamint hol van olyan, hogy programok telepítése és törlése vagy valami hasonlo, ahol el tudom távolítani a telepitett programokat?

(#3503) hercsi


hercsi
tag

Vkinek info esetleg a 3441-re:)?

[ Szerkesztve ]

(#3504) Bambusznád válasza psyche83 (#3502) üzenetére


Bambusznád
tag

Hosszan rányomsz a widgetre, majd behúzod a kukába.

Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazások kezelése Itt tudod törölni és sd kártyára is áthelyezni.

(#3505) psyche83 válasza Bambusznád (#3504) üzenetére


psyche83
csendes tag

köszönöm, valojában logikus.

(#3506) fatal` válasza psyche83 (#3502) üzenetére


fatal`
titán

Hosszan rányomsz és bedobod a widgetet a kukába.

Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazások kezelése

(#3507) ko9


ko9
addikt

Nem igaz, hogy senkinek sincs T-Mobilos készüléke...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3508) fatal`


fatal`
titán

Fent lévő programból lehet valahogy apk-t készíteni? Kaptam Moxier Prot gyárilag a telefonra (ahogy elnézem elég drága email kliens), de egyelőre nem kell, viszont később lehet, hogy használnám (ha kell alternatív email a gmail helyett) ezért nem akarom törölni anélkül, hogy újra tudnám telepíteni.

Vagy ehhez rootolt teló kéne?

(#3509) ko9 válasza fatal` (#3508) üzenetére


ko9
addikt

Mentsd le AppMonsterrel.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3510) dokee78 válasza fatal` (#3508) üzenetére


dokee78
félisten

Appmonster mellett az ES File explorer is lementi vagy az Astro.

(#3511) Isten88 válasza ko9 (#3507) üzenetére


Isten88
senior tag

Szerintem ezen ne csodálkozz, a T-mobile függőként adja független áron. Mikor Én vettem, 65k volt a T-nél a függő...63,5k-ért vettem függetlenül, és ebben benne volt a 2,5k futár.

(#3512) .:Kristian:. válasza Isten88 (#3511) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Jelenleg 70K a T-nél... pont ma néztem.
Elég jó áron vettem én akkor 51K-ért. :D

(#3513) ko9 válasza .:Kristian:. (#3512) üzenetére


ko9
addikt

Nekem Aranykártya pontokkal, hűséggel, stb úgy jött ki, hogy helyben 14000 (amiben volt egy 990Ft-os Domino kártya), + 12x3050Ft, így én is ottvagyok kb mint te, és részletekbe tudom fizetni.

Isten88: Üzletben vettem. Mondták is, hogy ha neten rendelem, akkor -10%, de kb 2 hét, amíg megkapom. Jóhogy ott kértem :D

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3514) Isten88 válasza .:Kristian:. (#3512) üzenetére


Isten88
senior tag

Már "csak" 63... :D

Szerk.: 63, ha webshopból veszed, 70, ha üzletben... :D

[ Szerkesztve ]

(#3515) .:Kristian:. válasza ko9 (#3513) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Az korrekt, bár én soha nem vennék részletfizetésre telefont, jobb érzés ha nincs tartozásom senki felé. :D

(#3516) Isten88


Isten88
senior tag

NTFS fájlrendszerre formázott microSD-t kezel a telefon? Akinek van fölös microSD-je...
Köszi előre is! :)
Fat32 csak 2^32 bájtig tud kezelni fájlokat, nekem meg nagyobbakkal is dolgom lenne... :/

[ Szerkesztve ]

(#3517) dokee78 válasza .:Kristian:. (#3515) üzenetére


dokee78
félisten

Én sem viszont ez kamatmentes részlet és én is így vettem és veszek is állandóan

(#3518) .:Kristian:. válasza Isten88 (#3516) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Este - ha nem akad addig más - meg tudom mondani. :K

(#3519) fatal` válasza ko9 (#3509) üzenetére


fatal`
titán

Köszi. :)

(#3510) dokee78: Neked is köszi. AppMonstert kipróbálom, nem akarok több fájlkezelőt, mert felesleges (total commandert használok).

[ Szerkesztve ]

(#3520) Tiboy86


Tiboy86
tag

Valaki tud megoldást arra, hogy hiába rakok pipát oda, hogy kézbesítési visszajelzés, de ennek ellenére sem mutat semmit, sem azt, hogy elküldte, sem pedig azt, hogy megkapta a címzett. Eddig még egy telefonommal sem volt ilyen probléma. Valami ötlet? Handcent sms programot is kipróbáltam, ott sem jött jelentés, hiába jelöltem ki.

(#3521) Bambusznád válasza Tiboy86 (#3520) üzenetére


Bambusznád
tag

Lehet, hogy ezt tudod, de itt nem jön sms-ben visszaigazolás, csak az üzeneted jobb felső sarkában lesz egy pipa, az a visszaigazolás. Amíg nincs elküldve addig küldés van bal felül, majd átíródik arra az időpontra mikor elment.

Én meg 53ért vettem Vodánál kártyás csomagban (igaz sim kártya nélkül), köszönetprogram kedvezménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#3522) Tiboy86 válasza Bambusznád (#3521) üzenetére


Tiboy86
tag

Köszi! Eddig HTC Desire-m volt, ott abban a lehúzható értesítési sávban, vagy mi a neve, ott jött az hogy elküldve, illetve hogy kézbesítve. De a pipákat még tényleg nem vettem észre, köszönöm!

Egyébként nyugtassatok meg, hogy nem volt rossz választás HTC Desire-t lecserélni erre az apróságra.

(#3523) Bambusznád válasza Tiboy86 (#3522) üzenetére


Bambusznád
tag

Nincs mit. Nem egyértelmű, nekem se tűnt fel elsőre :)

Desire-t cserélted Mini Prora? Érdekes csere, vajon miért? :)

[ Szerkesztve ]

(#3524) gya82


gya82
csendes tag

Nekem az lenne a kérdésem, hogy tegnap frissítettem a SK17-em 2.3.4-re és feltett egy csomó olyan alkalmazást amit letöröltem pl; +Plus, appXtra, WhatsApp, Foursquare, Javelt, Uefa.com, Moxier pro, XLGO, Makan di Mana, McAfee, Xperia Hot Shot.
Ezeket töröltem a saját alkalmazáskezelőjével illetve megpróbáltam a Titanium Backuppal is. Le is törli, de amint újra indítom a telefon egytől-egyig az összes alkalmazás visszakerül.
Hogyan lehet őket végleg letörölni?
A telefon rootolva is van, de ezek az appok root jog nélkül is eltávolíthatóak lennének.
Ötlet valakinek?

(#3525) ko9 válasza gya82 (#3524) üzenetére


ko9
addikt

Nekem nem jöttek vissza :F

T-Mobileos készüléke nincs senkinek?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3526) .:Kristian:. válasza Isten88 (#3516) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Az istennek se tudom megformázni NTFS-be a gyári 2gigás memóriakártyát. Csak FAT és FAT32-be lehet. A 8-asat meg nem akarom megpróbálni mert már telepítettem rá egy csomó mindent. :(

(#3527) ko9 válasza .:Kristian:. (#3526) üzenetére


ko9
addikt

Nyiss egy parancssort:

format e: /fs:ntfs /q

E: helyett természetesen a memóriakártya betűjele.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3528) dokee78 válasza .:Kristian:. (#3526) üzenetére


dokee78
félisten

Gondolom XP-n próbálod formázni?

(#3529) .:Kristian:. válasza ko9 (#3527) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Megpróbálom.

dokee78: Win7-nél és XP-nél is ugyanaz a helyzet.

(#3531) fatal` válasza gya82 (#3524) üzenetére


fatal`
titán

Én még update előtt távolítottam el őket, update után visszajöttek, de most megint eltávolítottam és jó.

Más: Minden bekapcsolás után bekerül az értesítési sávba, hogy adatforgalom letiltva. Ezt nem lehet valahol kikapcsolni? Tudom, hogy le van tiltva nem kell hogy értesítsen minden indításkor. :D

(#3532) .:Kristian:. válasza ko9 (#3527) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem lett jó így sem.

"Egyetlen NTFS rendszerindító szektorra sem lehet írni"

[ Szerkesztve ]

(#3533) gya82 válasza fatal` (#3531) üzenetére


gya82
csendes tag

Ezért nem értem én sem mert a 2.3.3 ban kitöröltem és nem jöttek vissza, de itt igen.
Az XDA-n is olvastam, hogy van olyan aki így járt, de hogy lett-e megoldás és ha igen mi azt nem írják.
Lefrissítem újra 2.3.4-re de az a baj hogy a javításra azt írja, hogy mindent töröl a telefonmemóriáról. Úgyhogy előbb full backup. De ez már nem ma lesz...

(#3534) fatal` válasza gya82 (#3533) üzenetére


fatal`
titán

Töröld appmonsterrel, hátha.

(#3535) gya82 válasza fatal` (#3534) üzenetére


gya82
csendes tag

Köszönöm, de sajnos ezzel sem sikerült, letörlöm, újraindítom, belépek a menübe és szépen egyesével rakosgatja vissza...

(#3536) Isten88 válasza .:Kristian:. (#3532) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszönöm, hogy megpróbáltad. Holnap (vagy ma? :D) próbálok kérni majd egy másik mSD-t, amivel "játszhatok" és megpróbálkozom majd vele, sajnos jelenleg nincs szabad, a 32GB-osat meg nem akarom zargatni, hiába Cl10, kis fájlokkal küszködős a backup és restore. :/

(#3537) ko9


ko9
addikt

Aki T-s és frissített, a frissítéskor letöltött blob_fs mappát feltudná valahova tölteni?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3538) szente válasza ko9 (#3537) üzenetére


szente
addikt

Úgy látom nagyon egyedül maradsz a telefon buzerálásban, bezzeg ha vennék egyet, akkor meglenne a társad! :D

(#3539) psyche83


psyche83
csendes tag

Hibát észleltem! Hibát észleltem!

A kijelző néha enyhén vibrál! Mintha áramellátási probléma lenne. Olyan mint amikor egy régi monitor 60 Hz-en frissít. Ez mire utalhat? Ti is észleltétek már? Az akkumlátor maximális töltöttségű szinte.

(#3540) gabó


gabó
tag

Sziasztok!
Nem tudtok vmi jó contact widgetet? A gyári picit nagy :)
csak azt nem értem,h pár gyári se progit miért nem tudtak a képernyőre optimalizálni...olyan hülye méretük van, néha kiborít.

Nekem8

(#3541) ko9 válasza psyche83 (#3539) üzenetére


ko9
addikt

Ez a Ambient Light Sensor hülyesége. Túl érzékeny, és nincs tűréshatár benne, és néha így bevibráltatja a képernyőt.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3542) dokee78 válasza psyche83 (#3539) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor csak van a Mini Pro-ban is?

(#3543) ko9 válasza szente (#3538) üzenetére


ko9
addikt

Tegnap "találkoztam" egy sráccal XDA-n, mostmár ketten vagyunk :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3544) Zugi válasza ko9 (#3543) üzenetére


Zugi
aktív tag

Csak kérdés, hogy ezen a telón mit érdemes buherálni?
Mert az elődjénél az X10 mini pro-n én is buheráltam, hiszen alapból egy csomó dolgot nem tudott, amire nagy szükségem volt, ellenben ez az utód már minden olyat tud. Így már igény sem merül fel a buherálásra, aminek személy szerint örülök is.

(#3545) ko9 válasza Zugi (#3544) üzenetére


ko9
addikt

Hamarabb legyen rá ICS :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3546) e-newsee


e-newsee
addikt

Kicsit off, de hátha érdekel valakit innen is. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3547) e-newsee válasza ko9 (#3301) üzenetére


e-newsee
addikt

Én például simán hallom, nem is kell annyira felhangosítani. Normál a srác beszédhangereje, és amellett is hallani. Ezek szerint a felépítés a ludas. A sima pro-ban is a kamerához közel van a jack csatlakozó, ha jól láttam. Tuti, hogy a kettőnek köze van egymáshoz, a füles erősítőjét zavarja a proci/kijelző izzasztása, azt meg felveszi a mikrofon. :/

Egy másik kérdés, nincs kedvem végigolvasni közel 300 kommentet, bocsi, ha volt már, de van valami újabb hír a geiger-müller számláló, vagy a szolgáltatós 2.3.4 ügyben? :D Esetleg újabb típushibának tűnő hülyeség?
Köszi

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3548) .:Kristian:. válasza e-newsee (#3546) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Egész jó, de ha innen nyitom meg a képeket a beépített megjelenítővel akkor csak egy fekete háttér van. :F

[ Szerkesztve ]

(#3549) e-newsee válasza .:Kristian:. (#3548) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem simán megnyitja álló, és fekvő módban is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3550) ko9 válasza e-newsee (#3547) üzenetére


ko9
addikt

Szolgáltatós 2.3.4 már kijött 2 napja. Neked milyen készüléked van? T-s?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.