Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) ATM_automata válasza Crob (#4750) üzenetére


ATM_automata
őstag

Nálam SGS-en 2.3.5-ös rommal simán van olyan, hogy annyira elgondolkodik, hogy nem reagál a vissza gombra.

Android betegség szerintem...amúgy is egy elég agyament megoldás ez az android rendszer, már bocsánat, hogy így fogalmazok, szeretem meg minden, de ha kicsit jobban ismeritek, akkor szerintem nem fogtok miatta kinyírni...szóval fut egy linux, fölött egy virtuális gép meg java dolgok és az egész alatt van egy olyan filerendszer (legalábbis SGS-en) ami kurvára nem hibatűrő, (ezért is teszik ugye a főzött romokat EXT4-re) és laggol meg szaggat, mint a picsa....szóval azért itt alapjaiban is el van baszva jó pár dolog, amit most megpróbálnak izomból megoldani ész helyett. Procit meg ramot fejlesztenek, a helyett, hogy a kódot ráznák gatyába...

Egyébként szeretem, nem kéne más, de lehet kicsit összeszedettebb a rendszer programozási szempontból.

[ Szerkesztve ]

What else?

(#4752) e-newsee válasza Dancii (#4744) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindegyik mozog picit, enyém is kb 1mm-t, de összességében nem zavar. Tény, hogy én tettem volna a végálláshoz egy bütyök-mélyedés párost, mint a pendriveok kupakjánál, ami "összepattan", és fixen tartja a flipet. Ettől függetlenül strapabírónak gondolom. A közepét kell nyomni, mikor kinyitod, akkor nem feszül oldalra. Vagy két kézzel. Ha kinyitod, úgyis kell a két kéz a gépeléshez, szóval... :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4753) ko9 válasza ATM_automata (#4751) üzenetére


ko9
addikt

Mennyire másztál bele a dolgokba? Eléggé leegyszerűsítetted, az biztos.

A Linux kernel feletti Virtuális gép (Dalvik) eléggé szükséges a programok miatt. Nem rég olvastam egy Androidos készülékről, ami nem ARM utasításkészlettel fog operálni. Na mármost ha nem lenne a Dalvik, akkor minden programot át kellene fordítani. De így elég csak egy hozzávaló kernel, és menni fognak, mindez a Dalviknak köszönhetően. Arról nem is beszélek, hogy az ARM-nek is vannak különböző változatai, a programok nagy részének meg nincs minden fajtához külön kiadása. Max egy minimum követelmény.
Gondolom a kurvára nem hibatűrő alatt itt arra gondolsz, hogy ha valaminek nincsennek beállítva a jogai, akkor nem működik - ez kb a Linuxok nagy részénél így van, ezen nem kell meglepődni... Az EXT4 nem tudom miért keveredett ide, az Android a saját romján YAFFS2-t használ, ami ugyebár majdnem megegyezik az EXT2-vel. Az EXT az a fájlrendszer, ami a Linuxhoz van, ergo azt fogja jobban - natívan - kezelni. Minden más egy driveren, kernelmodulon keresztül megy, ami ugyebár újabb adatfeldolgozást eredményez, ez lassabb rendszereknél érezhető lassulást, stb.

ezért is teszik ugye a főzött romokat EXT4-re

Ezt nem tudom hogy érted. YAFFS2-n van mind, max a memóriakártyát formázzák EXT4-re, a fentebb leírt okok miatt.

Ja meg a másik előny a Dalvik mellett: Rohadtegyszerűen és jól Debugolható. :R

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4754) zotyesz66 válasza ko9 (#4753) üzenetére


zotyesz66
őstag

Megvan az előnye és a hátránya is. De tény, hogy a telefonok 90%-a laggol, bármilyen erős vas is van alatta. És ez iszonyú idegesítő. Miért van az, hogy amikor leteszem a telefont egy beszélgetés után van hogy 5-6 másodperc amíg visszalép a menübe/telefonkönyvbe/akárhova? Ezt konkrétan az én Mini Pro-m csinálja majdnem mindig. Tele van vele a hócipőm. Egyszerűen baromi pazarlóan bánik az erőforrásokkal. Biztos szükség van erre a kétrétegű rendszerre, de akkor oldják meg normálisabban.
Most utálni fogtok, de épp nézem, itt van egy szifon 3GS, a nejemé, nincs itthon, nem használja most. Készenlétben van több mint 2 napja, 68%-on áll az akksi. A enyém 7 óra akksihasználat után áll 78%-on. Mindkettőn be van kapcsolva a wifi és az adatforgalom. Mért van az, hogy ha a szifont nem használom akkor nem fogyaszt, a Mini Pro meg akkor is zabál? És sebességben bizony egyáltalán nincs olyan különbség, sőt alapfunkciókban az iPhone bizony gyorsabb fele akkora hardverrel

(#4755) ko9 válasza zotyesz66 (#4754) üzenetére


ko9
addikt

Hát nem tudom, de az enyém is 2 nap használat után 60% körül van (WiFi be, Adatforgalom ki, de helyette hallgatok zenét)...
Én ha telefonálok egyből betudok lépni a menübe - sokszor megteszem, mert elfelejtem, hogy mit beszélünk telón, ezért általában felírom :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4756) szente válasza zotyesz66 (#4754) üzenetére


szente
addikt

Nekem is néha be-be akad, de azért ilyen sok másodperces kihagyások nincsenek...

(#4757) ithomas válasza zotyesz66 (#4754) üzenetére


ithomas
őstag

"Miért van az, hogy amikor leteszem a telefont egy beszélgetés után van hogy 5-6 másodperc amíg visszalép a menübe/telefonkönyvbe/akárhova?"

Na én ilyet utoljára a megboldogult Spicámnál tapasztalatam...
Húú de utáltam is emiatt... :W
A Mini pro-m viszont gyors mint a villám, én baromira nem tapasztalok ilyet hálistennek.
Nem lehet hogy a tiédnél valamelyik app szétbarmolta a rendszert?

Real eyes realize real lies!

(#4758) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Pedig nincs telepakolva minden szarsággal... Egyszerűen nem értem akkor.
Majd ha lesz lelkierőm hozzá, akkor egy factory resetet nyomok neki.

[ Szerkesztve ]

(#4759) mertcsak


mertcsak
csendes tag

Sziasztok! Nektek is előfordul, hogy a mini pro konkrétan leszívja a netet? A barátomnál 20 megás net van, és miután csatlakozok a wifihez, a net sebessége lemegy 1-2 mega körülire. A barátom azt hitte, hogy a router a hibás, és elvitte szervízbe, de azóta is ugyanez történik, ha a telóval felmegyek a netre. :U Próbáltunk átállítgatni 1-2 dolgot a menüben, de nem segített. Tudtok erre valami lehetséges megoldást? Előre is köszi!

(#4760) sdd2


sdd2
veterán

Sziasztok!

Most akkor melyik gyártási héttől nincs se cirip se dobolás?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#4761) ATM_automata válasza ko9 (#4753) üzenetére


ATM_automata
őstag

Nyilván leegyszerűsítettem, de nem akartam ezt mind leírni, pedig ez is elég röviden foglalja össze.

Nem azzal van a baj, hogy linuxon fut egy dalvik, hanem azon, hogy ezen bőven lenne még mit csiszolni ahhoz, hogy egy telefontól elvárható stabilitással és hibatűréssel használható legyen a rendszer. Egyszerű példa: SGS-en a beépített mail kliens nem hajlandó 30 percenként lekérdezni a leveleket, felraktam egy K9 mailt, az megcsinálja. SGS-en a beépített kliens imap fióknál nem törli a leveleket, egészen pontosan kitörli, aztán újra ott van a mail. K9 mail ezt is megcsinálja rendesen. Másik, hogy időnként, főleg ha kihangosítóval beszélek, vagy "nem teszem le" a telefont hívás után, hanem a másik fél bontja a hívást, android phone váratlanul leáll van...amit ha leokézok, akkor újra is indul ez a rész, de a BT kihal, csak restart segít, meg addig nem tudnak hívni, amíg nem okézom le a hibaüzenetet...értem én, hogy jogosultság, meg mindenevő platform, de ezek olyan alap dolgok, amiknek minden körülmények között mennie kell. Vagy mondjuk olyan hiba, hogy egyik rommal a telefonom 3G+használat során 56fokra melegszik, másik rommal meg 10 fokkal hűvösebb minden körülmények között...

Nekem az az érzésem, hogy az egész rendszer működése esetleges, bizonyos dolgok vagy lefutnak időzítetten vagy nem, bizonyos feladatok vagy végrehajtódnak vagy nem...ez így inkább béta, mint üzleti értékesítésre való. Jó platform az Android, nem szeretnék Almás rendszert/szoftvert, de az tény, hogy a contract killer mondjuk minden almás rendszeren akadás mentesen fut, nálam az SGS-en, ami azért nem egy gyenge gyerek még ma se úgy szaggat, hogy kilépni se nagyon tudok belőle ha véletlenül elindítom.

What else?

(#4762) Predator2 válasza .:Kristian:. (#4749) üzenetére


Predator2
addikt

de ez nekem annyira nem zavaró :) jobb sokkal mintha tücsök lenne
meg én gyártói garisan vettem majd ha rosszabb lesz stb akkor vissza viszem
akkor ezek szerint a 11w46 az ami már rendesen megy

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4763) szente válasza zotyesz66 (#4758) üzenetére


szente
addikt

Nézd meg az alkalmazás kezelőben, hogy mennyi szabad RAM-od van.

(#4764) fatal` válasza zotyesz66 (#4754) üzenetére


fatal`
titán

Nálam sincsenek ilyen akadások, max bekapcsolás után amíg töltögeti a widgeteket meg az appok ikonjait az sdről.

(#4765) ko9 válasza ATM_automata (#4761) üzenetére


ko9
addikt

Iagazából csak akkor van értelme ennek az összehasonlításnak, ha 2 ugyanolyan márka ugyanolyan, vagy legalábbis hasonló szériás készülékét vizsgáljuk, ugyanis állítom, hogy a 2 Phone app se ugyanaz. Az SGS is szinte biztos vagyok benne, hogy nem a gyári Android Phone appot használja... A BT modul: fogadjunk, hogy ezt se a Google írta a Samunak. Minden hiba amit az Android rovására fogsz fel, az inkább magának a gyártónak (Samsung) fejlesztőinek a hibája.

Nem akarom elindítani az iOS vs Android témát, mert az végtelenségig mehetne, de azért nézd meg, hogy hányféle hardver felett dolgozik az iOS és hányféle fölött az Android... Melyiket is könnyebb optimalizálni? :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4766) Pityu89


Pityu89
senior tag

Androidra létezik valami rendszerpucoló alkalmazás? Sok programot kipróbáltam, biztos tele van szemetelve. Vagy ez nem olyan mint a windows, alkalmazás eltávolításával törlődik minden?

(#4767) ko9 válasza Pityu89 (#4766) üzenetére


ko9
addikt

Igazából csak az SD kártyára "szemetelhetnek". A rendszerben nem szabadna ottmaradnia semminek.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4768) zotyesz66 válasza ko9 (#4765) üzenetére


zotyesz66
őstag

"Nem akarom elindítani az iOS vs Android témát, mert az végtelenségig mehetne, de azért nézd meg, hogy hányféle hardver felett dolgozik az iOS és hányféle fölött az Android... Melyiket is könnyebb optimalizálni? "

Már bocsánat, de hol kéne hogy érdekeljen ez engem? Oldják meg, ott van a gyártó, optimalizálja! Van aki többé-kevésbé képes rá... (HTC)
De biztosan egyszerűbb 3 havonta nyomni az új típusokat inkább.
Látod, pont itt az SE. Elég jó ötlet, hogy azonos hardver köré kisebb különbségekkel, kivitelekkel nyom egy csomó típust. Nekem ez szimpatikus, remélem hogy szoftveresen is előbb-utóbb utolérik magukat.

(#4769) ATM_automata válasza Pityu89 (#4766) üzenetére


ATM_automata
őstag

Na ez az a funkció, amihez szerintem klasszikuson egy rootolt telefon kell, mivel az SD-n lévő szemetet tudod magad is törölni egy filekezelővel, vagy számítógépbe áttéve, a rendszer alatt lévő szeméthez meg nem férsz hozzá úgyse egy gyári romon.

zotyesz66: Kb én is így gondolom, tudom, hogy egy vasra egyszerűbb optimalizálni, mint százra, de nem megoldhatatlan feladat. Amúgy a google pont azt akarta kikényszeríteni pl. a 4.0-val, hogy ezek az egyedi custom felületek megszűnjenek és az OTA frissítés egyszerre elérhető legyen minden androidos készülékre akkor, amikor azt Ők kiadják. Hát a pénz beszél alapon egyelőre nem jött nekik össze...amúgy szerintem is jobb megoldás lenne, ha minden gépen fent lenne az alap android, az fusson hibátlanul, a gyártók (SE, SAMU, HTC, ect...) meg csináljanak saját launchereket amiket rátesznek a telefonra azokkal az appokkal együtt, amiket még adni akarnak, mint hozzáadott érték és én meg majd eldöntöm, hogy az tetszik-e jobban, vagy a gyári launcher. Az alap android meg tartalmazza azokat a natív drivereket amik az adott vasak HIBÁTLAN működéséhez kellenek.

[ Szerkesztve ]

What else?

(#4770) Predator2


Predator2
addikt

üdv
Mitől lehetek biztos abban h gyártói garanciás mobiltelefont vásároltam?
mármint a garancia papíron (amit a bolt adott) az van megjelölve h gyártói garancia
de pl sehol nem találok a SE-től származó garanciára utaló papírt
ráadásul hiányzik a dobozomból a tartalék képernyőfólia :(
akkor engem lehet átvertek?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4771) fatal` válasza Predator2 (#4770) üzenetére


fatal`
titán

Nekem sem volt fólia. Megnézed hova szól a gari, ha a boltba, ahol vetted, akkor nem gyártói.

(#4772) MyckY válasza fatal` (#4771) üzenetére


MyckY
senior tag

És ha a vodafone-nál vettem az mien gais?

(#4773) Gaberiellb válasza Predator2 (#4770) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Ha nincs gari papirod az se-től szinte biztos, hogy bolti garid van... :K

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4774) fatal` válasza MyckY (#4772) üzenetére


fatal`
titán

Gyártói.

(#4775) MyckY válasza fatal` (#4774) üzenetére


MyckY
senior tag

Akkor az jó és debrecenben van SE szervíz?

(#4776) Predator2


Predator2
addikt

ezeket a papírokat kaptam hozzá
garancia gyanánt
bolti garis vagy gyártói?

http://noob.hu/2011/12/18/001_4.jpg
http://noob.hu/2011/12/18/002_4.jpg
http://noob.hu/2011/12/18/003_5.jpg

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4777) MyckY válasza fatal` (#4774) üzenetére


MyckY
senior tag

Akkor az jó és debrecenben van SE szervíz?

[ Szerkesztve ]

(#4778) fatal` válasza Predator2 (#4776) üzenetére


fatal`
titán

Gyártói, SE boltba viheted vagy a Széchenyi térre, ott szervízeli egy megbízott cég, ide küldik a Mammutból is. De ott van rajta egyébként is, meg be van x-elve a gyártói gari.

(#4777) MyckY: Nincs csak Budapesten, de viheted a Vodafonehoz is, majd ők elküldik.

[ Szerkesztve ]

(#4779) Predator2 válasza fatal` (#4778) üzenetére


Predator2
addikt

de nem kéne valami SE papírnak is lennie mellette? (de inkább neked legyen igazad)
köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4780) Aureal


Aureal
senior tag

Mostanában készülök venni egy ilyen font. Kissé azonban belefáradtam a 4000 hsz olvasásába.
Röviden (akár pü-ként is) valaki össze tudná foglalni a pro/kontra érveket (hibák vs. erősségek) e tela mellett?
(kár hogy az 1. hsz nincs kihegyezve ilyen összegző ismeretekre mint más cuccoknál) :U
Thanx!

[ Szerkesztve ]

(#4781) Gaberiellb válasza Aureal (#4780) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Én a helyedbe meggugliznám, pl: xperia mini pro teszt, rengeteg infót kapsz róla, elég sok helyen tesztelték, meg megnéznék 1-2 youtube-tesztvideót is, sokat segíthet a döntésben. Üdv

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4782) e-newsee válasza mertcsak (#4759) üzenetére


e-newsee
addikt

Próbáld meg, a routernél hátha lehet korlátozni az egyes csatlakozott eszközöknek a sávszélességét. Mintha rémlene, hogy lehet ilyet.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4783) kommunism


kommunism
aktív tag

Most vettem észre hogy a brothers in arms müxik a telómon, most ez azt jelenti hogy a gameloft szép lassan kiadja a játékait nem hd verzióba?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#4784) trita


trita
tag

Meg tudná vki mondani,mit jelent az hogy:a Sonyericsson fiókkal a szinkronizálás nem sikerült,nézze meg a beállitásokat:Megnéztem.Minek kellene oda lenni beirva? multkor volt az a gondom mikor a telo nem ment fel a netre,de azt a segitségetekkel megoldottuk,le lettek töltve a beállitások.a net most müxik.akkor most mit nem tud szinkronizáni? :( :F

Rita

(#4785) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy (vidéken) a vodafone-nál hol tart a készlet-számozás?
11W??
Köszi! :)

(#4786) Gaberiellb válasza -Valinas- (#4785) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Ez a vidék elég tág 1 dolog. Sztem telefonon érdeklődj vagy személyesen egy üzletben. Szegeden már 46-nál tart azt tudom. Üdv.

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4787) -Valinas- válasza Gaberiellb (#4786) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Szegedi vagyok, csak nem engedik felbontani az üzletben, tudod... Mert akkor meg kell vennem. :D Bár már 3-at felbontattam 2-3 hete, azok 30-33-asok voltak, bár nem az árkádban, hanem viszonteladóknál néztem. De ha azt mondod, hogy már 46-nál van, akkor az nagyon jó... akkor az már se cirippel, se dobolással nem rendelkezik, ugye? :D

(#4788) szente válasza -Valinas- (#4787) üzenetére


szente
addikt

Az enyém 46. heti (T-mobile), majd nemsokára haza érek, aztán töltök fel videót.

(#4789) Aureal válasza Gaberiellb (#4781) üzenetére


Aureal
senior tag

Bocs de ezzel pont e fórum szakmaisága ellen beszélsz. Én azon tagok véleményére számítanék akik objektíve meg tudják mondani dióhéjjban a +/- arányokat összefoglalva. Hidd el szétbámultam 1001 videót, tesztet stb róla, nyilván azzal kezdtem, meg belevágtam ennek a topiknak olvasásába is, de talán nem nagy kunszt aki ismeri annak mondani pár értékes szót...??? Meg hát nem tölthet egy évet valaki azzal hogy mindent végigolvasson mindenütt.

Fura amúgy ez a netes "írott" társadalom, ha pölö. egy autókereskedésben találkozik 2 bámészkodó, pár perc alatt ott kötnek ki akár hogy 1 sör mellett kibeszélik kinek milyen tapasztalatai vannak eddig adott járgányokkal. A fórumokon meg rögtön jönnek a gugglizzál stb. dolgokkal, mint ha saját véleményét mindenki a legnagyobb titokban akarná tartani. Szerintem ez elég érdekes nem?! (Ja, itt nem pont a blöfföljünk, csak hogy írjunk valamit c. dolgokra gondolok...)

[ Szerkesztve ]

(#4790) Predator2


Predator2
addikt

mióta megvan az új telóm nem raktam bele sim kártyát
mit kell kikapcsolni a telóban h még véletlenül se menjen fel a netre ezzel a kártyával csak wifin keresztül?
és még az lenne a kérdésem h lehet kikapcsolni a rezgést a telóban? (mármint csak akkor rezegjen ha néma állapotban van)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4791) fatal` válasza Predator2 (#4790) üzenetére


fatal`
titán

Beállítások -> Vez. nélk. és m. hálózat -> Mobilhálózatok -> Adatok engedélyezve elől vedd ki a pipát.

Beállítások -> Hang -> Rezgés -> Hang kikapcsolásakor

(#4792) Predator2 válasza fatal` (#4791) üzenetére


Predator2
addikt

köszönöm

ha letöltök egy progit a telóra azt hova kell másolnom? melyik mappába?
és mivel lehet feltelepíteni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4793) fatal` válasza Predator2 (#4792) üzenetére


fatal`
titán

Oda másolod ahova akarod. Kerítesz egy fájlkezelőt (pl. astro) a marketről és feltelepíted vele.

(#4794) MyckY válasza Aureal (#4789) üzenetére


MyckY
senior tag

Hát nem tudom szerintem a több mint 4000 hozzászólás titkolózásra utal? mert szerintem nem az emberek elég normálisan állnak itt a fórumba egymáshoz és segítenek a másiknak

[ Szerkesztve ]

(#4795) Gaberiellb válasza Aureal (#4789) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Figyu én szívesen írok neked pro-kontra érveket, csak ezzel az a baj hogy fogalmam sincs, hogy neked mik az igényeid, illetve mivel hasonlítsam össze. Milyen telefonod van? Elég lényeges dolog, dió héjban írtam a googlet mert nincs viszonyítási alapom. Ezért érdemes megnézni a technikai adatait a telefonnak ( meg ezt kell hogy mondjam: sok helyen le van írva) és ez alapján ha kérdezel biztos szívesen segítek) PL: ha azt kérdezed hogy mondjuk (ez csak 1 példa) nem-e rosszabb a kijelzője, mondjuk egy montorola defy-hoz képest, akkor leírom, hogy a defy-nak jobb a felbontása, ami sztem nem hátránynak minősül, mert nagyon szép kijelzője van a mini pro-nak. Én kb 2 napot szántam rá, hogy szét nézzek milyen telefont szeretnék, és a mini pro mellett döntöttem, mert qwerty-s, kompakt, 1ghz snapdragon proci, teljesen korrekt külső-belső. Nekem ezek voltak az igényeim, ezért nyert. U.I.: Biztos mindenki dühös rám, ami miatt nem tudtam számodra kielégítő választ adni, sztem az volt, kicsit olvasgatni kéne. Üdv :K
-Valinas-: Nékem 41 heti van, és nem cirippel, bár itt van olyan akinek igen. Én konkrétan t-pontos helyet tudok ahol a kiscsaj készségesen kinyitotta nekünk, mikor haver vett 1 ilyet, bent tetykóba rókusiba. Neked meg vodás kéne, hát bróbáld meg szintén a tetykóba hátha...van egy szimpi kis csaj ott aztán hátha.... :DD Sok sikert :K

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4796) MyckY válasza Gaberiellb (#4795) üzenetére


MyckY
senior tag

Nekem is kibontottak debrecenben foum vodafone-nál és jeleznem csaj volt :-D

(#4797) szente válasza szente (#4788) üzenetére


szente
addikt

[link]
Érdekes, az elején dobol egy picit, de utána kuss van. :F

(#4798) ggabor89 válasza MyckY (#4740) üzenetére


ggabor89
csendes tag

Nagyon gagyi. Szinte bele se megy a fülembe, olyan mint ha bent se lenne.
Sűrgősen kellene valamit vennem. Az MW600-al az a gondom hogy állandóan töltögetni kell és elvileg a kijelzőjét csak fordított irányba lehet olvasni, mert hülyén oldották meg -.-, a másik pedig egy HPM-710 Hi-Fi sztereó fejhallgató, de erről most keresek olyan oldalt ahol lehet vásárolni. Valaki még tudna ajánlani headsetet? Olyan tízezer körül max. De olcsóbb is jöhet :D, de én mindenképp "fülbemenős" headsetet akarok.

Amúgy a kijelző villogás megoldódott azt hiszem, lehet valami program miatt volt, bár én nem vettem észre

(#4799) ATM_automata válasza Aureal (#4789) üzenetére


ATM_automata
őstag

Igaz, hogy konkrét kérdések hiányában csak általánosságot tudunk mondani, amit meg bőven kitárgyal pl. a Mobilarénás teszt is. Elsődlegesen szerintem azt döntsd el, hogy kell-e neked QWERTY-s telefon vagy sem. Ha kell, akkor nagyon nincs mit tovább beszélni róla, mert nem igazán van nagy választék ilyen féle telefonban, pláne ebben a méretben.

Én páromnak vettem ilyet, fehérbe, csajos telefonnak. Pár napja használja, szereti, 2 napot elmegy egy töltéssel, úgy, hogy nem kapcsolgat ki-be semmit. Egyelőre sok mindent nem csinál még vele...szokja. Én ahogy telepítgettem azt tudom mondani, hogy jó sebességű, szép és minőségi kialapítású telefon. Jobb, mint amire számítottam, főleg azok után, hogy az egyik barátomnak X10 Mini Proja van és szidja, mint a lovat, hogy lassú.

What else?

(#4800) .:Kristian:. válasza szente (#4797) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Leállt a szíve. :D
Egyre érdekesebb ez a dobolás meg cirip téma. :D
Ha van időd csinálnál még egy videót, hogy annál is leáll-e a lüktetés? Nem kell feltölteni, elég ha megírod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.