Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) .:Kristian:. válasza Aureal (#4789) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ez meg az én véleményem. :)

(#4802) jose999 válasza ggabor89 (#4798) üzenetére


jose999
senior tag

[link]

Ez nem rossz!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4803) ggabor89 válasza jose999 (#4802) üzenetére


ggabor89
csendes tag

Még soha se rendeltem külföldi oldalról. Kb mennyi a szállítás? :D

(#4804) e-newsee válasza Aureal (#4789) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem is mini pro van, imádom. Enyém még ciripelős, de az újakkal nincs ilyen gond.
Akkor a SZEMÉLYES véleményem:
Pro:
- qwerty
Nekem alapból emiatt tetszett meg, nem szeretem a képernyőn gépelést, nem érzem a gombokat akkor sem, ha megrezzen érintés közben. Ennyi pénzért ilyen masszív qwerty-s telefont nem kapsz. Lásd: HTC desire Z :) Gombjai könnyen nyomkodhatók, még nekem is a nagy ujjaimmal. Ritkán gépelek mellé, akkor is a négyirányú kurzorgomboknak köszönhetően gyorsan javítható. A SE Smart keyboardja szerintem jól sikerült
- gyors
Nagyon jó a teljesítménye, nagyon-nagyon ritkán akad. Ezt a felbontást kisujjból lekezeli a proci. Akkor lassul be picit, ha sokat netezek, kilépésnél pár másodperc, mire betölti a sarkokban az ikonokat. Szerintem telerakja a cachet, és mire kiüríti, időbe telik. De ez ritka. A nevek, weboldalak görgetése folyamatos, nem szaggat. A játékok nagyon jól futnak.
- kijelző
Mérethez képest nagy felbontás, tiszta, éles, jól látható nappal is, jó a betekintési szöge.
Kb. 160-170° színtorzulás nélkül. :)
Kontra: Ezek nagyrészt személyes szőrszálhasogatások. :)
- qwerty
Igen, itt szintén megjelenik a billentyűzet. :) A legfelső gombsor véleményem szerint kicsit közel van a kitolt képernyőhöz, és csak körömmel tudom megnyomni. Emellett én kicsit széthúztam volna a gombokat. A két oldalon azt a pár milliméter helyet kihasználtam volna. A Space nyomáspontja kicsit furcsa, mert két ponton is megnyomható. Ami egyrészt jó, mert a két oldalát a két ujjaddal tudod nyomkodni, másrészt viszont ha a közepét sikerül megnyomni, néha kétszer, néha egyszer sem érzékeli, hogy lenyomtad. A lényeg, hogy szokást igényel. :)
- Vissza és Menü gombok
Ezek csak érintő felületek, baromi érzékenyek, ezért könnyen "megnyomhatók". Különösen fekvő módban a Menü gombot néha eléri a tenyerem "párnácskája" :) Így időnként előbukkan a semmiből a gyorsmenü. :)
- fényképező
Gagyi. Ez rá a legjobb szó. A részletek elmosottak, a fehér beégős, sötétebb környezetben nagyon szemcsés. A LED vaku a nevéből adódóan nem sokat tud. Másik kamera app valamennyit segít, de hogy egy 5 MPixeles kamera az alap szoftverrel csak 4-500 kb-os képeket csinál, az azért na... (szemben a k800-am 3mp-es, de 8-900 kb-os képeivel) A videó nem olyan veszélyes, de annak is inkább csak a felbontása HD. Arra bőven jó mindkettő, hogy ha valamit gyorsan meg szeretnénk örökíteni, akkor legyen kéznél egy kamera. De kiránduláshoz inkább vigyél egy natív fényképezőgépet. :)
- oldalsó gombok
Véleményem szerint egy kicsit nehezen kitapinthatók, de azért használható.

Szoftveres pro és kontra dolgokba nem mennék bele, az nem a telefontól függ. Sokaknak nem tetszik még az USB fedél, nekem azzal mondjuk sohasem volt gondom. A hátlap tényleg nehezen leszedhető/visszarakható, de normális esetben nem is kell piszkálni, csak egyszer az elején. Az akku a legtöbb vélemény szerint max két napot bír wifivel, telefonálással, babrálással. Az USB-je gyors, a kártya inkább korlát lehet, mint a telefon. A GPS-ről nem nagyon tudok nyilatkozni. Kipróbáltam, működött, de nem használom. Az iránytű szintén.

Bocs a kicsit hosszú kommentért, de íme egy személyes tapasztalat.
Szigorúan személyes, úgy tessék hozzáállni!!!
Én ettől függetlenül rábeszélnélek a telefonra. Remek kütyü, jó használni. Ár/értékben nyerő. Ha valaki ennél kevesebb 'hibát' talál egy ilyen szintű telefonban, az szóljon. :)
Ha nem kell a qwerty, akkor meg ajánlom a sima xperia minit.
Kellemes válogatást, remélem segítettem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4805) fatal` válasza e-newsee (#4804) üzenetére


fatal`
titán

Akkor jöjjön az enyém :)

Pro:
- QWERTY, egyszerűen nincs konkurencia, maximum márkán belül az Xperia Pro, de az nagyobb, drágább és nálunk nem kapható csak bolti garanciával
- Korrekt hardver, gyors
- Szép kijelző, jó betekintési szöggel
- Support, nekem ez elég fontos, hogy lesz rá hivatalosan ICS

Kontra:
- Ciripelés csöndben videózáskor, akit érint (engem nem)
- Nem túl jó fényképező (ekkora méretben, ennyiért viszont szerintem korrekt), de engem ez sem érint
- Érzékeny érintős vissza és beállítások gomb, de ez simán szokható
- Nem túl jó a gyári launcher, nekem legalábbis nem tetszik, de ez fél perc alatt orvosolható a marketről
- A legnagyobb bajom viszont: Az USB bemenetet védő reteszt nehéz leszedni, nagy köröm vagy kiscsavarhúzó ajánlott, esetleg a hátlap levétele után könnyen kijön

Igazából ezek a kontrák engem nem nagyon érdekelnek (az utolsót leszámítva), meg vagyok elégedve a telefonnal teljes mértékben. :)

(#4806) jose999 válasza ggabor89 (#4803) üzenetére


jose999
senior tag

Nem tudom, de ezt nézd: [link] :K

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4807) e-newsee válasza fatal` (#4805) üzenetére


e-newsee
addikt

Látom nagyjából hasonló. :)
Sose legyen nagyobb bajunk egy telefonnal, mint az USB fedele. :)
Úgy néz ki volt egy felső tűréses széria a takarófedélből. De erre megoldásnak írta valaki pár ezer hozzászólással ezelőtt, hogy szikével meg kell faragni a pöckeit, és akkor könnyebben bepattan a helyére, könnyebb kiszedni, viszont magától még nem esik ki.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4808) fatal` válasza e-newsee (#4807) üzenetére


fatal`
titán

Ennyire nem farigcsálom, jó a hátlap leszedős módszer is. :D

(#4809) ggabor89 válasza jose999 (#4806) üzenetére


ggabor89
csendes tag

Nem olyan rossz, de valami olyasmi lenne jó aminek a segítségével tudnám váltani a zeneszámokat és nem kellene pl a telefont kiszednem a zsebemből és a tokból, hogy váltsak. A régi telefonomnak (K800i) az oldalán a hangerő gombok hosszan nyomásával is tudtam váltani számot, sajna ezen nincs ilyen funkció. Bár a tok miatt ez se működne.

(Megvettem a 32GB-os Samsung Class 10es micro SDHC-t hozzá)

[ Szerkesztve ]

(#4810) -Valinas- válasza jose999 (#4806) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nagyon szépen összeírtatok mindent! :D
Egy kérdésem volna ilyen téren: aki már régebb óta használja a telefont, tapasztalt valami lazulást a képernyőn? Használat közben "jobbra slide"-nál nem lötyög a fedél?

(#4811) fatal` válasza ggabor89 (#4809) üzenetére


fatal`
titán

Próbáld ki a playerprot (7 napig ingyenes), a lockscreenjével lehet számot váltani a hangerőgombokkal, így nem kell kiráncigálni a zsebből, se 20 ezret kiadni fülesre. :D

(#4812) e-newsee válasza fatal` (#4808) üzenetére


e-newsee
addikt

Én a hátlappal még többet szívtam, majdnem letörte a körmöm, mikor először levettem. Pedig nincs is körmöm. :)
Azóta inkább nem piszkálom. :D

ggabor89
Nekem winamp van fent, az is tud olyat, hogy "Lock-screen player"

-Valinas-
Én erről ennyit tudok mondani:
#4752

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4813) fatal` válasza e-newsee (#4812) üzenetére


fatal`
titán

Elsőre nekem is, viszont utána sokkal könnyebben lejön.

(#4814) ggabor89


ggabor89
csendes tag

Köszönöm! Megnézem mind2 programot! Bár olyan 6-8 ezer környékén igazán lehetne egy normális headset zeneváltó gombbal, de biztos túl nagyok az elvárásaim :D

Ma voltam a T-mobile-nál ahol a telót vettem és hát azt mondták nincs headset hozzá, az egyik telefonkereskedésben is csak a gyárit tudták adni -.-. Egy másiknál találtam egy MH 610-es headsetet (3ezerért), lehet megveszem ezt, ha le nem beszéltek róla :D

(#4815) pit stop


pit stop
addikt

Keresőbe hiába kerestem nem találtam rá hol van telón hogy hányadik heti - hol tudom megnézni. Hátlap-akksi le és ottvan? (Gondolom csak azért biztosra szeretnék menni) :)
A másik pedig hogy a gyári garival a cirip-dobolás dolgokat végülis javítják ha visszaviszi kedves fogyasztó? :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#4816) fatal` válasza pit stop (#4815) üzenetére


fatal`
titán

Igen az aksi alatt van.

Eddig egy ember vitte vissza, neki kis rinyálás után javították (alaplapcsere). Engem spec. nemérdekel, a többieket nem tudom. :)

(#4817) ATM_automata válasza pit stop (#4815) üzenetére


ATM_automata
őstag

Akksit leveszed és belül a matricán lesz egy olyan, hogy 11WXX. A W utáni érték a te embered. Javításról nem tudok mit mondani, de visszább írtak róla már.

What else?

(#4818) mertcsak válasza e-newsee (#4782) üzenetére


mertcsak
csendes tag

Köszi az infót, mindjárt utánanézünk! :R

(#4819) BRIKLY válasza ATM_automata (#4817) üzenetére


BRIKLY
veterán

a töltő/adat kábel kis cetlijén is rajta van. bár nem tudom, hogy ugyan az-e, mint az aksi alatt.

nekem sima mini van, novemberben vettem, és 11W18 van a kábelen. akksi alatt nem néztem.
testvérem előttem vette 2 héttel, neki 11W07 :U

(#4820) ATM_automata válasza BRIKLY (#4819) üzenetére


ATM_automata
őstag

Megnéztem. Nem mérvadó sajnos, hogy a kábelen mi van. A kábelen 11W32 van, a telefon meg 11W46 (T-s).

What else?

(#4821) BRIKLY válasza ATM_automata (#4820) üzenetére


BRIKLY
veterán

Értem. köszi az infót. csak azt hittem,ezzel el lehet kerülni a hátlap levételt. :)

(#4822) ATM_automata válasza BRIKLY (#4821) üzenetére


ATM_automata
őstag

Gondoltam :D Azért is néztem meg gyorsan...sajnos a telefont kell megnézni.

What else?

(#4823) BRIKLY válasza ATM_automata (#4822) üzenetére


BRIKLY
veterán

Kíváncsivá tett a dolog,úgyhogy meglestem. 11W37 :C

(#4824) Timer


Timer
veterán

Továbbra is csak ismerkedek a kicsikével, de belefutottam egy problémába, amit nem tudok áthidalni: a gyári billentyűzet szoftver használatával a fizikai billentyűzeten lévő "sym" gomb lenyomására a smiley-k, illetve egyéb jelek panelje ugrik fel. Ha átállítom a szövegbevitel típusánál a kiosztást az AnySoft Keyboard-ra, akkor ez a gomb funkcióját veszti, konkrétan nem történik semmi a lenyomására.

Valahogy be lehet állítani, hogy normálisan működjön? Egyéb tekintetben nagyon tetszik az AnyKeyboard, de tekintve, hogy rengeteg speciális karaktert használok a hétköznapokban, kellene a gyári panel is.

(#4825) ATM_automata válasza Timer (#4824) üzenetére


ATM_automata
őstag

Ugyan tapasztalatom nincs a témába, de én azt gondolom, hogy a gyári bill-t a gyári szoft fogja csak rendesen kezelni, mivel a többi érintőre van...gondolom és nem qwerty-re.

What else?

(#4826) Aureal válasza Gaberiellb (#4795) üzenetére


Aureal
senior tag

Bakker azzal kezdtem hogy átrágtam a fél netet és itt is jópár hszt elolvastam, többekközt ami semmiről sem szól érdemlegesen, nem akartam ezzel heteket tölteni hogy mindenhol mindent végigrágjak ui. másik nézett telefonnál ue. adathalmaz már akkor duplázódik, pusztán annyit kértem hogy pro-kontra mik a hibái és mik az előnyei. Azért azt ne gondold hogy ilyet megkérdezek ha még a speckóját se láttam. Pont azzal kezdtem hogy végigolvastam pár tesztet, de engem a sok júzer alkotta öszkép érdekelne, nem az hogy gézukának nem jön be a színe.
Nem gondoltam hogy ilyen bonyolultat kérdezek, de akkor talán az ELTÉn kéne véleményt kutatnom???

[ Szerkesztve ]

(#4827) Aureal válasza e-newsee (#4804) üzenetére


Aureal
senior tag

Many thanx mindenkinek ezen kívül aki még írt ilyet!
Ilyesmire gondoltam, talán nem is ennyire részletbe menően, de köszi még 1x!
(van aki érti mit akar a másik, a többinek még magyarázni kell...) :))

[ Szerkesztve ]

(#4828) Gaberiellb válasza Aureal (#4826) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Hát akkor biztos én vagyok a szűklátokörű, de mind1. kb olyat kérdeztél, mintha egy autos forumon megkérdezted volna mi szól egy 4 kerekű kocsi mellett. (mert ugye van 3 kerekű is) ha irtál volna néhány konkrétumot jobb lett volna, de sztem megkaptad a pro kontra érveidet. Ha 2 hete rágódsz rajta sztem neked nem ilyen telefon kell, ez amolyan szerelem első látásra dolog, legalábbis nállunk. :R

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4829) Aureal válasza Gaberiellb (#4828) üzenetére


Aureal
senior tag

Nekem is elsőre tetszett, de sokhelyen írtak ellentétes dolgokat hogy lefagy meg stb. meg bírja az aksi meg nem. Azért érdekes mód páran levették mi a lényeg, meg hogy nem mindenkinek van ideje 24-ben gép előtt ülni és fórumokat olvasgatni többszáz siteon/ telefon. Nekem nem 2 hétig tartott hogy eldöntsem jó-e nem jó-e hanem annyi információ van hogy ehhez is idő kell feldolgozni és már nem hiszem el lassan hogy tényleg heteket töltök ilyenekkel... vili? Talán 30 felett majd te is rájössz, az időt nem lehet megvenni és kurva kevés jut belőle mindenre!

[ Szerkesztve ]

(#4830) Aureal válasza e-newsee (#4804) üzenetére


Aureal
senior tag

Nekem előtte Defym volt 2 hónapig, nagyon jó kis cucc volt de az andrót megszokni rajta fura volt, valahogy folyamatos hiányérzetem volt állandóan, de ami miatt végül eladtam, hogy nyertem rajta nem is keveset és hogy a kialakítása miatt mindig ki akart fordulni a kezemből, rossz volt a tartása nekem. Amitől itt az SE-nél is félek hogy az alsó touch gombokkal a Motinál is szívtam a véletlen érintésektől. Ami vissza tart jelenleg ez, de a qwertynek nagyon örülnék, igazából ez a nagy +érve nekem, meg hogy ici-pici. Utálom a gyúródeszkákat...
A kamera gyengesége is kicsit ijeszteget lévén a K800 haverom szerint is még mindig megállja a helyét és nem értem miért gagyisít ennyire a SE, de ha azt nézzük, pár képet berakok ami a Defyvel készült anno és engem kielégített, bár ott is írták hogy nem erénye a fotóművészet. Ha ilyen ez a törplefon is fotóra akkor nem lesz vele baj. A fura az, hogy a másik áldozat pont egy Defy+ főleg a növelt teljesítmény és cpu miatt, de az említettek nem nagyon változtak benne...
Szal a képek: motoroladefy.blogspot.com

(#4831) kommunism


kommunism
aktív tag

Tudja valaki hogy mikor lesz frissités a telóhoz?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#4832) fatal` válasza kommunism (#4831) üzenetére


fatal`
titán

Márciusig valamikor, nincs konkrét időpont. Feltéve, hogy az ICSre gondolsz. :)

(#4833) kommunism válasza fatal` (#4832) üzenetére


kommunism
aktív tag

Nemtom mi az az ICS, arra gondoltam hogy láttam hogy a jövőben az SE telók 2.3.7 es androiddal jönnek, remélem az azért még nekünk is jár.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#4834) Isten88 válasza kommunism (#4833) üzenetére


Isten88
senior tag

Nekünk 4.0 jár majd, nem hiszem, hogy előtte tökölni fognak 2.3.4 és 4.0 közt is valamivel.

(#4835) Crob válasza ATM_automata (#4799) üzenetére


Crob
tag

hát azért arra számíthattál, hogy x10 minihez képest pöppet gyorsabb S2-es Snapdragonnal :))

(#4836) Gaberiellb válasza Aureal (#4829) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

És Milyen ott 30-körűl, okos az ember? Igaz én csak 12- órát dolgozok naponta, de egy igen okos ember úgy 30-körűl egyszer azt mondta: Mindenki magából indul ki. üdv. :K u.u.: remélem azért volt értelme a pro-,kontra érveknek és ennek hatására megveszed a telót. :U

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4837) ATM_automata válasza Crob (#4835) üzenetére


ATM_automata
őstag

nyilván :D De hát tudod, az ember már csak olyan ebben a szakmában, hogy akkor hiszi, ha látja :D Vagy még akkor se :DD

What else?

(#4838) pit stop válasza Aureal (#4830) üzenetére


pit stop
addikt

Kamerát én azért nem nevezném gagyisításnak, ha megnézed ár/érték arányt, és hogy ez a telefon hol áll a jelenlegi kínálati palettán nekik.
Ha jobb kamera kell, lehet venni - csak magasabb árat kérne érte (SE-nél maradva arc, vagy nokiánál N8 - csak mert kamera). Mivel azok más értéktartományban versenyeznek kár is felhozni, csak amikor kijött k800 is a termékpaletta felsőbb rétegeit erősítette inkább szvsz.
Gép ár/érték arányához képest olyan rossz képeket azért nem csinál szerintem :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#4839) Aureal válasza pit stop (#4838) üzenetére


Aureal
senior tag

Úgy értettem, sokan ezt hozzák a legnagyobb negítívumnak föl benne és ha már a K800ban sikerült x éve jót csinálni, miért nem viszik azt tovább...
De ha legalább Defy minőségű képeket sikerül vele csinálnom, mondom nekem elég. Vagy esetleg ha valami szoftveres úton lehet ezt buherálni benne. Ma délelőtt vagy fél órát nyomkorásztam egyet egy T-mobil shopban, csak sajna nem qwertys volt és a lopásgátlót a balgák rárakták a kamerára. :O

(#4840) jose999 válasza Aureal (#4839) üzenetére


jose999
senior tag

K800i = kameramobil XperiaMiniPro = okostelefon. Nem arra lett kihegyezve, arra ott van más.Annak idején a K800i is felső kategóriát képviselt, mint most az Arc vagy Ray... azokban szuper a kamera.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4841) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hi,

Ma újítottunk egy Xperia Mini-t. Az lenne a kérdésem, hogy a gyári témákon kívül honnan tudnék beszerezni másfajtát? Fehér a mini, szeretnék hozzá fehér témát.

Szerk.: létezik, hogy a telefonon nincs fólia? Mi bontottuk ki, nem használt, de nem látom rajta a fóliát sem a gombon sem a kijelzőn. Nincs rajta, vagy ennyire profin van felrakva?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4842) Aureal válasza jose999 (#4840) üzenetére


Aureal
senior tag

Csakhogy eltelt az az x év és simán rakhattak volna bele min. egy K800 fotó rendszert, de lehet hogy csak szoftver mod kérdése... Vagy te annak örülsz ha valamit visszafejlesztenek?

(#4843) jose999 válasza Aureal (#4842) üzenetére


jose999
senior tag

Nem hiszem, hogy érted, vagy csak nem akarod érteni ezt a fajta üzletpolitikát :) Akinek kamera kell mobilba, az nem vesz Mini Prot, az tuti ;) Viszont ha nem lenne benne kamera, akinek kell, akkor is megveszi. Az árához/tudásához képest MEGFELELŐ kamera van benne. Fejlesztettek kamerát, ha az kell, ott az Arc. Ennyi :)

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4844) sdd2 válasza TazLeacher (#4841) üzenetére


sdd2
veterán

Nincs rajta fólia :D Egy GreenHeartos tasakban volt nem? Azért nincs rajta mert környezetbarát és abban a tasakban nem is karcolódik.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#4845) TazLeacher válasza sdd2 (#4844) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, akkor nem kapargatom körzővel a sarkát. ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4846) sdd2 válasza TazLeacher (#4845) üzenetére


sdd2
veterán

Nem kéne ;] Én egy fóliát raknák rá hogy ne karcolódjon. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#4847) ithomas válasza sdd2 (#4844) üzenetére


ithomas
őstag

Enyém is Grínhártos tasakban jött, mégis volt rajta fólia....sőt adtak is hozzá egy másikat is, csak még nem raktam fel... :)

Real eyes realize real lies!

(#4848) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hogy tudom az 5 kezdőképernyő számát csökkenteni? Nem találom ezt a funkciót. :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4849) MyckY válasza TazLeacher (#4848) üzenetére


MyckY
senior tag

Mivel nincs benn ilyen már én is kedeztem de lehet rá rakni launchereket amik elég jók :-D

(#4850) TazLeacher válasza MyckY (#4849) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Zsír. :((( De köszi...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.